Read the Official Description

AACSB Accredited

אוניברסיטת Xavier Saint

כמוסד להשכלה גבוהה, Saint Xavier עוסק תלמידיה, הסגל האקדמי והסגל שלה, ומי שמהווים קהילותיה המיידיות ורחבה יותר בפעילויות העיקריות של הוראה, למידה, מלגה ושירות. האוניברסיטה נקראת על שמו ישועי Saint Francis Xavier, קדוש הפטרון של אמא פרנסס Xavier Warde ש, בשנת 1846, הביא את אחיות הרחמים מפיטסבורג לשיקגו והקים Saint Francis Xavier אקדמיה לנקבות, המבשר של אוניברסיטת Xavier Saint.

מוסד קתולי

אוניברסיטת Xavier Saint משקפת ומרחיבה את משימת הוראתו של ישו. זה משרד של הכנסייה הקתולית הרומית, יחסים התאפשרו בגלל החסות המתמשכת שלה על ידי אחיות הרחמים דרך הוועידה להשכלה גבוהה רחמים. הוראה קתולית, במיוחד הדיאלוג בין האמונה והיגיון ומסורת הצדק החברתית של הכנסייה, undergirds המשימה והערכים של האוניברסיטה.

בהשראת המורשת של אחיות הרחמים

מעוגן בסיפורי הבשורה על פי ישו רחום ומכניס אורחים שאהבו ושירתו אחרים, משרד אחיות הרחמים לעניים, חולים וחסרי השכלה החל בדבלין ועכשיו מרחיב ברחבי העולם. המוניטין שלהם כמחנכים תתבקש הבישוף הקתולי הראשון של העיר כדי להביא את אחיות הרחמים לשיקגו, שם הם הקימו Saint Xavier בשנת 1846, מה שהופך את מוסד רחמים העתיק ביותר של השכלה גבוהה הקיימת בעולם כיום. חדור הרוח של אחיות הרחמים, אוניברסיטת Xavier Saint משתרעת מסורת עשירה של קשיחות רוחני, שירות רחום ואירוח לתלמידים ולעולם דרך העבודה של השכלה גבוהה.

מחנך את גברים ונשים

אוניברסיטת מפתחת ומקיימת תוכניות ושיטות עבודה שתוביל (L. ducere: להוביל), גברים ונשים מבורות לביטוי של הפוטנציאל האנושי המלא שלהם. בין הביטויים של פוטנציאל אנושי מלא תצוגות של מצוינות אישית ומקצועית, קבלת החלטות אתית ודאגה לרווחתם של אחרים הן.

לחפש אמת

כמשרד חינוך של הכנסייה הודיע ​​על ידי המורשת וחסות רחמיה, אוניברסיטת Xavier Saint מעודדת ותומכת בכל חברי הקהילה האקדמית שלה בחיפוש אחר אמת, כוללים אמיתות דתיות ותאולוגיות הנובעות מאו נקודה לקיומו של אלוהים אוהב בתמונה שנוצר לכל אדם. המסע לעבר אמת הוא לכל החיים - ויה, Veritas, ויטה - מסע המכבד את האמונה, סיבה והגישות המגוונות של תחומים ושיטות התבוננות, חשיבה וניתוח שונים.

לחשוב באופן ביקורתי

כאשר Saint Xavier הפך מכללה בשינה 1915, אחיות עיצוב הלימודים מקורקעות התכנית האקדמית במדעים והאמנויות הליברליות על מנת "לשחרר" או תלמידים "חופשיים" לחיות מהורהר כפי שהם רכשו את הידע וחיפשו אמת בהם חייהם אישיים ומקצועיים. איך להיות משוחרר, במובן זה, דורש את היכולת לחשוב באופן ביקורתי. לפיכך, תכנית הלימודים של Saint Xavier, בעבר ובהווה, מדגישים התבוננות זהירה וחקירה, השתקפות והתבוננות, הערכה, יצירתיות, טיעונים ואינטגרציה. על ידי לימוד לחשוב באופן ביקורתי, בכל ממדיו, יכול להשתחרר מתלמידים עמלו תחת הנחות לא מבוססות, דעות קדומות ושיפוטים סטריאוטיפיים; הם שחררו לחיות את חיי מושכלות, יעילים, טובים.

לתקשר בצורה יעילה

אוניברסיטת Xavier Saint היא קהילה של שיח שבו הידע והחשיבה ביקורתית של יחידים וקבוצות יכולים להיות שניהם קראו תיגר והרחיבו. תקשורת יעילה בתוך קהילה של שיח דורשת מיומנויות שונות וגישות, מעוגנים בתחומים אקדמיים ומתאפיינים בנימוס וכבוד לדעות, חוויות ואמונות של אחרים. כקהילה חינוכית, Saint Xavier יש גם אחריות לשתף החיפוש שלה אחר אמת והחשיבה הביקורתית שלה עם ציבור רחב ששניהם מבקרים וצרכנים.

לשרת בתבונה ובחמלה

שירות הוא מסר בסיסי של הבשורה וסימן היכר של החיים ומשרדו של ישו. כך, כפי שממומן על ידי אחיות הרחמים מוסד קתולי, אוניברסיטת Xavier Saint מחנכת גברים ונשים לא רק לעצמם אלא גם לאחרים. לשרת בתבונה כרוכה בשיפוט מוסרי טוב על נטייתו של אחד של והמשאבים בעולם, כוללים שעה וכשרונות אישיים. לשרת בחמלה הוא להרחיב את עצמו בפעולה רחומה בשמם של אחרים בצורך שלהם. שירות ברוח של רחמים נובע ממודעות לצרכימים של אחרים ותחושה של סולידריות איתם, הודיעה על ידי עקרונות רוחני שנמצאו בתורה ומסורת, אתית, מוסרית ודתיות.

בתמיכתו של כבוד אדם ואת טובת הכלל

מסר בסיסי של כתבי הקודש ועיקרון בסיסי של הוראה חברתית הקתולית הוא שיש לבני אדם בכבוד מולדים כי הם עשו בתמונה ודמותו של אלוהים. כבוד אישי זה לא ניתן למתן על ידי תנאים של גזע, מעמד, מגדר, מוצא אתני, נטייה מינית, גיל או יכולת הפיסית. טוב הכלל, עיקרון משלים של הוראה חברתית קתולית, מבוסס על העיקרון שכל אדם מחזיק באחריות שאלוהים נתן לקידום עולם צודק ורחום, שהופך את היתרונות של טובו של אלוהים לנגישים לכל. אוניברסיטת Xavier Saint שואפת להיות מכוון על טיפול בכבוד אדם ואת טובת הכלל בתוכניות, הפעילויות והיחסים שלה.

Programs taught in:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Saint Xavier University

תכנית החינוך לגיל הרך מיועדת לאנשים שרוצים ללמד את הילדים צעירים (גיל 0 עד דרגה 2), מוביל לתואר שני באמנויות, ומכין את המועמדים להמשיך רישיון מחנך מקצועי אילינוי אישר לחי ... [+]

בית הספר לחינוך באוניברסיטת Xavier Saint מכין אנשי חינוך שמתחנכים באופן רחב ונדיבות, מוסמכים במתודולוגיות תוכן ומיומנים בהוראת כל הילדים בבתי ספר בימינו. התכנית בחינוך לגיל רך היא אושרה על ידי מועצת המנהלים של מדינת אילינוי חינוך והוא מוכר על ידי המועצה הלאומית להסמכה להכשרת עובדי הוראה.

תכנית חינוך לגיל רך מיועד לאנשים שרוצים ללמד את הילדים צעירים (גיל 0 עד דרגה 2), מוביל לתואר שני באמנויות, ומכין את המועמדים להמשיך רישיון אילינוי מקצועי מחנך שאושר לחינוך בגיל רך, באישור חינוך לגיל רך אופציונאלי.... [-]

ארצות הברית Chicago
August 2019
תכנית מלאה
2 - 5 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

Saint Xavier University

ריבונו של תכנית בבית הספר של גרהם ניהול המדע בניתוח עסקי (כלי MBSA) נועד לתת לתלמידים את המיומנויות וידע להיות בקיא באנליטיקה עסקית ולקדם את הקריירה המקצועית שלהם בתחום מ ... [+]

MS בניתוח עסקי

ריבונו של תכנית בבית הספר של גרהם ניהול המדע בניתוח עסקי (כלי MBSA) נועד לתת לתלמידים את המיומנויות וידע להיות בקיא באנליטיקה עסקית ולקדם את הקריירה המקצועית שלהם בתחום מרתק וצמיחה מהירה זה.

סטודנטים בתכנית זו ירכשו ידע רחב ומעמיק בכל תחומי אנליטיקה עסקית וניתוח נתונים גדול:

מודלים סטטיסטיים אחסנה כריית נתונים ונתונים הדמיה אבטחת מידע אופטימיזציה בתנאי אי ודאות קבלת החלטות עסקיות ... [-]
ארצות הברית Chicago
September 2019
תכנית מלאה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
Saint Xavier University

של MS בתוכנית חשבונאות היא תוכנית בת 30 שעות כי ניתן להשלים בקלות בשנה אחת. התוכנית נועדה להכין את התלמידים הן רו"ח ואולי CMA או CFE בהתאם לבחירה של קורסי בחירה. ... [+]

MSc בחשבונאות

תוכניות מקיפות שלנו נועדו לענות על הצרכים המגוונים והמשתנים של הסטודנטים והמעסיקים.

של MS בתוכנית חשבונאות היא תוכנית בת 30 שעות כי ניתן להשלים בקלות בשנה אחת. התוכנית נועדה להכין את התלמידים הן רו"ח ואולי CMA או CFE בהתאם לבחירה של קורסי בחירה.

קורסי תנאי מוקדם

כל הקורסים הנדרשים בכניסה, אלא אם צוין אחרת כמו "ויתרו". התוכנית זמינה רק עבור אלה בעלי תואר ראשון חשבונאות. קורסים חייבים לכלול 24 שעות של קורסים עסקיים הלא-חשבונאות. חייב להיות אתיקה עסקית, תקשורת עסקית מרכיב מחקר 2 שעות.... [-]

ארצות הברית Chicago
September 2019
תכנית מלאה
1 שנה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית

Master

Saint Xavier University

Master תכנית יישומית למדעי מחשב (MACS) של נועד לקדם את ההבנה של התלמידים של טכנולוגיות המחשוב מעצבות את עולמנו היום. ... [+]

מגיסטר למדעים שימושי מחשב

Master תכנית יישומית למדעי מחשב (MACS) של נועד לקדם את ההבנה של תלמידים של טכנולוגיות המחשוב מעצבות את עולמנו היום ולהכין את התלמידים לקיום תרומה לכל חיים לקריירה הקשורים לטכנולוגיה. תכנית MACS מספקת לתלמידים הבנה תיאורטית ומעשית של תחומים חשובים בתחום המחשוב.

תכנית זו עשויה להסתיים בשני סמסטרים על ידי השלמת 16 שעות אשראי בכל סמסטר, או בתוך שלושה עד ארבעה סמסטרים על ידי הפצת הקורסים על פני תקופה ארוכה. תואר שני במנהל עסקי התואר שני (MBA) עשוי להסתיים על ידי לקיחת 24 שעות אשראי בוגר נוספות מבית הספר לניהול של גרהם, שניתן להשלים בשנה אחת נוספת.... [-]

ארצות הברית Chicago
September 2019
תכנית מלאה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית

SXU Graduate School

SXU - Living on Campus