קרא את התיאור הרשמי

אודות Touro

מה שמגדיר את 'טורו' הוא לא רק התוכניות המובילות שלנו, חברי הסגל המעורבים, או הזדמנויות הלמידה החווייתיות, זוהי התרבות שלנו ותוכנית הלימודים שמכבדת את התחייבויותיך - לקהילה שלך, לערכים שלך ולעתידך.

נוסדה בשנת 1970 כדי להתמקד בהשכלה הגבוהה של הקהילה היהודית , אנחנו כבר גדל לשרת אוכלוסייה מגוונת רחב של מעל 19,000 תלמידים על פני 30 בתי ספר ב 4 מדינות . אנו מקושרים באופן ייחודי לחשיבות של חינוך שמכיל תלמידים מכל הרקע והנסיבות.

מן האמנות הליברלית למשפטים, מדעי הבריאות לטכנולוגיה, לעסקים, ללימודי יהדות, לחינוך - וכל מה שביניהם - טורו מספק הזדמנויות חינוכיות ודרכי קריירה לא רק לסטודנטים המוכשרים והמוטיבציה ביותר, אלא גם לאלה שלא זכו להתייחסות ולאיכות, יש את הכונן ואת הפוטנציאל להצליח.

יש לנו משהו לכולם. השאלה היחידה היא: למה אתם שואפים ומה אתם רוצים להשיג?117120_rsz_adobestock_125218431.jpg

במבט ראשון

95 אלף בוגרים. 19,200 סטודנטים. 30 בתי ספר. 4 מדינות. טורו אחד.

Touro College הוא המוסד הפרטי הגדול ביותר של אמריקה להשכלה גבוהה ומקצועית בחסות יהודית. מדי שנה פונים אלינו אלפי סטודנטים מכל הארצות וממדי החיים כדי להמשיך לתארים ברפואה, בחינוך, במדעי היהדות, בטכנולוגיה - וכל מה שביניהם.

ניו יורק נשאר מוקד של רשת טורו, עם תוכניות משגשגות בשיקגו, קליפורניה, נבדה, מוסקבה, ישראל, ברלין.

אנו מציירים את כוחנו לא רק במספרים שלנו, אלא מתוך מחויבותנו המתמשכת לערכים שלנו, לאמונה בצדק חברתי , וכבוד לידע וליישמה. מן הפקולטה ייעודי שלנו affordability שלנו מגוון מגוון של תלמידים ומבצעים התוכנית, אתה לא צריך להסתכל רחוק כדי לראות מה קובע Touro בנפרד.

הצהרת משימה

Touro College הוא מוסד עצמאי להשכלה גבוהה בחסות יהודית, שהוקם כדי לשדר ולהנציח את המורשת היהודית, וכן לשרת את הקהילה הכללית בהתאם למחויבות היהודית ההיסטורית לחקירה אינטלקטואלית, העברת ידע, צדק חברתי ו שירות לחברה.

Touro מציעה לימודי תואר ראשון ותואר שני בלימודי יהדות, במדעי הרוח ובמדעים, כולל מקצועות חינוך, משפטים, רפואה, בית מרקחת, מדעי הבריאות, עבודה סוציאלית ועסקים. תוכניות אלה משרתות מרכיבים מגוונים של הקהילה היהודית והחברה הגדולה, במיוחד אלה שלא זכו בעבר. Touro הוא מכללה שבה צמיחה אישית, מלגה, ומחקר מטופחים שבו גברים ונשים מוכנים לחיים פרודוקטיביים של כבוד, ערך וערכים.

המורשת היהודית מחבקת שני מרכיבים יסודיים, האוניברסליים והאוניברסליים, כפי שהיא משתקפת מהוראת הלל באתיקה של אבות, "אם אני לא לעצמי, מי יהיה לי, ואם אני מודאג רק עם עצמי, מה אני אני?" הוראה זו מעצבת את ערכי הליבה של המכללה, הכוללים מחויבות לחינוך איכותי לכל, הטיפול, ביושר ובכבוד, של כל התלמידים, הסגל והמנהל, תפקיד האתיקה במקצועות, ובניית חברה אחראית ואחראית.117119_rsz_1adobestock_143714649.jpg

מורשת יהודית

מושרשת במסורת היהודית, המבוססת על ערכים יהודיים.

ד"ר ברנרד לנדר חזה והקים את Touro College כדי לספק מענה לקהילה של תלמידים אשר לעתים קרובות התעלמו מהם. בכך הוא יצר סביבה שבה הצרכים התרבותיים והרוחניים של התלמידים היהודים יכולים להיות יד ביד עם עיסוקיהם החינוכיים.

הטורו אינו מסתפק במסורות יהודיות, הוא תומך בהן ומקיימות אותן. המכללה היא אחת הבודדות בארץ, אשר בונה בזמן לתלמידים לעבוד וללמוד, לחגוג ולכבד את התרבויות והאמונות שלהם.

מאז 1970, בית הספר גדל באופן אקספוננציאלי, אבל הערכים שלנו נשארים. ככל שהרחיבנו, התמקדותנו היא לשרת קהילות מגוונות, כמו גם אוכלוסיות אורתודוכסיות, ומציעה לסטודנטים שפשוט רוצים חינוך יוצא דופן בסביבה חמה, סובלנית ואינטלקטואלית קפדנית.

בכל בתי הספר והתוכניות שלנו, אנו תומכים בכל התלמידים ומתחילים להתנהג ביושר ובכבוד. אנו מאמינים בכבודם של כולם, ושואפים לתרום לחברה שעושה כן.

הערכים היהודיים שלנו הם ערכים אוניברסליים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Touro College

המאסטר שלנו במדעים בתוכנית טכנולוגית הוראה מלמד את הבוגרים בשימוש יעיל בטכנולוגיה הוראה בבתי ספר (K-12), מכללות, אוניברסיטאות, או עסקים / הגדרות תעשייה. ... [+]

המאסטר שלנו במדעים בתוכנית טכנולוגית הוראה מלמד את הבוגרים בשימוש יעיל בטכנולוגיה הוראה בבתי ספר (K-12), מכללות, אוניברסיטאות, או עסקים / הגדרות תעשייה.

עם סיום מוצלח של מסלול הסמכה למורים , סטודנטים שכבר מחזיקים בהוראת מורה ראשונית של מדינת ניו יורק יהיו זכאים לתעודת הוראה מקצועית של NYS כמחלקה לטכנולוגיה חינוכית, וכן ל- UFT חוזי של 30 נקודות זכות מעל הפרשי השכר של המאסטר. סטודנטים שיסיימו את מסלול מאמן החברה יקבלו את הכישורים הדרושים לעבודה כמאמן עסקי, מעצב הוראה או מפתח צוות.... [-]

ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Touro College

מציגה את המושגים המנהליים, את המיומנויות המשפטיות והכספיות ואת הסוגיות החברתיות והאתיות הדרושות לניהול מוצלח של ארגוני טכנולוגיה מורכבים. ... [+]

מציגה את המושגים המנהליים, את המיומנויות המשפטיות והכספיות ואת הסוגיות החברתיות והאתיות הדרושות לניהול מוצלח של ארגוני טכנולוגיה מורכבים.

עבור אנשי מקצוע בתעשייה המבקשים להצטרף לשורות מנהיגי הטכנולוגיה של מחר.

אפשרויות הקריירה כוללות:מנהלראש פרוייקטמנהל טכנולוגיהמנהל פרויקטמנהל מערכות מידע: מנהל מידע ראשידרישות התוכנית4 קורסי ליבה 12 קורסים4 קורסי חובה מנהיגות טכנולוגית 12 זיכויים3 מנהיגות טכנולוגית קורסי בחירה 9 נ"ז =סך כל הקורסים 33 נ"זMS בהנדסת טכנולוגיה קורסי חובהMSIN 610 טכנולוגיה מתקדמת לניהול פרויקטיםMSIN 611 מנהיגות בארגון הטכנולוגיהMSIN 621 תקצוב וכספים עבור מנהלי טכנולוגיהMSIN 622 נושאים משפטיים, חברתיים ואתיים בטכנולוגיהתואר ראשון במנהיגות טכנולוגיתMSIN 649 ניהול אבטחת מידעMSIN 657 ניהול ידעטכנולוגיות שיתוף פעולה אסטרטגיותMSIN 663 ניהול תהליכים עסקייםMSIN 669 ניהול ויישום נתונים גדולים של Analytics בסביבה העסקית של היוםMSIN 675 ניסיון מקצועי התמחות... [-]
ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

Touro College

תוכניות המורה שלנו בחינוך ... [+]

תוכניות המורה שלנו בחינוך

השלמת התוכנית מובילה לתואר שני במדעים וכן הסמכה הן בחינוך הכללי והן בחינוך המיוחד (כיתה א 'או כיתה א') או חינוך מיוחד (כיתות ז-יב), עם הפגישה שלך כל דרישות NYSED, כולל לוקח סמינרים וסדנאות הנדרשים, הגשת טביעות אצבע עם NYSED, ועובר מבחני הסמכה למורים NYS.

אנו מציעים שלוש תוכניות:ילדות מוקדמתילדות וחינוך מיוחד (1-6)הוראת תלמידים עם מוגבלות (7-12)מה תלמד

לא משנה מה התוכנית שלך, אתה תהיה חשוף עדויות המבוססות על עדויות ההוראה ושיטות וכיצד לשלב סטנדרטים הליבה המשותפת לתוך ההוראה שלך. תלמד כמה זה קריטי כדי להבין את ההקשרים התרבותיים השונים של העיר ניו יורק מטרו שטח גדול ומגוון של התלמיד. תוכלו גם לקבל מספיק זמן לשים את מה שלמדת בפועל בפועל בכיתה .... [-]

ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית