קרא את התיאור הרשמי

המשימה שלנו

Pacifica Graduate Institute הוא Pacifica Graduate Institute מוסמך לתואר שני, המציע תואר שני ותואר שלישי לתואר שני במסגרות בפסיכולוגיה עמוקה. המכון הקים סביבה חינוכית המזינה את הכבוד למגוון התרבותי ולהבדלים אינדיווידואליים, לבין קהילה אקדמית המטפחת רוח של חקירה חופשית ופתוחה. לתלמידים יש גישה למגוון מרשים של משאבי חינוך על שני הקמפוסים של Pacifica, שניהם ממוקמים בין הגבעות של החוף לבין האוקיינוס ​​השקט, כמה קילומטרים מדרום לסנטה ברברה, קליפורניה. "פסיפיקה היא שליחות עם מכון. המשימה, "אנימה מונדי קולנדה גרציה" (מטפלת בנשמה של העולם ובעולם), עוררה השראה למארח מילולי של אחרים מרחבי העולם - אלה הנושאים כעת את אש החזון עצמו. עוצמת הקריאה הזאת היא דחף הזרע שנשא בחלומותיהם של רבים. כאשר מתורבתים, נשמה זו, המושרשת בנוכחותה הנפשית של הנפש העמוקה, נפתחת להגשמה אישית ולפלנטה צודקת ופוריה יותר. בעולם מורכב יותר, המלגה והשירות של סגל הפקולטה, הצוות, הבוגרים והסטודנטים של פסיפיקיה מציעים אינטגרל "אינטליגנטי" הנשלט על ידי הנשמה למה שמבקשים מאיתנו עכשיו ".
- סטיבן אייזנשטאט, דוקטורט, נשיא המדינה, הקנצלר.

Pacifica Graduate Institute

המשימה של Pacifica Graduate Institute הפסיכולוגי Pacifica Graduate Institute היא לטפח למידה יצירתית ומחקר בתחומי הפסיכולוגיה והמיתולוגיה, הממוסגרים במסורות של פסיכולוגיית עומק.

על ידי יצירת סביבה חינוכית עם רוח של חקירה חופשית ופתוחה, בהתאם לערכים המוכרים של חופש אקדמי, פסיפיקה מוקדש לטפח ולקצור את המתנות של הדמיון האנושי. כדי שהתובנות האלה ישפיעו על הדאגות האישיות, התרבותיות והפלנטריות של תקופתנו, מסירות זו נכללת במוטו: "אנימה מונדי קולנדה גראטיה" - למען הנשמה המטופחת בעולם ובעולם.

מקורות

פסיפיקא עקבות רבים מהרעיונות המרכזיים שלה למורשתם של מספרי סיפורים, מחזאים ופילוסופים קדומים מכל הארצות שהקליטו את פעולת הדמיון. מורשתם של גברים ונשים קדומים אלה התפתחה בהקשרים תרבותיים רבים, כולל בחינה שיטתית של הלא מודע של פרויד, יונג ותיאורטיקנים אחרים בפסיכולוגיות של המאה הזאת. המושגים של פסיכולוגיית עומק נובעים מהתפתחות ארוכה זו וממוקמים בבסיס ההתמצאות של Pacifica. רעיונות אלה - כגון חשיבות הסמל והמטפורה בדימויים אישיים ותרבותיים או בהכרה ביחסי הגומלין בין העולם הטבעי לבין עולם הנפש האנושית - מתבטאים בכל תכניות המכון. פסיפיקא הסטודנטים והסגל תורמים עוד יותר לגוף עשיר זה של ידע באמצעות המורכבות של הדמיון האנושי. הרחבת מושגי הפסיכולוגיה והמחקרים המיתולוגיים מעבר לאישיות האישית, מעבר לחדר הייעוץ, ומעבר לכיתה, אנו רואים את החיים הפסיכולוגיים כהתפתחות אבולוציונית בתוך הטבע, חיים בכל התופעות והמערכות של עולמנו. כאשר אנו לומדים ועובדים עם חילופים רב-ממדיים אלה, אנו מקדמים תרומות לנושאים העכשוויים של העולם שלנו באמצעות דיאלוגים בין הנפש של הפרט, המיתולוגיות של התרבות, הדמיון האנושי הקולקטיבי וכוכב החיים.

ערכי יסוד / רעיונות

במהלך השנים פיתחה פסיפיקיה מערכת ערכים / רעיונות מרכזיים המכוונים את החיים המוסדיים, פיתוח תכניות הלימודים ושיטות הערכה.

לוגואים: הרעיון שהמצוינות האקדמית היא מרכזית במה שמלמד את תכנית הלימודים, המחקר והמדע שלנו, שהוכיחו על ידי הבנה רעיונית מודעת של ידע חדש, הנשען היטב על מסורות העבר, אשר מפתחות את התפתחותו של האדם כולו (אינטלקט, חלום, אינטואיציה) , סימפטומים, הרגשה, דמיון ודרכי ידע אחרות) ביחס לעולם החברתי הגדול יותר.

ארוס: חשיבותה של תקשורת פתוחה, יחס של כבוד, טיפול והערכה לבבית לקהילה מגוונת הכוללת אהבה ללמידה כמטרה נאצלת של הרוח האנושית.

התודעה: המודעות לפסיפיקיה כ"קהילה פסיכולוגית "עם זיקה לנפש העמוקה - תשומת לב מודעת ניתנת להתבוננות אישית וקהילתית, לעיסוק המודע בצלו של התודעה, וכבוד לחשיבה הסולארית (תבונה) ולירח השתקפות (חלום ודמיון).

יושרה: הצורך בגישה צודקת, ממוקדת נפש, המושרשת ב"מסורות החוכמה ", ומחויבת לטפח נוכחות כנה ואכפתית בינינו לבין תלמידינו והעולם הסובב אותנו.

שירות: לעצמנו כבני אדם ייחודיים, לאחרים בקהילת פאסיפאה, כמו גם לאלו שאנו עוסקים בעולם באמצעות הדוגמה, השיחות, ההרצאות, הסדנאות, הכתיבה, ההוראה; היכולת לראות דרך צורות תרבותיות; את אמנות אירוח הגלגול ואת הבלתי נראה; ואת השירות המתמשך שלנו לתחומים של פסיכולוגיה עומק, המיתולוגיה הלימודים, ואת מדעי הרוח.

סדרנות: טיפול בנשמת העולם כפי שהיא מתבטאת במוטו של Pacifica, "animae mundi colendae gratia", ונעשה בר-קיימא בכל הרמות - החל בדרכנו של נוכחות פעילה בחקירה הדמיונית לנוכחותנו בקהילת כדור הארץ הרחבה - מעומס העבודה ועד השימוש בקרקע , מן הדרך שלנו של ניהול העסק שלנו המודל של עשיית עסקים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Pacifica Graduate Institute

על ידי הבחנה בין קווי הדמיון והחוטים הבסיסיים במיתוסים ובמסורות של העולם, אנו מבינים טוב יותר את האנושות המשותפת שלנו, תוך כיבוד הדרכים המגוונות של בני האדם לחיות ולהפוך ... [+]

תואר שני במחקרים מיתולוגיים

השיעורים מתחילים בתחילת ספטמבר

על ידי הבחנה בין קווי הדמיון והחוטים הבסיסיים במיתוסים ובמסורות של העולם, אנו מבינים טוב יותר את האנושות המשותפת שלנו, תוך כיבוד הדרכים המגוונות של בני האדם לחיות ולהפוך משמעות לניסיונם.

תכנית הלימודים המיתולוגיים בפסיפיקיהMA / Ph.D. במחקרים מיתולוגיים עם דגש בפסיכולוגיה עומק

הבסיס למחקרים מיתולוגיים בפסיפיקיה הוא קריאה קרובה של טקסטים ראשוניים ממגוון של מסורות תרבותיות ודתיות. קורסים אלה מעודדים מלגות בין-תחומיות, המעניקות תשומת לב מיוחדת למיתוסים, איקונוגרפיה, סמלים, אמונות דתיות ופרקטיקות פולחניות. גישות היסטוריות ועכשוויות ללימוד המיתוס נבדקות היטב.... [-]

ארצות הברית קרפינטריה סנטה ברברה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Pacifica Graduate Institute

מוקדש להציע לתלמידים הכשרה ייחודית המבוססת על הוכחה מקיפה באמנות הנישואין, המשפחה, ופסיכותרפיה אישית וייעוץ קליני מקצועי, עם הערכה לממדים המערכתיים והבלתי ניתנים למדידה ש ... [+]

תואר שני בפסיכולוגיה ייעוץ

הלימודים מתחילים במהלך ספטמבר

מוקדש להציע לתלמידים הכשרה ייחודית המבוססת על הוכחה מקיפה באמנות הנישואין, המשפחה, ופסיכותרפיה אישית וייעוץ קליני מקצועי, עם הערכה לממדים המערכתיים והבלתי ניתנים למדידה של הנפש.

תוכנית הפסיכולוגיה הייחודית שלנו

על פסיכולוגיה ייעוץ

במשך יותר משלושה עשורים, תכנית הפסיכיאטרים בפסיכולוגיה של פסיפיקא, מציעה הכשרה והדרכה ייחודיות ומקיפות באמנות, במדעים ובפרקטיקות של נישואין וטיפול משפחתי, ייעוץ קליני מקצועי ופסיכולוגיה מעמיקה. כהכנה לרישיונות בתחום הנישואין והטיפול המשפחתי והייעוץ הקליני המקצועי, תכנית אקדמית קפדנית זו מדגישה הן הבנה תיאורטית והן הכשרה חווייתית במיומנויות הקליניות. לתלמידי Pacifica יש שיעורי מעבר יוצאי דופן בבחינות LMFT בקליפורניה. מועצת קליפורניה של מדעי ההתנהגות מדווחת כי 94% מהבוגרים Pacifica לוקח את הבחינה MFT תקן הבחינה מ 1/1 / 2016-12 / 31/2016 עבר את הבחינה, אשר מדרג גבוה מהממוצע של המדינה של 75% עבור אותה תקופה .... [-]

ארצות הברית קרפינטריה סנטה ברברה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Pacifica Graduate Institute

כדי ללמוד קהילה ואקופסיכולוגיה לאור השחרור והפסיכולוגיה המקומית, עלינו לחקור ולהעמיק את ההשפעות העמוקות של עוול, אלימות וניצול על רווחה פסיכולוגית, קהילתית ואקולוגית. ... [+]

תואר שני בפסיכולוגיה עומקקהילה, שחרור,

הלימודים מתחילים בתחילת אוקטובר

כדי ללמוד קהילה ואקופסיכולוגיה לאור השחרור והפסיכולוגיה המקומית, עלינו לחקור ולהעמיק את ההשפעות העמוקות של עוול, אלימות וניצול על רווחה פסיכולוגית, קהילתית ואקולוגית.

קהילה, שחרורעל אודות

התמחות זו בתכנית תואר היא יוזמה נועזת לגיבוש גישות טרנסמדציפלינריות וגישות טרנספורמטיביות לאתגרים הקריטיים, האישיים, הקהילתיים, התרבותיים והאקולוגיים של ימינו. השלמה זו מחייבת מעורבות רדיקלית בתפיסה מחדש של הפסיכולוגיה ככוח משחרר וכוח משקם בחברה, האחד עוסק ביוזמות לקידום צדק חברתי, כלכלי וסביבתי, בניית שלום וקיימות אקולוגית. ההתמחות מחויבת לבנות מחדש את הקשרים התרבותיים והאקולוגיים המפוצלים, וליצור חיים דמוקרטיים, דיאלוגיים, עליזים, ברי-קיימא ולא-אלימים.... [-]

ארצות הברית קרפינטריה סנטה ברברה ארה"ב מקוונת
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית