קרא את התיאור הרשמי

מלגות לסטודנטים בינלאומיים.

Moravian College מציעה פרס בינלאומי לסטודנטים, המבוסס בעיקר על הישגים אקדמיים: ציונים, חוזק התוכנית האקדמית שלך, ציוני ה- TOEFL או ה- IELTS, וציוני ה- SAT שלך אם הוגשו.
אנא צור קשר עם מנהל ההרשמה הבינלאומית באמצעות טופס חקירה בדף זה לקבלת מידע נוסף על פרס ההוקרה הבינלאומי לסטודנטים.

אנו נתמכו על אידאה מהפכנית.

למידה זו צריכה להיות פתיחת עיניים, לב מרוץ, משחק שינוי - החשוב ביותר - כיף. כאשר ג 'ון עמוס Comenius, בישוף מורבי, בא עם התיאוריה הקטנה הזאת כל הדרך חזרה את 1600s, הוא כנראה לא מצפה להיות כזה השפעה גדולה. מתברר, אנחנו עדיין מסכימים עם הפילוסופיה שלו. ואנחנו מאמינים שהתלמידים שלנו, כמו קומניוס, יכולים להיות מהפכניים. הם גם יכולים להפוך משהו קטן לכאורה למשהו מדהים, בלתי נתפס, וגדול יותר מהם.

ברוכים הבאים לסיכוי הקטן שלכם - אנחנו יודעים שאתם מוכנים להפוך אותו לשינוי גדול. לך על זה. להיות קצת מהפכני.

קולג 'היסטוריה

מורביאן עוקבת אחר מוצאה בבית ספר לבנות שהוקם במאי 1742 על ידי הרוזנת בניניה בן ה -16, זינגזנדורף. הרוזנת הצעירה, בביקור בן שמונה-עשר חודשים ביישובי מורביה בעולם החדש עם אביה, הרוזן ניקולס פון זינזנדורף, עקבה אחר מסורת מורבית שכבר היתה זקנה בזמנה.

שורשיה של המלים המורגניות חוזרים אל הקדוש המעונה הפרוטסטנטי הבוהמי ג'ון הוס, שמת על המוקד ב -1415. ב -1457 המלים אורגנו רשמית תחת השם Unitas Fratrum, "אחדות האחים". האחים (שנקראו מאוחר יותר המורבים בעולם החדש) נתנו לעולם את המחנך החלוצי ג'ון עמוס קומניוס (1592-1670), שהיה אחד הבישופים שלהם.

קראו "אביו של החינוך המודרני" על עקרונות החינוך המהפכני שלו, וקומניוס היה איש מזמנו בחשיבה על חינוך במונחים דתיים. הוא ראה בחינוך כלי הגאולה (משום שהיה צורך לאמן את הנפש כדי לחפש את האמת ולהכיר בה כאשר היא נמצאה). מכיוון שהמורבים ראו בכל נפש אנושית מועמד פוטנציאלי לישועה, היה צריך לחנך כל אדם. קומניוס כתב ב -1632 כי "לא ילדיהם של העשירים או של החזקים בלבד, אלא של כולם כאחד, בנים ובנות, גם אצילים וגם לא עניים, עשירים ועניים, בכל הערים, העיירות, הכפרים והכפרים, יש לשלוח בית ספר." המורבים, אם כן, ראו בתי ספר משניים בחשיבותם רק לכנסיות.

לאחר תקופה של רדיפות אינטנסיבית, שבמהלכן איימה הכנסייה הנאבקת בהכחדה, קיבלו האחים ב -1722 מקלט על האחוזה הסקסונית של אציל לותרני, רוזן ניקולס פון זינזנדורף, שהפך למנהיג שלהם ולמיטיבם . ב -1732 הגיעו אל העולם החדש מתנחלים מגרמניה וממורביה (כיום חלק מצ'כיה). בערב חג המולד 1741 הם הקימו את הקהילה בית לחם במה שהיה אז במדבר, שישים קילומטר מצפון לפילדלפיה. הרוזן ניקולס ובתו היו שם לרגל האירוע.

בית הספר של בניגנה פון זינזנדורף היה פנימייה לבנות הראשונה באמריקה. הוא זכה למוניטין כל כך, שג'ורג' וושינגטון, בתקופת כהונתו השנייה כנשיא ארצות הברית, פנה אישית למנהל בית הספר על הודאתם של שניים מגדולי אחייניו. הסמינר הנשי בבית לחם, כפי שנודע לבית הספר, הוענק לו תואר ב -1863, ובשנת 1913 הפך לסמינר המכללה למכללות לנשים.

בית ספר לבנים הוקם בבית לחם ביולי 1742, והשני בנצרת הסמוכה בשנת 1743. בתי ספר אלה התמזגו בשנת 1759 כדי ליצור את אולם נצרת, מוסד ששרד עד 1929. בשנת 1807 הוקם קולג 'לגמלאות וסמינר תיאולוגי כתוספת באולם נצרת. מוסד זה, Moravian College והסמינר התיאולוגי, עבר לבית-לחם ב- 1858 והוסמך להעניק תואר ראשון ב- 1863, באותה השנה שבה למדו קולג' הנשים.

ב -1954, לאחר מאתיים שנה של התפתחות וצמיחה נפרדים, שולבו מוסדות הנשים והמוסדות לגיבוש קולג 'לחינוך יחיד. הסמינר התיאולוגי של מורביה שמר על זהות קרובה, אבל אקדמית, כבית ספר לתיאולוגיה. כתוצאה מהמיזוג, הפכה Moravian College למוסד הראשון להשכלה גבוהה של עמק לההי.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Promotional video

כתובת
Main Street,1200
18018 Bethlehem, Pennsylvania, ארצות הברית