New York Institute of Technology (NYIT)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המכון הטכנולוגי של ניו יורק - המכללה האקדמית להנדסה ומדעי המחשב

חקור את המכון הטכנולוגי של ניו יורק - אוניברסיטה דינמית, בעלת דירוג גבוה, ומוכרת ללא כוונת רווח, המחויבת לחינוך הדור הבא של מנהיגים, ולהפיכת חדשנות מעוררת השראה וקידום יזמות.

111909_Picture1.png

אודות המכון הטכנולוגי של ניו יורק:

המכון הטכנולוגי של ניו יורק מציע תוכניות לתואר ראשון, לתואר שני ולימודים מקצועיים ביותר מ -50 תחומי לימוד, כולל מדעי המחשב, נתונים וסייברסקוריטי; ביולוגיה וביו-רפואה; אדריכלות ועיצוב; הנדסה; מקצועות בריאות ורפואה; IT וטכנולוגיות דיגיטליות; ניהול; תקשורת ושיווק; חינוך וייעוץ; אנרגיה וקיימות. מכון ללא מטרות רווח, עצמאית, פרטית, לא להשכלה גבוהה, האוניברסיטה מברך יותר מ 9,000 תלמידים ברחבי העולם. באוניברסיטה יש קמפוסים בניו יורק ובלנג איילנד (ניו יורק), ג'ונסבורו (ארקנסו), ונקובר (קולומביה הבריטית) ותוכניות ברחבי העולם. יותר מ -100,000 בוגרים מהווים רשת מעורבת של עשייה, מקבלי, וחדשנים מוכנים לשנות את העולם, לפתור אתגרים של המאה ה -21 ולהמציא מחדש את העתיד.

מאז 1955, NYIT יש רדוף המשימה שלה:

 • לספק חינוך מקצועי מוכווני קריירה
 • תן לכל התלמידים המוסמכים גישה להזדמנויות
 • לתמוך במחקר ומלמד כי לטובת העולם הגדול

מי אנחנו:

במכון הטכנולוגי של ניו יורק, המגוון מיוצג על ידי פסיפס של סטודנטים מעורבים, שכל אחד מהם תורם מתנות אינטלקטואליות, תרבותיות ויצירתיות ייחודיות לקהילת קמפוס עשירה ותוססת. הסגל והסטודנטים של האוניברסיטה מייצגים ומאמצים מגוון רחב של פרספקטיבות, ערכים, רעיונות, רקע, סגנונות, גישות, חוויות ואמונות - ומציעים חינוך מגרה, מטפח ובעל השכלה קוסמופוליטית באמת. הצג NYIT במבט חטוף כאן.

111914_Picture1.png

איפה אנחנו:

 • לונג איילנד, ניו יורק (Old Westbury)
 • ניו יורק, ניו יורק
 • ג'ונסבורו, ארון.
 • ונקובר, קנדה

אודות המכללה האקדמית להנדסה ומדעי המחשב:

111915_Picture1.png

ניו יורק המכון הטכנולוגי מדורגת בין השליש העליון של תוכניות הנדסיות מוכר המפורטים על ידי חדשות ארה"ב

רעיונות שנראים בלתי אפשריים מתממשים מדי יום במכון הטכנולוגי של ניו יורק, שם לומדים התלמידים לפתור בעיות, לתרום פתרונות ולעבוד על אתגרים של המאה ה -21 שמשפיעים ישירות על העולם. תלמידי NYIT חווים תשואה בולטת על ההשקעה בחינוך שלהם: בעלי מקצוע מוכנים, מצוידים בכישורים ובנסיון של מעסיקים מובילים, תוכניות לתואר שני ומוסדות מחקר ברחבי העולם. PayScale של המכללה דו"ח שכר המכללה להנדסה ומדעי המחשב בין 28% העליון של בתי הספר להנדסה מבוסס על פוטנציאל שכר.

תוכניות אקדמיות:

 • הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, MS
 • ביו-הנדסה, MS
 • הנדסת מכונות, MS
 • מדעי המחשב, MS
 • מידע, רשת ואבטחת מחשבים, MS
 • מדע נתונים, MS

יזמות וטכנולוגיה חדשנות מרכז (ETIC)

מרכז היזמות והטכנולוגיה חדשנות (ETIC) הוא המרכז הטכנולוגי של ניו יורק לטפח, טיפוח עסקים ומוצרים חדשים, ורעיונות חדשים מתפתחים בטכנולוגיה, בהנדסה ובמדעים יישומיים. על ידי הרחבת השותפויות בין התעשייה, הקהילה האקדמית, וארגונים מקצועיים, ETIC מבקש לעשות את ההבדל בתחומים קריטיים של ה- IT ו cybersecurity, הנדסה ביו-רפואית והתקנים רפואיים, אנרגיה וטכנולוגיות ירוקות.

עבודה של 8,000 מטרים רבועים של ETIC של המדינה- of-the-art מתקני ומתקנים, סטודנטים לעבוד עם חברות שותפות ורשתות המשקיעים, עוזרים להם להפוך מנהיגים טרנספורמטיבי בתחום.

מחקר יישומי ומלגות:

מאמצי המחקר של מכון המחקר של ניו יורק מקבלים מימון חסר תקדים מהסוכנויות הלאומיות ומאמצי המימון הפנימיים. המומחיות של האוניברסיטה בתחומים כגון cybersecurity, רובוטיקה, implantable / לביש טכנולוגיות, רפואה, בריאות, קיימות, ועוד הם חיזוק המוניטין ההולך וגדל של NYIT על מתן פתרונות טכנולוגיים חדשניים לבעיות בעולם האמיתי.

הסמכה: המכון הטכנולוגי של ניו יורק מוכר על ידי ועדת המדינות המפותחות להשכלה גבוהה, ומוסמך על ידי מועצת העוצרים של אוניברסיטת מדינת ניו יורק; תוכניות הפרט שלנו ובתי הספר, כמו גם הקמפוסים הגלובליים שלנו, יש גם הסמכה יוקרתי. ראה רשימה מלאה של סוכנויות accrediting.

מיקומים

ניו יורק

New York City (Manhattan)

כתובת
1855 Broadway
10023 ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית

ווסטברי העתיקה

Long Island (Old Westbury)

כתובת
Northern Boulevard
P.O. Box 8000

11568-8000 ווסטברי העתיקה, ניו יורק, ארצות הברית

ונקובר

Vancouver

כתובת
701 West Georgia Street, 17th floor
Vancouver, BC
Canada

V7Y 1K8 ונקובר, קולומביה הבריטית, קנדה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך