קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטה הקתולית של אמריקה, נוסד בשנת 1887 על ידי הבישופים הקתולים בארה"ב עם התמיכה של אפיפיור ליאו XIII, היא האוניברסיטה הלאומית של הכנסייה הקתולית בארצות הברית. הוקם כמרכז מחקר לתואר שני, באוניברסיטה החלה להציע חינוך לתואר ראשון ב1904 והיום הוא ביתם של בתי ספר ו12 21 מתקני מחקר. האוניברסיטה הקתולית היא האוניברסיטה האמריקנית רק עם פקולטות הכנסייתי הענקת תארים הקנונית בשלוש דיסציפלינות. הקמפוס של האוניברסיטה המוריק 180 דונם, הממוקם בדיוק מצפון לגבעת הקפיטול, מאפשר לסטודנטים גישה נוחה למגוון הרחב של הזדמנויות חינוכיות, תרבותיות ופוליטיות ש וושינגטון יש לו להציע.

הצהרת כוונות כאוניברסיטה הלאומית של הכנסייה הקתולית בארצות הברית, שנוסדה וממומנת על ידי הבישופים של המדינה באישור של הכס הקדוש, האוניברסיטה הקתולית של אמריקה מחויבת להיות קתולי מקיף ומוסד אמריקאי להשכלה גבוהה, נאמן לתורתו של ישו כפי שנמסר על ידי הכנסייה. מוקדש לקידום ההידברות בין האמונה והיגיון, האוניברסיטה הקתולית של אמריקה מבקשת לגלות ולהקנות את האמת באמצעות מצוינות בהוראה ובמחקר, והכל בשירות לכנסייה, האומה ואת העולם.

מטרותיה של האוניברסיטה האוניברסיטה הקתולית של אמריקה היא קהילה של חוקרים, שני אנשי סגל וסטודנטים, שנקבעה בנפרד כדי לגלות, לשמר ולהנחיל את האמת בכל צורותיה, תוך התייחסות מיוחדת לצרכים ולהזדמנויות של האומה. כאוניברסיטה, זה הוא למעשה מרכז חופשי ואוטונומי של מחקר וסוכנות המשרתת את הצרכים של חברה אנושית. היא מקדמת בברכה את שיתוף הפעולה של כל החוקרים של רצון טוב ש, בתהליך של לימוד והתבוננות, תורמים למטרות אלו באווירה של סמכות האקדמית שבו חופש הוא מטופח ובו המגבלה היחידה על אמת היא אמת עצמה.

כאוניברסיטה קתולית, שהוא חפץ לטפח ולהקנות הבנה של האמונה הנוצרית בהקשר של כל הצורות של חקירה וערכים אנושיים. היא מבקשת להבטיח, בצורה מוסדית, העד האינטלקטואלי ואקדמי הראוי להשראה נוצרית ביחידים ובקהילה, וכדי לספק מקום להרהור מתמשך, באור של אמונה נוצרית, על האוצר ההולכת וגדלה של ידע אנושי.

כחבר בקהילה האקדמית האמריקנית, היא מקבלת את הסטנדרטים ונהלים של מוסדות אמריקאים ומבקשת להשיג הבחנה בתוך העולם האקדמי.

נאמן למסר הנוצרי כפי שהוא בא דרך הכנסייה ונאמן למסורת הלאומית שלו, יש האוניברסיטה הקתולית של אמריקה אחריות ייחודית לעמוד לשירותכם למחשבה נוצרית וחינוך בקהילה הקתולית, כמו גם על מנת לשרת את האומה ואת העולם .

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

The Catholic University of America

... [+]

תוכניות חדשניות אלו חלות על היבטים שונים של פיתוח ברמה הפרטית או ציבורית, לרבות היבטים טכניים של משחק הגומלין בין פוליטיקת פיתוח מדיניות כלכלית, פיתוח כלכלי בריאות העולמית, מזון ותזונה, אנרגיה והסביבה, חינוך במדינות מתפתחות, ו פיתוח קהילתי.

להירשם לתכנית IEDM או IEDP תאפשר לך ללמוד ולחוות ממקור ראשון מגוון רחב של התנהלות פיתוח, הן במגזר הציבורי ופרטי באמצעות אינטראקציה עם אנשים בעלי פרופיל גבוה העוסקים ביוזמות פיתוח מוצלחות המהווים המייעץ הבינלאומית שלנו, הסגל שלנו להוביל המנהיגים שלנו בסמינרים לפיתוח.... [-]

ארצות הברית Washington
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The Catholic University of America

פיתוח כלכלי נפרד הוא גישה לפיתוח המבקשת לחזק את המוסדות האזרחיים וחברתיים הנדרשים לפיתוח בר קיימא; אחד שלוקח תצוגה משולבת של תפקידו של האדם בחברה. זוהי גישה שגופי פיתוח ד ... [+]

שני במדיניות הכלכלית לפיתוח Integral תוכנית של שנים במשרה מלאה, עם אפשרות במשרה חלקית. חלוצי היישום של גישה משולבת במדיניות פיתוח כלכלי. מלמד שיושמה וטכניקות כלכליות במסגרת נפרד מפיתוח. מה היא גישה אינטגרלית

פיתוח כלכלי נפרד הוא גישה לפיתוח המבקשת לחזק את המוסדות האזרחיים וחברתיים הנדרשים לפיתוח בר קיימא; אחד שלוקח תצוגה משולבת של תפקידו של האדם בחברה. זוהי גישה שגופי פיתוח דורשים יותר ויותר. פיתוח כלכלי נפרד, נראה מנקודת המבט של כל האדם, והקהילה האנושית כולה, הוא בליבה של התוכניות שלנו ואת המשימה של האוניברסיטה הקתולית של אמריקה.... [-]

ארצות הברית Washington
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Integral Economic Development

IEDM one year or two full of international experience

The Catholic University of America
כתובת
The Catholic University of America, 620 Michigan Ave., N.E.
DC 20064 Washington, District of Columbia, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 202-319-4289