קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים ל- GPS, קהילה גלובלית אמיתית המוקדשת לקידום הידע באמצעות הוראה, מחקר ומעורבות.

בית הספר מוכר בעולם בזכות המומחיות שלו על האוקיינוס ​​השקט - אמריקה ואסיה - ואנו מבקשים להיות ביתם של סטודנטים, בוגרים, חוקרים ומנהיגים מרחבי העולם, אשר מעריכים את ההתמודדות עם אתגרים גלובליים ופסיפיים עם ניתוח קפדני ותשוקה פתרון בעיות.

מינוף המיקום שלנו החוף המערבי ותוכניות UC סן דייגו המפורסם של המדע והטכנולוגיה, GPS מפתחת כלים אנליטיים חדשים עם יישומים מעשיים, תוך אימון קפדני את הדור הבא של מנהיגים גלובליים. אנו להטמיע בשיטות המתקדמות שלנו לתכנן, לבחון, להעריך ולחדד פתרונות לחברות בעולם במאה ה -21, ללמד על השאלות הגדולות העומדות בפני העולם ולהכין את התלמידים שלנו לזהות אילו תוצאות צפויות יותר לעבוד. הבוגרים שלנו תפסו עמדות של מנהיגות בעסקים, ממשלות ועמותות ביותר מ -80 מדינות ברחבי העולם.

Banner_about_900X300

מי אנחנו

אנו חברה גלובלית אמיתית של סגל, צוות, סטודנטים ושותפים קהילתיים המוקדש לקידום הידע באמצעות חינוך ומחקר - הכל עם עין על בניית קהילה האוקיינוס ​​השקט. בית הספר מעוגן המוניטין וההצלחות של UC סן דייגו ואת האוניברסיטה של ​​מערכת קליפורניה. אנו מודרכים על ידי יחידים השואפים לשמור על אקלים של הגינות, שיתוף פעולה ומקצוענות המתגלמים בעקרונות האתיים שלנו. יתר על כן, אנו מאמינים כי גיוון, הון והכללה הם מרכיבים חיוניים למצוינות אקדמית.

.

כושר

לסטודנטים יש גישה ללא תחרות לפקולטה בעלת שם עולמי המשלבים מלגה קפדנית עם התלהבות להוראה ולמעורבות פעילה בתוך הכיתה ומחוצה לה. הם מובילים במחקר החל מהפתרון של מלחמות אזרחים להשלכות של דפוס המשתנה של הסחר הבינלאומי; החל בפוליטיקה המקומית למימון ועסקים במדינות פסיפיק; וממדיניות החוץ של סין להערכת תוכניות נגד עוני, בריאות הציבור וסביבה במשקים המתפתחים. למידע נוסף על טווח ועומק של תחומי המחקר העצום שלהם היום.

באנר

מחויבות להון, גיוון והכלה

הון, גיוון והכללה מגדירים תכונות של בית הספר, UC סן דייגו ואת האוניברסיטה כולה של מערכת קליפורניה. הם מרכיבים קריטיים לסביבה יצרנית וחדשנית, ואנו מאמצים את כולם כמקורות כוח.

ההבדלים בינינו - גזע, לאום, מין, דת, נטייה מינית, זהות מיגדרית, גיל, מצב סוציו-אקונומי, יכולות, ניסיון ועוד - מעצימים את יכולתנו להשיג את משימתנו העיקרית של השירות הציבורי, ההוראה והמחקר. אנו מקדמים בברכה סגל, צוות וסטודנטים מכל הרקע ורוצים שכולם ירגישו מכובדים ומוערכים.

בנוסף, UC סן דייגו יש משאבים רבים התומכים בגיוס ושמירה של אוכלוסיות חלשות מבחינה היסטורית, להעמיק הבנה להבין את התפיסות המוטעות סביב המגוון, ולפתח מנהיגים יוזמים אשר תומכים בהכללה.

סטודנטים הוקדשו להכללה

פגוש שתי קבוצות סטודנטים שהוקמו לאחרונה בבית הספר המוקדש להכללה. בנוסף, בהנהגת ארגון הסטודנטים הבין-לאומי לפסיפיק (PIASO), קיימות מספר קבוצות סטודנטים אזוריות וממוקדות אחרות המעניקות את האקלים בקמפוס.

QuIRPS

המשימה של QuIRPS היא לטפח קהילה בקרב חברים מוזרים ולא משונים של בית הספר ולהגביר את המודעות לאתגרים הייחודיים הניצבים בפני לסביות, הומואים, ביסקסואלים, טרנסג'נדרים וקהירים ברחבי העולם, וכן פיתוח מקצועי לסטודנטים קוויראים בני ברית.

נשים הולך גלובלי

משימת "נשים המפתחות" היא להגביר את המודעות ואת התפתחותן של נשים בתפקידי מנהיגות עתידיים בתחום המקצועי והאקדמי הבינלאומי. הקבוצה מציעה הזדמנות לסטודנטים, סגל ההוראה, צוות העובדים וקהילת סן דייגו הגדולה להחליף את השיח המקדם את נושא הנשים ברמה הגלובלית.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ישירות בטלפון (858-534-5914) או בדוא"ל (gps-apply@ucsd.edu)

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

MPP הוא שנתיים, במשרה מלאה תוכנית תואר מקצועי. בניית הפיגומים לקביעת מדיניות בהקשר הגלובלי היא מרכיב קריטי של MPP. זה יהיה להכין את התלמידים עם הכישורים הדרושים כדי להשוו ... [+]

MPP הוא שנתיים, במשרה מלאה תוכנית תואר מקצועי. בניית הפיגומים לקביעת מדיניות בהקשר הגלובלי היא מרכיב קריטי של MPP. זה יהיה להכין את התלמידים עם הכישורים הדרושים כדי להשוות שיטות עבודה מומלצות בארה"ב, אמריקה הלטינית, אסיה ומחוצה לה.

הפקולטה שלנו היא למומחים במגזר הציבורי, הפרטי והמגזר הבין-ממשלתי, ויוצרת מתודולוגיה של עיצוב והערכה של המדיניות הציבורית ברחבי העולם. תואר MPP משלבת את המומחיות הזאת במדיניות החברתית עם החוזק שלנו בקמפוסים במדעי STEM ובמדעי הבריאות.... [-]

ארצות הברית San Diego
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

תואר שני במנהל עסקים מתקדמים (MAAS-IA) הוא מנהל בכיר לתואר שני במנהל עסקים בינלאומי. סטודנטים נכנסים הם אנשי מקצוע מנוסים עם חמש או יותר שנות ניסיון בעבודה ותוכנית הלימוד ... [+]

תואר שני במנהל עסקים מתקדמים (MAAS-IA) הוא מנהל בכיר לתואר שני במנהל עסקים בינלאומי. סטודנטים נכנסים הם אנשי מקצוע מנוסים עם חמש או יותר שנות ניסיון בעבודה ותוכנית הלימודים שלנו מאתגרת אותם על ידי לחפור עמוק לתוך המחקר של היחסים הבינלאומיים, הכלכלה הפוליטית הבינלאומית, מדיניות ציבורית, קיימות סביבתית ואבטחת אסיה פסיפיק.

אנו מציעים גמישות הן במשרה מלאה והן במשרה חלקית, ומאפשרים לסטודנטים את האפשרות לשמור על תעסוקה תוך כדי המשך התואר. תלמידי ה- GPS משגשגים באווירה הקוסמופוליטית המגוונת של אחת הערים החדשניות ביותר באמריקה, תוך שהם נהנים מקרבה לאזור האוקיינוס ​​השקט הממלא תפקיד מכריע כל כך בכלכלה העולמית ובגיאופוליטיקה של ימינו.... [-]

ארצות הברית San Diego
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
9 - 18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

המאסטר לעניינים בינלאומיים (MIA) הוא שנתיים, במשרה מלאה תוכנית תואר, מתמקדת באמריקה ובאסיה. תלמידי ה- GPS מפתחים פרספקטיבות גלובאליות שלא יסולא בפז על ידי התמודדות עם מגו ... [+]

המאסטר לעניינים בינלאומיים (MIA) הוא שנתיים, במשרה מלאה תוכנית תואר, מתמקדת באמריקה ובאסיה.

תלמידי ה- GPS מפתחים פרספקטיבות גלובאליות שלא יסולא בפז על ידי התמודדות עם מגוון רחב של אנשים ואידיאולוגיות, מיומנויות פיסול ורגישות שיעצבו מדיניות ואסטרטגיות פוליטיות וכלכליות עתידיות.

הפקולטה שלנו מורכבת ממובילי מדיניות ציבורית, פוליטיקה עולמית, ביטחון בינלאומי, עסקים וכלכלה וקיימות סביבתית.... [-]

ארצות הברית San Diego
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

זו תואר מקצועי מאפשר לסטודנטים לשלב את סן דייגו הכשרה מקצועית קפדנית עם עניין של מומחה בסין. התלמידים מאומנים להשתמש בכלים בין-תחומיים כדי לחפור עמוק בכלכלה ובפוליטיקה של ... [+]

GPS גאה להציע חדש, חדשני, שנתיים, במשרה מלאה תואר: מאסטר של הכלכלה הסינית והפוליטית. החל בסתיו 2017, התלמידים יעבדו עם הקהילה של UC סן דייגו ברמה עולמית של חוקרים סין לחקור לעומק את הנושאים החשובים ביותר הקשורים סין העכשווית.

זו תואר מקצועי מאפשר לסטודנטים לשלב את סן דייגו הכשרה מקצועית קפדנית עם עניין של מומחה בסין. התלמידים מאומנים להשתמש בכלים בין-תחומיים כדי לחפור עמוק בכלכלה ובפוליטיקה של סין, וכן לשקול את מקומה באזור אסיה-פסיפיק ואת יחסיה עם ארה"ב... [-]

ארצות הברית San Diego
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
School of Global Policy and Strategy
כתובת
9500 Gilman Dr. #0519
92093 San Diego, California, ארצות הברית
Website
טלפון
858-534-5914 or gps-apply@ucs