Sacred Heart University

Introduction

Read the Official Description

אנו מאמינים בכוחו של החלומות שלך.

את השווי האמיתי של ניסיון הלב הקדוש שלך לא יימדד על ידי עובדות אנחנו מלמדים אותך או מיומנויות שתרכשו בזמן שאתה כאן. זה לא יהיה משהו שאנחנו נותנים לך.

בכנסיית הלב הקדוש אוניברסיטת Fairfield, CT אנו מאמינים כי החקירה, רודף ידע ורפלקציה אינטליגנטי - הן בתוך הכיתה והן מחוצה לה - ליצור יותר הזדמנויות ואפשרויות. אנחנו אתגרנו לך להיות ללא חת סקרנותך ואמיצת השירות שלך לאחרים.

אנו מייחסים חשיבות רבה בתפקיד שאומרים אנו לשחק לסייע לך לחשוף את הפוטנציאל האמיתי שלך. התגלית של הכשרון שלך, היכולות, עוצמות, אופי והחלומות הוא התוצאה היקרה ביותר שנשאפנו כמחנכים ומנחים.

זה מה שאתם נותנים לנו.

אנו מאמינים ההזדמנות היא לא יסולא בפז.

החזר על השקעה

חזור על איכות

הלב הקדוש כבר זמן רב מוכר כאחד האוניברסיטאות המובילות של האומה. SHU מדורגת בין של סקירת פרינסטון "Best 377 מכללות" ו "Best 294 ספר למנהל עסקים" עם דירוג מהשורה הראשון ב US News & World Report במשך עשר השנים האחרונות. בנוסף, הקרן הלילית היוקרתית בחסות לאחרונה פורום לאומי עבור מכללות אחרות ללמוד של תכנית הליבה עטורת הפרסים של SHU, המסע האנושי, ואיך זה יכול להיות חיקה במקום אחר. זה כבר מוכר על ידי האגודה האמריקאית של מכללות ואוניברסיטאות (AAC & U) כמנהיג לאומי בתכניות הלימודים לתואר ראשון באיכות גבוהה.

חזור על מצוינות אקדמית

מעסיקים ובתי ספר בוגר להעריך את הערך וקפדנות של השכלת לב קדוש, וזה לא קשה לראות מדוע. ג'ק המכללה העסקית שלנו - על שמו של יו"ר ומנכ"ל לשעבר האגדי של ג'נרל אלקטריק - הוא מוכר על ידי AACSB הבינלאומי, ייעוד מושגת על ידי פחות מ -5 אחוזים של בתי ספר למינהל עסקים ברחבי העולם. SHU הוא המחנך העצמאי המוביל של המדינה של מורים ומנהלים, ועל שני ושלישים - ב פיזיותרפיה ובפועל סיעוד - מרוויחים ציונים מעולים מן accreditors ותלמידים כאחד. תוכניות אקדמיות ממשיכות לגדול כדי לענות על הצרכים של משק המשתנה במהירות, עם תוספות כגון תואר שני תקשורת בתוך דוקטור במנהל עסקים (DBA) במימון

חזור על יחסים

מחויבות יחס אישי הגדירו ארוכות חינוך SHU. סטודנט יחס סגל של 15 ל -1, גודל כיתה ממוצע של 22 סטודנטים בתכנית ייעוץ אקדמי סטודנט בשנתו הראשון ארצי מוכר הוא רק חלק מדרכי הסגל והעובדים שלנו באופן אישי להתחבר עם תלמידים ולטפח את הצליח. SHU מציע גם בקהילות המגורים למידה חדשניות שבו תלמידים ליהנות מכל היתרונות הרגילים של חיים בקמפוס באולם מגורים, עם הערך המוסף של חיים בקרב קבוצה שחולקת מטרות ואינטרסים אקדמיות. וגם, קורסי הניסיון של השנה הראשונה שלנו מכסים מגוון רחב של דיסציפלינות בנושאים שאינם מרגשים רלוונטיות לחייהם של התלמידים שלנו. אלו הן כיתות קטנות הדורשים רמה גבוהה של השתתפות מחזקי תלמיד לתלמיד ותלמיד ליחסי פרופסור תוך פיתוח הכתיבה של תלמידי מיומנויות מצגת בעל פה.

חזור על הצלחה

אפילו כלכלה מאתגרת, סטודנטי SHU הם מאוד מוצלחים עם תום לימודים, עם 99% הבטחת עבודה ו / או השכלה בוגרת. רבים כמו 39% מהבוגרים שלנו להמשיך ישירות בלימודים לתואר שני לקבל מעלות תואר שני או דוקטורט שלהם.

איזו צורה מי אנחנו כאוניברסיטה ומי נהיה?

אנו מאמינים כי האמונה התכליתית שלנו, המרדף האכזרי שלנו החיבוק של חילופי רוחני, ואת המחויבות שלנו השירות נלהב הם המרכיבים החיוניים של לב הקדוש אונ' כמוסד והן כקהילה. בשעה הליבה שלנו, אנחנו נשארים ממוקדים על שימור והעברת את מדעי הרוח ואת המסורות אינטלקטואל קתולי.

ערכים אלה מחייבים אותנו כמחנכים וחוקרים ליצור ללא הרף יותר תוכניות מגוונות ומאתגר, התמחויות הזדמנויות לתלמידים שלנו לעצמנו המבוססים על רדיפת אמת וידע.

אמונתנו הפוטנציאל בלתי המוגבל של כל אחד מבני קהילת הלב הקדוש הובילה אותנו לשאוף לא פחות מאשר שלמות ללא פשרות, מנהיגות אמיצה ומצוינים הכוללים מהסטודנטים, הבוגרים, הסגל והעובדים שלנו.

האמונה הבלתי המתפשרת שלנו בכבודה השווה של כל אדם שמעודדות אותנו להיות חסר פחד הגילוי הרוחנית שלנו, חקירה, הבנה וסובלנות של יקום של רעיונות, אתיקה, בעיות, דומים ושונים.

יחד אנו חיים, ללמוד, לגדול ולשמש אנשים מגלמים את הערכים בלהט של לב הקדוש אונ' בחיים הרוחניים, האישיים, מקצועיים ורוחניים שלנו.

אנחנו חלוצים למען טובת הכלל. אנחנו מחויבים ליצור עתיד טוב יותר עבור עצמנו, עבור אחרים, הקהילה שלנו ואת עולמנו.

יותר שליטה בעובדות, מיומנויות ומשמעת.

כאנשי אקדמיה ומנחים, אנחנו נלהבים לספק לתלמידים שלנו עם השכלה של איכות והזדמנות בלתי מתפשרות.

כאונ', אנחנו בלתי נלאים כדי ליידע, המאשרת ומאתגרים תלמידינו המלגה, המנהיגות והשירות שלהם.

אנחנו גדלנו ממעמד של פחות מ 200 סטודנטים לתואר ראשונים לתוך מקיפת קהילה הלומדת בינלאומית מכובדת:

בקמפוסים בארצות הברית ובאירופה במהלך 8,200 סטודנטים לתואר ראשון ושני 645+ חברי הסגל 70+ ראשון, מאסטר תואר דוקטורט & 18 אגודות כבוד לאומיות

בכנסיית הלב הקדוש, אנו מחויבים מתחשב, צמיחה אסטרטגי. עשינו פריצות דרך דרמטיות בתחום הרחבת מתקני האוניברסיטה ושירותים, הוספת סגל מוסמך ומנוסה והעלאת רמות של הישגי תלמידים.

התכנית האסטרטגית אוניברסיטת קובע חזון נועז, מקיף פעולה מוכוונת של הלב הקדוש האוניברסיטה כמוסד שמושך ומטפחת מצוינות והישגים אקדמיים.

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MA » צפה MSc » צפה Health MSc » צפה MBA »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

מבצע תקשורת ספורט ומדיה: תואר שני

לימודים משולבים, מקוונים ובקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים September 2019 ארצות הברית Fairfield + 1 more

עם מסלולים אקדמיים / מקצועיים ספורט שידור ותקשורת אתלטיק מבצעים, ריבונו של לאמנויות ספורט תקשורת ומדיה היא תוכננה במיוחד ממסורת רוח כדי להפגין ייצור מולטימדיה לנצל מיקום הגיאוגרפי האידיאלי של לב באונ' Sacred בלב הספורט בארה"ב תעשיית המדיה. [+]

ה תואר שני בתקשורת ספורט ומדיה (SCM) תכנית מכין תלמידים לקראת האחריות העצומה של מקצוע תקשורת ספורט במאה ה -21. סטודנטי SCM ללמוד את הכישורים המקצועיים המתקדמים צורך לתקשר בצורה יעילה על פני מגוון רחב של פלטפורמות המדיה ספורט.

SCM מציעה שתי אפשרויות למסלול אחרות בשידורי ספורט (SB) ותקשורת אתלטים וקידום (ACP). כל מסלול ילמד אותך כיצד לתכנן, ליצור ולהפיץ הפקות מולטימדיה לפרסום שידור.

סטודנטים לתארים מתקדמים בתכנית SCM תרכוש את כישורי הידע טכני כדי להמשיך בקריירה בעולם הדיגיטלי של תקשורת אתלטים בשידורי ספורט, תוך פיתוח הבנה תיאורטית, אסתטית וההסטורית של שדות תקשורת המקצועיים. ... [-]


תואר שני: הוראה

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 30 חודשים September 2019 ארצות הברית Fairfield + 1 more

המכללה של אוניברסיטת הלב הקדוש (SHU) Farrington החינוך מציעה תוכנית לתואר המוביל תואר שני בהוראה (MAT) למי מוסמכים מורים בקונטיקט. עוצב עבור המורה בכיתה, MAT בונה מיומנויות בתחומים כגון הוראה בכיתה, פיתוח תוכניות לימודים וניהול בכיתה. [+]

המכללה של אוניברסיטת הלב הקדוש (SHU) Farrington החינוך מציעה תוכנית לתואר המוביל תואר שני בהוראה (MAT) למי מוסמכים מורים בקונטיקט. עוצב עבור המורה בכיתה, MAT בונה מיומנויות בתחומים כגון הוראה בכיתה, פיתוח תוכניות לימודים וניהול בכיתה.

מסלול לימוד

תכנית לתואר שני זה דורשת השלמה של 33-36 שעות אשראי של קורסים. קורסים ניתן לקחת על בסיס במשרה מלאה או במשרה חלקית. חוגים מתוכננים בערבי חול עם כמה קורסים המוצעים באינטרנט. התוכנית עשויה להסתיים ב 1.5 שנות לימוד במשרה מלאה. ... [-]


תואר שני: תקשורת - קורפ comm ויחסי ציבור

לימודים משולבים, מקוונים ובקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 48 שבועות September 2019 ארצות הברית Fairfield + 1 more

עוצב על ידי גורמים מובילים בתחום וחברי הוועדה המייעצת שלנו, MACOMM משלב בכיתה למידה עם פיתוח מיומנות הידיים על והזדמנויות מקצועי להכין את התלמידים להצלחה בסביבת המדיה המשתנה. [+]

להיות הורים Communicator

סיפורי עצמה צריכים מספרי סיפורים רבים עצמה. עם ריכוזים ב תקשורת ארגונית ויחסי ציבור (CCPR), שידור עיתונאות דיגיטלית (BDJ) וייצור מולטימדיה דיגיטלית (DMP) התוכנית בתקשורת (MACOMM) שני בכנסיית הלב הקדוש אוניברסיטת ממקם תלמידיה להתבלט מספרי סיפורים חדשניים כמו ויוצרי תוכן בענף התקשורת של היום.

יחסי תקשורת תאגידית ציבוריים הפקת מולטימדיה דיגיטלית שידור ועיתונאות דיגיטלית ... [-]

MSc

מגיסטר למדעים: cybersecurity

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית September 2019 ארצות הברית Fairfield

בתכנית הדינמיקה הזאת, אתה תרכוש ידע נרחב בתחום אבטחת רשתות ורשת וללמוד לטפל באופן יזום משתנת איומי אבטחה וטכניקות חדירות. [+]

Cyberattacks Combat קיים. להגן מפני משברים עתידיים.

עם הסתמכות מוגברת על רשת עבור כל דבר, החל תקשורת על ביטחון לאומי מגיע פגיעות יותר. האקרים, הפסקת פעולת רשת, וירוסים והתקפות סייבר לעשות הרבה יותר מאשר למשתמשים בודדים אי נוחות. הם מתפשרים סודות מסחריים של חברה, הפרת ביטחון לאומי וחונקים מסחר-וכתוצאה מכך באינטרנט אובדן הכנסות עצומות.

העלייה איומה סייבר יצרה ביקוש חסר תקדים עבור מומחים-יחידים cybersecurity שיכול להחיל מסגרות אנליטיות במיומנות וכלים כדי למנוע, לזהות, כתובת להתאושש תקריות סייבר פרצות אבטחה. כדי לעזור לענות על הביקוש הגואה הזה בתחום המשגשג הזה, הלב הקדוש אוניברסיטת מציע את מגיסטר למדעים תואר Cybersecurity.... [-]


מגיסטר למדעים: כימיה

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית September 2019 ארצות הברית Fairfield

התכנית הפופולרית מובנית עבור תוצאות שלנו מושכת תלמידים מכל רחבי העולם, המבקשים להשיג תואר תחרותי, משוכלל לנצל מיקום-האידאל של לב הקדוש במרחק קצר מן הרבים של חברות תרופות ותעשייתיות העליונות של המדינה. [+]

מאת סמי גילוי לננוטכנולוגיה, הזדמנויות בשפע בתחום הדינמי של כימיה. כדי לספק חוויה למידה אפקטיבית, קורסים בכיתה רלוונטיים הוא מעורבב עם ידות על עבודה במעבדה המתרחשת לב הקדוש של האוניברסיטה (SHU) המדינה- of-the-art מתקנים, אשר כונו כמה המכשור המתקדם ביותר.

התכנית הפופולרית מובנית עבור תוצאות שלנו מושכת תלמידים מכל רחבי העולם, המבקשים להשיג תואר תחרותי, משוכלל לנצל מיקום-האידאל של לב הקדוש במרחק קצר מן הרבים של חברות תרופות ותעשייתיות העליונות של המדינה. תואר זה גם מכין תלמידים להמשיך דוקטורט תָכְנִית. ... [-]


מגיסטר למדעים: ניהול משאבי אנוש

לימודים משולבים, מקוונים ובקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 15 - 24 חודשים September 2019 ארצות הברית Fairfield + 1 more

מאסטר המקודש של אוניברסיטת לב למדעים בניהול משאבי אנוש (MS בHRM) מסייע לאנשי מקצוע לפתח את הכישורים כמותיים המתקדמים וידע בעולם האמיתי שנדרש כדי לתרום ברמות הגבוהות ביותר. [+]

היכרות עם MS שלנו בניהול משאבי אנוש:

"האנשים שלנו הם הנכס היקר ביותר שלנו".

זהו מסר שמע קול רם וברור מהדרגות הגבוהות ביותר של הארגונים המובילים של היום. למנהיגים בכירים, למשוך ושמירת כשרון העליון מותנה שיש מנהל משאבי אנוש מוכשר ויעיל במקום. אחרי הכל, את תפקידו של מנהיג HR מתפתח לזה של שותף עסקי משולב - מישהו שיכול לבנות בריכת כשרון חזקה שמניבה יתרון תחרותי משמעותי.

"HR יש רק כדי להיות חשוב כמו כל תפקיד אחר בחברה. בעצם, למה לא תהיה HR חשובה כמו אוצר? אחרי הכל, אם הצלחת צוות בייסבול, האם היית מקשיב יותר מקרוב אל מנהל חשבונות צוות או מנהל כוח אדם שחקן? שני רואה החשבון ומנהל כוח אדם השחקן שייך, לצד המנכ"ל, ליד השולחן שבו מתקבל החלטות. "- ג'ק וולש מ" זכייה "... [-]


מגיסטר למדעים: שיווק דיגיטלי

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 15 חודשים September 2019 ארצות הברית Fairfield + 1 more

המאסטר של המדע שיווק דיגיטלי (MSDM) מכין את התלמידים לענות על הביקוש ההולך וגדל באופן אקספוננציאלי עבור מועמדים מיומנים בתחומי דיגיטלי של שיווק. התכנית הבינה התחומית מכסה אסטרטגיות שיווק דיגיטלי, טקטיקות וכלים הבוסס על קרן כפולה של אסטרטגיית שיווק בתוספת התפתחות אינטרנט ועיצוב. [+]

המאסטר של המדע שיווק דיגיטלי (MSDM) מכין את התלמידים לענות על הביקוש ההולך וגדל באופן אקספוננציאלי עבור מועמדים מיומנים בתחומי דיגיטלי של שיווק. התכנית הבינה התחומית מכסה אסטרטגיות שיווק דיגיטלי, טקטיקות וכלים הבוסס על קרן כפולה של אסטרטגיית שיווק בתוספת התפתחות אינטרנט ועיצוב. התלמידים יכולים גם להשלים את תוכנית הסמכת שיווק דיגיטלי 12-אשראי אשר יכול להיות מיושם על תואר שני.

שיווק נעלם דיגיטלי. יש לך? ... [-]

ניהול כספים והשקעות: מגיסטר למדעים

בקמפוס תכנית מלאה 18 חודשים September 2019 ארצות הברית Fairfield

מאסטר של אוניברסיטת הלב הקדוש (SHU) למדעים האוצר ניהול השקעות (MSFIM) מכין סטודנטים לקריירות מתגמלת בניתוח השקעות, ניהול עושר וניהול תיקים. [+]

מתמטיקת SHU MSFIM / אוצר מחנה | 22 באוגוסט - 2 בספטמבר, שנת 2016 אמורים כל תלמידי MSFIM נכנסים מומלצים להשתתף במחנה מתמטיקה / האוצר 2 בשבוע שלנו באוגוסט לפני חידוש הלימודים, סתיו 16. אנו מציעים WGB 603 בתור תנאי מוקדם בסמסטר הסתיו הקבוע אשר מכסה חומר דומה. המתמטיקה / אוצר המחנה הוא בדרך כלל שבועות ארוך (ארבעה ימים / שבוע), והוא נערך בין אוגוסט 22 ו -2 בספטמבר רק לפני תחילת סמסטר הסתיו.

מאסטר של אוניברסיטת הלב הקדוש (SHU) למדעים האוצר ניהול השקעות (MSFIM) מכין סטודנטים לקריירות מתגמלת בניתוח השקעות, ניהול עושר וניהול תיקים.... [-]


פסיכולוגיה להחיל: מגיסטר למדעים

לימודים משולבים, מקוונים ובקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 8 שבועות September 2019 ארצות הברית Fairfield + 1 more

המאסטר של המדע בפסיכולוגיה יישומית (MSAP) בכנסיית לב הקדושה אונ' (SHU) ילמד אותך כיצד ליישם את המדע של התנהגות אנושית לפתור בעיות בעולם האמיתי מעשיות באמצעות מערכת משלוח ייחודית של קורסים היברידיים שמונת שבועות. [+]

המאסטר של המדע בפסיכולוגיה יישומית (MSAP) בכנסיית לב הקדושה אונ' (SHU) ילמד אותך כיצד ליישם את המדע של התנהגות אנושית לפתור בעיות בעולם האמיתי מעשיות באמצעות מערכת משלוח ייחודית של קורסים היברידיים שמונת שבועות. קורסי הערב יוצעו בקמפוס Fairfield שלנו עם אסיפות סוג השלמת דיון באינטרנט. תוכלו להשלים את התואר כולו לשנה קלנדרית אחת על ידי לקיחת שתי כיתות בכל הפעלה שמונה שבועות.

אפשרויות Program: בנוסף קורסי הליבה הנדרשים, כל התלמידים לקחת רצף של ארבע מנות באזור מסוים של התמחות.... [-]