South University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

South University מספקת סביבת למידה חמה ותומכת, שתעודד אתכם ליצור קשר עם קהילה של סגל, צוותים וסטודנטים המשתדלים למלא תפקיד בסיועכם להשיג את יעדיכם החינוכיים, בקמפוס ובאתר מקוון. אנו גאים בחוויה הדרומית של כיתות קטנות המציעות חוויה מעשית שיהיה חשוב לסייע בעיצוב כישוריכם ומצוינותכם בתחום שבחרתם, אך אנו גם עוזרים לעצב את אופיכם באמצעות מעורבות בקהילה, התנדבות, ומרדף אחר חיים - למידה ארוכה.

משימה

South University היא מוסד אקדמי המוקדש למתן הזדמנויות חינוכיות להתפתחות אינטלקטואלית, חברתית ומקצועית של אוכלוסיית סטודנטים מגוונת.

כדי להשיג מטרה זו, המוסד מציע תכניות ממוקדות ומאוזנות ברמת העמית, הרשם, המאסטר והדוקטורט. מוצעת תכנית לימודים רחבה-בסיסית, קידום חשיבה ביקורתית, תקשורת מילולית וכתובה אפקטיבית ומיומנויות ללמידה לאורך כל החיים. בנוסף, האוניברסיטה מתמקדת בפיתוח הדרישות להערכה של ידע כמו גם במרדף אחר למידה לכל החיים.

גישתה של South University להשכלה גבוהה והחוויות האקדמיות הגמישות שהתקבלו, מספקים לסטודנטים את התובנה האינטלקטואלית ואת הגישה ההגיונית הנחוצה כדי ליצור את הבסיס להגשמה אישית ומקצועית. South University מטרה לספק חינוך מקיף המחדיר בתוך תלמידיו פילוסופיה המעריכה לא רק למידה ומקצועיות אלא גם תרומה ומחויבות לקידום הקהילה.

האמונה שאנשים מוסמכים צריכים לקבל את הפריבילגיה להכשרה אקדמית רשמית, South University מברכת את מי שמחפש אתגרים חינוכיים. לשם כך, האוניברסיטה מספקת סביבת למידה, הן בקמפוס והן באינטרנט, המסייעת לסטודנטים לזהות יעדים ואת האמצעים להשגתם. מתוך מחשבה על הפילוסופיה הזו, הסטודנטים לומדים על ידי אינטראקציה עם קהילה של סגל, צוות ומינהל המוקדשים למטרה האקדמית של South University .

חלק מהקהילה שלך

אנו מחויבים לבנות קהילה תוססת ומגוונת הפועלת לתמיכה ביעדים שלך. הסטודנטים שלנו, הצוות, הסגל, הבוגרים - וקהילת התעסוקה - מהווים רשת עשירה המשתרעת הרבה מעבר לזמנכם בבית הספר. כסטודנט South University , תהפוך לחלק ממשפחה מורחבת זו שתעזור לך לזהות יעדים בזמן הלימודים ואז לאמצעים להשיג אותם. דרום התפתחה מקמפוס במיקום אחד למערכת אוניברסיטאית מרובת קמפוסים, המונה כיום 11 מוקדים.

 • סוואנה, ג'ורג'יה הוקמה בשנת 1899
 • ווסט פאלם ביץ ', פלורידה הוקמה בשנת 1986
 • מונטגומרי, אל על הוקמה בשנת 1996
 • קולומביה, SC, הוקמה בשנת 2002
 • טמפה, פלורידה הוקמה בשנת 2006
 • אתר הלמידה של אורלנדו, פלורידה
 • וירג'יניה ביץ ', וירג'יניה הוקמה בשנת 2009
 • ריצ'מונד, וירג'יניה, הוקמה בשנת 2009
 • אוסטין, טקסס הוקמה בשנת 2011
 • תוכניות מקוונות שהוצעו באמצעות סוואנה, הוקמה בשנת 2004
 • High Point, NC הוקמה בשנת 2012

