קרא את התיאור הרשמי

אוקלהומה סיטי היא אוניברסיטה פרטית המעורבים, עירוני הממוקם באוקלהומה סיטי, במחוז Uptown. האוניברסיטה מזוהה עם הכנסייה המתודיסטית המאוחדת ומציעה מגוון רחב של תארים במדעי הרוח, אמנות, מדעי ועסקי. מוסד אוקלהומה הרשומים ברשימת הרובד העליון של קטגורית האוניברסיטה האזורית, master's-רמה על ידי US News ו- World Report, אוקלהומה סיטי האוניברסיטה רשומה גם 'פורבס "המכללות ביותר הנוצריה" & "100 קונה המכללה ביותר."

תוכניות מצטיינים

יותר מ -70 מגמות לתואר ראשון, 20 תארים מתקדמים (כולל תואר במשפטים, תואר שני במנהל עסקים ושני ושלישי), והתכנית ללימודי למבוגרים לעבודה מבוגרים להרוויח בוגר במדעים או תואר ראשון.

הזדמנויות מיוחדות

שירות הזדמנויות למידה מעבר לתוכנית הלימודים; תוכנית בהצטיינות באוניברסיטת; OCULEADS, תוכנית מלגות ומנהיגות; תכנית לימודי OCU הפעלתנית טייוואן; המרכז ללימודים בין-אישית דרך קולנוע וספרות; תוכנית סמסטר וושינגטון; ללמוד תוכנית בחו"ל; ועוד!

פקולטה מנוסית

שבעים ושמונה אחוזים מכלל חברי הסגל שלנו להחזיק את המעלות הגבוהות ביותר בתחומם. פרופסורים, לא עוזרים בוגר, ללמד כל המעמדות.

תשומת לב אישית

סטודנט / יחס סגל של 11: 1 ו התלמידים בכיתות של כ 17 תלמידי שנה א 'ו -13 עבור upperclassmen

סביבה מגוונת

יותר מ -1,800 סטודנטים לתואר ראשון ו -600 סטודנטים לתואר שני מ -46 מדינות ו -43 מדינות זרות

קמפוס פעיל

למעלה מ -80 ארגוני סטודנטים בראשות, כולל שבע אגודות לאומי sororities, פרק משלנו Habitat for Humanity, אגודות סטודנטים רבות-תרבותיות, במועצות תלמידים ועוד.

כוכב אתלטיקה

הכוכבים זכו 60 אליפויות לאומיות, כולל באליפות ריצת שטח לגברים 2015 NAIA, בטענה הכותרת כי עבור השנה השלישית ברציפות. תלמיד-ספורטאים OCU יש הצליח לשמור על ממוצע ציונים כולל של 3.0 ומעלה עבור 13 שנים רצופות.

מיקום אידיאלי

דונם בפארק דמוי 104 שלנו מתגוררים בלב אוקלהומה סיטי, במרחק דקות ממגוון רחב של הזדמנויות חינוכיות, חברתיות, תרבות ופנאי.

תמיכה כספית יוצאת דופן

יותר מ -34 מיליון $ מוענקים מדי שנת מלגות ביצועים או שיקול דעתם אקדמיות, עם פרסים הנעים בין 1,000 $ ל -10,000 $. תוכניות מלגות רבות אחרות כגון מלומדי קלרה Luper ואת תכנית המלגות האינדיאנית להציע סיוע לתלמידים שלנו. יותר מ -90 אחוזים מהתלמידים מקבלים מצוינות אקדמיות, ביצועים או סיוע כספי מבוסס צורך.

בקצרה

אוקלהומה סיטי אונ' מאמצת את המסורת המתודיסטית המאוחדת של מלגה ושירות ומקדמת בברכה את כל דתות קהילה עשירה תרבותי, אשר מוקדשת רווחת צלחת תלמידים. גברים ונשים לשאוף למצוינות אקדמיות באמצעות תכנית לימודים קפדנים המתמקד בפיתוח האינטלקטואלי של התלמידים, מוסריים ורוחני כדי להכין אותם להיות מנהיגים אפקטיביים בשירות לקהילותיהם.

היסטוריה קצרה של OCU אוקלהומה סיטי אוניברסיטת יוסד כמו Epworth אוניברסיטת ב -1 בספטמבר 1904. התלמידים הראשונים, לחוג בבניין אחד לכל מטרה. מאה ושש עשרה הלומדים סתיו. הבניין המקורי עדיין עומד ומהווה חלק הכנסייה המתודיסטית Epworth ארצות באוקלהומה סיטי.

לשרוד את הסופות של קשיים כלכליים, האוניברסיטה עברה גאתרי בסתיו 1911. חוגים נערכו בבניין אוקלהומה הטריטוריה הקפיטול הישן. בשלב זה השם שונה המתודיסטית אוניברסיטת אוקלהומה. בשנת 1922, שונה שם למכללת אוקלהומה סיטי. המכללה הועבר למיקומו הנוכחי באוקלהומה סיטי. בניין המנהלה הנוכחי שוכן בשני כיתות ומעונות סטודנטים. בשנת 1924, המכללה הוחלף אוקלהומה סיטי האוניברסיטה. למד עוד "

הַרשָׁמָה: יותר מ -2,300 סטודנטים לתואר ראשון ו -1,700 סטודנטים לתואר שני מ -46 מדינות ו -49 מדינות זרות

סטודנט / יחס סגל: 11: 1

גודל הכיתה הממוצע עבור תלמידי שנה א ': 17

גודל כיתה ממוצע עבור תלמידי כיתות גבוהות: 13

קמפוס: 104 דונם דמוי פארק בלב אוקלהומה סיטי

שיוך: באוניברסיטה המתודיסטית המאוחדת פרטית שנוסדה בשנת 1904

פקולטה: יותר מ 78 אחוז של סגל בעלי התואר הגבוה ביותר בתחומם; לא בכיתות של עוזרי בוגר

מְעוֹרָבוּת: יותר מ -60 ארגוני סטודנטים, כולל שש אגודות לאומי sororities

דירוג לאומי: באופן עקבי מדורגת כאוניברסיטה מהשורה הראשונה, master's-רמה על ידי US News & World Report

סיוע כספי: יותר מ -90 אחוזים מהתלמידים מקבלים אקדמי, כשרון, ביצועים או צורך מבוסס סיוע כספי

במקום עבודה: בשם "המכללה הגדולה ביותר לעבוד בהן" של כרוניקל להשכלה גבוהה

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Oklahoma City University

המאסטר של לאמנויות תואר TESOL היא תוכנית אשראי שעות 36. עם מגוון רחב של קורסים, התוכנית שואפת לצייד את התלמידים עם ידע בבלשנות וחיוני הכשרה פדגוגית בהיבטים שונים של TESOL ... [+]

MA תואר: המאסטר של לאמנויות תואר TESOL היא תוכנית אשראי שעות 36. עם מגוון רחב של קורסים, התוכנית שואפת לצייד את התלמידים עם ידע בבלשנות וחיוני הכשרה פדגוגית בהיבטים שונים של TESOL, כולל, בין היתר, ותכנון תוכניות לימודים, פיתוח חומר, מתודולוגיות, נהלים בכיתה, והערכה. התוכנית מציעה גם לתלמידים הזדמנויות פרקטיקום כדי לצבור ניסיון מעשי ממקור ראשון בתחום

תעודת TESOL: התעודה היא תוכנית 18 אשראי שעות שנוצרו במיוחד עבור אלה שאינם רוצים להמשיך לתואר שני אבל הרצון אישורים TESOL שיסייע להם בהשגת תעסוקה TESOL הן בזירה הפנימית והן בחו"ל. ... [-]
ארצות הברית Oklahoma City
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
36 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Campus of Oklahoma City University

Oklahoma City University