Temple University College of Engineering

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

טרנספורמציה הנדסית

הנדסת המקדש עוברת שינויים גדולים. בשעה 12 ונוריס, אנו מתפתחים די הרבה זמן. כמכללה, צמחנו ליותר מ -2,100 סטודנטים ותמיד עוברים שינויים למודרניזציה של תכנית הלימודים שלנו. המתקנים שלנו ממשיכים להתפתח גם כדי לספק חללים מודרניים, יעילים ושיתופי פעולה שתוכננו במיוחד עבור מהנדסים.

הראשון משני שלבי השיפוצים החל בקיץ 2018 והושלם בזמן לתחילת סמסטר הסתיו. היא הסבה את חלל הקומה הראשונה מחלל ריק לכל מטרה למעבדת מחשבים עיצובית גמישה בטכנולוגיה מורחבת וריהוט מודולרי.

121071_COE-Building-27.jpg

עם כניסתנו לסמסטר החדש הזה, הבניין שלנו ממשיך גם הוא להפוך את עצמו לשלב השני של השיפוצים: ספריית המדע וההנדסה בקומה השנייה (SEL). השדרוגים יכללו טכנולוגיה וציוד חדשים, תחנות מציאות מדומה, בדיקת כלים, תיבת כפפות למיקרו-ייצור, הדפסת תלת מימד נמוכה, וחללי אב-טיפוס קלים, אזורי טיסה ברובוטיקה אווירית, כיורים, תחנות אלקטרוניקה מקורקות, ציוד A / V חדש וחותכי PCB. .

חללים אלה יציעו גם ריהוט מודולרי להמרה לחלל ישיבות שיתופי, כמו גם מקום אחסון לעבודות סטודנטים מתמשכות כמו פרויקטים בעיצוב בכיר.

בנוסף, חלל מעבדות הוראה בחדר 502 עבר גם הוא שיפוץ משמעותי. השדרוגים כוללים יכולת ישיבה נוספת לצד טכנולוגיית הוראה חכמה, ריצוף עמיד כימיה, ועבודות שולחן ועוד.

STEM - מדע, טכנולוגיה, הנדסה

הדרך לכלכלה גלובלית ההיא מתחילה כאן בצפון פילדלפיה.121066_180917_TempleEngineering-766.jpg

המכללה להנדסה תומכת בחינוך STEM קפדני ומאמינה כי כל סטודנט שרוצה ללמוד השכלה בתחום STEM צריך להיות מסוגל לעשות זאת. המרכז לתחרותיות כולל, השוכן במכללה, נותן חסות ליוזמות ותוכניות אזוריות בהנדסה לבתי ספר בפילדלפיה, והמכללה מנהלת גם תוכניות הנדסיות לקיץ של התיכון. אלה רק כמה מהדרכים בהן הנדסת המקדש פועלת להפיץ את מילת ההצלחות ששדות ה- STEM מביאים לנוער ולקהילה.

הודעה של הדיקן

בגאווה אדירה אני משמש כדיקן המכללה להנדסה בתקופה זו של המשך צמיחה והזדמנות למכללה ולסטודנטים שלנו.

יחד עם עליית הדירוג, המכללה בונה על המוניטין שלנו לספק חינוך נהדר באמצעות מחקר סגל שיתופי, למידה חווייתית, רשת הבוגרים הגוברת שלנו ופרויקטים חדשניים לעיצוב בכיר. מטכנולוגיות מכשירים רפואיים זעירים ועד התפוצצות ליונוספרה או טיפול בכוכב הלכת שלנו כאן בבית, מהנדסי טמפל הם באמת אדריכלי העתיד.

דברים מדהימים נמשכים כל יום בבניין שלנו ובסביבתו ברחוב נוריס. העולם שבחוץ תמיד ידרוש יותר מהנדסים, ואנחנו נמשיך להבטיח כי הינשופים שלנו לא יכולים רק להיכנס לעולם הזה אלא להוביל אותו.

אני מצפה להמשיך לשרת ולחזק את המכללה הזו כשממשיכים במסלול ההישגים הגדולים שלנו. אנו מקווים שתצטרף אלינו.

קיה סדגיגור

דין

טמפלס קולג 'להנדסה

121070_20141118_skyline_004_938x528.jpg

הַאֲמָנָה

אנו מוסד מחקר צופה פני עתיד, המציע חינוך איכותי שהוסמך על ידי ABET.

התואר הראשון בהנדסה בתוכניות מדע (CE, EE, EE / Computer, ME) מוסמך על ידי ועדת ההסמכה להנדסה של ABET. המכללה נרגשת לבשר שהתכניות להנדסת ביו-הנדסה נבדקו ואושרו להסמכת ABET. התוכנית להנדסת איכות הסביבה תבקש הסמכה במהלך הסקירה הבאה לאחר שתסיים את הסטודנטים הראשונים מהתכנית.

התואר הראשון בהנדסת טכנולוגיות בהנדסה (CET, ET) מוסמך על ידי הוועדה להסמכת הטכנולוגיה ההנדסית של ABET.

התלמידים צריכים להיות גאים לבחור בתוכנית מוסמכת ABET. הסמכה פירושה שהשכלתך עומדת בתקן העולמי לחינוך טכני במקצוע שלך. בין אם אתם לומדים מדע יישומי, מחשוב, הנדסה או טכנולוגיה, הסמכת ABET מהווה אינדיקטור חשוב למחויבות התוכנית שלכם לאיכות ועשוי להוות מפתח לעתידכם המקצועי.

מיקומים

פילדלפיה

כתובת
1947 N. 12TH STREET
פילדלפיה, פנסילבניה, ארצות הברית