Montana State University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Montana State University , מוסד המענקים של המדינה, מחנך תלמידים, יוצר ידע ואמנות, ומשרת קהילות על ידי שילוב של למידה, גילוי והשתתפות.

חזון MSU

Montana State University היא יוצאת דופן כמו ההגדרה שלה. הוא הוקם כמעין מענקי קרקע, והוא מהווה קהילה ידידותית, הרפתקני, של סטודנטים, סגל ואנשי צוות, המובהקים על ידי מחויבותה להתמודד עם האתגרים הגדולים ביותר בעולם. האוניברסיטה ממריצה אנשים לגלות את שאיפותיהם. זה מעורר השראה לאנשים לעסוק באוניברסיטה כדי לשפר את הפוטנציאל האנושי באמצעות מצוינות בחינוך, מחקר, יצירתיות ואחריות אזרחית.

מצוינות אקדמית

MSU מכין את התלמידים כדי לסיים את הבוגרים מצויד עבור קריירה וחינוך נוסף. הסטודנט הנמוך של MSU ליחסי סגל הוא פרופסורים נגישים והזדמנויות למידה מעשיות. לצד עבודה עם מדריכים ברמה עולמית, סטודנטים מגלים ידע חדש המסייע לשפר את איכות החיים ברחבי העולם. סביבת למידה תומכת ומשתפת זו עוזרת לתלמידים להצליח בתחרות על מלגות ופרסים ארציים ובינלאומיים. בשנה האחרונה בלבד קיבלו תלמידי MSU פרסים יוקרתיים, ביניהם:

  • מלגות גלאווטר (מתמטיקה, מדע)
  • מלגות רודוס (ללמוד באוניברסיטת אוקספורד)
  • מלגת מרשל (בית הספר התיכון בבריטניה)
  • Udall מלגות (כדי להמשיך קריירות בסביבה)
  • עמית ניומן אזרחית (מנהיגות ציבורית)

Montana State University היא בכיתה משלה. MSU הוא בין 3% העליון של מכללות ואוניברסיטאות עבור הוצאות מחקר מסווג גם על ידי קרן קרנגי כמוסד עם פרופיל סטודנט לתואר ראשון. משמעות הדבר היא כי סטודנטים לתואר ראשון ב MSU לקבל הזדמנויות מחקר שמורים בדרך כלל עבור סטודנטים לתואר שני בבתי ספר אחרים. בנוסף, המיקום של MSU על פרשת דרכים בין הפארק הלאומי ילוסטון וכמה הסקי הגדול ביותר באמריקה מציע לסטודנטים בכיתה, מעבדה ומגרש משחקים בניגוד לכל בעולם.

אוניברסיטת מחקר מובילים

MSU מוכרת ברמה הארצית בשל היותה בולטת במחקר בקרב אוניברסיטאות מחקר מובילות. MSU הוא בין 3 אחוז העליון של מכללות ואוניברסיטאות במדינה עבור הוצאות מחקר. בגלל פרופיל הלימודים לתואר ראשון, סטודנטים לתואר ראשון MSU לקבל הזדמנויות לעשות מחקר בעל חשיבות לאומית על מגוון רחב של נושאים, הזדמנויות שבדרך כלל היו שמורות לסטודנטים לתואר שני באוניברסיטאות אחרות. זו סיבה אחת מדוע MSU היא מנהיגה ארצית בהפקת זוכי מלגת Goldwater, הפרס המוביל של המדינה לתואר ראשון במתמטיקה ומדעי המדע.

הוצאות המחקר ב- MSU עולות בדרך כלל על 100 מיליון דולר בשנה, ומחלקות המחקר המובילות כוללות אימונולוגיה, כימיה וביוכימיה, תחבורה, פיזיקה ומשאבי קרקע ומדעי הסביבה; בעוד שחלק גדול מהמימון למחקר מהמכונים הלאומיים לבריאות, מחלקות האנרגיה, הביטחון והחקלאות, ומקורות פרטיים.

MSU היא האוניברסיטה המחקרית הגדולה ביותר במונטנה ואת המחקר הגדול ביותר ישות מכל סוג שהוא במדינה, אשר מתרגמת הזדמנויות רבות לסטודנטים לנהל מחקר משמעותי על המחקר ועל פרויקטים יצירתיים כמו גם שגשוג כלכלי עבור האזור. מחקר MSU הוביל לתגליות משמעותיות שמשנות את העולם. MSU מחזיקה ביותר מ -250 רישיונות טכנולוגיה פעילים. בנוסף, 91 פטנטים ו 36 אישורי מגוון צמחים הוצאו עבור תגליות MSU עם רבים יותר ממתינים.

אירוסין וקשר

סטודנטים, פרופסורים ואנשי צוות ב- MSU עובדים יחד עם שותפים בקהילה כדי להחליף וליישם ידע ומשאבים המשפרים את העולם. לאחרונה זכתה MSU בקרן קרן קרנגי לקידום סיווג ההדרכה של ההוראה. הייעוד מכיר במחויבות להוראה המעודדת שירות התנדבותי בקהילות והפצת ידע המביא תועלת לציבור. בנוסף, במסגרת הקורסים, המועדונים והאירועים המאורגנים, משתתפים הסטודנטים בפרויקטי לימוד מקומיים, ארציים ובינלאומיים רבים, המאפשרים להם ליישם את חינוכם תוך חיזוק הקהילות.

מעורבות קהילתית

לאחר יישום קפדני של תהליך הערכה והערכה, הוענק ל- MSU קרן קרנגי לקידום הסיווג לקהילה. ייעוד זה מכיר במחוייבותה של MSU להוראה המעודדת שירות התנדבותי בקהילות והפצת ידע המביא תועלת לציבור. פרויקטי שירות ופרוייקטים מוטבעים במסגרת הקורסים של MSU, מחקר ופעילויות מחוץ לבית, במטרה לשפר את הלמידה ולשפר את חייהם ברחבי העולם.

הַאֲמָנָה

MSU שומרת על מגוון רחב של דרישות הסמכה אשר נועדו להבטיח סטנדרטים חינוכיים איכותיים. MSU הוא מוכר על ידי הנציבות המערבית על מכללות ואוניברסיטאות. במהלך הסמכה מחדש האחרון שלה, MSU היה לשבח עבור "רמה גבוהה מאוד של יעילות ויעילות." בנוסף הסמכה ארצית, רבים של מכללות MSU, מחלקות ותוכניות גם לשמור על אישורים הסמכה קפדנית באמצעות סוכנויות ספציפיות משמעת.

מיקומים

בוזמן

כתובת
Montana State University
P.O. Box 172220

59717-2220 בוזמן, מונטנה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך