קרא את התיאור הרשמי

המשימה של בית הספר הלאומי למוסמכים בניהול האיכות (NGS) היא לספק תוכניות חינוכיות שמראש ידע בתחום מערכות ניהול האיכות (QSM), כדי להקל את הקודיפיקציה של QSM "שיטות עבודה מומלצות," וליצור מודלים חדשניים עם משמעותי , כלל-ארגוני או משמעות ויישום לאומי. תוכניות NGS להפגין הישגים מבוססי ביצועים של משימתו בכל רמת תואר ב" פרויקט "התואר שחייב להראות תוצאות מוחשיות לסגל NGS והמעביד או החסות. יש לנו צורך שהתלמידים להפגין את הידע שלהם ואת היישום של ידע שבפרויקטים מעשיים, הקשורות לעבודה מאז 1993.

בית הספר הלאומי למוסמכים בניהול האיכות (NGS) הוא מוסד פרקטיקה מקצועי עם דגש עיקרי:

לספק מבוגרים עובדים עם ידע ברמה גבוהה יותר והבנה של מושגים, עקרונות וכלים לניהול מערכות המבוססת על איכות למצוינות ביצועים. כדי להתקדם אנשים עם התנהגות, אנליטית, שירות לקוחות, וכישורי מנהיגות כדי להשיג תוצאות מוחשיות ומדידים למצוינות ביצועים ארגוניים. כדי להעלות את ההבנה הכוללת של ניהול מערכות המבוססת על איכות במגזר הציבורי ופרטי בכל הארץ. לפתח חסידים ואנשי חינוך של ניהול מערכות איכות תוכל לקדם את ההבנה ויישום של מושגים, עקרונות וכלים.

המטרות החינוכיות של בית הספר לתוכניות ניהול איכות הבוגר הלאומי הן:

להקנות לתלמידים, במיוחד עובדי מבוגרים ותלמידים שאינם מסורתיים אחרים, עם השכלה גבוהה הקשורות לעסק שיהיה להעצים אותם כדי להפוך את התרומות לארגונים מהירות למטרות רווח ולא למטרות רווח. לעסוק סטודנטים בניסיון קפדני, מרגש, מאתגר, תיאורטי ומעשי למידה בתכנית לימודים מיוחדות שמתמקד באופן ייחודי בשני מדעי ניהול ומדעי מערכות איכות, מבוסס על גישת עבודת צוות, ושילוב פרויקט עסקי שדורש תוצאות הניתנות למדידה. לספק סגל מאוד מוכשר שמתרגלים עם ניסיון בעבודה מקצועית, כמו גם אישורי מתאימים חינוכיים. להקנות לתלמידים את המשאבים הדרושים כדי לקיים אינטראקציה עם אחרים באופן ברור וביעילות. הקנייה ולהדגים לתלמידים את הקשר מיושר של ניהול מנהיגות ונושא מערכות איכות להתנהגות אתית. כדי להקל על הנפקות תואר על בסיס מואץ, עולות בקנה אחד עם ניהול אספקת תכנית לימודים ליכולות של עובדי מבוגרים. לרהט תלמידים עם שיטות חקירה. לנושא גוף ידע הידוע בניהול מערכות איכות לתהליך של שיפור מתמשך נובע מהיישום של ידע שבמקום העבודה ותגובות למחקר בתחום. לחפש ולעקוב אחר הישגים והערכות של בוגרי המשיב ומעסיקים חסות להעריך את הכדאיות של התכנית.

האמנה

בית הספר לניהול איכות הבוגר הלאומי הוא מוכר על ידי ניו אינגלנד איגוד בתי הספר ומכללות, Inc. באמצעות ועדתה במוסדות להשכלה הגבוהה. הסמכה של מוסד להשכלה גבוהה על ידי ניו אינגלנד האיגוד מציינת כי היא עונה על קריטריונים או עולה להערכת איכות מוסדית מיושמת מעת לעת באמצעות תהליך ביקורת עמיתים. מכללה או אוניברסיטה מוכרת היא אחד שיש לו את המשאבים הדרושים לרשות להשיג את מטרותיה המוצהרות באמצעות תוכניות חינוכיות מתאימות, הוא באופן משמעותי כך, ונותנת ראיות סבירות שהיא תמשיך לעשות זאת בעתיד הנראה לעין. יושרה מוסדית התייחסה גם דרך הסמכה. הסמכה על ידי ניו אינגלנד האיגוד היא לא חלקית אך חלה על המוסד בכללותו. ככזה, הוא אינו ערובה לכל קורס או תכנית המוצעת, או היכולת של בוגרים בודדים. במקום זאת, היא מספקת מידה סבירה של ביטחון לגבי האיכות של הזדמנויות זמינות לסטודנטים הלומדים במוסד. פניות בנוגע למעמד ההסמכה על ידי ניו אינגלנד האיגוד צריכה להיות מופנות לסגל המנהלי של המוסד.

SCHEV

בית הספר למוסמכים הלאומי מוסמך לפעול על ידי מועצת המדינה של השכלה הגבוהה לוירג'יניה (SCHEV): פרטי וOut-of-מדינת מועצת מדינת השכלה על-תיכונית להשכלה גבוהה לנ וירג'יניה בניין מונרו ג'יימס 101 רחוב 14, קומה 9 ריצ'מונד, VA 23,219 (804) 225-2,600

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

The National Graduate School of Quality Management

תוכנית הלימודים של מגיסטר למדעים תוכנית תואר איכות מערכות ניהול ניתן להשלים בשנה אחת (שלושה סמסטרים, שתים-עשרה מנות, 36 נ"ז) ו מועבר באינטרנט לחלוטין כדי לענות על הצרכים ... [+]

תוכנית הלימודים של מגיסטר למדעים תוכנית תואר איכות מערכות ניהול ניתן להשלים בשנה אחת (שלושה סמסטרים, שתים-עשרה מנות, 36 נ"ז) ו מועבר באינטרנט לחלוטין כדי לענות על הצרכים של התלמיד לתואר שני עובדים מקצועיים.

התכנית נועדה בפורמט משולב לוח תכנון פותח לאחר התייעצות נרחבת עם קבוצות מיקוד שונות של מעסיקים פוטנציאליים, מנהיגים ארגוניים ומתרגלי איכות. היכר של התכנית הוא ההחלפה של תזה לתואר השני הקונבנציונלית עם, פרויקט הקשורות לעבודה המבוסס על צוות מקצועי רלוונטי משמעותיות ללומד והמעסיק שלו או של החברה (הפרויקט השני העסקי או MBP). בית הספר למוסמכים הלאומי יש גם שותפות עם יורן גלובל המאפשרת לבוגרים מוצלחים של התואר שני במדעי לקבל שש Lean Sigma חגורה שחורה עם השלמת התכנית שלהם ללא עלות נוספת לתלמיד! ... [-]

ארצות הברית Falmouth
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית