קרא את התיאור הרשמי

בית הספר למוסמכים של אוניברסיטת מונטנה הפוליטכני כבר המוסד המועדף לסטודנטים.

אוניברסיטת פוליטכניק של אוניברסיטת מונטנה יש היסטוריה חזקה בהנדסה, מדעי הטבע, וטכנולוגיה.הוא דבק שילוב של תיאוריה בפועל להתאמן לצרכים המשתנים של החברה, לקדם ולפתח תחושת אחריות, ולתמוך בשימוש בר קיימא של משאבים טבעיים. בית הספר שלנו נוסד בשנת 1900 על בסיס של "חוק הקונגרס", הידוע בעבר בשם כריית מונטנה המכון, מונטנה הוקם גם על פי חוק.

משקיף על העיר בוט, מונטנה, זו עיר הכרייה נקראה פעם "הגבעה העשירה ביותר בעולם". ישנם מקומות בילוי רבים ליד האוניברסיטה של מונטנה הפוליטכני, כגון טיולים לאתרים היסטוריים, ציד, דיג, טיולים, סקי, מעיינות חמים, ומשלחות לפארקים גדולים ושמורות טבע. עם זאת, הכוח הגדול ביותר של בית הספר שלנו הוא שאנחנו מודל של בוגר חינוך, המתמחה בפיתוח משאבי אנוש ומחקר מדעי, ואנחנו יכולים לספק הזדמנויות מעשיות עבור סטודנטים בקמפוס ובמקומות שדה רבים.

לקבוע את הקריירה שלך, הצלחה, הצלחה, ולהמשיך את המסע להצלחה, נא להצטרף הפוליטכני של אוניברסיטת מונטנה

אוניברסיטת מונטנה הפוליטכני תוכנית בוגר

דוקטורט ותואר שלישי במדעי החומרים לתכנית בין-תחומית - תכנית בין-תחומית שנערכה במשותף על ידי אוניברסיטת מונטנה (מיסורה) ומאוניברסיטת מונטנה (בוזמן). מומחיות מחקרית כוללת ביו-חומרים, אלקטרוניקה, פוטוניקה וחומרים מגנטיים (חומרי EPM), חומרים לאחסון, המרה ושימור אנרגיה, וסינתזה, עיבוד וייצור חומרים. הפרויקט מכסה מגוון רחב של תחומי המדע וההנדסה ויישומה הרחב בתחומי הבריאות והרפואה, ננוטכנולוגיה, אנרגיה, סביבה ומשאבים טבעיים. תכנית לימודים לתואר שני - תוכנית לתואר שני שתוכננה על ידי כל התלמידים והתלמידים להשגת יעדיהם האקדמיים, היצירתיים והמקצועיים. פרויקט זה מתאים לסטודנטים לתארים מתקדמים במדעי ההנדסה ובמדעים.

תואר שני במדעי המחשב (MS)

הנדסת חשמל - קורס זה מציע הזדמנויות מחקר רבות, כגון פיתוח מערכות מכשור לאבחון סוללות עבור נאס"א, הגדלת יעילות הטורבינה באמצעות אלגוריתמים של בקרת גובה, ושיפור ביצועי הרשת באמצעות תוכניות בקרה חדשניות למניעת הפסקות חשמל.

הנדסת הסביבה - קורס זה מתמקד בשחזור מים, שפכים, קרקע ושיקום תת קרקעי, התאוששות נחל, הנדסת זיהום אוויר, ניתוח סיכונים בריאותיים וקיימות סביבתית. אם תבחר את התוכנית "כתיבת תזה" הסיום, פרויקטים מחקריים מרכזיים לבחירה הם ננוטכנולוגיה, מים חדשים וטכנולוגיות טיפול בשפכים, דגימה ביולוגית, השפעות זיהום, איכות האוויר ואת דפוס. קורס זה מציע גם תוכנית סיום כי לא לכתוב תזה.

הנדסה כללית - קורסי מפתח כוללים: "הנדסה אזרחית" - עיבוד מבני, טיפול גיאוטכני וטיפול בקרקע / שפכים, "הנדסת מכונות" - כוח מכני וציוד, מחקר אנרגיה, ייצור אוטומטי וננוטכנולוגיה; ריתוך בהנדסה - ריתוך אוטומטי, תכנון ריתוך ובדיקות לא הרסניות.

כדור הארץ מדע - קורסים מפתח כוללים: גיאוכימיה - תרמודינמיקה מינרלית, הגירה של מינים מזוהמים בקרקע ומים, ו קרקעית / biogeochemical לוקליזציה של פיקדונות. הנדסה גיאולוגית / גיאולוגיה - יציבות המדרון, סימולציה נומרית ורעידת אדמה. ההנדסה הגיאופיסית - מחקר פליאוקלימיט וקריוספרה, מחקר נפט וכרייה, רשתות עצביות, היפוך נתונים, השתקפות גלים סייסמיים, חישה מרחוק, הערכת מקורות מים, גיאופיזה רדודה, גיאולוגיה מבנית ומקור רדיואקטיבי סיסמולוגיה למידה. הידרולוגיה / הידרולוגיה: איכות מים ואיכות המים, כולל מים עיליים ומי תהום.

אקו - תיקון טכנולוגיה תעודת - תוכנית רב תחומית זו דורשת 17-18 נקודות זכות מספק לסטודנטים את המומחיות והניסיון המעשי הדרוש לתיקון מערכות אקולוגיות טבעיות ונופים פגומים. התלמידים ילמדו כיצד להימנע מעיצוב תעשייתי עבור נזק לטווח ארוך של המערכת האקולוגית, ישתתפו בשיקום של שיטות קרקעיות פגומות, ויכירו את השחזור, הניטור והתחזוקה של הצמחייה הטבעית.

היגיינה תעשייתית - קורס זה מתמקד בסכנות של מקום העבודה בכימיה, ביולוגיה, פיזיקה וארגונומיה. סטודנטים יכולים לעבוד עם קבוצות מומחים רב תחומיות כדי לפתח שאלות או פרויקטים הדורשים מומחיות רב תחומית. סטודנטים לתארים מתקדמים ירכשו מיומנויות בניבוי, זיהוי, הערכה, בקרה ומניעת בעיות בטיחות ובריאות בעבודה. דרישות כתיבת חיבורים לקורס זה מבוססות על סקרי מחקר.

מתכות הנדסה עיבוד מינרלים - קורסים מפתח כוללים: המתכת מטלורגיה - עיבוד מינרליים, Hydrometallurgy, Pyrometallurgy, מיחזור וסוגיות איכות הסביבה, כגון פסולת מיחזור וסילוק פסולת. מטלורגיה פיזית - סגסוגות / ליהוק, Brazing, Biomaterials, חומרים וחלל, פלדה וריתוך. הנדסת חומרים - מרוכבים, קרמיקה, Intermetallics, גבישים בודדים, זכוכית, מלט / בטון.

הנדסת כרייה - סטודנטים לתואר שני יכולים לתכנן, לבנות ולנהל מוקשים פתוחים, מכרות תת קרקעיים ומחצבות. בהוראת הקורס נבנה בית ספר חדש לחינוך מכרה. המרכז מאפשר לסטודנטים לערוך מחקר בקידוח, פיצוץ, ציוד, מכניקת רוק, אוורור, מכשור ואוטומציה.

הנדסת נפט - תואר ראשון זה נדרש להשלים מחקר או בפועל הפרויקט. בקורס זה, התלמידים נדרשים לפרסם מסמך או דו"ח המבוסס על מחקר מקורי. קורס זה מתמקד בשיפור תהליך החזרת הנפט, תוך שימת דגש על מיזוג ושיטות בדיקה תרמיות החלות על מאגר הרוקי מאונטיין. מוקד מחקר נוסף הוא על שבירה הידראולית ו proppants מגרה, אשר חשובים לפיתוח המאגר הלא מסורתי.

קורס מקוון

תעודת מידע בתחום הבריאות - תעודה זו דורשת 15 נקודות זכות להשלמה בתוך שני סמסטרים. הוא משלב טכנולוגיית מידע ובריאות כדי לענות על תעשיית ההולכת וגדלה של רשומות בריאות אלקטרונית, חילופי מידע על בריאות ושאר כלי הבריאות IT. תעודה זו מספקת מיומנויות ניהול ומנהיגות לאנשי מקצוע בתחום.

מגיסטר לבריאות תעסוקתית מרחוק - אנשי מקצוע יכולים להרוויח את התואר השני בלי לעזוב את הפוסטים שלהם. קורס e-learning מבוסס-תזה זה כולל לא רק מדדי IH מסורתיים, אלא גם דוח IH מבוסס-מחקר. קורס מקוון זה יש קישור לקמפוס - להשלים את הדגימה סכנה בריאותית הערכה במעבדה שלנו.

תואר שני בהנדסת פרוייקטים - קורס שאינו מבוסס על דיסרטציה המבוסס על e-learning המסייע למהנדסים בשירות להתקדם לניהול. קורס זה דורש 30 נקודות זכות, כולל שלושה חלקים: יישומים הנדסיים מתקדמים, הנדסת תעשייה וניהול, וניהול תאגידי וארגוני. קח בכיתה כל שבוע ולתת הרצאות, שאלות ודיונים בכיתה וירטואלית.

סיוע כספי: אוניברסיטת מונטנה פוליטכניק מספק מלגות לימודים לתואר שני ומלגות לסטודנטים לתארים מתקדמים ושכר לימוד, מה שהופך אותו תחרותי. המלגות כוללות את המלגות רון וג 'סי הקטן ואת מלגה בוגר סלואן מקומי. אזרחי ארה"ב ותושבי קבע זכאים גם לסיוע כספי פדרלי (בצורת הלוואות).

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Montana Tech

שינניות תעשייתיות אחראיות לציפייה, ההכרה, הערכה, והשליטה של ​​גורמים סביבתיים במקום העבודה שעלולה להשפיע על הבריאות, הנוחות או את הפרודוקטיביות של העובד. ... [+]

מגיסטר למדעים (MS) בהיגיינה תעשייתית

שינניות תעשייתיות אחראיות לציפייה, ההכרה, הערכה, והשליטה של ​​גורמים סביבתיים במקום העבודה שעלולה להשפיע על הבריאות, הנוחות או את הפרודוקטיביות של העובד. היגיינה תעשייתית נחשבת "מדע"; עם זאת, היא גם אמנות שיש בה שיקול דעת, יצירתיות, ואינטראקציה אנושית. מיומנויות תקשורת הן מאוד חשובות.

למרות שחלק עיסוקים עשויים להופיע מסוכנים יותר מאחרים, לטווח קצר פוטנציאל וסיכונים בריאותיים לטווח ארוך להתרחש בכל מקצוע אם אדם מועסק במפעל משרד או כימי. שינניות תעשייתיות לשחק תפקיד חשוב בהבטחה שמקום העבודה היא ללא תשלום החל מסכנות האפשרית וכי העובדים והקהילה בכללותה מוגן מפני איומים בריאותיים פוטנציאליים. יתר על כן, שינניות תעשייתיות לעבוד עם ניהול לחזות בעיות שעלולות להתרחש ולנקוט בפעולה כדי למנוע אותם לפני שהם קורים. כמו כן, שינניות תעשייתיות לשחק תפקיד חשוב בעיצוב ויישום מדיניות הממשלה בנושאי בריאות עובד ובטיחות.... [-]

ארצות הברית Butte
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Montana Tech

הנדסה סביבתית - עבודת הקורס מדגישה מים, שפכים, קרקע וטיפול בתת הקרקע, שיקום נחלים, הנדסת זיהום האוויר, ניתוח סיכוני בריאות, וקיימות סביבתיים. ... [+]

מגיסטר למדעים (MS) בהנדסה סביבתית

הנדסה סביבתית - עבודת הקורס מדגישה מים, שפכים, קרקע וטיפול בתת הקרקע, שיקום נחלים, הנדסת זיהום האוויר, ניתוח סיכוני בריאות, וקיימות סביבתיים. תלמידי אפשרות תזה לעבוד על פרויקטי מחקר מעורבים ננוטכנולוגיה, מים וטכנולוגיות חדשניים לטיפול בשפכים, דגימה ביו, השפעות מזהמים, איכות אוויר, ודוגמנות. אפשרות ללא תזה היא גם זמינה.

סקירת המחלקה

שדה תחומי גדל במהירות זו מאפשר לתלמידים להמשיך תחומי עניין שלהם סביבתי. בדרך כלל פרויקטי מחקר במונטנה טק מתייחסים לאתגרים הסביבתיים העומדים בפני תעשיית המינרלים. עם זאת, יש לי תוצאות לימודים ובמחקר יישומים כלליים לפתרון של בעיות הנדסיות סביבתי ברחבי העולם.... [-]

ארצות הברית Butte
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Montana Tech

מאסטרס למדעים בהנדסת חשמל מספק הזדמנויות קריירה מצטיינים. Montana Tech מציעה קורסי בוגר ומחקרי מחקר בתחומי האנרגיה החשמלית, חשמל, מערכות אוטומציה ובקרה, עיבוד אותות ומכשו ... [+]

מאסטרס למדעים בהנדסת חשמל מספק הזדמנויות קריירה מצטיינים. Montana Tech מציעה קורסי בוגר ומחקרי מחקר בתחומי האנרגיה החשמלית, חשמל, מערכות אוטומציה ובקרה, עיבוד אותות ומכשור. תחומי עניין אחרים עשויים להיות מותאמים לצורכי התלמידים.

בפקולטה להנדסת חשמל של Montana Tech יש רקורד מצוין במשיכת פרויקטים מחקריים בתעשייה ובמימון ממשלתי. הפרויקטים מספקים לתלמידים את ההזדמנות לפתור בעיות הנדסיות רבות בחיי היום-יום. לאחרונה במימון מחקרים מתקדמים כוללים פרויקטים:... [-]

ארצות הברית Butte
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Montana Tech

תכנון, הקמה וניהול של מוקשים פנימיים ומחתרים ברחבי העולם עם תואר בהנדסת כרייה. לרדוף קריירה בתחום הנדסת כרייה ולהיות מוכנים לענות על דרישות נמרצות של פיתוח משאבי טבע אחרא ... [+]

האם אתה מעוניין בתעשייה כרייה רוצה לעבוד ברחבי העולם?

תכנון, הקמה וניהול של מוקשים פנימיים ומחתרים ברחבי העולם עם תואר בהנדסת כרייה. לרדוף קריירה בתחום הנדסת כרייה ולהיות מוכנים לענות על דרישות נמרצות של פיתוח משאבי טבע אחראי סביבתית ברחבי העולם. קבלת רקע הנדסי מקיף עם הכשרה מיוחדת במכניקה של חומרים גיאולוגיים, פיצוץ, טיפול בחומרים, הערכה שלי, אוורור, שיקולים סביבתיים, תכנון והפעלה של מוקשים פנימיים ומחתרים.... [-]

ארצות הברית Butte
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Montana Tech

התוכנית הבין-תחומית למדעים (IMS) מחייבת את התלמידים לעבוד עם סגל ההוראה כדי לתכנן תכנית לימודים לתואר שני, המותאמת ליעדיהם האקדמיים, היצירתיים והמקצועיים הייחודיים. התוכנ ... [+]

התוכנית הבין - תחומית למדעים (IMS) מחייבת את התלמידים לעבוד עם סגל ההוראה כדי לתכנן תכנית לימודים לתואר שני, המותאמת ליעדיהם האקדמיים, היצירתיים והמקצועיים הייחודיים. התוכנית זמינה לסטודנטים לתואר שני במדעי ההנדסה. תוכנית IMS מציעה אפשרות ללא תזה (37 נ"ז) ותואר שלישי (31 נ"ז). האפשרות ללא תזה תהיה בדרך כלל זמינה רק לתלמידים אשר יכולים לתעד היסטוריה של פרסומים בכתב או בעל פה מצגות. GPA של התואר הראשון של 3.0 נדרש.... [-]

ארצות הברית Butte
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Montana Tech

חומרים מדע והנדסה תוכנית Montana Tech מכין סטודנטים לקריירה בתחומים הקשורים חומרים, כולל תעופה וחלל, biomaterials, כימיקלים, חומרים אלקטרוניים, אנרגיה, מתכות. התוכנית הבי ... [+]

חומרים מדע והנדסה תוכנית בוגר

חומרים מדע והנדסה תוכנית Montana Tech מכין סטודנטים לקריירה בתחומים הקשורים חומרים, כולל תעופה וחלל, biomaterials, כימיקלים, חומרים אלקטרוניים, אנרגיה, מתכות. התוכנית הבינתחומית מספקת לסטודנטים גישה לפקולטה במשאבים של מחלקות STEM המשתתפות, המאפשרת לתלמידים להגיע לעומק בדיסציפלינה המיוחדת על פי בחירתם.

מגיסטר למדעים (MS) מדע החומרים

התוכנית MS / MSE מציעה מסלול תזה חלופות שאינם תזה מסלול. שניהם זמינים לסטודנטים בקמפוס ולסטודנטים מחוץ לקמפוסים באמצעות למידה מרחוק. עם זאת, סטודנטים מחוץ מחוץ לקמפוס הם הודה בתחילה במסלול שאינו תזה. על פי הזמנה של חבר סגל המשתתף במחקר (יועץ), סטודנטים, אשר מפגינים עניין וכישרון למחקר מדעי, יכולים לפנות לבית הספר למוסמכים למסלול התזה.... [-]

ארצות הברית Butte
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Montana Tech

מתכות / מינרל עיבוד ההנדסה עוסקת בכל ההיבטים של מתכת ועיבוד שאינו מתכת וייצור. מתכות ומינרלי עיבוד הנדסה - ריכוזים כוללים: כריית מטלורגיה, הפיזי מטלורגיה והנדסת חומרים. ... [+]

מגיסטר למדעים (MS) במטלורגיה ומינרלי עיבוד

הנדסת עיבוד מתכות ומינרלים - ריכוזים כוללים: מטלורגיה כרייה - עיבוד מינרלים, hydrometallurgy, pyrometallurgy, יישומים למחזור ואיכות הסביבה כמו מחזור וטיפול בפסולת. מטלורגיה הפיסית - סגסוגת / ליהוק, הלחמה, ביו-חומרים, חומרי וחלל, פלדה, וריתוך. הנדסת חומרים - חומרים מרוכבים, קרמיקה, intermetallics, גבישים יחידים, משקפיים, ומלט / בטון.

סקירת המחלקה

מתכות / מינרל עיבוד ההנדסה עוסקת בכל ההיבטים של מתכת ועיבוד שאינו מתכת וייצור.... [-]

ארצות הברית Butte
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Montana Tech

地球科学——重点课程包括:《地球化学》——矿物质热力学、土壤和水中受污染的物种迁移以及矿床的地植物/生物地球化学定位。《地质工程学/地质学》——坡面稳定性、数值模拟和地震工程。《地球物理工程学》——古气候和冰冻圈的研究、石油和矿业勘探、神经网络、数据反演、地震波反射、遥感、水资源评估、浅层地球物理法、构造地质学和放射源地震学。《水文学/水 ... [+]

地球科学理科硕士(MS)学位项目

地球科学——重点课程包括:《地球化学》——矿物质热力学、土壤和水中受污染的物种迁移以及矿床的地植物/生物地球化学定位。《地质工程学/地质学》——坡面稳定性、数值模拟和地震工程。《地球物理工程学》——古气候和冰冻圈的研究、石油和矿业勘探、神经网络、数据反演、地震波反射、遥感、水资源评估、浅层地球物理法、构造地质学和放射源地震学。《水文学/水文地质学》——水质和水供应问题,包括地表水和地下水资源。

[-]
ארצות הברית Butte
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Montana Tech is the Solution

Montana University System Materials Science Ph.D.

Montana Tech
כתובת
1300 W. Park Street
MT 59701 Butte, Montana, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 406 496 4304