San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

נוסדה בשנת 1928, קולג 'לוקאס ובוגר בית הספר למנהל עסקים כבר מוכר מאז 1967 על ידי AACSB בינלאומי, הגוף הסמכה המובילה בעולם עבור בתי ספר עסקיים. אנחנו התורם הגדול ביותר של בוגרי עסקים לעמק הסיליקון ותורם חשוב מה העמק הוא היום. כמו האוניברסיטה שבה הוא שוכן, מכללת לוקאס ובוגר בית הספר לעסקים משקפים את האווירה התוססת, הרב תרבותית והעולמית של עמק הסיליקון. עם יותר מ -175 סגל ו -5,000 סטודנטים, המכללה שלנו מציעה לסטודנטים הזדמנויות גלובליות, תוך החזקת קשרים חזקים לחברות עמק הסיליקון.

באמצעות בתי הספר והמחלקות לתואר ראשון, אנו מספקים 13 ריכוזי עסקים, ובית הספר לתואר שני שלנו מספק תארים מתקדמים ואישורים בעסקים, חשבונאות, מיסוי וניהול תחבורה. המרכזים והמכונים שלנו מציעים הזדמנויות ייחודיות לסטודנטים לחדד את הידע והמיומנויות שלהם בתחומי המס, החשבונאות, השירותים הפיננסיים, ניהול התפעול, המנהיגות העולמית, היזמות ועוד. תוכניות עטורות פרסים נוספים סביב חוויית הלמידה של LCoB יוצרת קהילת למידה יוצאת דופן המפעילה את עמק הסיליקון ומעבר לו.

לוקאס קולג 'ו בוגר בית הספר לעסקים - Powering עמק הסיליקון

אנו מספקים את המשאבים, הכישורים והזדמנויות לסטודנטים להצליח בעמק הסיליקון - אחד האזורים הכלכליים המשגשגים, התחרותיים והחדשניים ביותר בעולם - ומעבר לכך.

תערובת רב תרבותית, פרספקטיבה גלובלית עם הבסיס ההיסטורי של עמק הסיליקון של חדשנות טכנולוגית, התוכניות שלנו הם השתקפות של המורשת המקומית, המוערך שלנו. עם למעלה מ -80% מהסטודנטים שלנו עובדים בעמק, הסטודנטים שלנו עסקים בוגרי באמת Powering עמק הסיליקון.

מכללת לוקאס של עסקים מציעה לתלמידים אפשרויות רבות עבור אזור המיקוד שלהם במחקר עם 13 ריכוזי עסקים. המרכז להצלחה של הסטודנטים של ג'ק הולנד מספק תשומת לב אישית כדי לעזור לתלמידים לנווט בחירות הלימוד שלהם ואת נתיב הקריירה.

המרכזים והמשרדים ברמה עולמית שלנו תומכים בחוויית הסטודנט עם השכלה משופרת ורשתות עם אנשי מקצוע ברמה גבוהה ומקצועיים במגוון רחב של תעשיות. משאבי סטודנטים שאין כמוהם כגון תוכנית גארי ג 'סבונה הכבוד, תוכנית התמחות גלובל תומפסון, ואת הפקולטה הנודע שלנו לספק את המשאבים ואת הסביבה שבה התלמידים יכולים לחקור לקוחות פוטנציאליים מקצועיים להפיק תועלת למידה חווייתית ייחודית.

משימה

חזון, שליחות וערכים של LCoB. כמו האוניברסיטה הציבורית הגדולה והוותיקה ביותר בעמק הסיליקון, אוניברסיטת סן חוזה סטייט משרתת את הצרכים החינוכיים של הקהילה שלנו ואת השוק העולמי שלה מאז 1857. נוסדה בשנת 1928, מכללת עסקים כבר מוכר מאז 1967 על ידי AACSB הבינלאומי, המובילה בעולם גוף הסמכה עבור בתי ספר עסקיים. אנחנו הספק הגדול ביותר של בוגרי עסקים לעמק הסיליקון ותורם מרכזי מה העמק הוא היום.

חזון. המכללה שלנו סמכויות עמק הסיליקון על ידי המשרתים את דרישות גלובליות ומגוונות של סביבה עסקית דינמית חדשנית. אנו מספקים חינוך של המאה ה -21 כדי לאפשר את הצלחת התלמידים, המעסיקים והקהילה שלנו.

משימה. אנו מהווים את מוקד ההזדמנויות בעמק הסיליקון, מחנכים מנהיגים עתידיים באמצעות למידה חווייתית ופיתוח אופי בקהילת עסקים גלובלית ובניהול מחקרים התורמים לתיאוריה עסקית, לתרגול ולחינוך.

ערכי ליבה

  • אקסלנס - אנו מונעים על ידי סטנדרטים של מצוינות בהוראה, מחקר ושירות
  • אתיקה - אנו קובעים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של התנהגות אקדמית ומקצועית לעידוד אחריות חברתית
  • יזמות - אנו מטפחים תרבות של חדשנות ויצירתיות
  • מעורבות - אנו בונים תרבות שמעריכה מגוון, תקשורת פתוחה ושיתוף פעולה

השלכות המשימה שלנו

  • מוסד הזדמנות - אנו מציעים חינוך איכותי איכותי המעצים הן את התלמידים העובדים והן במשרה מלאה, בכל הגילאים והרקע המגוון, כדי לשנות את חייהם.
  • עמק הסיליקון התמקד - אנו משלבים את חוויית עמק הסיליקון בתוכניות שלנו, במחקר, במעורבות התלמידים וביחסים הקהילתיים המוסיפים ערך לעמק הסיליקון ומעבר לו.
  • למידה סטודנטיאלית של תלמידים - אנו מחנכים תלמידים באמצעות פדגוגיות חדשניות ולמידה חווייתית, באמצעות התקשרות עם עסקים וקהילות מקומיות וגלובליות, פיתוח מקצועי וחוויות בין-תרבותיות.
  • חינוך של המאה ה -21 - אנו יוצרים סביבת למידה מתווכת-טכנולוגית ומשפרים ומתפתחים באופן שוטף תוכניות העוסקות, משפיעות ומוסיפות ערך לעסקים ולחברה כאחד.
  • מנהיגות בקהילה עסקית גלובלית - אנו מספקים מאגר כשרונות, מנהיגות רעיונות ומעורבות קהילתית באמצעות המוסדות שלנו ומרכזי המצוינות התומכים בצמיחת עמק הסיליקון בשוק העולמי.
  • מחקר - הפקולטה המגוונת שלנו מתמקדת במחקר ובמעורבות מקצועית המשפיעים על התיאוריה והפרקטיקה של עסקים וחינוך בעמק הסיליקון ומעבר לו.

מיקומים

סאן חוזה

כתובת
One Washington Square
San Jose, CA

95192 סאן חוזה, קליפורניה, ארצות הברית

סנטה קלרה

כתובת
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 סנטה קלרה, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות

AACSB Accredited