New England College

Introduction

Read the Official Description

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

ניו אינגלנד קולג ' היא מכללה פרטית ללא כוונות רווח, הממוקם בעיר ניו אינגלנד ניו הניג' יקר, ניו המפשייר מוקדש לספק חינוך יוצא דופן עבור סטודנטים לתואר ראשון, בוגר, דוקטורנטים מכל רחבי העולם.

מדורגת על ידי חדשות ארה"ב ו דוח העולמי ב העליון של מכללות baccalaureate בצפון, ניו אינגלנד קולג 'מכין תלמידים בצורה חזקה, יסודית ומרתק. אנו מכנים אותו "למידה חווייתית", או לומדים מתוך עשייה. בין אם זה יהיה קורס בעסקים או בפילוסופיה, פרופסורים NEC לשלב את הידיים על ניסיון לתוך הלימודים כך סטודנטים בוגר עם יותר מאשר רק תואר.

ישנם אלמנטים רבים לקולג 'ניו אינגלנד אשר עשויים לתסכל אותך - פילוסופיה חינוכית ייחודית, הגדרת קמפוס ציורית, או כל הפעילויות שיכולות לתרום לשינוי האישי שלך - ואתה פשוט עלול לגלות שזה המקום הנכון בשבילך. ברוכים הבאים!

שוויון הזדמנויות חינוכיות

המדיניות של ניו אינגלנד קולג 'היא לנהל את כל התוכניות החינוכיות ואת השירותים וההטבות התומכים בהם באופן שאינו מפלה בשל גזע, צבע, דת, מין, נטייה מינית, גיל, מוצא לאומי, פיזי או נפשי נכות, או מאפיינים אחרים שאינם יכולים להיות כדין בסיס לאספקת תוכניות או שירותים כאלה. יתר על כן, כל אזור בתוך המוסד יעודד את יישומם של סטודנטים למיעוט ולנשים לחסל את השפעותיה של כל אפליה קודמת בהוראות של שירותי חינוך ושירותים נלווים ולקבוע נהלים אשר יבטיחו טיפול שווה ושוויון גישה למתקנים והטבות חינוכיות לכל התלמידים כנדרש בחוק.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

NEC במבט מהיר

הקמפוס : הניקר, ניו המפשייר היא מהירה 15 דקות מהבירה של המדינה (קונקורד, NH), 30 דקות מהעיר הגדולה ביותר (מנצ'סטר, NH), ו 90 דקות מבוסטון.כסאות, מקומות מפגש, ואולמות מגורים לשתף את הסביבה יופי של הקמפוס של 220 דונם והנהר קונטוקוק.

תוכניות : 37 תכניות לתואר ראשון, 12 תכניות לתואר שני ותואר שני לתואר שלישי, הן במסורת האמנויות הליברליות והן בדגש על לימוד חווייתי, על ידי סגל ייעודי ומוגבל.

סטודנטים : כ -1,000 סטודנטים בקמפוס ו -900 סטודנטים לתואר ראשון ו -900 סטודנטים מכל העולם מגיעים לקהילת ניו-אינגלנד. חווית NEC היא שיתופית ותומכת. המגוון הרב ביותר, למעלה משליש מהתלמידים של NEC מזדהים כסטודנטים לצבע.

פעילויות : 18 ספורט ספורט, ספורט intramural רבים, מעל 40 מועדונים וארגונים מכל הסוגים, יחד עם לוח זמנים אינסופי של פעילויות כיף ואירועים לעשות את זה קל להרגיש כאילו אתה שייך NEC. להיות חלק אומה צליינים!

התמחויות : סטודנטים של NEC נהנו מיותר מ -1,000 הזדמנויות התמחות, גישה מתמשכת לניסיון בעולם האמיתי, והכשרה מעשית באמצעות שיתוף פעולה פעיל עם שותפים בתעשייה ושירותי ייעוץ מקצועי.

חזון המשימה

הצהרת כוונות

ניו אינגלנד קולג 'היא קהילה לימודית יצירתית ותומכת, שמאתגרת אנשים להפוך את עצמם ואת עולמם.

הצהרת חזון

ניו אינגלנד קולג 'יהיה הכי מכובד מאוד מבוקש פרטית פרטית במכללה בניו המפשייר, ידועה תוכניות אקדמיות חדשניות שלה כמובילה בחינוך חווייתי.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MSc » צפה Online MBA » צפה Online MA » צפה Health MSc » צפה MBA »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

מאסטר למדעי ניתוח נתונים ונתונים עסקיים

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית הרשמה פתוחה ארצות הברית Henniker USA Online + 1 more

עם הצמיחה של העידן הדיגיטלי עסקים וארגונים יש גישה כמויות חסרות תקדים של נתונים. [+]

בקמפוס [-]

מגיסטר למדעי בשירותי אנוש

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית September 2019 ארצות הברית Henniker USA Online + 1 more

ניו אינגלנד קולג 'של מאסטר למדעים (MS) בתכניות שירותי אנוש מציעים לסטודנטים תוכנית 36 מעלות תואר כולל רבים של קורסים ב -60 אשראי MS ב ייעוץ בריאות הנפש, ללא מרכיב התמחות אינטנסיבית. [+]

ניו אינגלנד קולג 'של מאסטר למדעים (MS) בתכניות שירותי אנוש מציעים לסטודנטים תוכנית 36 מעלות תואר כולל רבים של קורסים ב -60 אשראי MS ב ייעוץ בריאות הנפש, ללא מרכיב התמחות אינטנסיבית. בוגרי תוכנית זו מוכנים לתפקידי מנהיגות בתחומי השירותים החברתיים, החינוך, ניהול הבריאות ההתנהגותית, הארגונים הקשורים לייעוץ ובריאות. מסלולי קריירה ספציפיים הבוגרים יכולים להמשיך כוללים ניהול מקרה, מומחים יום טיפול, עוזרי פסיכולוגי מעריכים מקצועי.... [-]


מגיסטר למדעים במערכות מידע ממוחשבות

בקמפוס תכנית מלאה September 2019 ארצות הברית Henniker USA Online

יחידת המדעים במערכות מידע ממוחשבות מיועדת לסטודנטים המבקשים לשלב את פיתוח היכולת הטכנית במערכות מידע עם השגת ידע והקדמת מיומנויות בתחומי הניהול והארגון. [+]

יחידת המדעים במערכות מידע ממוחשבות מיועדת לסטודנטים המבקשים לשלב את פיתוח היכולת הטכנית במערכות מידע עם השגת ידע והקדמת מיומנויות בתחומי הניהול והארגון. בוגרי תכנית זו יוכלו לעבוד במגוון תחומים על מנת למקסם את כלי מערכת המידע והטכניקות לקידום ההצלחה הארגונית.

התמחויות / ריכוזים

מאסטרים למדעי המחשב במערכות מידע (CIS) מחייבים את התלמידים להשלים מסלול ליבה של מחקר המספק סקירה רחבה של נושאים רלוונטיים טכנולוגיית המידע ומדעי המחשב. מעבר למסלול הליבה, התוכנית מציעה ריכוזים מיוחדים המאפשרים לתלמידים הזדמנות לחקור היבטים מפורטים ומעמיקים של תחום כללי אחד של טכנולוגיית המחשב.... [-]


מגיסטר למדעים בניהול פרויקטים הנדסיים

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה September 2019 ארצות הברית Henniker USA Online + 2 more

[+]

להיות מסוגל להשתמש במידע פיננסי וחשבונאי בתמיכה של החלטות טקטיות ואסטרטגיות. הבנת הכישורים הניהוליים הדרושים לניהול פרויקטים מורכבים למסקנות מוצלחות. [-]

Contact

כתובת 98 Bridge Street
03242 Henniker, New Hampshire, ארצות הברית
Website https://www.nec.edu/
טלפון 603.428.2000

כתובת USA Online, ארצות הברית