קרא את התיאור הרשמי

למה? סנט מייקל ברמה עולמית חינוך משכנע,

סנט מיכאל המכללה, שנוסדה בשנת 1904, מספקת חינוך משכנע, ברמה עולמית במדעי רוח בסביבה ורמונט יפהפייה. הקהילה המחוברת שלנו מאפשרת לתלמידים ליצור קשרים הדוקים עם כל חברי סגל אחרים ומוכשרים, מתן סביבת למידה אידיאלית שבו יש להם את המרחב ולתמוך לאתגר את עצמם וחבריהם. כמכללה הממוקמת דקות מברלינגטון, אחת ערי המכללה העליונות ביותר במדינה, מיכאל הקדוש של מציע תמהיל ללא תחרות של אקדמיה,,, שירות תרבותי רוחני ומדבר חוויות. למידע נוסף, בקר smcvt.edu.

מכללת סנט מיכאל מציעה תוכניות התואר שני בפסיכולוגיה קלינית מצוינת, חינוך, והוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות (TESOL). תוכניות חדשניות אלה מותאמים לצרכימים האישיים של תלמידים שונים, כולל אנשי מקצוע עובדים.

תוכניות למידה אישית, תזמון גמיש כיתה, מורים מיומנים, ורשתות חזקות של עמיתים ומדריכים להבטיח שתלמידים לקבל החינוך העיוני, התנסות מעשית, ותובנה להיות מנהיגים בתחומם. למעשה, המכללה ידועה-בקרב מעסיקים לטיפוח אנשי מקצוע מיומנים. זוהי אחת סיבות שיש לה שיעור ההשמה ברמת בוגר כמעט 100 אחוזים.

יתרונות אלה הופכים את התואר שני ממכללת סנט מיכאל השקעה נבונה.

תואר שני בהוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות תכנית לתואר (MATESOL)

תכנית MATESOL בינלאומית מוכרת ומכובדת של סנט מייקל מכללת המכשירה סטודנטים ללמד אנגלית לדוברי שפות אחרות בארה"ב ובחו"ל. יש לו שמונה אפשרויות כוללים MATESOL (36 נקודות); MATESOL: Online + OnCampus (36 נקודות); והתכנית של חיל שלום האמן הבינלאומי (36 נקודות).

תוכניות נוספות הן MATESOL + PK-12 רישוי (46 נקודות), MATESOL הסבה PK-12 + למורים מורשים (36 נקודות), וסבת ELL למורים מורשים (18 נקודות). תעודת הבוגר בTESOL (24 נקודות) וTESOL תכנית התעודה מוצעות גם.

בוגרים נמצאים בכל רחבי העולם תוך שימוש במיומנויות שהם טיפחו עם תכנית TESOL במכללת סנט מיכאל.

מיקום מרגש בוורמונט

מכללת סנט מיכאל ממוקמת על 440 דונם יפה בקולצ'סטר, ורמונט באזור הצפון מזרחי של ארצות הברית. זה רק שלושה קילומטרים מברלינגטון, העיר הגדולה ביותר של ורמונט ומכה של אמנות ובידור.

Burlington ממוקם בין ההרים ירוקים המלכותיים ומופלא אגם שמפליין. הוא מציע חנויות אופנתיות, מסעדות מעולות, חיי לילה מרגשים, מוסיקה חיה גדולה, העשרת מוסדות תרבות, ממריץ בילוי בחוץ, ואירועים מיוחדים גדולים.

תלמידים יכולים להעז מחוץ לאזור כדי ליהנות עוד יותר מאטרקציות של המדינה כוללים פסטיבלי כיף קיץ, עלווה בסתיו יפה, וספורט כל השנה מרגשת כוללים סקי, סנובורד, נעלי שלג, טיולים, רוק / טיפוס על קרח, רכיבה על אופני הרים וקיאקים, רק עד כמה שם.

סיוע כספי במכללת סנט מיכאל

בסן מייקל, את הערך של חינוך עולה בהרבה על העלות. האינטימיות קטן-בית הספר שלנו תהיה אתגר, להעצים, ולטפח תלמידים במחיר שהוא בדרך כלל פחות ממוסדות דומים. סנט מייק אינו מטיל עמלות נוספות הרבות מצאו בבתי ספר אחרים, כגון דמי כמובן אשראי, דמי בריאות, דמי תלמיד, דמי טכנולוגיה, או דמי חניה. מה עוד, משרדם הסטודנטים השירותים הפיננסיים מחכה כדי לעזור לך לנהל את שכר הלימוד שלך, דרך מסובסד פדרלי ישירה ובוגר ישיר הפדרלי PLUS הלוואות. אנו מציעים גם תכנית תשלום שכר לימוד באמצעות לשלם את שכר הלימוד.

סטודנטים לתואר שני במכללת סנט מיכאל עשויים להעפיל הלוואות בחסות פדרלית ועוזרי בוגר המספקים הפוגה שכר לימוד חלקית ומלגות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Saint Michael's College

התואר השני ב TESOL (MATESOL) משך סטודנטים מארצות הברית ולפחות 60 מדינות אחרות. זה כבר חלק של מכללת סנט מייקל מאז 1962.This 4 שבועות, 120 שעות קיץ הכשרה מקצועית מכסה את כל ... [+]

ה התואר שני בTESOL (MATESOL) משך תלמידים מארצות הברית ולפחות 60 מדינות אחרות. זה כבר חלק של מכללת סנט מייקל מאז 1962. הבוגרים שלנו משמשים כמרצים ומדריכים בבלשנות שימושית וTESOL ברחבי העולם. התכנית מציעה הכשרה תיאורטית והמתודולוגיות משולבות עם קורסים מעשיים. בדרך כלל, התלמידים להשלים את התוכנית המלאה בשלושה או יותר סמסטרים.

גלה מדוע תלמידים לבחור סנט מייק!

מקוון + OnCampus אופציה למי שרוצה גמישות ונוחות מקסימלית. להוציא שני קיצים ברציפות בוורמונט היפה. עבודה כמובן הנותר (12 זיכויים-4 קורסים) הושלמה על קו. מושב הקיץ נמשך 6 שבועות החל בסוף יוני עד תחילת אוגוסט. עם הסיום מוצלח, תלמידים מקבלים תואר שני בTESOL. ... [-]
ארצות הברית ברלינגטון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 5 סמסטרים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית