קרא את התיאור הרשמי

על סטיבנס

שבעת אלפים תלמידים, 300 סגל. תכשיט אחד של קמפוס, ליד עיר מדהימה אחת, בעיר המכללה העליונה. אין ספור רעיונות. שאלות אינסופיות. ותשובות שחשובות. זה סטיבנס.

תשוקה עבור (Im) אפשרי

ב סטיבנס המכון הטכנולוגי, בלתי אפשרי הופך אפשרי. אנחנו לוקחים את הניצוץ של רעיון ולהפוך אותו למציאות.

התלמידים שלנו עובדים בצוותים בינתחומיים כדי ליצור מוצרים, פתרונות ושירותים חדשים. הפקולטה שלנו מייצרת מחקר פורץ דרך המאפשר תכנון טוב יותר ומדיניות; משפר את הבריאות ואת הטיפול; בונה את הבנתנו את השאלות הקריטיות; מניות תובנה שימושית; ועושה את החיים בטוחים יותר, בטוחים יותר ונוחים יותר. השותפים שלנו בתעשייה לעבוד איתנו כדי להפוך את העסק, ליצור את העתיד להתמודד עם האתגרים הגדולים.

על הקמפוס הירוק על הגבעה, בדיוק בגודל הנכון ובצד השני של הנהר מניו יורק, אנחנו מלמדים את הדורות הבאים של מנהיגים והוגים - החולמים והעושים - לחקור את דעתם, אך גם לעקוב אחר ליבם. אנחנו מלמדים אותם לחדש, לצפות, לשתף פעולה. אנחנו מכינים אותם לקריירה ולהשכלה נוספת, מכינים אותם להגיע ולשגשג בעולם האמיתי. והם משגשגים, בצורה מרהיבה.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgתמונות סטוקופ / Pexels

הבדל סטיבנס /

חינוך סטיבנס הוא ייחודי. אנו מאתגרים ומכינים תלמידים בדרכים שמעולם לא ידעו. אנו מלמדים כיצד, באמצעות שיתוף פעולה, הרווחים הגדולים ביותר מתממשים. כאשר בוגרי עברו את הדלתות שלנו, הם חוו עבודת צוות, ניהול פרויקטים, מהומה, ותקווה. והם היו מוכנים להשיג את החוזים העתידיים שחזו תמיד.

החזון להצליח

נשיא סטיבנס, נרימן פרברדן, שירת את האוניברסיטה מאז יולי 2011. עבודה עם הקבינט שלו, מועצת הנאמנים של סטיבנס ומועצת המנהיגות המייעצת, ומנחה על ידי תוכנית אסטרטגית מפורטת ל -10 שנים, מנהיגותו משקפת את התחייבויותיו של סטיבנס לשיתוף פעולה, השפעה ו מינוף הטכנולוגיה לפתרון האתגרים הדוחקים ביותר של החברה.

חינוך בניגוד לכל האחרים

סטיבנס "שילוב ייחודי של חינוך טכנולוגי ליישם הזדמנויות ללמוד מכין את התלמידים שלנו בעולם האמיתי - ו recruiters הודעה. אנו מציעים קורסים ליזמות לתלמידי שנה א '; מגוון רחב של מגמות בין-תחומיות; ונגישות ללא תחרות לסטנדרטים ברמה גבוהה ובשיתוף פעולה. רוב בני הנוער סטיבנס גם להשתתף בפרויקטים השנה צוות אבן.

דקות מנהטן

מלון סטיבנס ממוקם במיקום האידיאלי, בעיר המכללה העליונה (Hoboken), הממוקמת ישירות על נהר ההדסון מניו יורק - המרכז הפיננסי והתרבותי של העולם, ומרכז עולה של חדשנות טכנולוגית. גבעת 55 דונם בקמפוס, רק דקות נסיעה ברכבת, באוטובוס או במעבורת? עכשיו זה גישה להזדמנות.

מחקר שעושה את ההבדל

שיטפונות. הוריקנים. מחלת אלצהיימר. סרטן השד. האקרים. חוקרי סטיבנס עוסקים בשאלות הקשות, מנסים את הרומן בגישות, הולכים על השלבים הנוספים ומפתחים את היישומים הממשיים שעושים את ההבדל המהותי - הצלת חיים, הגנה על הפרטיות, סיוע לאנשים לקבל החלטות טובות יותר, ולהבטיח בטוח יותר, בריא יותר, מאובטח יותר העולם.

יסודות מחקר יסודיים

סטיבנס מבצע מחקר חדשני במגוון רחב של דיסציפלינות קריטיות. האוניברסיטה בחרה להתמקד במחקר מיוחד על שישה עמודי יסוד ספציפיים בהם סטיבנס כיום בעל מומחיות מובילה.

העבודה בתחומים אסטרטגיים אלה תהיה קריטית לתכנון לאומי, גלובלי, ממשלתי, תשתיות ופיתוח טכנולוגי - כמו גם בטיחות אזורית, לאומית ובינלאומית, ביטחון ורווחה. לכן, סטיבנס יעסוק משתפי פעולה מגוונים באקדמיה, בתעשייה ובממשל שותפויות דינמיות בתחומים ספציפיים אלה. באמצעות שיתוף פעולה מחקרי בינתחומי זה ושותפויות חיצוניות, האוניברסיטה תמשיך למקסם את השפעתה החברתית בתחומים אלה.

בינה מלאכותית, מחשב למידה

סטיבנס מבצע מחקר ב- AI, למידה ממוחשבת וסייבר-סקוריטי עם יישומים לסיסמאות, למכשירים ולרשתות, לבריאות, לנתונים כספיים ולביטחון המולדת, בין היתר.

הנדסה ביו רפואית, בריאות

באמצעות המרכז הבינתחומי לחדשנות בתחום הבריאות, סטיבנס עובדת בתחומי מחקר מרכזיים לטובת העתיד של חולים ברחבי העולם.

מערכות מורכבות

מופעל על ידי המרכז למערכות מורכבות

מדעי הנתונים ומערכות מידע

מדעני הנתונים של סטיבנס חוקרים את התפוצצות של נתונים גדולים המיוצרים על ידי מכשירים וניתוח, ומייצרים תובנות חדשות וטכנולוגיות החלטה.

מערכות פיננסיות

מופעל על ידי הנלון מערכות פיננסיות המרכז, המדינה- of-the-art מחקר פיננסי מתקן הוראה, מחקר סטיבנס נוגע בכל ההיבטים של כספים, כולל רגולציה, הדבקה אסטרטגיית ההשקעה.

חוסן

סטיבנס היא מובילה עולמית בחקר החוסן של חופי העיר, המניעה מחקר ודיון על הגנה על קהילות החוף מפני השפעות שינויי האקלים. כמו כן, אנו מבצעים מחקר משמעותי בתחום האנרגיה וקיימות.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgפריסילה דו פריז / אונספלאש

מַנהִיגוּת

סטיבנס המכון הטכנולוגי הוא מוסד מחקר חינוכי פרטי. סטיבנס המכון הטכנולוגי נוצר על ידי פעולה של המחוקק של ניו ג'רזי בשנת 1870 ופועלת כארגון פטורה ממס לפי סעיף 501 (c) (3) של קוד הכנסה פנימית. כסטודנט פרטי, סטיבנס נשלטת על ידי חבר הנאמנים שלו, הפועל לפי חוקי עזר של האוניברסיטה, ועל ידי הנשיא שלה.

ממשל

מכון נאמני סטיבנס לטכנולוגיה, כאוניברסיטה פרטית, פועל על פי תקנון ההתאגדות והתקנון שלו ומדיניות ונהלים שאומצו על ידי המוסד מעת לעת. חבר הנאמנים נפגש באופן שוטף ומקיים מבנה של ועדות דירקטוריון המתוארות בתקנון ובתקנות לכל ועדה. ספריית המדיניות היא מאגר של רבים מהפוליסות שאומצו על ידי המוסד ומתעדכנת באופן שוטף.

מנהיגות סטיבנס

על ידי חבר הנאמנים, נשיא המכון לטכנולוגיה של סטיבנס אחראי על הפיקוח על כל ענייני האוניברסיטה ועל פיקוח על ההתקדמות לקראת המטרות האסטרטגיות של האוניברסיטה. הנשיא עובד בשיתוף פעולה הדוק עם הפרובוסט, שמפקח על כל התוכניות האקדמיות ומניח על עצמו את האחריות של הנשיא בהיעדרו של הנשיא, ואת סגני הנשיא המובילים את חטיבות המנהלים הגדולות באוניברסיטה.

מעבר לכיתה

חוויית התלמיד סטיבנס לוקחת הרבה יותר זמן בכיתה ומחקר במעבדה. האוניברסיטה מציעה את הצוות ואת האתלטיקה intramural; יותר מ -100 מועדוני סטודנטים; תוכנית קבועה של הבמה, מוסיקה ואמנויות אחרות; והרבה הזדמנויות אחרות לצמיחה אישית, יצירת קהילה וידידות חדשה.

העלאת המשחק שלהם

סטיבנס סטודנט לספורטאים להתריס סטריאוטיפים חד מימדיים ולשגשג על התחרות. שילוב של חוכמות, אופי, וחצץ, הם מתחרים ברמות הגבוהות ביותר ב 26 ספורט ספורט, לכידת NCAA אדם ואליפות צוות.

נטילת קשת

תיאטרון דרמטי שמדבר על המצב האנושי. ברודווי בסגנון מראה כי להרים את הרוחות שלנו. הרכבים מוסיקליים שגורמים לליבנו לשיר. בסטיבנס, אנו מאמינים שהיכולת לפתור בעיות יצירתיים קשורה לתשוקה לאמנויות. ואת נשים מוכשרים וגברים רבים של סטיבנס אשר ללא חשש לחקור את האפשרויות האמנותיות מגלמים אנרגיה יצירתית זו.

שינוי סוכנים

שוויון בהכנסות. קיימות סביבתית. רפורמה בחינוך. תלמידי סטיבנס אינם מרוצים לשבת בצד. אימוץ תפקידי האזרח והמנהיג, הם מקבלי השינוי מכוונים להשפיע על הקהילה הרחבה יותר בה הם חיים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

תואר שני בהנדסת תוכנה הוא על בניית מערכות תוכנה אמינה, יעילה, בטוחה ומאובטחת המניעה את התעשייה והחברה קדימה בעולם ההולך וגובר. בהנדסת תוכנה שלנו, תלמד על תהליך מחזור החיי ... [+]

סקירה כללית

תואר שני בהנדסת תוכנה הוא על בניית מערכות תוכנה אמינה, יעילה, בטוחה ומאובטחת המניעה את התעשייה והחברה קדימה בעולם ההולך וגובר. בהנדסת תוכנה שלנו, תלמד על תהליך מחזור החיים וכיצד לבנות מוצרים בר קיימא. תוכלו לרכוש ערכות מיומנות לעיצוב, לבנות, לבדוק ולתחזק מערכות תוכנה ולנהל פרויקטי תוכנה ביעילות אופטימלית.

בית הספר להנדסת תוכנה ותוכנה, המגיעים מרקע מגוון; מדעי המחשב, מדע כללי, מתמטיקה, הנדסה, עסקים ואמנות ליברלית, לפתח את ההבנה והכישורים הדרושים כדי להפוך לאדריכלים ומנהיגי פרויקטים שיכולים לבנות מערכות עתידיות תוכנה.... [-]

ארצות הברית הובוקן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

קבל תואר לפי דרישה בתחום גדל במהירות. תוכנית ה- Cybersecurity Master בסטיבנס מיועדת במיוחד להכשרת סטודנטים לקריירה המגנה על תשתיות המידע המורכבות שלנו בממשלה ובתעשייה. ... [+]

סקירה כללית

קבל תואר לפי דרישה בתחום גדל במהירות. תוכנית ה- Cybersecurity Master בסטיבנס מיועדת במיוחד להכשרת סטודנטים לקריירה המגנה על תשתיות המידע המורכבות שלנו בממשלה ובתעשייה.

תוכנית ה- Cybersecurity Master מתוכננת עבור אנשי מקצוע בתחום האבטחה, המבקשים הבנה מעמיקה של הידע הטכני הקשור לאבטחת מידע, וכן הערכה של היבטים ארגוניים, חברתיים, ניהוליים ומשפטיים של אבטחה ופרטיות.

Cybersecurity הוא שדה צמיחה גבוהה כרגע חווה דרישה הרבה יותר מאשר היצע של אנשי מקצוע מיומנים זמין. הבית הלבן דיווח כי בשנים הקרובות רבים ככל 30,000 cybersecurity אנשי מקצוע חדשים נדרשים על ידי ממשלת ארצות הברית לבד.... [-]

ארצות הברית הובוקן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

סטיבנס הוא חוצה גבולות חדשים באינטליגנציה מלאכותית על ידי מתן אחד של תוכניות הבוגר הראשון בארץ כדי לחקור יישומים AI עבור הנדסה. ... [+]

סקירה כללית

סטיבנס הוא חוצה גבולות חדשים באינטליגנציה מלאכותית על ידי מתן אחד של תוכניות הבוגר הראשון בארץ כדי לחקור יישומים AI עבור הנדסה.

בתכנית לימודים מודיעינית מלאכותית, סטודנטים לתארים מתקדמים מפתחים רקע חזק ביסודות התיאורטיים ופיתוח האלגוריתם באינטליגנציה מלאכותית ובלמידה עמוקה עם הבנה מעמיקה של מגוון רחב של יישומים הנדסיים. התלמידים ילמדו שילוב של מיומנויות תוכנה וחומרה המתאימים לתחומי הנדסה מרובים.... [-]

ארצות הברית הובוקן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

מנהלים מעטים משלבים את החוש העסקי עם המומחיות הטכנית כדי להנחות את הארגון שלהם לעידן דיגיטלי, שבו הערך נוצר באמצעות בינה מלאכותית, למידה עמוקה, וניתוח אנליטי. ... [+]

סקירה כללית

מנהלים מעטים משלבים את החוש העסקי עם המומחיות הטכנית כדי להנחות את הארגון שלהם לעידן דיגיטלי, שבו הערך נוצר באמצעות בינה מלאכותית, למידה עמוקה, וניתוח אנליטי.

הבינה העסקית

תוכנית הלימודים מכסה את המושגים בחזית מהפכת הנתונים - למידה ממוחשבת, עיבוד שפה, כריית אינטרנט, אופטימיזציה וניתוח סיכונים. הכיתות בוחנות מושגים עסקיים מרכזיים תוך כדי מעבר ליסודות ב- R, SAS, Hadoop, Python ו- Sparc. התוכנית מסתיימת בחוויה של קרטון שבו אתה עובד על הפרויקט, תוך שימוש בנתונים אמיתיים, בהנחייתו של מנטור בתעשייה.... [-]

ארצות הברית הובוקן
בקשת מידע
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

הפוך למומחה מבוקש עם ידע חדשני וקשרים מקצועיים חזקים. ... [+]

סקירה כלליתהנדסת מחשבים

הפוך למומחה מבוקש עם ידע חדשני וקשרים מקצועיים חזקים.

תוכנית הנדסת המחשב מכינה סטודנטים להתמחות במערכות מחשב, מערכות בזמן אמת ומערכות משובצות, תקשורת נתונים ורשתות, עיצוב מערכות דיגיטליות, עיבוד תמונה ומולטימדיה, מערכות מידע, אבטחת מערכות מידע ומערכות חכמות. התוכנית מעבירה סטודנטים לקריירה בתחום הנדסת המחשבים הדורשת ידע מתקדם ומתמחה. בסופו של דבר, יהיה לך הישגים מרשימים בפיתוח חומרה ותוכנה תחת החגורה שלך - כמו גם את המוניטין המכובד של תואר ההנדסה סטיבנס.... [-]

ארצות הברית הובוקן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

לעלות על המסלול המהיר כדי להשפיע באחד התחומים המהירה ביותר של היום עם תואר שני בלמידה מכונה. ... [+]

סקירה כללית

לעלות על המסלול המהיר כדי להשפיע באחד התחומים המהירה ביותר של היום עם תואר שני בלמידה מכונה.

תכנית הלימודים של המורה מכונה את היסודות התיאורטיים והמעשיים הדרושים כדי לעמוד בחזית ההתקדמות במהפכה הטכנולוגית הבאה. ההתקדמות שנעשתה בלמידה של מכונות ודיסציפלינות קשורות תגיע במהרה לכל פיסת טכנולוגיה, מה שהופך תואר מתקדם לנכס חיוני לקריירה מוצלחת.

לשדה המתרחב במהירות של למידה ממוחשבת יש שפע של יישומים בתחומים מגוונים כגון מערכות חכמות, ראיית מחשב, זיהוי דיבור, עיבוד שפה טבעית, רובוטיקה, כספים, אחזור מידע, ביואינפורמטיקה, בריאות ותחזיות מזג אוויר.... [-]

ארצות הברית הובוקן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

תוכנית ההנדסה מכני של תוכנית ב סטיבנס נותן לך יתרון מקצוע יותר ויותר תחרותי שבו שליטה של מחקר, תכנון, ייצור ומיומנויות בדיקה חשובה בדיוק כמו הרעיון הגדול הבא. ... [+]

סקירה כללית

לבנות את העתיד בתוכנית מהונדסים כדי לקדם את ההצלחה שלך.

תוכנית ההנדסה מכני של תוכנית ב סטיבנס נותן לך יתרון מקצוע יותר ויותר תחרותי שבו שליטה של מחקר, תכנון, ייצור ומיומנויות בדיקה חשובה בדיוק כמו הרעיון הגדול הבא.

תוכנית זו מתמקדת בטכניקות המאפשרות יצירה עקבית של מוצרים באמצעות הבנה מבוססת מדע של חומרים הנדסיים ותהליכי ייצור ומכינה אותך לפתרון בעיות הנדסיות מורכבות, מיקום טכנולוגיות מתפתחות, להוביל את הפיתוח של מוצרים באיכות גבוהה, ניהול פרויקטים ותחזוקה תקנים מחמירים בכלכלה מתפתחת.... [-]

ארצות הברית הובוקן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

למד את הידע התיאורטי ואת הכישורים המעשיים הדרושים כדי לנתח נתונים גדולים עבור יישומים פונקציונליים בעסקים וטכנולוגיה. ... [+]

סקירה כללית

למד את הידע התיאורטי ואת הכישורים המעשיים הדרושים כדי לנתח נתונים גדולים עבור יישומים פונקציונליים בעסקים וטכנולוגיה.

הביקוש לנתונים מדענים שיכולים ללקט תובנות מתוך שפע של מידע זמין באמצעות טכנולוגיות מודרניות כדי לסייע בקבלת החלטות הודיע הוא במגמת עלייה. תוכנית המאסטר למדעי הנתונים בסטיבנס מעבירה ידע תיאורטי וכישורים מעשיים הדרושים להתמודדות עם האוסף, החיפושים, האנליזה והמודלים העכשוויים, יחד עם האתגרים הקשורים בהסקת חיזוי וחיזוי.... [-]

ארצות הברית הובוקן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

מנהיגים מערכות מסוגל, עם ידע טכני כדי לתכנן מערכות חיתוך קצה וכישורים לתפעול, ולשמור אותם בסביבה מורכבים יותר ויותר גלובלית, הקשורים למדיניות עסקית, הם ביקוש במאה ה -21. ... [+]

סקירה כללית

מנהיגים מערכות מסוגל, עם ידע טכני כדי לתכנן מערכות חיתוך קצה וכישורים לתפעול, ולשמור אותם בסביבה מורכבים יותר ויותר גלובלית, הקשורים למדיניות עסקית, הם ביקוש במאה ה -21.

כספק הגדול ביותר של הנדסת מערכות החינוך לממשל הפדרלי בארה"ב ולענפים ברחבי העולם, יחידת ההנדסה בהנדסת מערכות מבית הספר למערכות ומפעלים מלמדת את המיומנויות הרב-תחומיות והגישות הנחוצות לאדריכלות, לתכנן ולנהל מערכות ותהליכים טכניים מורכבים לאורך מחזור החיים שלהם.... [-]

ארצות הברית הובוקן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

קבל מיומנויות רבות עוצמה בהנדסת בניין וניהול עסקים ולהכין להוביל מגה פרויקטים ברחבי העולם. ... [+]

סקירה כללית

קבל מיומנויות רבות עוצמה בהנדסת בניין וניהול עסקים ולהכין להוביל מגה פרויקטים ברחבי העולם.

תוכנית הנדסת בניין וניהול תוכנית נועד לחזק הכשרה טכנית ולפתח מיומנויות בניהול עלויות, מגבלות זמן, איכות, ובקרות בטיחות תוך הכנת התלמידים להוביל פרויקטים של בנייה גלובלית.

סטיבנס היא רק אחת מהאוניברסיטאות באזור ניו יורק להציע תוכנית חדשנית זו - ואולי האוניברסיטה היחידה באזור עם דגש מיוחד על פרויקטים גדולים. כאשר אתה בוגר, יהיו לך כישורי מנהיגות תחרותי כדי לעזור לך להמשיך הקריירה מסלול המבצעת בענף הבנייה העולמי.... [-]

ארצות הברית הובוקן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Castle Point Terrace,1
07030 הובוקן, ניו ג'רזי, ארצות הברית