קרא את התיאור הרשמי

מבוא

מתן הזדמנויות למידה מרגשות הידע והניסיון של ברמה עולמית, סגל עטורת פרסים, אולד דומיניון המקוון של אוניברסיטת תוכניות הם אידיאליים כדי לענות על הצרכים של התלמידים של היום.

חינוך איכותי

המוניטין של אולד דומיניון לחינוך איכותי שתחילתו עד 1930 כאשר הוא פתח את שעריו בשנת נורפולק, וירג'יניה, כחטיבה של המכללה ויליאם ומרי. היום ODU היא אחת האוניברסיטאות הציבוריות כמה עם קרן קרנגי: הבחנה "אוניברסיטאות דוקטורט הפעילות המחקרית הגבוהה". הפרופסורים שלנו ליצור ידע, כמו גם לחלוק אותו. מה שמעיד על איכות התכניות שלו, Old Dominion University הוא מוכר אך הנציבות על מכללות של האגודה הדרום של מכללות ובתי ספר כדי בגרות פרס, תואר שני, מומחה לחינוך, שני ושלישי. בנוסף, תוכניות רבות של מחקר באוניברסיטה מוכרים בנפרד על ידי סוכנויות מיוחדות המוכרות על ידי המועצה להשכלה גבוהה להסמכת.

קורסים נוחים מציע קורסים מקוונים סינכרוני אסינכרוני, ODU מאפשר לסטודנטים להמשיך את לימודיהם ועדיין לעמוד בדרישות של משפחה ועבודה. למידע נוסף על סביבת הלמידה המקוונת שלנו כאן.

שירותי תמיכה Old Dominion University מספק אותו תומך ומשאבים אקדמיים לסטודנטים מקוונים כמו לסטודנטים בקמפוס. סייר המשאבים האקדמיים המקוונים שלנו כאן. תמיכה טכנית זמינה כל היום וכל הלילה, בכל ימות השנה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
כתובת מיקום
Old Dominion University,
Office of Distance Learning,
Gornto Hall #401

Norfolk, וירג'יניה, VA 23529 US
מדיה חברתית