קרא את התיאור הרשמי

Rivier University

להרוויח תואר שלך באחד האזורים הטובים ביותר של אמריקה. Rivier University סיפקה בגאווה מסורת של מצוינות אקדמית מושרשת הקתוליות במשך יותר מ -80 שנה.

העיר הקטנה שלנו נאשוע, ניו המפשייר תכונות קהילה בינלאומית תוססת נבחר אחד "מקומות הטובים ביותר לחיות" על ידי מגזין כסף. מלון ריבייר הינו ממוקם במרחק נסיעה קלה מהערים הגדולות של צפון אמריקה, כגון בוסטון, ניו יורק ומונטריאול.

הקמפוס שלנו, המשתרע על פני 68 דונם, הוא ביתם של 2,600 סטודנטים הרודפים תוכניות בכל רמות הלימוד, כולל מדעי המחשב, פסיכולוגיה, עסקים וליברלים. האוניברסיטה מציעה שכר לימוד במחירים סבירים וזכאות מבוססות לסטודנטים בינלאומיים.

מלגות בינלאומיות

מלגות הסמכה המבוססות על תואר ראשון של עד $ 51,000 מוצעים לסטודנטים זכאים.

מקום
הקמפוס שלנו ממוקם רק 45 דקות מהעיר בעלת שם עולמי של בוסטון, הכלכלה השישית בגודלה בארה"ב מציעה הזדמנויות גדולות עבור סטודנטים בינלאומיים להמשיך CPT ו OPT עם המעסיקים העיקריים.


איכות ההוראה
עם יחס של 15: 1 סטודנט לפקולטה, האוניברסיטה מציעה לכל תלמיד חווית למידה אישית בקהילה מסבירת פנים


בחר תוכניות
BS בעסקים; BS בביוטכנולוגיה; BS במימון; BS במתמטיקה חינוך; BS בסיעוד; NS בפסיכולוגיה; BS בבריאות הציבור


MS בניהול טכנולוגיית מידע; MBA MS במערכות מידע ממוחשבות; MS במדעי המחשב

דרישות קבלה
סטודנט לתואר ראשון: 5.5 IELTS (או שווה ערך) ותיכון בתיכון עם מינימום 3.0 GPA
בוגר: 5.5 IELTS (או שווה ערך) ו 3.0 GPA מאוניברסיטת מוכר.


התחל תאריכים
ינואר ואוגוסט (סטודנט לתואר ראשון)
ינואר, מאי ואוגוסט (בוגר)

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Rivier University

המאסטר למדעים במדעי המחשב מכין אותך לקריירה מוצלחת באחת התעשיות המהירות במשק. התוכנית של ריבייר משלבת תיאוריה עם ניסיון מעשי משמעותי, ומעניקה לבוגרינו יתרון בעמידה בדרישו ... [+]

היכונו להיות מנהיג בעולם ההייטק של היום.

המאסטר למדעים במדעי המחשב מכין אותך לקריירה מוצלחת באחת התעשיות המהירות במשק. התוכנית של ריבייר משלבת תיאוריה עם ניסיון מעשי משמעותי, ומעניקה לבוגרינו יתרון בעמידה בדרישות של מקום ההיי-טק. חברי הסגל שלנו הם אנשי מקצוע העובדים בתאגידים גלובליים, מחשוב מעבדות מחקר, תעשיות טכנולוגיה; המחקר שלהם וניסיון בעבודה שומר אותם הנוכחי עם מגמות בתעשייה וטכנולוגיות מתפתחות. השיעורים מוצגים בפורמטים פנים אל פנים, מקוונים ויברידיים, תוך שימוש בתוכנת Learn Linc ™ עבור גלישה באינטרנט מסונכרנת, שיתוף יישומים ועוד.... [-]

ארצות הברית נאשועה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

_V7tIXYyAv8