Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מדעי המחשב (BMS)

התוכנית לתואר שני במדעים ביו-רפואיים (BMS) היא חלק מבית הספר לרפואה של טולנה. הוא מאורגן כתכנית בין-תחומית, בין-מחלקית ובין-אישית, המורכבת מפקולטה העוסקת באופן פעיל במחקר ביו-רפואי. מטרת התוכנית היא להכשיר מדענים בקהילה מדעית שיתופית המונעת על ידי יצירתיות וחדשנות. תוכנית הלימודים הטכנולוגית של טולנה במדעי הביו-רפואה מפגישה בין כמה מהצעירים המוכשרים ביותר בעולם, עם מורים וחוקרים בעלי שם ארצי ובעולם: הכל בהקשר של עיר תוססת ורבת הזדמנויות הן בתוך המעבדה והן מתוך הכיתה.

BMS כולל תואר שני לתואר שני באנטומיה, ביוכימיה וביולוגיה מולקולרית, גנטיקה רפואית וגנומיקה, מיקרוביולוגיה ואימונולוגיה, פתולוגיה (רפואה מולקולרית), פרמקולוגיה ופיזיולוגיה. תוכניות MS לשנה אחת נועדו להעשיר ולשפר את האישורים האקדמיים של סטודנטים לתואר ראשון ולחזק את הבסיס האקדמי שלהם לפיתוח אינטלקטואלי נוסף, כולל כניסה לבית הספר לרפואה, בית הספר לרפואת שיניים או תוכניות אחרות הקשורות במקצועות הבריאות או תוכניות מחקר לדוקטורט. אחוז גבוה מאוד של בוגרי MS Tulane להשיג את מטרתם של המשך החינוך.

תכנית BMS כוללת גם תכנית לתואר שלישי במדעי הביו-רפואה עם התמחות בכל אחד מנושאי המאסטר לעיל. תוכנית הדוקטורט מאפשרת לתלמידים לבחור את המנחה שלהם מתוך כ -90 חברי סגל במדעי היסוד ומחלקות קליניות בבית הספר לרפואה ובמרכז לחקר הפרימה הלאומי בטולנה.


בית הספר לטולניה של הרפואה

אחד המרכזים המוכרים ביותר של המדינה לחינוך רפואי, בית הספר לרפואה של אוניברסיטת טולן הוא מרכז תוסס לחינוך, מחקר ושירות ציבורי. חוגגת את יום הולדתה ה -175 בשנת 2009, בית הספר לרפואה של טולנה הוא בית הספר לרפואה השני העתיק ביותר בדרום עמוק ובבית הספר לרפואה ה -15 הוותיק ביותר בארצות הברית.

בית הספר לרפואה של טולנה מגייס סגל, חוקרים וסטודנטים מכל רחבי העולם, ודוחף את גבולות הרפואה עם מחקר רפואי פורץ והתקדמות כירורגית. מתוך המצאת המיקרוסקופ הדו-עיני לניתוחים רובוטיים, בית הספר לרפואה טולנה נשאר בחזית החדשנות הרפואית המודרנית. בית הספר לרפואה של טולנה מצייד את הדור הבא של אנשי מקצוע רפואיים עם הכלים להצליח בעולם המשתנה במהירות ולעצב את העתיד של הבריאות. על בסיס יומי, אנו שואפים לפגוש את המשימה שלנו "חינוך, מחקר, טיפול בחולה: אנחנו לרפא קהילות."

בית הספר לרפואה של טולנה מוכר במלואו על ידי ועדת הקישור לחינוך רפואי.

ההתחלה

ניו אורלינס, הממוקם באקלים סובטרופי עם אחד הנמלים הבינלאומיים העמוסים ביותר בעולם, היה פגיע לכל סוגי מחלות זיהומיות ארסיות בשנת 1834. כאשר הקולג 'לרפואה של לואיזיאנה פרסמה את התשקיף שלה באותה שנה, המפתח בין המטרות שלו היה "להוביל את קידום המדע ואת הטיפול הרציונלי של המחלה."

ב- 1845 הכיר המחוקק של המדינה בערך המוסד והורשה אוניברסיטה שלמה בניו אורלינס. המתחם הרפואי הוכר עד מהרה כאחד מבתי הספר לרפואה הגדולים בארץ. עד 1860, ההרשמה גדלה ליותר מ 400 סטודנטים, מיצוב אותו כמו התוכנית הרביעית בגודלה לחינוך הרפואי במדינה.

בשנת 1882, פול Tulane תרם נדל"ן נרחב בניו אורלינס עבור תמיכה של החינוך. מועצת המנהלים של קרן חינוכית טולן החליט לתמוך באוניברסיטת לואיזיאנה, ועל ידי 1883 המחוקק של לואיזיאנה העביר הצעת חוק יצירת אוניברסיטת טולנה של לואיזיאנה, האוניברסיטה פרטית לא מזוהה. כחלק מאוניברסיטת טולנה, בית הספר לרפואה המשיך לשגשג ולהתרחב, נע לתוך המאה ה -20 כמו בית הספר לרפואה העליונה בדרום בדרום אחד הטובים ביותר במדינה.


גילוי ותרגום

בית הספר לרפואה של טולנה התבלט בגילוי ובתרגום, כמו גם בחינוך. בשנת 1932, סיים ד"ר מיכאל E. DeBakey מבית הספר לרפואה של טולנה והחל קריירה מכובדת בניתוח לב וכלי דם. כסטודנט לרפואה, הוא חקר ועיצב את משאבת הגלילים, שהפכה למרכיב חיוני במכונת לב הריאות המוביל לניתוח לב פתוח.

חברי סגל אחרים של טולנה, שעשו התקדמות מתמשכת ברפואה במאה האחרונה, הם ד"ר רוברט הית 'בפסיכו-פרמקולוגיה, ד"ר ג'ורג' א. בורץ בפיזיולוגיה, ד"ר אנדרו ו'שלי באנדוקרינולוגיה וד"ר לואיס איגנרו בפרמקולוגיה, שני אלה זכו בפרסי נובל על עבודתם בטולנה.


הוריקן קתרינה

בסוף אוגוסט 2005, עם בית הספר לרפואה טולנה על סף ההתרחבות הפרוגרמטית הגדולה, אסון הטבע הגרוע ביותר בהיסטוריה של ארצות הברית גרם הרס לא יאומן לעיר ניו אורלינס, העם שלה, ומוסדות, כולל אוניברסיטת טולנה.

רופאי טולנה נשארו עם המטופלים שלהם בבית החולים טולנה, בבית החולים צ'ריטי ובבית החולים בניו אורלינס, עד שנאלצו להתפנות. הרופאים, הסטודנטים והתושבים יחזרו במהרה לעיר, יקימו מרפאות במקומות חדשים ויפתחו מחדש את הגישה הן לטיפול רפואי והן בתחום הרפואה.

בעקבות הסערה, בית הספר לרפואה של טולנה פונה לקולג' ביילור לרפואה בטקסס, שם שבו סטודנטים לרפואה את לימודיהם. מנהלי בתי הספר לרפואה של טולנה תיאמו את חזרתו של בית הספר לניו אורלינס, שהחלה בנובמבר 2005, ואכלסה את 98.5% מהסטודנטים לרפואה של טולנה שנשארו עם טולנה לאחר ההוריקן קתרינה. במהלך השנה שלאחר מכן, המורים המסורים והמסורתיים שיקמו תוכניות מחקר ומחקר נמרצות, כשהחלל הפך למגורי.


נעים קדימה

בית הספר לרפואה של טולנה ביסס את עצמו כמרכיב חיוני בהתחדשותה של אחת הערים הגדולות באמריקה. אנחנו מאמנים את התלמידים המוכשרים ביותר להיות רופאים מוכשרים ורחומים, אשר יספקו טיפול ראשוני או ייחודי באיכות גבוהה ברמה המקומית, הארצית והעולמית.

מיקומים

ניו אורלינס

כתובת
1430 Tulane Avenue
70112 ניו אורלינס, לואיזיאנה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: