קרא את התיאור הרשמי

ההיסטוריה של אוניברסיטת סופיה

אוניברסיטת סופיה בנתה את עצמו על בסיס של חינוך טרנספורמטיבי, פרסונליים מאז 1975. סופיה השתנתה וגדלה בזמן משלו כאוניברסיטה ומעודדת את תלמידיו לעשות את אותו הדבר. אנו מזמינים אתכם להעיף מבט עמוק יותר לתוך העבר המכובד שלנו כדי ללמוד עוד על העקבות הראשונות שלנו כבית ספר.

חינוך פרסונליים טרנספורמטיבי מאז 1975

אוניברסיטת סופיה, לשעבר המכון לפסיכולוגיה פרסונליים, נוסדה בשנת 1975 על ידי ד"ר רוברט פרגר בתגובה לצורך ההולך וגובר לשינוי בפדגוגיה להשכלה גבוהה. כבוגר מאוניברסיטת הרווארד, פרגר חווה מהמקור הראשון את הגישה הקונבנציונלית לחקר הפסיכולוגיה ומצא את זה כדי להיות חסר ולעתים קרובות מקוטע.

בפרט, ד"ר האידיאלי החינוכי של פרגר ישמע בחזרה למערכת היוונית העתיקה שהחזיקה באמונה שחינוך צריך לקחת בחשבון את כל ההיבטים של החוויה האנושית. עם אידאל זה בחשבון, הוא יצא כדי ליצור בית ספר לפסיכולוגיה שהיה להיערך באופן מלא לפסיכולוגים להבין את הטבע אנושי מהגישה שמתעלה פתולוגי ומקיף את כל האדם בהקשר של תרבות, בריאות פיזית, בריאות נפשית, ו בריאות רוחנית. היום, אוניברסיטת סופיה ממשיכה להוסיף תוכניות חדשות להרחבת המיקוד שלה על ידי יישום ערכי פרסונליים למחקר, חינוך, טכנולוגיה, הנדסה ו.

מה הוא פרסונליים?

אוניברסיטת סופיה חקרה ארוכה הגבולות של פסיכולוגיה ורוחניות עבור ההשבחה של אנושות ואת קיימות של כוכב הלכת.

פסיכולוגיה פרסונליים היא פסיכולוגיה ספקטרום מלא שלומדת רצף של חוויה אנושית והתנהגות הנעה בין חוסר תפקוד חמור, נפשי ורגשית מחלה בקצה אחד, למה הוא נחשב בדרך כלל התנהגות "נורמלית", בריאה בקצה השני ודרגות שונות של נורמלי וחוסר הסתגלות בין - ואז הולך מעבר לו על ידי הוספת עניין מחקרי רציני בממדים קרובים ונשגבים של חוויה אנושית: תפקוד, חוויות, הופעות אנושיות יוצאות דופן והישגים, גאון אמיתי, הטבע והמשמעות של חוויות דתיות ומיסטיות עמוקות, מדינות הלא-רגילות של תודעה, וכיצד אנו יכולים לטפח את הגשמת הפוטנציאל הגבוה ביותר שלנו כבני אדם.

פסיכולוגים פרסונליים לעבוד על פני תחומים ולצייר על תובנות מהתחומים השונים לא רק בפסיכולוגיה, אלא גם את מדעי הקוגניציה, תודעה, ועל-טבעי; פילוסופיה; תאוריה חברתית ותרבותית; תאוריות ופרקטיקות בריאות נפרד; שירה, ספרות והאמנויות; ו, מסורות הרוחניות וחוכמה בעולם.

החלוצים פרסונליים

מרי Calkins

מרי Calkins היה נשיא האישה הראשון של אגודת הפסיכולוגים האמריקנית ונדחה הדוקטורט שלה מאוניברסיטת הרווארד בגלל מינה. שני אירועים אלה עזרו לסלול את דרך לעתיד פסיכולוגים נשים ולנער את המחסומים המגדר בפסיכולוגיה.

אלדוס האקסלי

אלדוס האקסלי, אחד מהוגי הדעות הגדולים המודרניים, הפילוסופים והפרשנים חברתיים של המאה ה -20, הוא לעתים קרובות כיצירת דמות מעוררת השראה של תנועת הפוטנציאל האנושית והפיתוח הבא של פסיכולוגיה פרסונליים.

אברהם מאסלו

אברהם מאסלו הוא אחד ממייסדי פסיכולוגיה הומניסטית ופסיכולוגיה פרסונליים. הוא האמין שתאוריה מדויקת ובת קיימא של אישיות חייבת לכלול לא רק את העומק אלא גם לגבהים שכל אדם הוא מסוגל להשיג.

ויליאם ג'יימס

לויליאם ג'יימס, פסיכולוגיה הייתה מוקפת ביולוגיה בצד אחד ופילוסופיה באחר; זה התייחס כל תחומי חוויה אנושית. ג'יימס עזר להציג את הפסיכולוגיה לארצות הברית, מלמד את הקורס הראשון והקמת המעבדה הראשונה.

קרל יונג

קרל יונג הוא אחד התיאורטיקנים הפסיכולוגיים החשובים ביותר, המורכבים ביותר והשנויים ביותר במחלוקת. פסיכולוגיה היונגיאנית מתמקדת בהקמת וטיפוח הקשר בין תהליכים מודעים והלא מודעים.

קרל רוג'רס

קרל רוג'רס היה מייסד של פסיכולוגיה הומניסטית תרומות שתמשכנה להדהד ברחבי השדה. התאוריה והפרקטיקה שלו העבירו את הפרדיגמה הסמכותית של פסיכותרפיה בראשות המטפל כלפי בפועל הלקוח במרכז.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Sofia University

התואר השני של סופיה בתכנית לימודי פסיכולוגיה ייעוץ עומד בדרישות ההכשרה הקליניות החינוכיות ומראש תואר עבור שני נישואים ברישיון והמטפלים משפחתיים (LMFT) ומדריכים קליניים מק ... [+]

עם בייעוץ פסיכולוגיה שני מאוניברסיטת סופיה, יהיה לך את אימון חינוך ומראש תואר להמשיך רישוי כמטפל מיומן בכל-האדם מתקרב לבריאות וריפוי. יתר על כן, תוכל ללמוד לטפל בצמיחה שלך ולרווחתם באווירה תומכת, שיתוף פעולה.

הבהרה תכנית

בנוסף לאספקת דרישות הכשרה קליניות מעלות מראש חינוכיות ועבור שניהם נישואים ברישיון והמטפלים משפחתיים (LMFT) ומדריכים קליניים מקצועיים מורשים (LPCC), תכנית MACP של אוניברסיטת סופיה מציעה:... [-]

ארצות הברית פאלו אלטו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Sofia University

מאסטר של אוניברסיטת סופיה לאמנויות בפסיכולוגיה פרסונליים תואר (MATP) הוא תכנית דו-שנתי בקמפוס נוצרה כדי לאפשר לך לעסוק בפיתוח האישי שלך בעת ההכנה למחקר ברמת דוקטורט ויישו ... [+]

בקמפוס תכנית

מאסטר של אוניברסיטת סופיה לאמנויות בפסיכולוגיה פרסונליים תואר (MATP) הוא תכנית דו-שנתי בקמפוס נוצרה כדי לאפשר לך לעסוק בפיתוח האישי שלך בעת ההכנה למחקר ברמת דוקטורט ויישומים מקצועיים של שיטות ועקרונות פרסונליים. אם אתה לומד מוטיבציה עצמית שמתמודד עם האתגרים של זמננו ומבקש לעשות שינוי חיובי בעולם, תכנית זו היא בשבילך. למידת טרנספורמטיבי היא היסוד של התכנית, והבוגרים שלנו ישמשו כסוכני שינוי, מרפאים, וחוקרי פרסונליים. תכנית שינה את חיי זה לימד על ידי סגל מוביל בפסיכולוגיה פרסונליים שישמשו כחונכים ומדריכים בשני הכיתה והגדרות מחקר. הסגל שלנו מפרסם בתחומים מגוונים של חקירה כוללים חוויות יוצאות דופן אנושיות, מחקרי תודעה, יצירתיות, דתות השוואתיות, והממשק של לימודי תרבות ופסיכולוגיה פרסונליים. האיזון הייחודי שלנו של מחקר מדעי, למידה חווייתית, ופיתוח מקצועי משמש כדי לתמוך בך במציאת דרכים לקחת מושגים ושיטות עבודה מתמיר לעולם כדי לקדם את השינוי חברתי וריפוי במגוון רחב של הגדרות.... [-]

ארצות הברית פאלו אלטו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

Sofia University

מגיסטר למדעים במדעי מחשב באוניברסיטת סופיה מספק לתלמידים עם רקע רחב בפיתוח תוכנה ודיסציפלינות ליבה אחרות של מדעי מחשב. זה גם נותן לתלמידים את ההזדמנות כדי לקדם את הידע של ... [+]

מגיסטר למדעי מחשב

מגיסטר למדעים במדעי מחשב באוניברסיטת סופיה מספק לתלמידים עם רקע רחב בפיתוח תוכנה ודיסציפלינות ליבה אחרות של מדעי מחשב. זה גם נותן לתלמידים את ההזדמנות כדי לקדם את הידע שלהם בנושאי יסוד ומיושמים. ממוקם בפאלו אלטו, הלב של עמק הסיליקון במרחק דקות ספורה מהחברות מובילות כגון גוגל, אפל, HP ופייסבוק מספק לתלמידים סביבה עשירה בהזדמנויות.

חברי הסגל שלנו עבדו בחברות Fortune 500 וחברות סטארט-אפ וקיבלו תואר דוקטור שלהם מבתי ספר כגון MIT, סטנפורד, אוניברסיטת קרנגי מלון, אוניברסיטת ברקלי, אוקספורד, אוניברסיטת דרום קליפורניה, ואוניברסיטה של ​​סידני... [-]

ארצות הברית פאלו אלטו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

Sofia 40 Years History

The Transpersonal Worldview - Sofia University USA