SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לניהול UB הוא קהילה תוססת ומכילה של הוגים גדולים ועושים גדולים אף יותר. אנו עובדים יחד כדי להטיל ספק בתאוריה, להרים זה את זה ולהניע את השינוי. מכיוון שבבית הספר למינהל UB השאיפה היא סגולה, העקשנות היא נתון, והתגלית מתרחשת בכל מקום, מהכיתה לחדר הישיבות. כך בדיוק אנו עושים זאת כאן.

מסורת של מצוינות

מאז 1923 בנה בית הספר לניהול UB מוניטין מרשים כאחד מבתי הספר הטובים ביותר לעסקים בעולם. המגוון המקיף של התיק האקדמי שלנו, המומחיות של סגל ההצלחה שלנו והצלחתם הבינלאומית של בוגרינו הם הסיבות העיקריות לתהילת בית הספר.

נוכחות גלובלית

כיום המוניטין החינוכי של בית הספר לניהול ממש משתרע על פני העולם, ותלמידים בבית הספר מגיעים מכל העולם. בכל כיתה נתונה, מבקר בבית הספר עשוי למצוא תלמידים מבפאלו ומעיר ניו יורק שיושבים לצד תלמידים מאסיה או גרמניה, בזמן שהם מאזינים לפרופסור שחזר לאחרונה מלימודי תואר שני בסינגפור.

בסביבה עסקית עולמית הולכת וגוברת, המגוון של התוכניות והמוניטין הבינלאומי שלנו מסייעים להבטיח כי בית הספר לניהול הוא תעודה שפותחת דלתות לבוגרינו בכל עסק בכל מקום בעולם.

תכנית MBA במשרה מלאה בדירוג ארצית

תכנית ה- MBA במשרה מלאה, המדורגת ארצית, מכינה סטודנטים לתפקידי מנהיגות בניהול מאז שנת 1931. שלב גרעין לבניית יסודות עם אפשרויות בחירה גמישות וממוקדות קריירה. הוסף לזה את התרגול של למידה בשלוש רמות - אינדיבידואליות, צוות לימודים וקוהורט - ותוכניות עטורות פרסים כמו LeaderCORE ™ ואלופי תאגידים, ותהיה לך חוויה שלא תנצח.

MBA מנהלים ומקצועיים

בכירים בתאגידים המובילים במערב ניו יורק נהנים גם מתכנות ה- MBA של בית הספר, דרך ההרשמה לתכנית ה- MBA המנהלת הדינמית שלנו. מאז הקמתה בשנת 1994, מאות מנהיגים עסקיים סיימו את התוכנית האינטנסיבית הזו בת 17 חודשים, המיועדת למנהלים המוכשרים והמנוסים ביותר באזור.

תכנית ה- MBA המקצועית שלנו, הכלאה של למידה פרטית ואינטרנטית, מציעה אפשרויות ערב ושבת וניתן להסתיים תוך 27 חודשים בלבד. היא מיועדת לאנשי עסקים עם ניסיון של שנה מקצועית לפחות, והיא התוכנית היוקרתית והפחות יקרה במשרה חלקית במנהל עסקים במערב ניו יורק.

נוכחות בינלאומית חזקה

באופן בינלאומי אנו מציעים תואר ראשון בעסקים בסינגפור בשיתוף עם מכון לניהול בסינגפור. אנו מציעים גם מיזם שיתופי פעולה בבנגלור, הודו, המורכב משני תארים: תואר שני במדעי ניהול: אנליטיקס עסקים ומערכות מאוניברסיטת מדינת ניו יורק בבאפלו ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת אמריטה.

תוכניות מובילות לתואר ראשון

ברמה הראשונה, יותר מ -2,900 סטודנטים נרשמים מדי שנה לתכניות שלנו שנחשבות ארצית במינהל עסקים וחשבונאות. רבים מתלמידים אלה נהנים מתכנית סטאז 'שנחשבת לאחת הטובות והגדולות במדינה.

תואר דוקטור יוקרתי

תכנית הדוקטורט לניהול שלנו, עם יותר מ- 45 סטודנטים, היא תוכנית הדוקטורט המובילה במערכת SUNY ומגייסת סטודנטים ברחבי העולם. בוגרים מקבלים משרות באוניברסיטאות מרכזיות ברחבי ארה"ב ובחברות ייעוץ ומחקר מובילות.

הכשרה עסקית בהתאמה אישית, יזמות ומנהיגות

בנוסף לתכניות נושאות אשראי, אנו מספקים גם תוכניות חינוך ופיתוח חדשני למנהלים, אנשי מקצוע וארגונים באמצעות המרכז לפיתוח מנהלים (CED). ה- CED מציע שלל תוכניות אימונים שאינן נושאות אשראי המותאמות לחברות ואנשים פרטיים. ההצעות כוללות הדרכה במנהיגות, כישורי פיקוח, שיווק, ייצור LEAN, ניהול פרויקטים ורבים אחרים. בדרך כלל ניתן להתאים תוכניות כך שיתאימו לצרכי ההדרכה של כל ארגון. מערך רחב של ארגונים משתתפים בהכשרות CED על בסיס שנתי.

בית הספר לניהול משמש גם כמרכז למנהיגות יזמית (CEL), אשר משפר את כשרונותיהם היזמיים של יוצרי ומנהלים עסקיים מאז 1987 כדי לשפר את סיכויי הצמיחה שלהם. קידום יזמות חיוני לעידוד האוניברסיטה, הקהילה הסובבת אותה וכלכלת מערב ניו יורק הגדולה יותר. ה- CEL מעניק חינוך אינדיבידואלי ביזמות.

מרכז בית הספר לניהול למנהיגות ויעילות ארגונית (CLOE) הושק בשנת 2013 במטרה ליצור מנהיגים וארגונים יעילים יותר. CLOE, שנבנה על בסיס של מלגה בעלת השפעה גבוהה ומעורבות ארגונית וכלכלית ממוקדת בבעיות, שואף להיות מרכז מוכר בינלאומי לייצור מנהיגות מחשבתית במנהיגות ארגונית וחדשנות.

מיקומים

באפלו

כתובת
14260 באפלו, ניו יורק, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך