Northwood University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המשימה של אוניברסיטת Northwood הוא לפתח את מנהיגי העתיד של חברה גלובלית, יוזמה חופשית.

הצהרת ערכי ליבה

אנו מאמינים ב:

היתרונות של חברה יזמית, יוזמה חופשית. חופש פרט ואחריות אישית. מתפקד מיסוד של אתיקה ויושרה. קידום ומינוף הטבע העולמי, מגוון ורב-תרבותי של העסק.

הצהרת מטרת ליבה

מטרת הליבה היא לפתח מנהיגים, המנהלים, ויזמים עם האופי וכישורים לנהוג הצלחה אישית, ארגונית וחברתית.

תוצאות ותכונות

קוד אתי

הקהילה של סטודנטים, סגל, וצוות של אוניברסיטת Northwood מאשרת קוד אתי זה כהתנהגויות המקדמות את הערכים המשותפים שלנו.

חופש: אנו לממש את חופש אישי ואילו ביטוח אחר יהיה חסין מהתערבות שרירותית על חשבון המצב או נסיבות, ביטוח חופש שיהיה מוגבל רק על ידי האחריות שלנו להשלכותיה.

כבוד: אנחנו נתייחס לכל האחרים עם התחשבות בנסיבותיהם ולגבי מתחשבים על הערך שלהם כבני אדם.

אמפתיה: אנו נשתדל להבין את הרגשות, מחשבות ורעיונות של אחרים על מנת שחמלה והגינות של הפעולות שלנו עלולה לגרום.

רוחניות: אנו מבקשים ההתפתחות הרוחנית ההכרחית לאושר והצמיחה שלנו ולעודד את הסביבה שתומכת בצמיחה זה לכולם.

כנות: אנו לאמץ אמת, הגינות, יושר ולדרוש היעדר הונאה או מרמה בעצמנו ואחרים שעימם אנו פועלים.

הישג: אנחנו נממש את הכישורים שלנו ליצירת הישגים גבוהים ולהריע גבוה ההישג של אחרים.

שלמות: בכל הפעולות שלנו, אנחנו צריכים להיות מונחה על ידי קוד של התנהגות שמשקף את הערכים שלנו, ללא הפרעה על ידי נסיבות, רווח אישי, לחץ ציבורי או פרטי פיתוי.

אחריות: אנחנו נהיה אחראים לטיפול ורווחתם של אחרים ואחראים לתוצאות מיועדות ומכוונות של הפעולות שלנו.

השכלה אקדמית היא יותר מהקורסים והחוויות זמינות. זה הארכיטקטורה של אותם האלמנטים שנועדו ליצור תוצאות מוגדרות. כקהילת למידה, אנו מתמקדים המאמצים שלנו על ההישג של התוצאות והתכונות הבאות.

הבוגרים שלנו:

 1. להבין את המסורת של חופש.

 2. יש הבנה מעשית רחבה של השדה הנבחר שלהם.

 3. מכיר את רעיונות נהיגה מנהיגי ארגון.

 4. לתקשר בצורה יעילה בדיבור ובכתיבה.

 5. מבין נושאים הגלובליים מורכבים.

 6. יש משיכה קבועה לרעיונות חדשים.

 7. יכול להסביר את הערכים האישיים שלהם.

 8. להבין את האלמנטים אסתטיים, יצירתי, ורוחניים של חיים.

 9. האם עצמי מעריכים-יעילים.

 10. האם פעולה מכוונת.

 11. הם מיומנים באיתור ופתרון בעיות.

 12. מחפש חינוך לכל החיים.

רעיון Northwood

אנו רואים בחינוך אוניברסיטת Northwood כהשקעה בעתיד שלך. כל אדם שמקדיש זמן לחינוך Northwood נותן את ההזדמנות להקדיש זמן שלכל העיסוקים האחרים שהוא או היא יכולה לעסוק בזמן הזה.

הערך של הרעיון

אנו מאמינים כי מאמץ תחרותי, יעיל יכול להתגבר על מכשולים, לפתור בעיות, ולהשיג את מטרות; שבני אדם יכול לעשות את ההבדל בעולם בו הם חיים; כי חופש פוליטי וכלכלי הם בעלי חשיבות עליונה בשחרור יצירתיות ופריון; קורבן ש-- חיסכון - הוא תנאי הכרחי להתקדמות; שוויון של הזדמנות המבוסס על תרומה ואי-שוויון של שכר באמצעות אותם הקריטריונים הם לא רק הולם, אלא התנאים ההכרחיים; במערכת לא נאלץ לתאימות עם כמה תכנית מתאר; שזה ההבדלים בינינו שגורמים לנו מעניינים ושימושיים לכל אחד אחר; בחופש להיכשל. אנחנו חייבים להיות חופשיים לשאת בתוצאות החיוביות ושליליות של מעשינו; כי במערכת תחרותית, כל מי שמשתתף תועלת ממנו; אנחנו מקדישים את עצמנו לחיסול חסמים מלאכותיים להזדמנות שווה לכל בני האדם. מחסומים גזעיים, דתיים ומיניים הם לצנינים בעינינו; כי הבנה והערכה לאמנויות ומדעי הרוח הוא מקור עיקרי להעשרה האנושית בחייהם של בני אדם יצרני; חינוך שהוא אף פעם לא משהו שאדם אחד יכול לעשות אחר. זה, ולא, משהו שני אנשים עושים ביחד. משמעות דבר היא כי מוסד חינוכי הוא, בעיקר, מנחה של ידע.

אנחנו מתאמנים ספקנות בריאה של ממשלה גדולה וחזקה, כי אנחנו חושבים שההיסטוריה הוכיחה בבירור כי מבנים כאלה לנוע במהירות מלהיות של האנשים לכיוון שעל העם, וחופש הולך לאיבוד במאזן. חוסר הסובלנות של כוח מונוליטי שלנו הוא עקבית בעסקים, העבודה, וספקטרום הממשלה. אנו חושדים, יתר על כן, כי כחברה אנחנו לא יכולים להרוויח מהקמת מונופולים משפטיים אלא במעט מאוד ומוגבלי נסיבות.

זהו רעיון Northwood.

היסטוריה

ב -23 במרץ 1959, שני גברים צעירים עם רעיון, מטרה, ופילוסופיה פרגמטית להקיף את כל זה, פרשו מהקריירה שלהם במבנה מכללה מסורתי כדי ליצור מושג חדש בחינוך.

רעיון החזון שלהם הפך למציאות כאשר ד"ר ארתור א 'טרנר וד"ר ר 'גארי סטיופר נרשם 100 תלמידים בNorthwood מכון, באמצעות אחוזה מהמאה ה -19 באלמה, מישיגן, כבניין בית ספר, כמות קטנה של כסף להשאלה להוצאות תפעוליות, וכמות גדולה של נחישות.

Northwood נוצר כעולם השתנה. הרוסים פתחו ספוטניק ואמריקה הייתה בקרוב למעקב. סטיופר וטרנר צפו במירוץ לחלל. הם חזו סוג חדש של אוניברסיטה-אחד שבו הוראת ניהול הובילה את הדרך. בעוד הגבולות של החלל היו חושפים תעלומותיהם, סטיופר וטרנר הבינו את כל מאמצים - טכני, ייצור, שיווק, קמעונאות, כל סוג של עסק - צורך המדינה של האמנות, ניהול מונחה אתיקה.

זמן תוקף את ההצלחה של מה ששני אנשי החינוך הצעירים הללו בשם "רעיון Northwood" - המאגד את השיעורים של החברה החופשית הארגונית האמריקנית לכיתה במכללה.

ד"ר David E. פריי לקח את ההגה בשנת 1982 ולאחר מכן ד"ר קית 'א יפה בשינה 2006, כל אחד ממשיך באותה אידאלים כסטיופר וטרנר, לא מהסס מערכי הליבה, האוניברסיטה גדלה והתבגרה. תכנית לימודים אקדמיים מורחבות; Northwood הלך מלהיות מכון לאוניברסיטה מוכרת, בית הספר לניהול בוגר Devos נוצר ולאחר מכן התרחב; תכנית התואר הבוגר ומרכזי תכניתה התרחבו ליותר מ 20 מקומות בשמונה מדינות; מרכזי תכנית בינלאומיים נוצרו במלזיה, הרפובליקה העממית של סין, סרי לנקה, ובשוויץ; ובנייה משמעותית כמו מרכזי החיים קמפוס הסטודנטים ערך מוסף לחוויה של תלמידי Northwood. מאמצים חדשים כגון Aftermarket לימודים, בידור וניהול ספורט ואופנת סחורה יחד עם שותפות קמפוס במונטרו, שוויץ, להפגין ניסיון מועשר לכל התלמידים שלנו.

עם משימה שנוסחה באופן ברור לפתח את מנהיגי העתיד של חברה, יוזמה חופשית גלובלית, אוניברסיטת Northwood מרחיבה את נוכחותה במקומות הלאומיים ובינלאומיים. פרופסורים עוסקים בדיאלוג כלכלי ומדיניות; סטודנטים הם מתעוררים כאלופים בתחרויות אזוריות וארציות אקדמיות. בכל הקמפוסים ובכל החטיבות, אוניברסיטת Northwood היא אנרגיה והוא פעיל רודפת תכנות דינמי והשפעה מוגברת.

אוניברסיטת Northwood מחנכת מנהלים ויזמים - מנהיגים מיומנים והאתיים ביותר. עם מעל 35,000 בוגרים ועתיד תוסס קדימה, רעיון Northwood חי וקיים.

מיקומים

מידלנד

כתובת
4000 Whiting Dr

48640 מידלנד, מישיגן, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך