קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

למה טרנר קולג '?

טרנר קולג 'מכין סטודנטים עסקיים להוסיף ערך לקהילות שלהם למעסיקים שלהם בסביבה תחרותית בעולם. תוכניות העסק שלנו מעלות מוסמכים באופן מקצועי על ידי האגודה מראש בתי ספר קולגייט של עסקים. כחבר מוכר של AACSB הבינלאומי, המכללה שלנו מציעה תוכניות עסקיות להשיג את ההבחנה שלהם באיכות גבוהה באמצעות תוכנית הלימודים בינתחומית מתן לתלמידים הבנה רחבה של העסק ואת תפקידה בחברה.

מכללת טרנר למינהל עסקים ובית הספר TSYS למדעי המחשב שוכנים במרכז המסחר והטכנולוגיה (CCT), הממוקם בקמפוס הראשי. יחד, טרנר קולג 'מציעה 8 תוכניות בוגר, 12 תוכניות לתואר ראשון, וכן אישורים רבים. אנו נמצאים בבית למגוון עצום של ארגוני סטודנטים, כולל מועדון חשבונאות, CSU American Association Association, Enactus, איגוד השקעות פיננסיות, איגוד בוחני הונאה מוסמכים, חברה לניהול משאבי אנוש (SHRM), איגוד מכוני המחשוב (ACM) והקמפוס חנונים. הארגונים שלנו מספקים הזדמנויות לצבור ניסיון בעולם האמיתי, להאזין לרמקולים מקצועיים ולהתחרות ברמה הארצית.

עלינו

המשימה של ד 'אבוט טרנר המכללה לעסקים היא להכין את התלמידים להוסיף ערך לקהילות שלהם ומעסיקיהם, בעיקר חברות מקומיות ואזוריות. המרכז למסחר וטכנולוגיה המרכז לקשרי מסחר וטכנולוגיה (CCT), הממוקם בקמפוס הראשי, משכן את משרדו של דיקן טרנר קולג 'ושלוש יחידות אקדמיות:

 • חשבונאות
 • הַנהָלָה
 • בית הספר TSYS למדעי המחשב.

סך כל ההרשמה לתלמידי מכללת טרנר בשנת 2014 הייתה 1,464, עם 1259 תוכניות לתואר ראשון ו 204 בוגר תוכניות. גודל הכיתה הממוצע לסטודנטים לתואר ראשון הוא 33 ו - 27 עבור תוכניות לתואר שני. עם גודל המעמד הממוצע הקטן שלנו, הסגל והמנהל המסור שלנו, ושכר הלימוד הסביר שלנו, אנו עשויים להיות הרכישה הטובה ביותר בתחום ההשכלה הגבוהה באזור. האוניברסיטה שירותי מידע וטכנולוגיה נמצא גם CCT בקומה הראשונה.

הַאֲמָנָה

מכללת ד 'אבוט טרנר של עסקים תוכניות תואר עסקים מוכרים באופן מקצועי באמצעות האגודה מראש קולגייט בתי ספר לעסקים. כחבר מוכר של AACSB הבינלאומי, המכללה שלנו מציעה תוכניות עסקיות להשיג את ההבחנה שלהם באיכות גבוהה באמצעות תוכנית הלימודים בינתחומית מתן לתלמידים הבנה רחבה של העסק ואת תפקידה בחברה.

מדוע ההסמכה של AACSB חשובה?

בתור סטודנט פוטנציאלי: הולך לקולג 'הוא השקעה גדולה. אתה הולך לבלות שעות לימוד, כתיבת ניירות, ולוקח בחינות. אתה גם הולך להוציא הרבה כסף. כל העבודה והכסף צריכים לתת לך את מה ששילמת, נכון? לא כל בתי הספר יספקו לך החזר על ההשקעה שלך. AACSB ההסמכה מבטיחה בית הספר הוא לא רק לוקח את הכסף שלך. בתי הספר המוסמכים של AACSB חייבים לעבור תקני איכות קפדניים מאוד. הם הוכחו לספק את הטוב ביותר בתחום החינוך העסקי ברחבי העולם. בתי ספר מוסמכים של AACSB:

 • מוכרים ברחבי העולם על ידי מעסיקים מובילים ואוניברסיטאות אחרות.
 • יש מעסיקים כי רק לשכור את הבוגרים שלהם.
 • יש יותר גישה מגייסים.
 • יש בוגרי לקבל שכר גבוה יותר, תחרותי יותר.
 • אומר להיות מוכר מוכר משפר את איכות התוכניות העסקיות שלהם.
 • אומר להיות מוכר עוזר להם לשכור ולשמר את מיטב הפרופסורים והחוקרים.
 • יש תלמידים שהם יותר בינלאומיים, יש גבוה gps g grads והם צפויים להרוויח רמות גבוהות יותר של חינוך.
 • הם מאתגרים ילמד אותך את המיומנויות הטובות ביותר כדי לתת לך יתרון ברור בעולם האמיתי.

כמעסיק: המעסיקים רוצים בוגרי עסקים איכותיים מבתי ספר עסקיים איכותיים. בוגרים שהם מכירים יבצעו ביום הראשון. לכן זה כל כך חשוב לבחור תוכנית עסקית תואר זה ילמד אותך את הידע ואת הכישורים המעסיקים דורשים. מעסיקים יודעים בית ספר עסקי טוב מאחד שאינו מייצר בוגרים בעלי ידע. הנה העובדות:

 • רבים העליון, תאגידים גלובליים רק לגייס מ AACSB- מוכר בבתי ספר.
 • AACSB- מוכר בוגרי בית הספר מוצעים טוב יותר, משכורות יותר תחרותי.
 • תלמידים בבתי ספר מוסמכים של AACSB מעסיקים נוספים המעוניינים בהם לאחר סיום הלימודים.

חברות גם למד את ההבדלים בין עובדים אשר השתתפו AACSB- מוכר עסקים בתי הספר ומי לא. לדוגמה, חברה אחת גילתה כי עובדים שחונכו על ידי בתי ספר לא-מוכרים ב- AACSB היו בעלי רמות נמוכות יותר של ביצועים. בגלל זה, הארגון עכשיו רק reimburses שכר לימוד מ AACSB- מוכר עסקים הספר.

משימה

הצהרת חזון

הרחבת ההכרה של המכללה כמרכז מצוינות בחינוך מדעי המחשב והמדעי.

משלחת טרנר קולג '

מכללת טרנר מכינה את התלמידים להוסיף ערך לקהילות ולמעסיקים שלהם בסביבה תחרותית גלובלית, על ידי מתן איכות גבוהה, רלוונטי עסקים, מדעי המחשב החינוך.

תוכנית אסטרטגית

החזון, המשימה והערכים של ד 'אבוט טרנר המכללה לעסקים לספק את העקרונות המנחים של התוכנית האסטרטגית שלנו. הם נבדקים בדרך כלל על מחזור של חמש שנים על ידי המכללה, המכללה, קבוצות סטודנטים, ואת המועצה המייעצת לעסקים.

מטרות טרנר קולג '

יעד 1: שפר את האיכות ואת הפרופיל של טרנר קולג 'כמכללה של בחירה.

יעד 2: הגדל את ההרשמה והגדל את אפשרויות משלוח התוכנית.

יעד 3: שיפור הטכנולוגיה והמשאבים למטרות הוראה ומחקר.

יעד 4: הגדל שותפויות פנימיות וחיצוניות.

יעד 5: הגדלת המימון.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Turner College - Columbus State University

בית הספר TSYS למדעי המחשב מציע את מגיסטר למדעים יישומי במדעי המחשב, עם שלושה ריכוזים: אבטחת מידע, מידול וסימולציה, ופיתוח תוכנה. ... [+]

תכנית תיאור

בית הספר TSYS למדעי המחשב מציע את מגיסטר למדעים יישומי במדעי המחשב, עם שלושה ריכוזים: אבטחת מידע, מידול וסימולציה, ופיתוח תוכנה. כדי לאפשר לתלמידים בעלי רקע שונה ליהנות ולהיות מוצלח בתוכנית, התלמידים יכולים גם לעצב תוכנית לימודים ללא ריכוז.

הזדמנויות קריירה

הבוגרים שלנו בדרך כלל לוקחים עבודות כמו:

מהנדסי תוכנה / אדריכלים מתכנתי מחשבים / מפתחי תוכנה מפתחי אינטרנט מתכנתי משחק וסימולציה דוגמנות ומפתחי סימולציה מחשב מומחי אבטחת הרשת מנהלי רשת מומחי אבטחת מידע קציני אבטחת המידע ... [-]
ארצות הברית קולומבוס
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 4 סמסטרים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Turner College - Columbus State University

סטודנטים לתואר שני במורה למנהיגות ארגונית - למנהיגות משרת תכנית מסלול יכולה להתמחות בחינוך שלהם ולבחור במסלול מנהיגות למנהיגות, אשר נדיר ומותאם לאלו עם רצון לתרגל מנהיגות ... [+]

תכנית תיאור

תלמידי התכנית MSOL יכול להתמחות השכלתם לבחור את המסלול מנהיגות משרתת זה הן נדירות המותאמים לבעלי רצון לתרגל מנהיגות משרתת בארגונים שלהם. מסלול המנהיגות משרת יכין מקצוע כדי לענות על צרכים נהגת הארגון שלהם, על ידי ציור על השפע של משאבים ממוקמים כאן בקולומבוס, ג'ורג'יה, החל את המומחיות של מתרגלי מנהיגות משרתת מובילים, ניתוחי מקרה ישים מספר רב של הזדמנויות עבור ניסיון בתחום. קולומבוס, GA, בשם "עיר המנהיגות שירת" הראשונה של האומה על ידי מרכז גרינליף למנהיגות משרתם, יש מחויבות רחבות התפשט על מנהיגות משרת מתאגידים מבוססים קולומבוס, ארגונים ללא כוונת רווח ומוסדות חינוך.... [-]

ארצות הברית קולומבוס
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Turner College - Columbus State University

מאסטר בהנהגה ארגונית - ניהול משאבי אנוש מסלול מסלול יכין אנשי מקצוע לפתח וליישם תכנון משאבי אנוש, גיוס, הכשרה, פיצוי, הטבות, ניהול ביצועים ומערכות משמעת בצורה משפטית ואתי ... [+]

תכנית תיאור

מסלול משאבי האנוש של מגיסטר למדעי תכנית מנהיגות ארגונית יכין מקצוע לפתח וליישם תכנון משאבים אנוש, גיוס, הכשרה, פיצוי, הטבות, ניהול ביצועים ומערכות משמעתיות באופן חוקי ומוסרי. המסלול יהיה להכין את התלמידים מבחינה אקדמי להעביר את המקצועי המקצועי בכיר משאבי אנוש (רל"א & SPHR) בחינות. מסלול משאבי אנוש MSOL מיושר עם אגודת Curriculum HR של ניהול משאבי אנוש ספר הדרכת תבניות.

MSOL היא תוכנית 36 שעות ביממה, המחייב תלמיד להשלים 12 קורסים לתואר שני. סטודנטים במשרה מלאה יכולים להשלים את התכנית בארבעה סמסטרים. כל השיעורים MSOL לומדים בערב. התוכנית יכולה להיות מותאמת לתלמידים המבקשים להשתתף במשרה חלקית ולהשלים את התוכנית בתוך 18-24 חודשים.... [-]

ארצות הברית קולומבוס
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Turner College overview