קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לניהול סימונס ממוקם בבוסטון, מסצ'וסטס, ומציע שלוש תוכניות עסקיות ברמת בוגר: MBA, בריאות MBA, והתואר שני במדעים בתוכניות ניהול. זהו המרכז המוביל להוראה חדשנית, מחקר, ושיח על נשים, מנהיגות וניהול.

סימונס MBA מוצע בפורמט מואץ של 16 חודשים במשרה מלאה או במשרה חלקית בפורמט של שלוש שנים. בית הספר לניהול סימונס מציע תכנית MBA מוסמך-AACSB רק נועדה אך ורק לנשים, והתכנית כבר מדורגת מס '1 בהזדמנות לנשים על ידי Princeton Review במשך 5 שנים ברציפות.

סימונס הבריאות MBA הוא שני AACSB וCAHME מוכר, ומחנך את גברים ונשים להנהגת בריאות. תכנית של שלוש שנים באופן אסטרטגי שנועדה זה משלבת את היתרונות של תכנית MBA להכרה הארצית שלנו עם המומחיות של סגל הבריאות שלנו ותכנית לימודי בריאות נרחבת.

מאסטרס סימונס למדע בתכנית הניהול נועד להכין גברים ונשים מקבוצה מגוונת של רקע אקדמי ומקצועי להצלחת ניהול ומנהיגות בכלכלה הגלובלית התחרותית של היום. הקורסים יהוו חבילה של קורסים עסקיים ברמת תשתית המספקים ידע עסקי בסיסי ושליטה בניהול.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Simmons College, Simmons School of Management

התואר השני החדש שהושק במדעים בניהול (MSM) נועד להכין את התלמידים מקבוצה מגוונת של רקע אקדמי ומקצועי לניהול ו ... [+]

התואר השני החדש שהושק במדעים בניהול (MSM) נועד להכין את התלמידים מקבוצה מגוונת של רקע אקדמי ומקצועי לניהול והצלחה מנהיגות בכלכלה הגלובלית התחרותית של היום. התכנית מאתגרת את הסטודנטים על ידי מתן תשתית עסקית איתנה ואת ההזדמנות לפתח את כישורי ניהול חיוניים למגוון רחב של מגזרים.

הקורסים

סטודנטים בתכנית ה-MSM להשלים 36 ש"ס, הכולל מינימום של 9 קורסי חובה ושלוש קורסי בחירה. הקורסים הליבה יהוו חבילה של קורסים עסקיים ברמת תשתית המספקים ידע בסיסי עסקי ושליטה בניהול. סטודנטים במשרה מלאה יקבלו את התואר שלהם עם התמחות בניהול כללי. סטודנטים במשרה חלקית יכולים להתאים אישית את התואר שלהם על ידי רודף ריכוז ניהול כללי או המתמחה בניהול מלכ"רים או ניהול תקשורת. שיעורים מתקיימים בשעתי הערב מ6 21:00, בקמפוס סימונס בבוסטון.... [-]

ארצות הברית בוסטון
בקשת מידע
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית