NYU | Tisch

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על אודות

לא קיים בית ספר אחר בעולם כמו בית הספר טיש לאמנויות.

כאשר בית הספר לאמנויות נוסד באוניברסיטת ניו יורק ב -1965, הוא הוכרז כהרפתקה נועזת - להיות בית ספר שונה מכל האחרים. פגשנו את האתגר הזה, ומה שהתרחש במשך 50 השנים האחרונות הוא המרכז החשוב ביותר במדינה לחקר אמנויות המדיה, הקולנוע והמתעוררים.

בית הספר

רוחב המצוינות שלנו בכל המחלקות הוא ייחודי ובעל שם עולמי. אתה יכול להרוויח תואר ראשון, BFA, MA, MFA, MPS או דוקטורט במגוון רחב של דיסציפלינות כי הם משולבים באופן ייחודי בתוך בית ספר אחד. אמנים ומלומדים באים מרחבי העולם ללימוד משחק, מחול, עיצוב, ביצוע, סרט, אנימציה, כתיבה לתיאטרון מוסיקלי, במה, מסך

הסטודנטים

אנו מבקשים לחגוג כל סוג של קולות ייחודיים בוקעת מ 48 מדינות ו -39 מדינות. התלמידים שלנו עוברים תהליך הקבלה הקפדני ביותר של כל בית ספר באוניברסיטת ניו יורק. אנחנו לוקחים הרבה זמן להחליט מי אנחנו מזמינים לבית הספר. הפקולטה שלנו יוצרת היסטוריות אקדמיות, מאמרים, תיקי עבודות, דגימות כתיבה, דימויים ומופעים, כדי לזהות את האנשים המרתקים ביותר שיש להם את הדחף ליצור, להמציא, להתנסות, לייצר, לכתוב, לקודד, לצלם, לנתח, לבצע ולבצע

ברגע שאתה כאן, תיתקל אנשים אחרים כמוך - אנשים שיש להם סקרנות עמוקה על עצמם ועל העולם הסובב אותם. הם יהיו חברים שלך ומשתפי פעולה לכל החיים. אתה הולך לחפור עמוק לתוך המשמעת שלך, אבל תוכלו גם לקבל את רוחב של חינוך אמנויות ליברליות באוניברסיטה מחקר גדול בעולם. זה הולך להכין אותך לכל דבר שאתה רוצה לעשות במסע שלך לכל החיים. אתה תהיה יצירת, אתה.

הסגל

הפקולטה שלנו ידועה כאמנים מקצועיים וחוקרים, אשר ביצעו את הקריירה שלהם כדי לספק אימון מעשי. זה מבטיח החינוך שלך תמיד יהיה רלוונטי לתחום שלך. תמצא כי הם מבינים מה שאתה צריך לדעת כי הם עושים את זה בעצמם. הם חולקים את התשוקה שלך, והם יכוונו אותך להיות אדונים של המשמעת שלך. הם גם לעקוב הקריירות שלך ולהיות המשאבים שלך ברשת Tisch ברחבי העולם במשך שנים רבות.

העיר ניו יורק

בסיס הבית שלנו הוא ניו יורק, ואיזו עיר גדולה זה! העיר תהפוך סט עבור הסרט הראשון שלך או צילום. תוכלו להתאמן באחד האולפנים של השחקנים המקצועיים uptown. קולות הרחובות יעוררו את המוסיקה שלך. אתה תעבור את הגשר כדי להשתתף בכיתה במרכז המשחק בברוקלין. אתה יכול מתמחה בארגונים הטובים ביותר במדינה. ואת החיים התרבותיים הבלתי נסבלים של ניו יורק יהיה להשלים את החינוך שלך בצורה כי הוא unmatchable. מן הרחובות אל הפארקים, אל המוסדות ברמה עולמית כאן, כל העיר הגדולה הזו היא הקמפוס שלך במכללה.

כיכר וושינגטון

יש לנו את הזכות להיות חלק מאוניברסיטת ניו-יורק - זו אוניברסיטה מגוונת, גלובלית שמשגשגת בערים גדולות. אתה יכול להצטרף למועדונים, להיות אתלט, ולקחת קורסים המשלימים ולהרחיב את האינטרסים שלך.

ניתן גם ללמוד על תרבויות ברחבי האוניברסיטה העולמית רשת. אתה צריך ללמוד בקמפוסים של ניו יורק באבו דאבי, בשנחאי או בשאר המרכזים האקדמיים בעולם באקרה, ברלין, בואנוס איירס, פירנצה, לונדון, מדריד, פריז, פראג, סידני, תל אביב וושינגטון הבירה


הבוגרים שלנו

יש עוד רשת שתהיה חלק ממנה - רשת הבוגרים של טיש. הם יהפכו לחלק חשוב בחיים המקצועיים שלך. החדשות הגדולות הן שהן נמצאות בכל מקום, והן עושות הכל. יש יותר מ -25,000 בוגרי טיש אחרים שעובדים בחריצות בתחומי האמנות והמקצועות. במובנים רבים כל כך, הם משפיעים על העולם הסובב אותם. אין זה סוד כי חלקם זכו לתהילה גדולה, ויש אינספור סיפורים על הצלחה בדרכים הבוגרים שלנו הם ממריצים ומשתנים קהילות ברחבי העולם.

במהלך 50 השנים הקרובות, בוגרי ובוגרי טיש ימשיכו להיות הכוחות היצירתיים המובילים לחדשנות. בעולם שדורש פחות הרס ועוד יצירה, טיש הוא המקום שבו מתחיל עתיד מזהיר. אנו מקווים שתצטרפו אלינו!


דף הכניסה של טיש

מיקומים

ניו יורק

NYU | Tisch