137006_IMG_0793.jpgSouth University","author_url":"","source":""}" />

המרכז לשירותי קריירה באוניברסיטה

המחלקה לשירותי קריירה באוניברסיטה משתפת פעולה עם סטודנטים בכדי לבחון את פוטנציאל הקריירה שלהם, ועובדת איתם לבניית המותג המקצועי שלהם לאורך מסעם החינוכי. מטרתנו היא לעודד את פוטנציאל הקריירה של הסטודנטים על ידי הקלה של הזדמנויות לחקור את תחומי העניין שלהם ולצבור ניסיון מקצועי יקר תוך ניצול משאבים שאפשר לגשת אליהם באופן כמעט או באופן אישי בכל הקמפוסים של South University . המחלקה לשירותי קריירה מברכת את כל הסטודנטים South University להשתתף ולהשתתף בכל אירועי הקמפוס.

מרכז שירותי קריירה

מיום השיעור הראשון, התלמידים יקבלו גישה לפלטפורמת הבלעדיות של South EDGE, הכוללת שפע של קטעי וידאו ופעילויות, ואין עמלות או עלויות הקשורות לשירות זה.

חיבורי בוגרים

ברחבי הסיפור של 120 שנה של South University - עבר, הווה ועתיד - סטודנטים, צוותים, מדריכים ובוגרים רבים תרמו לרוח הקהילה ולמידה לכל החיים שהפכו חיוניים לזהותנו. South University מחויבת לספק הזדמנויות להתפתחות אינטלקטואלית, חברתית ומקצועית לא רק לסטודנטים שלנו, אלא גם לקהילה שלנו מעוררת ההשראה המונה יותר מ 43,000 בוגרים ברחבי העולם.

אתר חיבורי הבוגרים שלנו נועד לעסוק מחדש ולקבל את פני בוגרינו מחדש על ידי יצירת הסביבה התומכת שחווית כסטודנט. כאן תוכלו לחגוג את הצלחתכם על ידי הגשת מועמדות לפרס הישג בוגרים או למנות חבר לשכבה לשעבר שהצטיין בתחומם. אתה יכול לשתף אותנו איפה אתה נמצא היום בקריירה שלך ולנצל את משאבי הקריירה שלנו ללא עלות כדי לעזור לך להמשיך איפה שאתה רוצה להיות בעתיד שלך. יתרה מזאת, תוכלו לגלות דרכים לעשות את ההבדל בחייהם של התלמידים הנוכחיים שלנו כקודם, חונך או אפילו כמעסיק.

חיבורי מעסיקים

שירותי קריירה South University מספקים למעסיקים הזדמנות למצוא את המועמד המוסמך הבא מבוגרי South University שלנו דרך פורטל העבודות של דרום EDGE. פרסם כאן את מקומות העבודה ואת ההזדמנויות שלך.

בקשות תמלול

לחץ כאן להוראות כיצד סטודנטים בהווה ובעבר יכולים לבקש תמליל רשמי של South University .

מיקומים

סוואנה

כתובת
Mall Boulevard,709
31406 סוואנה, ג'ורג'יה, ארצות הברית

טמפה

כתובת
North Himes Avenue,4401
33614 טמפה, פלורידה, ארצות הברית

מערב פלם ביץ

כתובת
University Centre 9801 Belvedere Road
33411 מערב פלם ביץ, פלורידה, ארצות הברית

מונטגומרי

כתובת
5355 Vaughn Road
36116 מונטגומרי, אלבמה, ארצות הברית

קולומביה

כתובת
9 Science Court
29203 קולומביה, דרום קרוליינה, ארצות הברית

אורלנדו

כתובת
5900 Lake Ellenor Drive, Suite 150
32809 אורלנדו, פלורידה, ארצות הברית

וירג'יניה ביץ '

כתובת
301 Bendix Rd Suite 100
23452 וירג'יניה ביץ ', וירג'יניה, ארצות הברית

ריצ'מונד

כתובת
2151 Old Brick Road
23060 ריצ'מונד, וירג'יניה, ארצות הברית

אוסטין

כתובת
1220 W. Louis Henna Blvd.
78681 אוסטין, טקסס, ארצות הברית

סוואנה

כתובת
סוואנה, ג'ורג'יה, ארצות הברית

נקודה גבוהה

כתובת
3975 Premier Drive
27265 נקודה גבוהה, צפון קרוליינה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך