Stevens Institute of Technology

Introduction

Read the Official Description

מכון סטיבנס לטכנולוגיה מעורר סטודנטים לתארים מתקדמים כדי לפתור בעיות בעולם האמיתי מורכב על ידי יישום ידע טכני-חוד החנית ותובנות רב תחומית.

ציור על מורשת 140 שנים של מנהיגות טכנולוגית, סטיבנס מציע חוויות בכיתה חזקה והזדמנויות מחקר שיסייעו לתלמידים לקדם את הקריירה שלהם, הנדסת העסק הדחופה ביותר של המאסטר היום ואתגרים מדעיים

ביתה של קהילה מגוונת של סטודנטים מכל רחבי העולם, סטיבנס ממוקם בהובוקן, ניו ג'רזי, עיר תוססת, משגשגת המשקיף על נהר ההדסון וניו יורק. סטיבנס נמצא במרחק נסיעה של 10 דקות על ידי תחבורה ציבורית או מעבורת ציבורית מההתרגשות וההזדמנויות הנקרות בבירה, פיננסיים, מדיה ותרבות הכלכלה הלאומית.

סטודנטי סטיבנס הם מבוקשים מאוד על ידי תאגידים, מוסדות מחקר וגופים ממשלתיים מחפשים את הדור הבא של מנהיגים חדשניים. סטיבנס בעקביות מדרג בין האוניברסיטאות הטובות של האומה התשואה הכוללת על משכורות השקעות באמצע הקריירה של הבוגרים.

בשעת סטיבנס, תלמידים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם חברי סגל אשר מוכרים נרחבות כמומחים בתחומם. תוכניות 'סטיבנס שלושה בתי ספר ומכללות אחד - בית הספר למנהל עסקים, בית הספר להנדסה ומדע, בי"ס המערכות & חברות ואת המכללה לאמנות ולספרות - תיקו על היסוד של חדשנות של האוניברסיטה להציע מבט ייחודי חוצות דיסציפלינות . סטודנטים נהנים רעיונות לחרוג מגבולות אקדמיים מסורתיים; מוקד הטכנולוגיה שלנו משפיע חשיבה יזמית ברחבי הקמפוס שלנו.

עם חינוך לתואר סטיבנס, תוכל להרוויח את הידע הטכני, כישורי מנהיגות וחזון אסטרטגי להפוך למנהיג בכלכלה העולמית מונחה בטכנולוגיה של המאה ה -21.

משימה

כדי לעורר, לטפח ולחנך מנהיגים בסביבת הטכנולוגיה ממוקדת של מחר תוך תרומה לפתרון הבעיות המאתגרות ביותר של זמננו.

החזון המוסדי

סטיבנס יהפוך אוניברסיטת מחקר טכנולוגית המתקדמת ממוקדת תלמיד, תוך התמקדות בתחומים של צורך חברתי אמיתי שבו סטיבנס בעל עומק ומומחיות רבה על פני תחומים רבים: בריאות ורפואה; אנרגיה בת קיימא; מערכות פיננסיות; הגנה וביטחון; גזע חינוך. כאשר נוצר מחסור בקיבולת חינוך ומחקר שלנו גדל באזורים אלה, כך ישפיע שלנו.

ארבעה סדרי העדיפויות האסטרטגיים יאפשר לנו ליצור השפעה מרחיקת לכת:

יחזק סטודנטים

סטיבנס ייצור פרדיגמה חדשה אשר משלבת באלגנטיות הזדמנויות למידת מהממים ומחקר ופורץ דרך כרכיבים בלתי נפרדים של חינוך במאה ה -21.

אקסלנס כל מה שאנחנו עושים

סטיבנס יהיה ליצור תרבות של מצוינות מתפשטת כי תשמש כמודל שותפינו והסטודנטים שלנו לאורך כל חייהם.

באמצעות שיתוף פעולה, השפעה

אנחנו נבנה תרבות שבה החוזק שלנו להתמזג עם ולשפר אלה של משתפי פעולה סינרגטי ומשלימים. יחד נוכל לייצר מחקר חדשני, ליצור תוכניות חינוך חזון ומדיניות השפעה על סדר היום הלאומי, שיפור המבט של התלמידים שלנו ואת להגיע הבינלאומי ואת המוניטין של סטיבנס.

טכנולוגית הליבה שלנו

המורשת שלנו בנויה על טכנולוגיה, מהטכנולוגיה תחבורה חלוץ ידי משפחת סטיבנס לחברות טכנולוגיה מבוססת אינספור השיקה בראשות הבוגרים שלנו כדי התקדמות טכנולוגית נוצר על ידי חוקרים בפקולטה שלנו. כשם טכנולוגיה היא העבר שלנו, אז זה יבדיל אותנו בעתיד, המציע חוויה חינוכית ייחודית לסטודנטים שלנו, נהיגת מחקר המלגה שלנו, מוביל אותנו לתכנן הוראה חדשנית ושיטות למידה ושיפור הפעילויות מנהלתית, הושטת תקשורת שלנו.

לפי המספרים

40+ מעלות

סטיבנס מציעה יותר מ -40 לתואר שני.

ה -12 האומה

מצוטט לשובו של 20 שנה הטוב ביותר על ההשקעה עבור בוגרי 2016 PayScale מכללת ROI דווח.

20 תוכניות

סטיבנס היא ביתם של 20 Ph.D. תוכניות בתחומים מבוקשים.

120 תעודות

סטיבנס מציעה מבחר עצום של תוכניות תעודה לתארים מתקדמים.

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MSc » צפה בתכניות לתואר שני » צפה Health Master » צפה MBA »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

MSC ב Bioengineering

בקמפוס תכנית מלאה September 2019 ארצות הברית Hoboken

המאסטר של המדע Bioengineering מותאמת לתלמידים בעלי רקע מדעי חזק, ומי רוצה את הכישורים הדרושים כדי לפתח חומרים והתקנים בצומת של מדעי החיים וההנדסה. תואר שני Bioengineering מכין תלמידים להיכנס הביוטכנולוגיה, התרופות, תעשיות מדעי מכשיר או חיים רפואי. זה יהיה גם להכין אותם לקראת תואר דוקטור בביולוגיה, Bioengineering, או שדה נלווה, כמו גם כהכנה לקריירת בריאות מקצועית אחרת. [+]

המאסטר של המדע Bioengineering מותאמת לתלמידים בעלי רקע מדעי חזק, ומי רוצה את הכישורים הדרושים כדי לפתח חומרים והתקנים בצומת של מדעי החיים וההנדסה. תואר שני Bioengineering מכין תלמידים להיכנס הביוטכנולוגיה, התרופות, תעשיות מדעי מכשיר או חיים רפואי. זה יהיה גם להכין אותם לקראת תואר דוקטור בביולוגיה, Bioengineering, או שדה נלווה, כמו גם כהכנה לקריירת בריאות מקצועית אחרת.

תכנית הבינתחומית זה מתמקדת הנדסת רקמות שיטות רפואה רגנרטיבית לשפר בריאות. התכנית לתואר השני Bioengineering בונה על יסודות ביולוגיה מולקולרית וכימיה תוך הוספת אלמנטים של עיצוב Bioengineering. תלמידים יכולים לבחור לבחור התזה או אופציות ללא תזה, בהתאם ליעדים המקצועיים שלהם. למי לבחור באפשרות ללא תזה, קיימת אפשרות פרויקט אשר נותנת את חווית מחקר הסטודנט לאשראי כמובן. בוגרי תוכנית זו תהיה ממוצבת היטב כדי להצליח עם קריירות התרופות, הביוטכנולוגיה חברות מכשור רפואי בנוסף המחקר הביו-רפואי ומוסדות רגולטוריים. ... [-]


Master

שני המודיעין & אנליטיקה עסקית

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית September 2019 ארצות הברית Hoboken

הישרדות בשוק של היום דורשת אנשי מקצוע אשר משלבים תשוקה לחדשנות עם היכולת לנתח ולפרש כמויות גדולות של נתונים. [+]

הישרדות בשוק של היום דורשת אנשי מקצוע אשר משלבים תשוקה לחדשנות עם היכולת לנתח ולפרש כמויות גדולות של נתונים.

אבל כמה מנהלים בעלי הכשרה טכנית להוביל גיחות של הארגון שלהם בהצלחה טכנולוגיות כגון טוויטר, פייסבוק והאינטרנט של דברים. זה משאיר אותן חברות מסוגלות לנצל את ההזדמנויות הבלתי המוגבלות הזמינות באמצעות כלים כגון זמין אוניוורסלי והנתונים האינסופיים שהם מספקים.

עסקי המודיעין & Analytics תכנית התואר השני מספקת את הכישורים אנליטיים מקצועיים דרושים לנצל את הנתונים האלה, להעביר ארגונים מהמצב המסורתי של קבלת החלטות מבוססת אינטואיציה לקבלת החלטות על סמך עובדות.... [-]


תואר שני בהנדסה האזרחית

בקמפוס September 2019 ארצות הברית Hoboken

בשעה סטיבנס, התוכנית של הנדסה אזרחית אב חורג לומד תיאוריה מתמקדת במחקר היישום המעשי של עקרונות הנדסיים. להיות ממוקם בלב הליבה של המטרופולין מאפשר סטודנטים לתארים מתקדמים כדי לחקור את התעשייה ולרכוש ניסיון מעשי תוך כדי הלימוד. לימודים מוסמכים הוא קשורים באופן הדוק עם פעילויות המחקר של הסגל, יישור עם ארבעה ריכוזים המוצעים בתכנית לתואר השני. [+]

מקצוע ההנדסה האזרחי של היום חייב לפתח בטוחות, בר קיימא, אסתטי ומרתקות, יעיל מערכות מבנית-קול לשימוש ציבורי ופרטים. מכיוון מהנדסים אזרחיים נקראים לעבוד על פרויקטים גדולים של אופיו הבינתחומי, והם חייבים להיות מסוגלים לעבוד בצוותים ולתקשר ביעילות תוך שמירה על סטנדרטים אתיים של עשייה מקצועית. תואר שני מדגים מחויבים בתחום והבנה מעולה של המשמעת כי יכול להיות יתרון מאוד בשוק העבודה.

בשעה סטיבנס, התוכנית של הנדסה אזרחית אב חורג לומד תיאוריה מתמקדת במחקר היישום המעשי של עקרונות הנדסיים. להיות ממוקם בלב הליבה של המטרופולין מאפשר סטודנטים לתארים מתקדמים כדי לחקור את התעשייה ולרכוש ניסיון מעשי תוך כדי הלימוד. לימודים מוסמכים הוא קשורים באופן הדוק עם פעילויות המחקר של הסגל, יישור עם ארבעה ריכוזים המוצעים בתכנית לתואר השני.... [-]


תואר שני במדעי המחשב

מקוונים בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית September 2019 ארצות הברית Hoboken + 1 more

סטודנטים לתארים מתקדמים במדעי מחשב להצטרף סגל ברמה עולמית המספק גם רוחב ועומק של הזדמנויות הוראה ומחקר בתוך ביטחון, שפות תכנות, גרפיקה וחזון, הנדסת תוכנה, ורשתות מחשבים. הפקולטה לפרסם בכתבי עת עליונה, לקבל מימון המסוכנויות התחרותיות ביותר, ולשתף פעולה באופן קבוע עם עמיתים ברחבי אזור ניו יורק הגדול יותר. [+]

סטודנטים לתארים מתקדמים במדעי מחשב להצטרף סגל ברמה עולמית המספק גם רוחב ועומק של הזדמנויות הוראה ומחקר בתוך ביטחון, שפות תכנות, גרפיקה וחזון, הנדסת תוכנה, ורשתות מחשבים. הפקולטה לפרסם בכתבי עת עליונה, לקבל מימון המסוכנויות התחרותיות ביותר, ולשתף פעולה באופן קבוע עם עמיתים ברחבי אזור ניו יורק הגדול יותר.

חוקרי האוניברסיטה להתייעץ עם חברות כמו מיקרוסופט, יבמ, גוגל, Bell Labs, AT & T Labs, ומעבדות תעשייה עליונות אחרות. מידת MS עם ריכוזים אופציונליים מספקת הכשרה האליטה הוא קריירה מקצועית ולימוד נוסף או מחקר בתוך אקדמיה.... [-]