קרא את התיאור הרשמי

על המכללה המכללה העסקית של מיטשל הוא נכנס לעשור הרביעי של שירות. ובעוד מספר התלמידים גדל במידה ניכרת במהלך השנים, חברי הסגל ואת הצוות מגיבים כמו לסטודנטים ואת הצרכים שלהם היום כפי שהיו כאשר בית הספר נוסד בשנת 1967. כמרכיב אינטגרלי של אוניברסיטה, מקיף עירוני, המשימה של מכללת מיטשל של עסקים היא לתרום להתפתחות האישית והמקצועית של התלמידים שלנו, האזרחים, את הפיתוח הכלכלי של האזור, ואת ההצלחה המתמשכת של המכללה ואוניברסיטת . אנחנו להשלים משימה זו באמצעות משלוח של תוכניות הדרכה באיכות גבוהה, באמצעות תמיכה בפעילות הסגל האקדמי, דרך מתן מגוון שירותים חיצוניים. באוניברסיטת אלבמה בדרום Mobile היא עיר יפה, היסטורי על חוף המפרץ, כי הוא עשיר במסורת הדרום. זה גם הבית של אוניברסיטת דרום אלבמה. התלמידים למצוא באזור מרגש ומהנה לחקור עוד יותר מתרשם הזדמנויות תרבות, חינוך ופנאי מגוונות המאפיינות את הקהילה האקדמית.

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Mitchell College of Business, University of South Alabama (MCOB)

תוכנית ה-MBA מיטשל הוא מוכר היטב על ידי AACSB International - הרמה הגבוהה ביותר של ההסמכה עסקיים ברחבי העולם. ... [+]

מיטשל תוכנית MBA הוא מוכר היטב על ידי AACSB International - הרמה הגבוהה ביותר של ההסמכה עסקיים ברחבי העולם. יש לנו תוכנית מובנית כדי להתאים את הצרכים של אנשי מקצוע ומנהלים מלא זמן הקריירה, כמו גם בוגרי המעוניינים לקדם את הידע שלהם בתחום העסקי. לעבוד כל יסוד מובנה בתוך תוכנית הלימודים 14 את הקורס, אשר מאפשרת לתלמידים מרקע כל סטודנט להתחיל מיד בלימודים לתארים מתקדמים.

התכונות של התוכנית ... [-]

ארצות הברית נייד
Mitchell College of Business, University of South Alabama (MCOB)

תואר שני בחשבונאות היא תוכנית מיוחדת אשר נועדה לספק לתלמידים עבודה מתקדמת בתחום החשבונאות. ... [+]

תואר שני בחשבונאות היא תוכנית מיוחדת אשר נועדה לספק לתלמידים עבודה מתקדמת בתחום החשבונאות. זה עניין ראשוני של אנשים המעוניינים בקריירות כמו רואי חשבון, רואי חשבון ורואי חשבון ממשלתיים.

דרישות קבלה

סטודנט בעל תואר ראשון עם פחות מ -3.0 אך גבוה מ -2.5 (A = 4.0) או ממוצע מינימלי של כיתה ממוצע של 2.75 על האחרון 64 שעות סמסטר של עבודה במכללה עשוי להשיג קבלה זמנית בתנאי התלמידה יש ​​GMAT משביע רצון ציון המבוסס על אחת מהנוסחאות הבאות: ... [-]

ארצות הברית נייד
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית