קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

מסורת המצוינות

AACSB מוסמכת Badge בית הספר סטילמן של עסקים בבית סטון הול האוניברסיטה הוקמה בשנת 1950 כדי לספק חינוך מכוון לצרכים מורכבים, מעשיים של מנהיגים עסקיים. בית הספר היה בית הספר הפרטי הפרטי הראשון בניו ג'רזי כדי להרוויח הסמכה מן האגודה כדי לקדם קולגייט בתי ספר לעסקים (AACSB הבינלאומי). יותר מ -60 שנה לאחר מכן, בית הספר ממשיך לשמור על ההסמכה המקצועית של AACSB והוא בית הספר היחיד בצפון ניו ג'רזי עם הסמכה עסקית וחשבונאית.

השכלה לאומית מוכרת

מנהיגות אקסלנס 2016 תג הספר סטילמן הוא מוכר ארצית עבור "החזר על ההשקעה" על ידי חדשות בארה"ב

תוכנית MBA שלנו כלול סקירה של פרינסטון של "הטוב ביותר עסקים בתי ספר" ובחדשות בארה"ב

מושגים לתרגול

בית הספר סטילמן של עסקים מספק חוויה חינוכית "הופך מושגים בפועל" ומרחיב למידה מעבר לארבעת הקירות של הכיתה. דוגמאות מוחשיות לכך כוללות:

  • שמונה מרכזי למידה יישומיים
  • התמחות ותעסוקה
  • הפקולטה / שותפות מחקר הסטודנטים
  • הערכת תואר ראשון ארצית

קהילה קרובה

בית הספר שומרת על תחושה של קהילה קרוב לסרוגה עם גודל הכיתה קטן לוחות זמנים הקורס נוח. הסטודנטים עובדים עם סגל ומנהלים כדי להשיג את מטרותיהם האקדמיות והקריירות. יתר על כן, קהילת הבוגרים - 17,000 חזקים - מספקת לסטודנטים שפע של הזדמנויות למידה, רשתות וקריירה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Seton Hall W. Paul Stillman School of Business

מומחי חשבונאות יש מספר עצום של נתיבי קריירה ותעשיות לבחירה, כלומר הבוגרים שלנו ליהנות שיעורי תעסוקה גבוהים וביטחון עבודה. ... [+]

מומחי חשבונאות יש מספר עצום של נתיבי קריירה ותעשיות לבחירה, כלומר הבוגרים שלנו ליהנות שיעורי תעסוקה גבוהים וביטחון עבודה.

תכנית הלימודים של סטון הול מכינה אותך לקראת קריירה מוצלחת ומספקת את נקודות החובה הנדרשות כדי להשתתף בבחינת רו"ח בניו ג'רזי, בניו יורק ובמרבית המדינות האחרות.

רבים מהחברות הגדולות ביותר והסוכנויות המוכרות ביותר פונות לתוכנית שלנו לגיוס באירועים בקמפוס, כולל הפגישה השנתית שלנו "פגוש את לילה החברות".... [-]

ארצות הברית דרום אורנג '
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת
400 South Orange Ave
07079 דרום אורנג ', ניו ג'רזי, ארצות הברית