קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לרנרט, הבחירה הטובה ביותר בבתי ספר להשגת המטרות שלך בשפה האנגלית. אם ברצונך לשפר את מיומנויות התקשורת שלך באנגלית למטרות מקצועיות, כדי להשתתף באוניברסיטה אמריקנית, לנסיעות, או לשוחח עם חברים בינלאומיים, יש רנרט תכנית והמומחיות שאתה צריך.

מה הבדל רנרט? ניסיון, כיתות קטנות והיחס האישי. מאז 1973 רנרט מלמד שפות ומתגאה גודל הכיתה הקטן ביותר בניו יורק עם מקסימום של 10 תלמידים. המורים מוסמכים, המסור שלנו להביא את השפה האנגלית לחיים על ידי שימוש בשיטה התקשורתית של לימוד שפה וטבילתך בעולם האמיתי בשתי הערים אמריקאיות המרגשים ביותר: ניו יורק ומיאמי!

האמנויות החדשניות שלנו בתוספת התכנית כוללת קורסים אנגלית אישיים במחול, אופנה, מוסיקה, איפור אמנותי, צילום, משחק וקולנוע בניו יורק. האמנויות של מיאמי בתוספת קורסי אנגלית כוללות ריקוד סלסה לטינית וצילומים על חוף שטוף השמש של סאות 'ביץ'.

המומחיות של רנרט בקורסי TOEFL וקיימברידג 'בחינת הכנה, גישה לתוכניות אוניברסיטה ומקצועית תכנית אנגלית לאנשי מקצוע עובדים מכובדת ברחבי העולם. אפילו מורים באים מכל רחבי העולם לקורסים להכשרת מורי TESOL שלנו כדי להשיג יתרון תחרותי בארצם.

רנרט ניו יורק ורנרט מיאמי סאות 'ביץ' מציעים לוח זמנים מלאים של פעילויות מורה-הוביל, שיעורים חופשיים וטיולים כדי לשפר את ההנאה שלך ואת כישורי התקשורת האנגלים שלך לפעולה. אנו מזמינים אתכם לחקור התוכניות שלנו ולבחור את אחד כי הוא הכי טוב בשבילך. אנו מקווים לראות אותך בקרוב בניו יורק או מיאמי!

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע: