קרא את התיאור הרשמי

איחוד קופר לקידום המדע והאמנות, שהוקם בשנת 1859, הוא בין המוסדות הוותיקים והמכובדים ביותר של האומה להשכלה גבוהה. הארגון, את מורשתו של פיטר קופר, תופס מקום מיוחד במרקם התרבותי של חיים באמריקה.

נוסד על ידי תעשיין, ממציא והפילנתרופ פיטר קופר, בתי ספר קופר יוניון בתים של אמנות, אדריכלות והנדסה, כמו גם חברי סגל ברמה עולמית של מדעי רוח וחברה.

משימה ואת החזון

באמצעות תוכניות אקדמיות מצטיינים באדריכלות, אמנות והנדסה, ופקולטה למדעי הרוח וחברה, איחוד קופר לקידום המדע ואמנות מכינים את תלמידים מוכשרים לתרום נאור לחברה.

המכללה מודה לתואר ראשון אך ורק על הכשרון ופרסים מלגות מלאים לכל הלומדים. המוסד מספק קשר הדוק עם סגל מכובד, יצירתי ומטפח לימוד קפדני, הומניסטי כי הוא משופר על ידי התהליך של עיצוב ותוספת הסביבה העירונית. נוסד בשנת 1859 ידי פיטר קופר, תעשיין ונדבן, איחוד קופר מציע תוכניות ציבוריות להעשרה האזרחית, תרבותית ומעשית של העיר ניו יורק.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

The Cooper Union

... [+]

[-]
ארצות הברית ניו יורק
ספטמבר 2020
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The Cooper Union

ריבונו של תכנית לתואר פוסט מקצועי האדריכלות השנייה הושק בשנת 2009 להאריך את החזון והקפדה אינטלקטואלית של התכנית לתואר הראשון. ... [+]

ריבונו של האדריכלות II

ריבונו של האדריכלות השנייה תכנית יתרחב לשני אולפנים לשנת הלימודים 2013-2014.

בנוסף לתכנית הלימודים הקיימים סטודיו לעיצוב מתקדם עבודה שמגיעה לשיאו בפרויקט תזה תכנון מחקר, ביקורת, היסטוריה ותאוריה ריכוז יציע טבילה אינטנסיבית של שנה אחת בביקורת, היסטוריה ותאוריה של אדריכלות. מושם דגש על גישות לניתוח אדריכלי והיסטוריה, את התפקיד ואת הרלוונטיות עכשווית של התאוריה, והיחסים בין התאוריה והעיצוב. סמינרי יציע הכנת סטודנטים לקריירה בעיתונאות, הוראה ולימודי דוקטורט סופו של דבר, עם הבנה רחבה של התנאים התרבותיים של ייצור אדריכלי וריכוז על מצוינות בכתיבה. אולפני ניתוח מספקים תובנה עמוקה הגיוון הצורני ומתכנה של אדריכלות היסטורית ועכשווית, התהליך של עיצוב, ושדרות פוטנציאל לגישות חדשות כלפי התאוריה והפרקטיקה. דגש הנדרש באורבניזם או טכנולוגיות ייצוג מאפשר חקירה מעמיקה יותר לתחומים ספציפיים של תאוריה אדריכלית היסטורית או עכשווית. ... [-]

ארצות הברית ניו יורק
ספטמבר 2020
תכנית מלאה
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית