קרא את התיאור הרשמי

טריניטי מחנך גברים ונשים לעסוק בעבודה הגואלת של אלוהים בעולם באמצעות טיפוח מצוין אקדמיים, נאמנות נוצרית, ולמידה לכל חיים.

עם כמעט 100 סגל ו -3,000 תלמידים, אנחנו באוניברסיטה הבינלאומית טריניטי מחויבים לאותו חזון שבה אנו נוסדו בשנת 1897 והיה נחוש בדעתו ללכת בדרכו של אוניברסיטאות גדולות שנוסדו על האמונה הפינה שכל החוכמה נמצאת בישוע ישו. תפקידנו, אם אנחנו רוצים להיות מלח בעולם של ימינו, הוא לבנות מוסדות שבו אנחנו יכולים לחשוב כמו נוצרים ללמוד לחיות כנוצרים בתרבות שבה הן הפכו קשה לאיתור. אם מתכונן להיות כמרים או מיסיונרים או עורכי דין, מורים, יועצים, מדענים, ראשי חברות, עקרות בית או עובדי ציבור, מה הייעוד שלנו תחת אלוהים, אנחנו צריכים מצוינים בחינוך, מעוגן האדנות של ישו. זוהי המטרה והמשימה של האוניברסיטה הבינלאומית טריניטי.

בליבה של המשימה של טריניטי טמון מחויבותה לערכים-המשיח ארבע הליבה שלה אגוצנטרי, קהילת פוקוס, חיבור הכנסייה, ומעורבות תרבותית. המטרה של טריניטי היא לאפשר לבוגריו לחשוב ולחיות כמו נוצרים במאה עשרים ואחת. אנו מאמינים שאלוהים קורא עמו לתוך סוגים רבים של שירות; הביקור של טריניטי הוא להכין אותם לשרת תהילתו.

TIU היום

האוניברסיטה הבינלאומית טריניטי (TIU) מורכבת במכללה לאמנויות ליברלית, בית ספר אלוהות, בית ספר בוגר, ובית ספר חוק בקליפורניה. השילוש הוא משרד החינוך של הכנסייה האוונגלית חינם של אמריקה; הקמפוס המרכזי שלה ממוקם דירפילד, אילינוי, עם מרכזים אזוריים בשיקגו, אילינוי, ב Davie, פלורידה, בסנטה אנה, קליפורניה.

TIU מחזיקה לדוח האמונה של הכנסייה האוונגלית חינם של אמריקה.

ערכי ליבה

כמוסד המחויב כתוב inerrant, ניתן על ידי אלוהים כסמכות הסופית שלנו לאמונה בחיים, אנחנו מחזיקים את עצמנו אחראים לזה וזה לזו ביחס לערכים אלה כפי שאנו לטפח מצוינות אקדמיות, נאמנות נוצרית, ולמידה לכל חיים.

ישו ממורכזים. אנחנו כאן כדי למדל לעורר אגוצנטריים המשיח בכל מה שאנו עושים. אדנות של ישו אמור להשפיע ולהיות לידי ביטוי בכל היבט של חינוך, יחסים, תוך חתירה בטריניטי. קהילה ממוקדת. אנו שואפים להיות קהילה לומדת הפועלת על ידי האתיקה והערכים של מלכות האלוהים. האיפור של הקהילה צריך להיות השתקפות של ולרוחבה והמגוון של המשפחה של אלוהים. הדרך בה אנו מתייחסים לאנשים צריכה להיות עקבית עם מוסר, צדק, חמלה, ענווה, ואהבת אדוננו. אינטראקציה עם התלמידים צריכים שניהם משקפים גישה של שירות אליהם כפרטים לנצל הזדמנויות חונכות ודגימת והתפתחות אישית. הכנסייה מחוברת. אנו מעריכים את השירות לכנסייה משום שאנו מאמינים כי הכנסייה היא הרכב המרכזי של אלוהים כדי לבצע את העבודה שלו בעולם. החזון שלנו עבור המשרתים את הכנסייה הוא ראייה גלובלית, בדיוק כמו החזון של אלוהים עבור הכנסייה שלו הוא גלובלי. ערך מסוים המשפיעים העבודה של טריניטי היא לזהות לענות על הצרכים החינוכיים של EFCA. Engaged תרבותית. אנו שואפים להביא אמונה, חיים, ולמידה לשאת על הבעיות העומדות בפני עולמנו. המבט שלנו הוא אחת התקשרות עם התרבות של קרן ישו במרכז ומושרשת מקראי. אנו מחויבים לסטנדרטים גבוהים של מחקר, מלגות, חשיבה, וחיים כאמצעי הכנת תלמידים לעסוק העולם ולהגיב בכנות וברצינות לאלה בחברה פלורליסטית.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Trinity International University

הכנת תלמידים להיות מרוכזת בשורה, יועצים מורשים מקצועי. המאסטר של לאמנויות בייעוץ לבריאות נפש מכין את התלמידים להיות יועצים מורשים מקצועי. בנוסף בהכנה לך על הסמכה, התואר ה ... [+]

הכנת תלמידים להיות מרוכזת בשורה, יועצים מורשים מקצועי.

המאסטר של לאמנויות בייעוץ לבריאות נפש מכין את התלמידים להיות יועצים מורשים מקצועי. בנוסף בהכנה לך על הסמכה, התואר השני MHC מסייע לתלמידים לטפח מודעות עצמיות, לתובנה עמוקות יותר לתוך הטבע של בנים-לפתח את המיומנויות הקליניות הכרחיות לייעוץ מקצועי, ולפתח מסגרת לשילוב אמת מקראית-תאולוגית עם חברה מדעי ותיאוריה ייעוץ.

היכן ניתן תואר זה לקחת אותי?... [-]

ארצות הברית Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 יותר
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Trinity International University

אפשרויות גמישות שמתאימות החיים שלך; אימון אוונגליסטים קפדני, רחב שמתאים לצרכים משרדך. MA / תאולוגיים ללימודים שלנו שואב מן ולרוחבה של הלימודים בתחומים מקראיים, תאולוגיים, ... [+]

אפשרויות גמישות שמתאימות החיים שלך; אימון אוונגליסטים קפדני, רחב שמתאים לצרכים משרדך.

MA / תאולוגיים ללימודים שלנו שואב מן ולרוחבה של הלימודים בתחומים מקראיים, תאולוגיים, הסטוריים, ועולמיים, בשילוב עם מספר לא מבוטל של שעות אלקטיבי המאפשרות לכל תלמיד לעצב הקורסים שלהם באופן ייחודי. זוהי התכנית הגמישה ביותר שלנו הוא בפוקוס שיטת הצגה, שכן הוא יכול להסתיים במלואו באתרים הרחב שלנו, בשילוב עם קורסים מקוונים, או קורסים בקיץ בקמפוס דירפילד שלנו (כמו גם ב full- המסורתית או חלק פורמטי -time). דאגה המיוחדת של תואר זה אפשר לספר את התחום הרחב של לימודי תיאולוגיה לעבודת הכנסייה, ויש תלמידי שפע של הזדמנויות להתמקד במחקרם על תחומים מסוימים המעניינים אותם.... [-]

ארצות הברית Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 יותר
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Trinity International University

התמקד לאבזר מנהיגים בשטח של משרד מיוחד, הקשורים לכנסייה. MA שלכם התמחות משרד ייחודי בהקשר המשרד הנוכחי שלך בכנסייה, parachurch מקומי, או משרד כנסייה אחר הקשורות. ... [+]

התמקד לאבזר מנהיגים בשטח של משרד מיוחד, הקשורים לכנסייה.

MA שלכם התמחות משרד ייחודי בהקשר המשרד הנוכחי שלך בכנסייה, parachurch מקומי, או משרד כנסייה אחר הקשורות. המורשת שלנו אוונגליסטים וברכה עשירה הרחב של ניסיון סגל, בשילוב עם הגמישות להתמקד התכנית שלך מאוד ספציפי, להפיק את התואר השני משרד דרך מצוינת לגדול סדרנות חכמה של משרד אלוהים נתן לך.

היכן ניתן תואר זה לקחת אותי?

במקום להיות גשר מטרה מקצועית או חינוכית בפרט, התואר השני המשרד נועד להעשיר ולהעמיק בהקשר המשרד הנוכחי שלך.... [-]

ארצות הברית Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 יותר
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Master

Trinity International University

כל הנוצרים נקראים להיות שרי הבשורה, אך ישנם מקצועות רבים ומגוונים, אשר מאמינות יכול להיענות לקריאה. MDiv שלנו נועד לתת הכשרה מקראית, תאולוגית, תרבותית, ומעשים מקיפה אותם ... [+]

כל הנוצרים נקראים להיות שרי הבשורה, אך ישנם מקצועות רבים ומגוונים, אשר מאמינות יכול להיענות לקריאה.

MDiv שלנו נועד לתת הכשרה מקראית, תאולוגית, תרבותית, ומעשים מקיפה אותם התאוות כהכנת צורה כלשהי של שרים נוצריים או מנהיגות מדעית, כל בהקשר של האתוס אוונגליסטים רחב של טריניטי.

היכן ניתן תואר זה לקחת אותי?

ריבונו של האלוהות נחשב התואר מקצועי תקן משרד פסטורלי הוסמך, כמו גם מתן בסיס מצוין עבור עבודה אקדמית נוספת וקשרי משרד ייחודיים רבים אחרים. בוגרי MDiv הלכו על מנת מגוון רחב של עיסוקים מקצועיים, כולל כמרים, מנהיגים עדתיים, חוקרים, סופרים, מנהיגים פיתוח קהילתי, ועובדים מיסיונרית בהקשרים רבים ושונים מקומית, ארצית, ובעולם. MDiv הוא מידת תנאי דוקטור תוכניות משרד (DMIN) והוא תואר הבוגר המומלץ לאלו המתכוונים להמשיך במחקר תיאולוגי מתקדם (בדרך כלל ברמות THM או PhD).... [-]

ארצות הברית Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 יותר
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
3 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית