Saint Michael's College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למה? סנט מייקל ברמה עולמית חינוך משכנע,

סנט מיכאל המכללה, שנוסדה בשנת 1904, מספקת חינוך משכנע, ברמה עולמית במדעי רוח בסביבה ורמונט יפהפייה. הקהילה המחוברת שלנו מאפשרת לתלמידים ליצור קשרים הדוקים עם כל חברי סגל אחרים ומוכשרים, מתן סביבת למידה אידיאלית שבו יש להם את המרחב ולתמוך לאתגר את עצמם וחבריהם. כמכללה הממוקמת דקות מברלינגטון, אחת ערי המכללה העליונות ביותר במדינה, מיכאל הקדוש של מציע תמהיל ללא תחרות של אקדמיה,,, שירות תרבותי רוחני ומדבר חוויות. למידע נוסף, בקר smcvt.edu.

מכללת סנט מיכאל מציעה תוכניות התואר שני בפסיכולוגיה קלינית מצוינת, חינוך, והוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות (TESOL). תוכניות חדשניות אלה מותאמים לצרכימים האישיים של תלמידים שונים, כולל אנשי מקצוע עובדים.

תוכניות למידה אישית, תזמון גמיש כיתה, מורים מיומנים, ורשתות חזקות של עמיתים ומדריכים להבטיח שתלמידים לקבל החינוך העיוני, התנסות מעשית, ותובנה להיות מנהיגים בתחומם. למעשה, המכללה ידועה-בקרב מעסיקים לטיפוח אנשי מקצוע מיומנים. זוהי אחת סיבות שיש לה שיעור ההשמה ברמת בוגר כמעט 100 אחוזים.

יתרונות אלה הופכים את התואר שני ממכללת סנט מיכאל השקעה נבונה.

תואר שני בהוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות תכנית לתואר (MATESOL)

תכנית MATESOL בינלאומית מוכרת ומכובדת של סנט מייקל מכללת המכשירה סטודנטים ללמד אנגלית לדוברי שפות אחרות בארה"ב ובחו"ל. יש לו שמונה אפשרויות כוללים MATESOL (36 נקודות); MATESOL: Online + OnCampus (36 נקודות); והתכנית של חיל שלום האמן הבינלאומי (36 נקודות).

תוכניות נוספות הן MATESOL + PK-12 רישוי (46 נקודות), MATESOL הסבה PK-12 + למורים מורשים (36 נקודות), וסבת ELL למורים מורשים (18 נקודות). תעודת הבוגר בTESOL (24 נקודות) וTESOL תכנית התעודה מוצעות גם.

בוגרים נמצאים בכל רחבי העולם תוך שימוש במיומנויות שהם טיפחו עם תכנית TESOL במכללת סנט מיכאל.

מיקום מרגש בוורמונט

מכללת סנט מיכאל ממוקמת על 440 דונם יפה בקולצ'סטר, ורמונט באזור הצפון מזרחי של ארצות הברית. זה רק שלושה קילומטרים מברלינגטון, העיר הגדולה ביותר של ורמונט ומכה של אמנות ובידור.

Burlington ממוקם בין ההרים ירוקים המלכותיים ומופלא אגם שמפליין. הוא מציע חנויות אופנתיות, מסעדות מעולות, חיי לילה מרגשים, מוסיקה חיה גדולה, העשרת מוסדות תרבות, ממריץ בילוי בחוץ, ואירועים מיוחדים גדולים.

תלמידים יכולים להעז מחוץ לאזור כדי ליהנות עוד יותר מאטרקציות של המדינה כוללים פסטיבלי כיף קיץ, עלווה בסתיו יפה, וספורט כל השנה מרגשת כוללים סקי, סנובורד, נעלי שלג, טיולים, רוק / טיפוס על קרח, רכיבה על אופני הרים וקיאקים, רק עד כמה שם.

סיוע כספי במכללת סנט מיכאל

בסן מייקל, את הערך של חינוך עולה בהרבה על העלות. האינטימיות קטן-בית הספר שלנו תהיה אתגר, להעצים, ולטפח תלמידים במחיר שהוא בדרך כלל פחות ממוסדות דומים. סנט מייק אינו מטיל עמלות נוספות הרבות מצאו בבתי ספר אחרים, כגון דמי כמובן אשראי, דמי בריאות, דמי תלמיד, דמי טכנולוגיה, או דמי חניה. מה עוד, משרדם הסטודנטים השירותים הפיננסיים מחכה כדי לעזור לך לנהל את שכר הלימוד שלך, דרך מסובסד פדרלי ישירה ובוגר ישיר הפדרלי PLUS הלוואות. אנו מציעים גם תכנית תשלום שכר לימוד באמצעות לשלם את שכר הלימוד.

סטודנטים לתואר שני במכללת סנט מיכאל עשויים להעפיל הלוואות בחסות פדרלית ועוזרי בוגר המספקים הפוגה שכר לימוד חלקית ומלגות.

מיקומים

ברלינגטון

Saint Michael's College

כתובת
One Winooski Park, Box 286 Colchester,
05439 ברלינגטון, ורמונט, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 802-654-2000

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך