קרא את התיאור הרשמי

המשימה שלנו

לחנך ולהשפיע על דור חדש של מנהיגים מיומנים, חזון ומפתה כדי להפוך את המדיניות העסקית והציבורית וליצור עולם צודק יותר, משגשג ובר קיימא.

החזון שלנו

על ידי טיפוח מיומנויות מנהיגות מולדות בעמים מגוונים בעלי מיומנויות ואינטרסים שונים, וטיפוח רשת תומכת ביניהם, נפעיל אלפי אנשי מקצוע ברחבי העולם ונפתח אותם למנהיגים שיעצבו, יובילו, ישפיעו ויפתחו ארגונים משגשגים עבור עתיד בר קיימא.

הערכים שלנו

ערכים אלה הם חדורים בכל מה שאנחנו עושים בתוך ומחוץ לכיתה.

COMMUNITY

תלמידי המדרשה מחנכים אחד את השני, בכיתה ובמעבר. הם קוראים תיגר על כל הנחות אחרות, מרחיבים את טווח הניסיון של האחר ומלמדים זה את זה לראות את העולם מנקודות מבט מגוונות. רשת חיים תוססת זו מנחה את הבוגרים דרך הקריירה שלהם ומעבר להם.

חדשנות

PGS מטפח רוח חדשנית ומונעת. עיסוק מתמשך עם מנהיגים בתעשייה מפתח כמו סגל, שינוי סוכני מגורים, מרצים אורחים נאמנים מאפשר לנו פרספקטיבה עמוקה יותר על מינוף חדשנות לטובת הכלל מכין הלומדים לעצב ולהוביל חלוציות מפעלים, עסקים וארגונים.

שלמות

יצירת עולם טוב יותר מחייבת שלמות, אומץ ויושר. זה מושרש באקדמיה שלנו, במשימות ובמערכות יחסים עם סטודנטים, בוגרים, אנשי סגל, אנשי הסמכה, חברי הנהלה והקהילה הרחבה.

צדק חברתי

הקהילה שלנו היא כוללת. אנו פועלים יחד במרדף אחר צדק חברתי והטוב המשותף. אנו מאמצים כל מגוון של גיוון הלומדים שלנו, צוות, סגל וחבר הנאמנים. ועדת הגיוון והצדק החברתי בראשות התלמיד שלנו מובילה אותנו תמיד להכללה נוספת.

אחריות סביבתית

PGS מחויבת עמוקות לקיימות אקולוגית וחברתית, המפיצה את הפדגוגיה, את תכניות הלימודים ואת הקהילה. אנו מכינים את הלומדים שלנו לקידום הקיימות בעסקים ובארגונים. כמובילה בתחום ההשכלה הגבוהה, אנו מבקשים להשפיע על אוניברסיטאות אחרות כדי לשלב את הקיימות בעיצובן.

התפתחות אישית

בעוד ב PGS, הלומדים חווים מסע מקביל של התפתחות מנהיגות מעצבת וצמיחה אישית. התלמידים מבינים תיאוריה, מפתחים מיומנויות ומקבלים את השליטה האישית הנדרשת כדי להיות מכשיר לשינוי שהם רוצים לראות בעולם.

למה Presidio בית הספר למוסמכים?

קיימות בכל קורס.

אנחנו לא רק מתמקדים בקיימות כאל בחירה, כי בעולם של היום - זה לא אופציה. כל קורס נלמד באמצעות עדשות קיימות המכוונת את התלמידים לראות במערכות - לא רק מילים ומספרים. הבנה של כל מה שקשור היא כוח סופר פרסידיאני.

שתף את דרכך לפסגה!

אנו עובדים קשה על יצירת קהילת למידה אמיתית. הפקולטה שלנו ואת גוף הסטודנטים מאמינים כי בעיות עקשניות רק לקבל לפתור דרך mindshare. זמן הכיתה כולל תרגילי סדנאות, דיאדים, פגישות אש מהירות, דיאלוג והרצאות.

ניסיון בעבודה הוא חינוך.

רוב בני האדם לומדים בצורה הטובה ביותר על ידי תרגול מה שהם מלמדים, לא על ידי הקשבה להרצאות או לקריאת ספרים (לא רק ספרים). תוכנית הלמידה החווייתית שלנו מעסיקה את הסטודנטים שלנו על פרויקטים של תכנון בעולם האמיתי עבור חברות אמיתיות שמשפיעות בצורה ממשית. זהו חלק מאקדמי 360 מעלות, חווית הלמידה ההוליסטית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Presidio Graduate School

MPA PGS הוא רק MPA הקיימות מסוגו - התלמידים שלנו משפיעים על פני מגזרים בצורה אחרת MPAs פשוט לא יכול להיות. שימו לב: בשל מבנה הקורסים היברידיים (קורס מקוון / חודשי חודשי), ... [+]

MPA PGS הוא רק MPA הקיימות מסוגו - התלמידים שלנו משפיעים על פני מגזרים בצורה אחרת MPAs פשוט לא יכול להיות.

ההיבט המובהק ביותר של אדוננו במינהל הציבורי (MPA) הוא שילוב מקיף של חינוך וניהול עם מדיניות ציבורית וניהול. אבן הפינה של תוכנית MPA שלנו היא החתימה שלנו "משולבת הלימודים" תוכנן סביב שלושה מושגים בסיסיים אשר יחד להגדיר את יכולת ניהול בר קיימא. הסטודנטים בתוכנית הלימודים במדעי המחשב מקבלים שיעורים עם תלמידי תואר שני במינהל עסקים, ומקבלים מיומנויות ניהול ומיומנויות שיתוף פעולה בין צוותים ומשימות.... [-]

ארצות הברית סיאטל סן פרנסיסקו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

PGS Alumna Profile - Divya Srinavasan (C22)