קרא את התיאור הרשמי

פוינט לומה מנצרת האוניברסיטה ידועה להיות חשיבה קדימה. בשעת PLNU, אקדמאים, אמונה, וקהילה הן כל חיוני. סטודנטים נהנים גישה מאוזנת זו לחינוך ולהשאיר PLNU מוכן לחשוב, לפעול, לתרום לעולם.

בנוסף ליותר מ -60 אזורים הראשונים של מחקר, PLNU מציע מרכזים אזוריים תכנית בוגרת ברחבי דרום קליפורניה. PLNU משרתת יותר מ -3,500 תלמידים.

האם ידעת?

מאז 2004, יותר מ -90 אחוזים מתלמידי PLNU שהחילו לקבלה רפואית, שיניים, אופטומטריה, בית מרקחת, ובתי ספר וטרינרים כבר הודו. בדו"ח לפתוח דלתות 2008 המחקר של PLNU בחו"ל התוכנית במקום ה -15 במדינה (בין מוסדות תואר-מתן שני) עבור אחוז סטודנטים המשתתפים - כ -30 אחוזים של המחזור המסיים למדו בחו"ל. PLNU זוכה להכרה ארצית עבור מובילותה בתחום קיים - זוכת סן דייגו לשירותי איכות סביבת Recycler של שנת הפרס ארבעה מתוך שש השנים האחרונות להיות שם אחד של 100 בתי הספר הירוקים של אמריקה על ידי מועדון סיירה בשני 2010 ו -2011. באמצעות תוכנית המשימה לזמן קצר של LoveWorks PLNU, יותר מ -2,000 סטודנטים, אנשי סגל, בוגרים שירתו אנשים הזקוקים באזורים כ 60 בעולם. המרכז של PLNU לפיתוח בינלאומי בחקר שיטות עסקיות קיימא ופתרונות לעוני בעולם. מאז 2005, 22 סרטי סטודנטים / תוכניות טלביזיה זכו בפרסים או הופיעו בפסטיבלי קולנוע. צוות הדיבור או הדיון של PLNU כבר אלוף הארץ בתחרות הגרלות נמשך שנה שלמה "התקשרויות ויכוח לאומי הפרלמנטרית ארבע מתוך שבע השנים האחרונות, מתחרות בתי ספר כגון ברקלי ו- UCLA.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Point Loma Nazarene University

תכנית זו תהיה לצייד אותך למלא את הייעוד שלך, עם קורסים כגון מוביל בקהילות מגוונות, ניהול קונפליקט שינוי, מערכות ארגוניות והתנהגות, ועוד. ... [+]

אתה כבר הרגשתי רצון למשהו יותר, כדי להיות מנהיג אתה כבר נקרא להיות.

אתה מוכן לעשות את הצעד הבא בקריירה שלך, להניח רמה גבוהה יותר של מנהיגות ושליטה על העתיד שלך. המאסטר של לאמנויות מנהיגות ארגונית יהיה לצייד אותך להוביל אחרים בביטחון ואיזון אמיתי. תוכנית זו נועדה עבור אנשי מקצוע העובדים עם שתי אפשרויות משלוח לספק לך את הגמישות הדרושה כדי להרוויח את התואר תוך כדי עבודה בתפקיד הנוכחי שלך. החל בסתיו 2016 אתה יכול להירשם בפורמט 100% זמין באינטרנט מכל מקום, או בפורמט ב-אדם שעונה לילה אחד בשבוע בקמפוס עמק המשימה שלנו בסן דייגו.... [-]

ארצות הברית סן דייגו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
20 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית