קרא את התיאור הרשמי

בית הספר מחויב להוראה באיכות הגבוהה ביותר לתואר הראשון, תואר שני שלה, ובית הספר לסטודנטים למנהל עסקים ללימודי המשך (SCE). בית הספר למנהל עסקים במכללת פרובידנס שואף ליצור סביבת למידה בקנה אחד עם המשימה של המכללה, מעוגנת בחינוך במדעי רוח חזק והערכים יהודים-נוצריים כפי שבוטא במסורת הדומיניקנית. בנוי על סטנדרטים אתיים קול, סביבה זו מטפחת התפתחות אישית, אזרחית, ומקצועית של הסטודנטים וחברי הסגל שלה באמצעות אינטראקציה קרובה, פדגוגיה מעולה ומלגה באיכות גבוהה. אנו מספקים חינוך המכין את התלמידים להיות לומדים לכל חיים, אנשי מקצוע אתיים וסוכנים אפקטיביים של שינוי. תוכניות הלימוד שלנו לפתח אנשים מעוגלים היטב, אחראים מבחינה חברתית עם הערכה לאתגרים וההזדמנויות של גיוון וגלובליזציה. תכנית הלימודים נועד להקנות לתלמידי מיומנויות בתחומי התמחותם של מחקר, כמו גם בתחומי ליבה כגון חשיבה ביקורתית, מנהיגות, עבודת צוות, תקשורת, וטכנולוגיית מידע. הסגל שלנו מחויבים באופן מלא למצוינות בהוראה ובמחקר, כמו גם בית הספר בתמיכת מפעל ש. אנחנו פעילים לעודד תרומות אינטלקטואליות ומקצועית אלה שהיו להחיות הוראה ושירות. למה מחקר עסקים במכללת פרובידנס?

להבדיל את עצמך עם ניסיון חינוך עסקי מחשב, המדגיש אינטראקציות סגל-סטודנטים להגדיר בסביבה בכיתה קטנה. להפריד את עצמך מאחרים עם חינוך עסקי שמבוססים באמנויות הליברליות והערכים יהודים-נוצריים במסורת הדומיניקנית להעשיר את ההבנה של מי שאתה עם מגוון רחב של קורסי ליבה מעסק לאמנויות ומדעים הליברליים שלך. להשקיע בחינוך המבוסס על ערך אתי, מוסרי, רוחני ולהפוך למקצועי עסקי עם כישורי קבלת החלטות אתיים. לפתח תשוקה לאמת, מוח לחקירה, ואת היכולת לשלב את חינוך עסקי מחשב לעבד באופן יצירתי בנושאים עסקיים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Providence College, School of Business

תכנית הלימודים המוביל תואר שני במנהל עסקים כוללת קורסים מעשיים שיכולים לשמש בתפקיד. כמובן כל מתוכננת כך שהיא תהיה חוויה לימודית משמעותית שיועילו היחיד בקריירה שלו. ... [+]

פרובידנס המכללה מציעה תוכנית לימודים לתואר שני לתואר מגיסטר במינהל עסקים (MBA)

תכנית הלימודים המוביל תואר שני במנהל עסקים כוללת קורסים מעשיים שיכולים לשמש בתפקיד. כמובן כל מתוכננת כך שהיא תהיה חוויה לימודית משמעותית שיועילו היחיד בקריירה שלו. רבים מן הקורסים יש דגש כמותית עם יישומי המחשב.

עם זאת, בעוד תוכנית טיפוסית MBA הוא ביקר לעתים קרובות להפקת בוגרי מי החומר הטכניקה הורים אבל לא, את תוכנית מכללת פרובידנס נותן התחשבות לצורך ואחריות חברתית כמו גם את ההיבטים הטכניים של העסק. בקיצור, אנו שואפים "להאניש" ריבונו של במינהל עסקים בתוכנית. זו, אנו חשים, הוא שיקול בטווח הארוך חשיבות מכרעת. ... [-]

ארצות הברית Providence
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית