קרא את התיאור הרשמי

סנט מרי של אוניברסיטת מינסוטה Online תואר תוכניות

בסנט מרי, אנו גאים להציע מקוון לתואר ראשון לתארים מתקדמים שנועדו להשלים את לוחות הזמנים של מבוגרים עובדים כמוך. קבל חינוך זול, נוח מאוניברסיטה מובחרת כי הוא מקורקע יישומים בעולם האמיתי.

היסטוריה ארוכה של האוניברסיטה של ​​סיינט מרי בחדשנות בחינוך ממשיכה עם מערכת ניהול הלמידה שלנו באייפד, המאפשרת למידה תוך כדי תנועה. המחויבות שלנו למסורת הלזיאנית הקתולית של למידה מתמשכת, אתיקה, ולקדם את הטוב המשותף גם סובלת. באמצעות התוכניות המקוונות שלנו, אנו עובדים קשה כדי לעודד את התלמידים להיות אנשי מקצוע מתחשבים ואתית מנהיגים.

קח את הכיתה איתך

גלה את מערכת ניהול הלמידה המהפכנית שלנו באייפד שמעמידה שיעורים בקצות אצבעותיך. כתלמיד בתוכניות המקוונות שלנו, תקבל iPad עם פלטפורמת הלמידה שלנו לשימוש במהלך משך התוכנית.

  • גישה חלקה חומרי הקורס שלך
  • לשמור על קשר עם חברים לכיתה בכל מקום שאתה נמצא
  • לפתח טכנולוגיה ניידת מיומנויות ערך המעסיקים

קבל השכלה מעשית, ממוקדת קריירה בסביבה תומכת, מוכוונת סטודנטים באינטרנט. למידע נוסף על אוניברסיטת סנט מרי ועל ההיסטוריה של חדשנות חינוכית.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Saint Mary's University of Minnesota Online

שים את התשוקה שלך לעבוד. למד ממטפלים בעולם האמיתי החולקים את אותו דחף לשינוי חברתי ואנושי כמוך. תורת המיזוג עם ידע מעשי כדי למקד את כישוריך על תוצאות הומניטאריות גבוהות י ... [+]

שים את התשוקה שלך לעבוד. למד ממטפלים בעולם האמיתי החולקים את אותו דחף לשינוי חברתי ואנושי כמוך.

הפיתוח הבינלאומי דורש שילוב של חשיבה חדשנית ויכולת לפעול בעולם מתפתח. אוניברסיטת סן מרי של מינסוטה מבינה זאת, ומשלבת יותר מ -100 שנים של חינוך לאסלי עם מתרגלים מהעולם האמיתי שעסקו בפיתוח חברתי, במימון זעיר, בחינוך עולמי ועוד. הקורסים שלנו תערובת התיאוריה עם אמיתי "המגפיים על הקרקע" המעשיות עבור איזון מושלם של התחשבות ופעולה. תוכנית הלימודים המקוונת בתכנית הפיתוח הבינלאומית מורכבת מ -39 אשראי, או 13 קורסים של 3 שעות אשראי כל אחת, והתוכנית נמשכת בדרך כלל כ -2.5 שנים.... [-]

ארצות הברית Winona
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
מקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
700 Terrace Heights
Winona, Minnesota, 55987-1399 US
מדיה חברתית