The University of Texas Permian Basin, College of Business

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המשימה וההיסטוריה שלנו

מאיפה באנו, לאן אנחנו הולכים

המשימה שלנו

כמוסד אזורי מקיף, אוניברסיטת פרמיאן באוניברסיטת טקסס משמשת קהילה מגוונת של סטודנטים מהאזור, המדינה ומעבר לה. באמצעות מצוינות בהוראה, למידה, מחקר ושירות ציבורי שבמרכז הסטודנטים, האוניברסיטה מטפחת אזרחים מעורבים ומשפיעה על חייהם.

ההיסטוריה של אגן פרומיאן של UT

התחלנו כניסוי. בשנת 1969 החליטה המחוקקת בטקסס ליצור אוניברסיטה "ברמה העליונה" באודסה - כלומר מכללה שקיבלה רק ג'וניורים, קשישים וסטודנטים לתארים מתקדמים.

ב- 4 בספטמבר 1973 נפתחה האוניברסיטה לשיעורים. עם זאת, הבנייה לא הושלמה, ולכן 1,112 התלמידים בכיתה א 'למדו בבניינים זמניים ונגררים. זה ייקח כמעט עוד שנה עד שהמתקנים הקבועים של אגן פרמיאן של UT היו שלמים.

קדימה מהירה 18 שנה: המחוקקים בטקסס החליטו שוב לשנות את מסלול UTPB על ידי העברת הצעת חוק שהפכה את בית הספר למוסד בן ארבע שנים. כיתת הלימוד הראשונה באוניברסיטת תלמידים - הידועה בקמפוס בחוף הים החלוץ טריים - הצטרפה בסתיו 1991.

מההתחלה הצנועה והניסוי שלנו, אגן פרומיאן של UT התפתח כמעט לכל כיוון.

אף בית ספר אינו כמו אגן פרומיאן של UT. אולי בגלל זה בשום בית ספר אין סיפור כמו שלנו.

יחד, אנחנו בזים.

136964_pexels-photo-2422293.jpeg

על אגן הפרמיאן

שם פוגש המערב הישן את המאה החדשה

אין מקום ממש כמו אגן הפרמיאן - יופי פראי ולא נגוע מנוקד בכיסי פיתוח מודרניים. מחוספס פוגש את השיק של מערב טקסס.

אנחנו אוהבים את שמי הכחול האינסופיים שלנו, אבל אנחנו יודעים שמערב טקסס היא כל כך הרבה יותר מאשר שקיעה מושלמת בתמונה. אגן פרמיאן הוא ביתם של אנשים חביבים, עובדים קשה ואופטימים שמעולם לא פגשו אדם זר.

אם אתה מחפש ליצור עתיד משלך, כאן אתה שייך.

על האגן

"אגן" הוא מונח גיאולוגי פשוט לטבילה או שקע על פני כדור הארץ - בדרך כלל נגרם כתוצאה משחיקה מעל פני האדמה ורעידות אדמה עמוק מתחתיו. בסך הכל אגן הפרמיאן משתרע על פני 75,000 מיילים רבועים - מה שהופך אותו לאחד האגנים הגדולים בצפון אמריקה.

אבל זו גאולוגיה. מנקודת מבטו של הדיוט, אגן הפרמיאן הוא למעשה חלק מדהים של אדמה אמריקאית עם יופי ייחודי משלו. אתה מרגיש שאתה באמת יכול לראות את האדמה פוגשת את השמיים מרחוק.

לאגן הפרמיאן יש משהו לכולם.

אודסה ומידלנד: מדינה עירונית

במשך דורות, אנשים מרחבי העולם עשו את דרכם למערב טקסס ומחפשים חופש, הרפתקאות והון בשדות הנפט. הערים שבנו צמחו כלפי מעלה והחוצה, ויצרו מרכזים עירוניים מודרניים מנוקדים לאורך אגן פרומיאן - כולל השניים ש- UTPB מכנה הביתה.

ביתו של הקמפוס הראשי של אגן פרמיאן, אודסה, הוא אחת הערים הגדולות במערב טקסס. עיר מגוונת עם היסטוריה עשירה עוד בשנות השמונים של המאה העשרים, אודסה עברה טרנספורמציות משמעותיות בשני העשורים האחרונים. לא מזמן, מגזין פורבס דירג את אודסה כאחת הערים הקטנות הצומחות ביותר בארצות הברית.

ורק 15 דקות משם מידלנד. קמפוס מידלנד של UTPB מאכלס את בתי הספר למוזיקה והנדסה שלנו ואת המרכז לגיוון אנרגיה וכלכלי. ביתם של הנשיאים לשעבר ג'ורג 'הוו בוש וג'ורג' וו. בוש ותאגידים עולמיים גדולים - כמו שברון וקונצ'ו - מציעים מידלנד ואודסה עומק של יוקרה והזדמנות שמעט קהילות יכולות להתאים לה.

יושב על עתיד האנרגיה

בתחילת המאה ה -21 נראה כי אגן פרמיאן - שהיה בעבר מקור אספקת הנפט העצום - דעך בחשיבותו.

אבל טכנולוגיות חדשות חשפו את ההיפך: יותר נפט שנלכד באדמה מתחת לאגן הפרמיאן מכפי שמישהו יכול היה לנחש. הודות להתקדמות בחיפושי האנרגיה, אגן פרמיאן הוכרז במהירות כשמורת הנפט הגדולה ביותר בכוכב הלכת. החצר האחורית שלנו צפויה לתדלק את הכלכלה האמריקאית והעולמית לפחות בשני העשורים הבאים.

עם התגלית הזו, עורף צוואר היער שלנו התפוצצות בפעילות הכלכלית. מכיוון שככל שמקורם של יותר ויותר אנרגיה, הופיעו לצדו תעשיות אחרות - כולל עסקים ופיננסים, שירותי בריאות, חינוך, בנייה, טכנולוגיה דיגיטלית, תחבורה ומשרות במגזר הציבורי.

במילים אחרות, "תנופת הנפט" האחרונה דרבנה "תנופה כלכלית" גדולה יותר שכבר משלמת דיבידנדים גדולים לסטודנטים ולאנשי המקצוע שמנצלים את ההזדמנות הזו של דור אחד.

הלב האקדמי של מערב טקסס

אנחנו לא מתרברבים כשאנחנו מכנים את אגן UT Permian "הלב האקדמי של מערב טקסס." אך אנו בטוחים גאים בעבודה שאנו עובדים בכל יום.

מכיוון שבכל יום אנו נאלצים לעזור לכמה מהסטודנטים הטובים בעולם להיכנס לתשוקתם ולתכנן את הקריירה הרווחית שלהם. אנו מקבלים חינוך מודרני בעלות משתלמת. ואנחנו מגיעים לדרכים חדשניות להעביר את חווית המכללה המהנה, המגוונת והגמישה ביותר בכל מקום.

אנו מקווים שתצטרף אלינו.

136965_pexels-photo-1595391.jpeg

הסמכות ודירוגים

התואר שלך לגיטימי.

אגן הפרמיאן של אוניברסיטת טקסס מוסמך על ידי הוועדה למכללות של האיגוד הדרומי של מכללות ובתי ספר להענקת תארים במכללות ותואר שני.

המכללה למנהל עסקים

  • מנהל עסקים - האגודה לקידום בתי ספר לעסקים קולגייטיים (AACSB)

136966_pexels-photo-1438072.jpeg

החזון שלנו

אף על פי שלעולם לא מאבדים את העין מהעובדה שהמוקד העיקרי שלנו הוא לשרת את אזור אגן פרומיאן, אנו מבקשים לקדם את תכניות לימודי התואר השני והבוגרים שלנו באמצעות שיפור מתמיד לרמה שתלמידים מעבר לאזור יראו בנו אפשרות חינוכית בת קיימא.

המשימה שלנו

המשימה של המכללה לעסקים באוניברסיטת טקסס אגן פרמיאן היא להציע לתוכניות חינוך לתארים מתקדמים וגם לתארים מתקדמים באיכות גבוהה ומתפתחים עם כלכלתנו המשתנה ללא הרף; לטפח את הצלחת התלמידים שלנו בקריירה המקצועית שלהם; לקדם את קהילת המצויינות של המלומדים שלנו בהוראה, תרומות אינטלקטואליות ושירות; ולקידום פיתוח כלכלי, אנרגטי וטכנולוגי באזורנו.

הַאֲמָנָה

המכללה לעסקים מוסמכת על ידי סוכנויות אלה:

  1. SACS (האגודה הדרומית למכללות ובתי ספר). זהו גוף ההסמכה האזורי של האוניברסיטה.
  2. AACSB (אגודה לקידום בתי ספר לעסקים קולגייטיים). זהו גוף ההסמכה של התוכנית העסקית. זה חל על תוכניות הנהלת חשבונות, מימון, ניהול, שיווק ותוכניות המאסטר העסקי. היא נחשבת לסוכנות ההסמכה המובילה בעולם.

במכללה למנהל עסקים יש פרק פעיל של בטא גמא סיגמא, אגודת הכבוד הבינלאומית. על סטודנט להיות ב -10% הראשונים בכיתות הזוטר, הבכיר או הבוגר בכדי להיות זכאי לגיוס. סטודנטים זכאים מוחלפים לביתא גמא סיגמא באביב של כל שנה אקדמית.

מיקומים

Odessa

כתובת
College of Business,
University of Texas of the Permian Basin,
4901 East University

79762 Odessa, טקסס, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך