Touro College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות Touro

מה שמגדיר את 'טורו' הוא לא רק התוכניות המובילות שלנו, חברי הסגל המעורבים, או הזדמנויות הלמידה החווייתיות, זוהי התרבות שלנו ותוכנית הלימודים שמכבדת את התחייבויותיך - לקהילה שלך, לערכים שלך ולעתידך.

נוסדה בשנת 1970 כדי להתמקד בהשכלה הגבוהה של הקהילה היהודית , אנחנו כבר גדל לשרת אוכלוסייה מגוונת רחב של מעל 19,000 תלמידים על פני 30 בתי ספר ב 4 מדינות . אנו מקושרים באופן ייחודי לחשיבות של חינוך שמכיל תלמידים מכל הרקע והנסיבות.

מן האמנות הליברלית למשפטים, מדעי הבריאות לטכנולוגיה, לעסקים, ללימודי יהדות, לחינוך - וכל מה שביניהם - טורו מספק הזדמנויות חינוכיות ודרכי קריירה לא רק לסטודנטים המוכשרים והמוטיבציה ביותר, אלא גם לאלה שלא זכו להתייחסות ולאיכות, יש את הכונן ואת הפוטנציאל להצליח.

יש לנו משהו לכולם. השאלה היחידה היא: למה אתם שואפים ומה אתם רוצים להשיג?128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

במבט ראשון

95 אלף בוגרים. 19,200 סטודנטים. 30 בתי ספר. 4 מדינות. טורו אחד.

Touro College הוא המוסד הפרטי הגדול ביותר של אמריקה להשכלה גבוהה ומקצועית בחסות יהודית. מדי שנה פונים אלינו אלפי סטודנטים מכל הארצות וממדי החיים כדי להמשיך לתארים ברפואה, בחינוך, במדעי היהדות, בטכנולוגיה - וכל מה שביניהם.

ניו יורק נשאר מוקד של רשת טורו, עם תוכניות משגשגות בשיקגו, קליפורניה, נבדה, מוסקבה, ישראל, ברלין.

אנו מציירים את כוחנו לא רק במספרים שלנו, אלא מתוך מחויבותנו המתמשכת לערכים שלנו, לאמונה בצדק חברתי , וכבוד לידע וליישמה. מן הפקולטה ייעודי שלנו affordability שלנו מגוון מגוון של תלמידים ומבצעים התוכנית, אתה לא צריך להסתכל רחוק כדי לראות מה קובע Touro בנפרד.

הצהרת משימה

Touro College הוא מוסד עצמאי להשכלה גבוהה בחסות יהודית, שהוקם כדי לשדר ולהנציח את המורשת היהודית, וכן לשרת את הקהילה הכללית בהתאם למחויבות היהודית ההיסטורית לחקירה אינטלקטואלית, העברת ידע, צדק חברתי ו שירות לחברה.

Touro מציעה לימודי תואר ראשון ותואר שני בלימודי יהדות, במדעי הרוח ובמדעים, כולל מקצועות חינוך, משפטים, רפואה, בית מרקחת, מדעי הבריאות, עבודה סוציאלית ועסקים. תוכניות אלה משרתות מרכיבים מגוונים של הקהילה היהודית והחברה הגדולה, במיוחד אלה שלא זכו בעבר. Touro הוא מכללה שבה צמיחה אישית, מלגה, ומחקר מטופחים שבו גברים ונשים מוכנים לחיים פרודוקטיביים של כבוד, ערך וערכים.

המורשת היהודית מחבקת שני מרכיבים יסודיים, האוניברסליים והאוניברסליים, כפי שהיא משתקפת מהוראת הלל באתיקה של אבות, "אם אני לא לעצמי, מי יהיה לי, ואם אני מודאג רק עם עצמי, מה אני אני?" הוראה זו מעצבת את ערכי הליבה של המכללה, הכוללים מחויבות לחינוך איכותי לכל, הטיפול, ביושר ובכבוד, של כל התלמידים, הסגל והמנהל, תפקיד האתיקה במקצועות, ובניית חברה אחראית ואחראית.128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

מורשת יהודית

מושרשת במסורת היהודית, המבוססת על ערכים יהודיים.

ד"ר ברנרד לנדר חזה והקים את Touro College כדי לספק מענה לקהילה של תלמידים אשר לעתים קרובות התעלמו מהם. בכך הוא יצר סביבה שבה הצרכים התרבותיים והרוחניים של התלמידים היהודים יכולים להיות יד ביד עם עיסוקיהם החינוכיים.

הטורו אינו מסתפק במסורות יהודיות, הוא תומך בהן ומקיימות אותן. המכללה היא אחת הבודדות בארץ, אשר בונה בזמן לתלמידים לעבוד וללמוד, לחגוג ולכבד את התרבויות והאמונות שלהם.

מאז 1970, בית הספר גדל באופן אקספוננציאלי, אבל הערכים שלנו נשארים. ככל שהרחיבנו, התמקדותנו היא לשרת קהילות מגוונות, כמו גם אוכלוסיות אורתודוכסיות, ומציעה לסטודנטים שפשוט רוצים חינוך יוצא דופן בסביבה חמה, סובלנית ואינטלקטואלית קפדנית.

בכל בתי הספר והתוכניות שלנו, אנו תומכים בכל התלמידים ומתחילים להתנהג ביושר ובכבוד. אנו מאמינים בכבודם של כולם, ושואפים לתרום לחברה שעושה כן.

הערכים היהודיים שלנו הם ערכים אוניברסליים.

מיקומים

ניו יורק

כתובת
500 Seventh Avenue
New York, NY 10018

ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית