Temple University College of Education

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המכללה לחינוך ופיתוח אנושי ממוקמת באופן אידיאלי בלב צפון פילדלפיה, עם בתי ספר עירוניים, אוכלוסיות סטודנטים ומורים לפתחנו. מיקומנו הבולט מספק משאבים והזדמנויות של מרכז עירוני גדול, מגוון ותוסס. על ידי המשך משימתנו, להעצים ילדים וקהילותיהם באמצעות חינוך, אנו משרתים את השכונות הסובבות אותנו, את העיר פילדלפיה, ובתי ספר ומחוזות בתי ספר ברחבי האזור והארץ.

בקמפוס העירוני המשתרע שלנו, בבתי הספר השכונתיים שלנו ברחבי העיר, אנו מחנכים מורים ומנהיגי בתי ספר שיש להם את הידע והמיומנויות להגיע לכל ילדינו. מונחים על ידי המחקר העדכני ביותר ומאגר המידע המקיף שלנו של שיטות עבודה מומלצות, אנו יוצרים מודלים חדשים של הוראה ולמידה המאפשרים לבוגרינו להצליח ולהוביל את התנועה לשיפור הישגי החינוך בפריסה ארצית. בוגרינו הם פותרים בעיות, חדשנים והוגים יצירתיים. הם מתווכחים על רעיונות באופן מופשט, ואז הם מיישמים אותם בדרכים מעשיות כדי להתמודד עם המצבים הקונקרטיים שמאתגרים את המחנכים מדי יום. הם מתחייבים, כפי שעושה המכללה, לחינוך לטווח הארוך, ללמידה לאורך החיים, להשתמש בכלים החדשים ביותר כדי להכין את הסטודנטים לא רק להווה אלא לעולם שמתרחב במהירות ומורכב.

הפקולטה שלנו מספקת את יסוד המחקר והידע שתלמידינו והמפקחים בתחום דורשים לתת מענה לצרכי הילדים ובתי הספר כיום. התובנה שלהם והמידע החדש שהם מייצרים מודיעים על קבלת החלטות ברמות הגבוהות ביותר ומספקים למחנכים ואנשי בית הספר את הכלים הדרושים להם כדי לחזק את העשייה החינוכית.

גודל והיקף

המכללה לחינוך ופיתוח אנושי תומכת באוכלוסיית סטודנטים מגוונת ופעילה. מגמות לתואר ראשון מתכוננות בעיקר להיות מורות, אם כי יש המצפות למלא תפקידים אחרים במסגרות החינוך. תכניות לתארים מתקדמים ברמת התואר השני והדוקטורט מכינות את התלמידים להוראה וגם לקריירה כמנהלי בתי ספר, מדריכים, פסיכולוגים בבתי ספר, חוקרים, קובעי מדיניות ופרופסורים לחינוך.

המכללה מאורגנת בשלוש מחלקות: הוראה ולמידה, מדיניות, לימודי ארגון ומנהיגות ולימודי פסיכולוגיה בחינוך. נכון לעכשיו, המכללה מציעה באופן עצמאי או בשיתוף פעולה עם בתי ספר או מחלקות אחרות אזורי ריכוז רבים העלולים להוביל להסמכת מדינת פנסילבניה. בנוסף ללימודי הסמכה כחלק מהתכנית הרגילה לתואר ראשון, סטודנטים רשאים לבחור תוכנית חמש-שנתית, המאפשרת להם תואר ראשון בתחום תוכן ו- MEd בחמש שנים. סטודנטים שכבר קיבלו תואר ראשון רשאים להירשם לתוכנית הסמכה לתואר שני באופן עצמאי או כחלק מתכנית לתואר שני או דוקטורט.

מסירות לתרגול

כל התוכניות במכללה שמות דגש על ניסיון ותרגול קליני כאמצעי עיקרי ללמוד על המקצוע ולרכישת מיומנויות ומיומנויות הדרושות. כל המורים לטרום-שירות ומתמחים ברוב התחומים האחרים מבלים ברשת רשת בתי-הספר המשתפים פעולה איתם יש לנו יחסים מיוחדים. המחויבות שלנו לשיפור העשייה החינוכית באופן מקומי כוללת:

פרויקטים רבים של שיתופי פעולה עם מחוז בתי הספר של פילדלפיה ומחוזות בית ספר אחרים סביב קמפוס אמבלר שלנו בכדי לספק פיתוח מקצועי מתמשך והזדמנויות להשכלה מתקדמת למורים ומנהלים;

סטנדרטים גבוהים לקבלה ולהשלמה של תכניות הסמכה על מנת להבטיח כי הבוגרים מוכנים היטב לתת מענה לצרכים של סטודנטים מגוונים;

חשיפה לתרבויות שונות ולקהילות חשיבה באמצעות קורסים באמנויות ובמדעים וכן מיקומי שטח ממוקדים בקפידה כדי לאפשר למתרגלים חדשים לתקשר בצורה יעילה יותר עם הקהילות בהן הם ישמשו;

מחקר שמטרתו לשפר את העשייה המקצועית ולהגדיל את הישגי התלמידים;

תכניות מיוחדות שנועדו לענות על צרכי כוח האדם של בתי הספר באזור ולספק הזדמנויות מקצועיות לבוגרים, כולל תוכניות הסמכה בתחומים קשים למילוי כמו מתמטיקה, מדעים, ספרדית וחינוך מיוחד.

מיקומים

פילדלפיה

כתובת
Cecil B. Moore Avenue,1301
19122 פילדלפיה, פנסילבניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך