Sofia University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ההיסטוריה של אוניברסיטת סופיה

אוניברסיטת סופיה בנתה את עצמו על בסיס של חינוך טרנספורמטיבי, פרסונליים מאז 1975. סופיה השתנתה וגדלה בזמן משלו כאוניברסיטה ומעודדת את תלמידיו לעשות את אותו הדבר. אנו מזמינים אתכם להעיף מבט עמוק יותר לתוך העבר המכובד שלנו כדי ללמוד עוד על העקבות הראשונות שלנו כבית ספר.

חינוך פרסונליים טרנספורמטיבי מאז 1975

אוניברסיטת סופיה, לשעבר המכון לפסיכולוגיה פרסונליים, נוסדה בשנת 1975 על ידי ד"ר רוברט פרגר בתגובה לצורך ההולך וגובר לשינוי בפדגוגיה להשכלה גבוהה. כבוגר מאוניברסיטת הרווארד, פרגר חווה מהמקור הראשון את הגישה הקונבנציונלית לחקר הפסיכולוגיה ומצא את זה כדי להיות חסר ולעתים קרובות מקוטע.

בפרט, ד"ר האידיאלי החינוכי של פרגר ישמע בחזרה למערכת היוונית העתיקה שהחזיקה באמונה שחינוך צריך לקחת בחשבון את כל ההיבטים של החוויה האנושית. עם אידאל זה בחשבון, הוא יצא כדי ליצור בית ספר לפסיכולוגיה שהיה להיערך באופן מלא לפסיכולוגים להבין את הטבע אנושי מהגישה שמתעלה פתולוגי ומקיף את כל האדם בהקשר של תרבות, בריאות פיזית, בריאות נפשית, ו בריאות רוחנית. היום, אוניברסיטת סופיה ממשיכה להוסיף תוכניות חדשות להרחבת המיקוד שלה על ידי יישום ערכי פרסונליים למחקר, חינוך, טכנולוגיה, הנדסה ו.

מה הוא פרסונליים?

אוניברסיטת סופיה חקרה ארוכה הגבולות של פסיכולוגיה ורוחניות עבור ההשבחה של אנושות ואת קיימות של כוכב הלכת.

פסיכולוגיה פרסונליים היא פסיכולוגיה ספקטרום מלא שלומדת רצף של חוויה אנושית והתנהגות הנעה בין חוסר תפקוד חמור, נפשי ורגשית מחלה בקצה אחד, למה הוא נחשב בדרך כלל התנהגות "נורמלית", בריאה בקצה השני ודרגות שונות של נורמלי וחוסר הסתגלות בין - ואז הולך מעבר לו על ידי הוספת עניין מחקרי רציני בממדים קרובים ונשגבים של חוויה אנושית: תפקוד, חוויות, הופעות אנושיות יוצאות דופן והישגים, גאון אמיתי, הטבע והמשמעות של חוויות דתיות ומיסטיות עמוקות, מדינות הלא-רגילות של תודעה, וכיצד אנו יכולים לטפח את הגשמת הפוטנציאל הגבוה ביותר שלנו כבני אדם.

פסיכולוגים פרסונליים לעבוד על פני תחומים ולצייר על תובנות מהתחומים השונים לא רק בפסיכולוגיה, אלא גם את מדעי הקוגניציה, תודעה, ועל-טבעי; פילוסופיה; תאוריה חברתית ותרבותית; תאוריות ופרקטיקות בריאות נפרד; שירה, ספרות והאמנויות; ו, מסורות הרוחניות וחוכמה בעולם.

החלוצים פרסונליים

מרי Calkins

מרי Calkins היה נשיא האישה הראשון של אגודת הפסיכולוגים האמריקנית ונדחה הדוקטורט שלה מאוניברסיטת הרווארד בגלל מינה. שני אירועים אלה עזרו לסלול את דרך לעתיד פסיכולוגים נשים ולנער את המחסומים המגדר בפסיכולוגיה.

אלדוס האקסלי

אלדוס האקסלי, אחד מהוגי הדעות הגדולים המודרניים, הפילוסופים והפרשנים חברתיים של המאה ה -20, הוא לעתים קרובות כיצירת דמות מעוררת השראה של תנועת הפוטנציאל האנושית והפיתוח הבא של פסיכולוגיה פרסונליים.

אברהם מאסלו

אברהם מאסלו הוא אחד ממייסדי פסיכולוגיה הומניסטית ופסיכולוגיה פרסונליים. הוא האמין שתאוריה מדויקת ובת קיימא של אישיות חייבת לכלול לא רק את העומק אלא גם לגבהים שכל אדם הוא מסוגל להשיג.

ויליאם ג'יימס

לויליאם ג'יימס, פסיכולוגיה הייתה מוקפת ביולוגיה בצד אחד ופילוסופיה באחר; זה התייחס כל תחומי חוויה אנושית. ג'יימס עזר להציג את הפסיכולוגיה לארצות הברית, מלמד את הקורס הראשון והקמת המעבדה הראשונה.

קרל יונג

קרל יונג הוא אחד התיאורטיקנים הפסיכולוגיים החשובים ביותר, המורכבים ביותר והשנויים ביותר במחלוקת. פסיכולוגיה היונגיאנית מתמקדת בהקמת וטיפוח הקשר בין תהליכים מודעים והלא מודעים.

קרל רוג'רס

קרל רוג'רס היה מייסד של פסיכולוגיה הומניסטית תרומות שתמשכנה להדהד ברחבי השדה. התאוריה והפרקטיקה שלו העבירו את הפרדיגמה הסמכותית של פסיכותרפיה בראשות המטפל כלפי בפועל הלקוח במרכז.

מיקומים

פאלו אלטו

Sofia University

כתובת
Sofia University
1069 East Meadow Circle,
Palo Alto

94303 פאלו אלטו, קליפורניה, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 650-493-4430

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך