Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על סטיבנס

שבעת אלפים תלמידים, 300 סגל. תכשיט אחד של קמפוס, ליד עיר מדהימה אחת, בעיר המכללה העליונה. אין ספור רעיונות. שאלות אינסופיות. ותשובות שחשובות. זה סטיבנס.

תשוקה עבור (Im) אפשרי

ב סטיבנס המכון הטכנולוגי, בלתי אפשרי הופך אפשרי. אנחנו לוקחים את הניצוץ של רעיון ולהפוך אותו למציאות.

התלמידים שלנו עובדים בצוותים בינתחומיים כדי ליצור מוצרים, פתרונות ושירותים חדשים. הפקולטה שלנו מייצרת מחקר פורץ דרך המאפשר תכנון טוב יותר ומדיניות; משפר את הבריאות ואת הטיפול; בונה את הבנתנו את השאלות הקריטיות; מניות תובנה שימושית; ועושה את החיים בטוחים יותר, בטוחים יותר ונוחים יותר. השותפים שלנו בתעשייה לעבוד איתנו כדי להפוך את העסק, ליצור את העתיד להתמודד עם האתגרים הגדולים.

על הקמפוס הירוק על הגבעה, בדיוק בגודל הנכון ובצד השני של הנהר מניו יורק, אנחנו מלמדים את הדורות הבאים של מנהיגים והוגים - החולמים והעושים - לחקור את דעתם, אך גם לעקוב אחר ליבם. אנחנו מלמדים אותם לחדש, לצפות, לשתף פעולה. אנחנו מכינים אותם לקריירה ולהשכלה נוספת, מכינים אותם להגיע ולשגשג בעולם האמיתי. והם משגשגים, בצורה מרהיבה.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgתמונות סטוקופ / Pexels

הבדל סטיבנס /

חינוך סטיבנס הוא ייחודי. אנו מאתגרים ומכינים תלמידים בדרכים שמעולם לא ידעו. אנו מלמדים כיצד, באמצעות שיתוף פעולה, הרווחים הגדולים ביותר מתממשים. כאשר בוגרי עברו את הדלתות שלנו, הם חוו עבודת צוות, ניהול פרויקטים, מהומה, ותקווה. והם היו מוכנים להשיג את החוזים העתידיים שחזו תמיד.

החזון להצליח

נשיא סטיבנס, נרימן פרברדן, שירת את האוניברסיטה מאז יולי 2011. עבודה עם הקבינט שלו, מועצת הנאמנים של סטיבנס ומועצת המנהיגות המייעצת, ומנחה על ידי תוכנית אסטרטגית מפורטת ל -10 שנים, מנהיגותו משקפת את התחייבויותיו של סטיבנס לשיתוף פעולה, השפעה ו מינוף הטכנולוגיה לפתרון האתגרים הדוחקים ביותר של החברה.

חינוך בניגוד לכל האחרים

סטיבנס "שילוב ייחודי של חינוך טכנולוגי ליישם הזדמנויות ללמוד מכין את התלמידים שלנו בעולם האמיתי - ו recruiters הודעה. אנו מציעים קורסים ליזמות לתלמידי שנה א '; מגוון רחב של מגמות בין-תחומיות; ונגישות ללא תחרות לסטנדרטים ברמה גבוהה ובשיתוף פעולה. רוב בני הנוער סטיבנס גם להשתתף בפרויקטים השנה צוות אבן.

דקות מנהטן

מלון סטיבנס ממוקם במיקום האידיאלי, בעיר המכללה העליונה (Hoboken), הממוקמת ישירות על נהר ההדסון מניו יורק - המרכז הפיננסי והתרבותי של העולם, ומרכז עולה של חדשנות טכנולוגית. גבעת 55 דונם בקמפוס, רק דקות נסיעה ברכבת, באוטובוס או במעבורת? עכשיו זה גישה להזדמנות.

מחקר שעושה את ההבדל

שיטפונות. הוריקנים. מחלת אלצהיימר. סרטן השד. האקרים. חוקרי סטיבנס עוסקים בשאלות הקשות, מנסים את הרומן בגישות, הולכים על השלבים הנוספים ומפתחים את היישומים הממשיים שעושים את ההבדל המהותי - הצלת חיים, הגנה על הפרטיות, סיוע לאנשים לקבל החלטות טובות יותר, ולהבטיח בטוח יותר, בריא יותר, מאובטח יותר העולם.

יסודות מחקר יסודיים

סטיבנס מבצע מחקר חדשני במגוון רחב של דיסציפלינות קריטיות. האוניברסיטה בחרה להתמקד במחקר מיוחד על שישה עמודי יסוד ספציפיים בהם סטיבנס כיום בעל מומחיות מובילה.

העבודה בתחומים אסטרטגיים אלה תהיה קריטית לתכנון לאומי, גלובלי, ממשלתי, תשתיות ופיתוח טכנולוגי - כמו גם בטיחות אזורית, לאומית ובינלאומית, ביטחון ורווחה. לכן, סטיבנס יעסוק משתפי פעולה מגוונים באקדמיה, בתעשייה ובממשל שותפויות דינמיות בתחומים ספציפיים אלה. באמצעות שיתוף פעולה מחקרי בינתחומי זה ושותפויות חיצוניות, האוניברסיטה תמשיך למקסם את השפעתה החברתית בתחומים אלה.

בינה מלאכותית, מחשב למידה

סטיבנס מבצע מחקר ב- AI, למידה ממוחשבת וסייבר-סקוריטי עם יישומים לסיסמאות, למכשירים ולרשתות, לבריאות, לנתונים כספיים ולביטחון המולדת, בין היתר.

הנדסה ביו רפואית, בריאות

באמצעות המרכז הבינתחומי לחדשנות בתחום הבריאות, סטיבנס עובדת בתחומי מחקר מרכזיים לטובת העתיד של חולים ברחבי העולם.

מערכות מורכבות

מופעל על ידי המרכז למערכות מורכבות

מדעי הנתונים ומערכות מידע

מדעני הנתונים של סטיבנס חוקרים את התפוצצות של נתונים גדולים המיוצרים על ידי מכשירים וניתוח, ומייצרים תובנות חדשות וטכנולוגיות החלטה.

מערכות פיננסיות

מופעל על ידי הנלון מערכות פיננסיות המרכז, המדינה- of-the-art מחקר פיננסי מתקן הוראה, מחקר סטיבנס נוגע בכל ההיבטים של כספים, כולל רגולציה, הדבקה אסטרטגיית ההשקעה.

חוסן

סטיבנס היא מובילה עולמית בחקר החוסן של חופי העיר, המניעה מחקר ודיון על הגנה על קהילות החוף מפני השפעות שינויי האקלים. כמו כן, אנו מבצעים מחקר משמעותי בתחום האנרגיה וקיימות.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgפריסילה דו פריז / אונספלאש

מַנהִיגוּת

סטיבנס המכון הטכנולוגי הוא מוסד מחקר חינוכי פרטי. סטיבנס המכון הטכנולוגי נוצר על ידי פעולה של המחוקק של ניו ג'רזי בשנת 1870 ופועלת כארגון פטורה ממס לפי סעיף 501 (c) (3) של קוד הכנסה פנימית. כסטודנט פרטי, סטיבנס נשלטת על ידי חבר הנאמנים שלו, הפועל לפי חוקי עזר של האוניברסיטה, ועל ידי הנשיא שלה.

ממשל

מכון נאמני סטיבנס לטכנולוגיה, כאוניברסיטה פרטית, פועל על פי תקנון ההתאגדות והתקנון שלו ומדיניות ונהלים שאומצו על ידי המוסד מעת לעת. חבר הנאמנים נפגש באופן שוטף ומקיים מבנה של ועדות דירקטוריון המתוארות בתקנון ובתקנות לכל ועדה. ספריית המדיניות היא מאגר של רבים מהפוליסות שאומצו על ידי המוסד ומתעדכנת באופן שוטף.

מנהיגות סטיבנס

על ידי חבר הנאמנים, נשיא המכון לטכנולוגיה של סטיבנס אחראי על הפיקוח על כל ענייני האוניברסיטה ועל פיקוח על ההתקדמות לקראת המטרות האסטרטגיות של האוניברסיטה. הנשיא עובד בשיתוף פעולה הדוק עם הפרובוסט, שמפקח על כל התוכניות האקדמיות ומניח על עצמו את האחריות של הנשיא בהיעדרו של הנשיא, ואת סגני הנשיא המובילים את חטיבות המנהלים הגדולות באוניברסיטה.

מעבר לכיתה

חוויית התלמיד סטיבנס לוקחת הרבה יותר זמן בכיתה ומחקר במעבדה. האוניברסיטה מציעה את הצוות ואת האתלטיקה intramural; יותר מ -100 מועדוני סטודנטים; תוכנית קבועה של הבמה, מוסיקה ואמנויות אחרות; והרבה הזדמנויות אחרות לצמיחה אישית, יצירת קהילה וידידות חדשה.

העלאת המשחק שלהם

סטיבנס סטודנט לספורטאים להתריס סטריאוטיפים חד מימדיים ולשגשג על התחרות. שילוב של חוכמות, אופי, וחצץ, הם מתחרים ברמות הגבוהות ביותר ב 26 ספורט ספורט, לכידת NCAA אדם ואליפות צוות.

נטילת קשת

תיאטרון דרמטי שמדבר על המצב האנושי. ברודווי בסגנון מראה כי להרים את הרוחות שלנו. הרכבים מוסיקליים שגורמים לליבנו לשיר. בסטיבנס, אנו מאמינים שהיכולת לפתור בעיות יצירתיים קשורה לתשוקה לאמנויות. ואת נשים מוכשרים וגברים רבים של סטיבנס אשר ללא חשש לחקור את האפשרויות האמנותיות מגלמים אנרגיה יצירתית זו.

שינוי סוכנים

שוויון בהכנסות. קיימות סביבתית. רפורמה בחינוך. תלמידי סטיבנס אינם מרוצים לשבת בצד. אימוץ תפקידי האזרח והמנהיג, הם מקבלי השינוי מכוונים להשפיע על הקהילה הרחבה יותר בה הם חיים.

מיקומים

הובוקן

כתובת
Castle Point Terrace,1
07030 הובוקן, ניו ג'רזי, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך