Montana Tech

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר למוסמכים של אוניברסיטת מונטנה הפוליטכני כבר המוסד המועדף לסטודנטים.

אוניברסיטת פוליטכניק של אוניברסיטת מונטנה יש היסטוריה חזקה בהנדסה, מדעי הטבע, וטכנולוגיה.הוא דבק שילוב של תיאוריה בפועל להתאמן לצרכים המשתנים של החברה, לקדם ולפתח תחושת אחריות, ולתמוך בשימוש בר קיימא של משאבים טבעיים. בית הספר שלנו נוסד בשנת 1900 על בסיס של "חוק הקונגרס", הידוע בעבר בשם כריית מונטנה המכון, מונטנה הוקם גם על פי חוק.

משקיף על העיר בוט, מונטנה, זו עיר הכרייה נקראה פעם "הגבעה העשירה ביותר בעולם". ישנם מקומות בילוי רבים ליד האוניברסיטה של מונטנה הפוליטכני, כגון טיולים לאתרים היסטוריים, ציד, דיג, טיולים, סקי, מעיינות חמים, ומשלחות לפארקים גדולים ושמורות טבע. עם זאת, הכוח הגדול ביותר של בית הספר שלנו הוא שאנחנו מודל של בוגר חינוך, המתמחה בפיתוח משאבי אנוש ומחקר מדעי, ואנחנו יכולים לספק הזדמנויות מעשיות עבור סטודנטים בקמפוס ובמקומות שדה רבים.

לקבוע את הקריירה שלך, הצלחה, הצלחה, ולהמשיך את המסע להצלחה, נא להצטרף הפוליטכני של אוניברסיטת מונטנה

אוניברסיטת מונטנה הפוליטכני תוכנית בוגר

דוקטורט ותואר שלישי במדעי החומרים לתכנית בין-תחומית - תכנית בין-תחומית שנערכה במשותף על ידי אוניברסיטת מונטנה (מיסורה) ומאוניברסיטת מונטנה (בוזמן). מומחיות מחקרית כוללת ביו-חומרים, אלקטרוניקה, פוטוניקה וחומרים מגנטיים (חומרי EPM), חומרים לאחסון, המרה ושימור אנרגיה, וסינתזה, עיבוד וייצור חומרים. הפרויקט מכסה מגוון רחב של תחומי המדע וההנדסה ויישומה הרחב בתחומי הבריאות והרפואה, ננוטכנולוגיה, אנרגיה, סביבה ומשאבים טבעיים. תכנית לימודים לתואר שני - תוכנית לתואר שני שתוכננה על ידי כל התלמידים והתלמידים להשגת יעדיהם האקדמיים, היצירתיים והמקצועיים. פרויקט זה מתאים לסטודנטים לתארים מתקדמים במדעי ההנדסה ובמדעים.

תואר שני במדעי המחשב (MS)

הנדסת חשמל - קורס זה מציע הזדמנויות מחקר רבות, כגון פיתוח מערכות מכשור לאבחון סוללות עבור נאס"א, הגדלת יעילות הטורבינה באמצעות אלגוריתמים של בקרת גובה, ושיפור ביצועי הרשת באמצעות תוכניות בקרה חדשניות למניעת הפסקות חשמל.

הנדסת הסביבה - קורס זה מתמקד בשחזור מים, שפכים, קרקע ושיקום תת קרקעי, התאוששות נחל, הנדסת זיהום אוויר, ניתוח סיכונים בריאותיים וקיימות סביבתית. אם תבחר את התוכנית "כתיבת תזה" הסיום, פרויקטים מחקריים מרכזיים לבחירה הם ננוטכנולוגיה, מים חדשים וטכנולוגיות טיפול בשפכים, דגימה ביולוגית, השפעות זיהום, איכות האוויר ואת דפוס. קורס זה מציע גם תוכנית סיום כי לא לכתוב תזה.

הנדסה כללית - קורסי מפתח כוללים: "הנדסה אזרחית" - עיבוד מבני, טיפול גיאוטכני וטיפול בקרקע / שפכים, "הנדסת מכונות" - כוח מכני וציוד, מחקר אנרגיה, ייצור אוטומטי וננוטכנולוגיה; ריתוך בהנדסה - ריתוך אוטומטי, תכנון ריתוך ובדיקות לא הרסניות.

כדור הארץ מדע - קורסים מפתח כוללים: גיאוכימיה - תרמודינמיקה מינרלית, הגירה של מינים מזוהמים בקרקע ומים, ו קרקעית / biogeochemical לוקליזציה של פיקדונות. הנדסה גיאולוגית / גיאולוגיה - יציבות המדרון, סימולציה נומרית ורעידת אדמה. ההנדסה הגיאופיסית - מחקר פליאוקלימיט וקריוספרה, מחקר נפט וכרייה, רשתות עצביות, היפוך נתונים, השתקפות גלים סייסמיים, חישה מרחוק, הערכת מקורות מים, גיאופיזה רדודה, גיאולוגיה מבנית ומקור רדיואקטיבי סיסמולוגיה למידה. הידרולוגיה / הידרולוגיה: איכות מים ואיכות המים, כולל מים עיליים ומי תהום.

אקו - תיקון טכנולוגיה תעודת - תוכנית רב תחומית זו דורשת 17-18 נקודות זכות מספק לסטודנטים את המומחיות והניסיון המעשי הדרוש לתיקון מערכות אקולוגיות טבעיות ונופים פגומים. התלמידים ילמדו כיצד להימנע מעיצוב תעשייתי עבור נזק לטווח ארוך של המערכת האקולוגית, ישתתפו בשיקום של שיטות קרקעיות פגומות, ויכירו את השחזור, הניטור והתחזוקה של הצמחייה הטבעית.

היגיינה תעשייתית - קורס זה מתמקד בסכנות של מקום העבודה בכימיה, ביולוגיה, פיזיקה וארגונומיה. סטודנטים יכולים לעבוד עם קבוצות מומחים רב תחומיות כדי לפתח שאלות או פרויקטים הדורשים מומחיות רב תחומית. סטודנטים לתארים מתקדמים ירכשו מיומנויות בניבוי, זיהוי, הערכה, בקרה ומניעת בעיות בטיחות ובריאות בעבודה. דרישות כתיבת חיבורים לקורס זה מבוססות על סקרי מחקר.

מתכות הנדסה עיבוד מינרלים - קורסים מפתח כוללים: המתכת מטלורגיה - עיבוד מינרליים, Hydrometallurgy, Pyrometallurgy, מיחזור וסוגיות איכות הסביבה, כגון פסולת מיחזור וסילוק פסולת. מטלורגיה פיזית - סגסוגות / ליהוק, Brazing, Biomaterials, חומרים וחלל, פלדה וריתוך. הנדסת חומרים - מרוכבים, קרמיקה, Intermetallics, גבישים בודדים, זכוכית, מלט / בטון.

הנדסת כרייה - סטודנטים לתואר שני יכולים לתכנן, לבנות ולנהל מוקשים פתוחים, מכרות תת קרקעיים ומחצבות. בהוראת הקורס נבנה בית ספר חדש לחינוך מכרה. המרכז מאפשר לסטודנטים לערוך מחקר בקידוח, פיצוץ, ציוד, מכניקת רוק, אוורור, מכשור ואוטומציה.

הנדסת נפט - תואר ראשון זה נדרש להשלים מחקר או בפועל הפרויקט. בקורס זה, התלמידים נדרשים לפרסם מסמך או דו"ח המבוסס על מחקר מקורי. קורס זה מתמקד בשיפור תהליך החזרת הנפט, תוך שימת דגש על מיזוג ושיטות בדיקה תרמיות החלות על מאגר הרוקי מאונטיין. מוקד מחקר נוסף הוא על שבירה הידראולית ו proppants מגרה, אשר חשובים לפיתוח המאגר הלא מסורתי.

קורס מקוון

תעודת מידע בתחום הבריאות - תעודה זו דורשת 15 נקודות זכות להשלמה בתוך שני סמסטרים. הוא משלב טכנולוגיית מידע ובריאות כדי לענות על תעשיית ההולכת וגדלה של רשומות בריאות אלקטרונית, חילופי מידע על בריאות ושאר כלי הבריאות IT. תעודה זו מספקת מיומנויות ניהול ומנהיגות לאנשי מקצוע בתחום.

מגיסטר לבריאות תעסוקתית מרחוק - אנשי מקצוע יכולים להרוויח את התואר השני בלי לעזוב את הפוסטים שלהם. קורס e-learning מבוסס-תזה זה כולל לא רק מדדי IH מסורתיים, אלא גם דוח IH מבוסס-מחקר. קורס מקוון זה יש קישור לקמפוס - להשלים את הדגימה סכנה בריאותית הערכה במעבדה שלנו.

תואר שני בהנדסת פרוייקטים - קורס שאינו מבוסס על דיסרטציה המבוסס על e-learning המסייע למהנדסים בשירות להתקדם לניהול. קורס זה דורש 30 נקודות זכות, כולל שלושה חלקים: יישומים הנדסיים מתקדמים, הנדסת תעשייה וניהול, וניהול תאגידי וארגוני. קח בכיתה כל שבוע ולתת הרצאות, שאלות ודיונים בכיתה וירטואלית.

סיוע כספי: אוניברסיטת מונטנה פוליטכניק מספק מלגות לימודים לתואר שני ומלגות לסטודנטים לתארים מתקדמים ושכר לימוד, מה שהופך אותו תחרותי. המלגות כוללות את המלגות רון וג 'סי הקטן ואת מלגה בוגר סלואן מקומי. אזרחי ארה"ב ותושבי קבע זכאים גם לסיוע כספי פדרלי (בצורת הלוואות).

מיקומים

בוט

Montana Tech

כתובת
1300 W. Park Street
MT 59701 בוט, מונטנה, ארצות הברית
טלפון
+1 406 496 4304

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך