Milwaukee School of Engineering MSOE

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר להנדסה במילווקי הוא אוניברסיטה פרטית ללא כוונת רווח המציעה תואר ראשון ושני בהנדסה, עסקים, מתמטיקה וסיעוד. ב- MSOE תמצאו קהילה אכפתית של סטודנטים וסגל. יחד, אנו מחויבים לטפח רמה גבוהה יותר של תכנות ומחקר אקדמי, ושירות, הדרכה והכוונה בהתאמה אישית.

ב- MSOE תוכלו למצוא חולמים, הוגים, יצרנים ועושים. זוהי האוניברסיטה הנבחרת עבור אלה המחפשים קהילה של לומדים ניסיוניים המונעים לפתור את האתגרים המורכבים של היום ומחר. סגל MSOE הם מומחים הממוקדים בסטודנטים המביאים חוויה בעולם האמיתי לכיתה. גישה זו ללמידה הופכת את תלמידינו מוכנים כעת, כמו גם מוכנים לעתיד. שותפויות עם מנהיגי עסקים ותעשייה מאפשרים לסטודנטים ללמוד לצד מנטורים מקצועיים. אנו מאתגרים את תלמידינו ללכת מעבר למה שאפשר.

כאוניברסיטה הנדסית מדורגת ביותר בארה"ב, MSOE מתמקדת בניסיון במעבדה ובעשייה בקריירה. MSOE מאתגר את התלמידים לחשוב מחוץ לקופסה וליישם גישה מעשית לפתרון בעיות.

תלמידי MSOE עובדים קשה, יצירתיים, ויש להם רצון לדעת יותר. הקהילה המאוחדת שלנו המונה 3,000 תלמידים בלבד נותנת את האפשרות לעבוד יד ביד עם חברי הכיתה והפרופסורים ומאפשרת לתלמידים להביא ידע מעשי לכיתה. בסך הכל, MSOE היא האוניברסיטה המועדפת על סטודנטים המעוניינים להמשיך בתשוקותיהם ולאתגר את התקן. MSOE תקבע את הסטנדרט להכנת מנהיגים לפתור את האתגרים הטכניים המגוונים של המאה ה -21.

מדוע בחר ב- MSOE?

זו לא האוניברסיטה האמריקאית הממוצעת שלך. זה המקום שבו הרצון המתמשך ללמוד עוד יושב בדנ"א שלנו. איפה שסטודנטים ופרופסורים עובדים יחד כדי ליצור השפעה הרבה מעבר לעיר מילווקי ולחופי אגם מישיגן. וכאשר התלמידים מוכנים לפתור בעיות מורכבות באמצעות התשוקה, העקשנות והחוסן שלהם.

תשומת לב אישית של פרופסורים מומחים

אל תצפו לאולמות הרצאות ענקיים או עוזרי הוראה (גם אין לנו). במקום זאת, פרופסורים מנוסים - עם ניסיון של שבע שנים בממוצע בתעשייה - מלמדים כל כיתה ומעבדה. עם כיתה ממוצעת של 20 תלמידים בלבד וגודל מעבדה של 11 תלמידים, תקבלו הרבה יחס אישי.

עוד בשביל הכסף שלך

סטודנטים בינלאומיים זכאים לעיתים קרובות למלגות מ- MSOE. אך העלות היא רק חלק מהמשוואה. MSOE מציע גם ערך אדיר. שקול רק כמה מהדירוגים שלנו:

 • מכללות התמורה הטובה ביותר
 • המפץ הטוב ביותר עבור הכסף
 • המכללות הטובות ביותר עבור הכסף שלך

בנוסף, רבעי 10 השבועות שלנו מאפשרים לך להשתלב בשיעורים נוספים, מה שאומר שתשכיל טוב יותר תוך ארבע שנים בלבד.

141574_rsz_20170927-me-johnson-controls-lab-sg01-13.jpg

ניסיון עולמי

רוב האוניברסיטאות מדברות על עבודה מעשית, אך מעטות יכולות להתאים למאות שעות הניסיון במעבדה שתקבל כסטודנט ב- MSOE. למעשה, יש לנו יותר מעבדות מאשר בכיתות - וכולן זמינות לבוגרי תואר ראשון.

קבלה ישירה

אם עברת לארץ חדשה כדי ללמוד, אתה רוצה לוודא שאתה נכנס לתוכנית המועדפת עליך. בניגוד לאוניברסיטאות מסוימות שגורמות לך לחכות עד שנה ב 'כדי להגיש מועמדות לבית הספר או לחוג על פי בחירתך, אנו מציעים קבלה ישירה כדי שתוכל להתחיל את המגמה שלך מייד.

תוכניות מובילות

תוכניות ההנדסה לתואר ראשון של MSOE דורגו במקום ה -9 במדינה על ידי News US & World Report. MSOE מדורגת מאוד גם על ידי פורבס, Business Insider, Princeton Review, PayScale Inc. ואחרים.

4 שנות אחריות

MSOE היא אחת מקומץ האוניברסיטאות היחידות בארצות הברית שמבטיחה שתסיים את לימודיך בעוד ארבע שנים אם תתחיל ותישאר במסלול בקורס, מה שיחסוך לך זמן וכסף.

שיעורי תוצאות בוגרים

מעטות האוניברסיטאות שיכולות לנצח את שיעור תוצאות הסיום שלנו ב- 96% - שלא לדבר על משכורת ההתחלה הממוצעת של בוגרים בסך 65,428 דולר.

מיקום, מיקום, מיקום

עולים חדשים מופתעים לעתים קרובות מכל מה שמילווקי מציעה. MSOE ממוקם באחת השכונות המרתקות והבטוחות ביותר במילווקי, ונמצא במרחק הליכה מאתרי התמחות במרכז העיר, מסעדות, בתי קפה, חנויות, זירות ספורט והופעות, פסטיבלים ואגם מישיגן היפה. בנוסף, אנחנו רק 90 דקות נסיעה ברכבת משיקגו.

מקום להתאמה

הגודל הקטן יותר שלנו - קצת פחות מ -3,000 סטודנטים - יעזור לכם להרגיש בבית. ועם למעלה מ- 100 ארגוני סטודנטים (כולל אגודת סטודנטים בינלאומית) וספורט מועדוני ובין-מכללתי, יהיו לך הרבה הזדמנויות להתחבר לחברים חדשים דומים.

שליחות, חזון וערכים

141568_16121-20201007-231628-20130908_Viets_Field_Images1.jpg

המשימה שלנו מעוררת בנו השראה.

MSOE היא האוניברסיטה הנבחרת עבור אלו המחפשים קהילה כוללת של לומדים חווייתיים המונעים לפתור את האתגרים המורכבים של היום ומחר.

החזון שלנו מאתגר אותנו.

MSOE תקבע את הסטנדרט להכנת מנהיגים לפתור את האתגרים הטכניים המגוונים של המאה ה -21.

הערכים שלנו מאחדים אותנו.

שישה ערכים הם בבסיס תרבות הקמפוס שלנו:

 • שיתוף פעולה - אנו מעריכים לעבוד יחד על גבולות.
 • מצוינות - אנו מעריכים את החתירה והישג המצוינות.
 • הכללה - אנו מעריכים מעורבות אותנטית עם אנשים, אמונות ורעיונות מגוונים.
 • חדשנות - אנו מעריכים יצירתיות ורעיונות חדשים לשירות, גילוי וצמיחה לכל החיים.
 • שלמות - אנו מעריכים לעשות את הדבר הנכון בצורה אמינה.
 • סדרנות - אנו מעריכים את השימוש האחראי במשאבים שלנו.

איך אנחנו מלמדים

אולמות הרצאות ענקיים עשויים לעבוד עבור מכללות אחרות, אבל זה לא הסגנון של MSOE. זה מה שתמצא במקום.

141573_rsz_20170920-bio-printer-with-wujie-zhang-27.jpg

ללמוד תוך כדי עשייה

יש סיבה שיש לנו יותר מעבדות מאשר כיתות לימוד. תמיד האמנו שתלמידים לומדים הכי טוב (ונהנים יותר) על ידי לכלוך את ידיהם ולהוציא לפועל את התיאוריה. סטודנטים ל- MSOE מבלים מאות שעות במעבדות הסטנדרטיות בתעשייה שלנו, והניסיון המעשי והמעשי הזה יעניק לך יתרון מובהק במקום העבודה.

קשרים עמוקים בין פרופסורים לסטודנטים

הכיתה הממוצעת שלך תהיה 20 תלמידים, והמעבדה הממוצעת שלך תכלול 11 תלמידים בלבד. סביבת למידה אינטימית זו תאפשר לפרופסורים שלך להכיר אותך באמת. מצפה שיותר מכמה מהם יהפכו לחונכים ואולי קשרים לכל החיים.

טבילה מיידית למייג'ור שלך

לא תצטרך לחכות כדי לחקור את התשוקה שלך. תוכלו לצלול לשנת הלימודים הראשונה שלך בכיתות עיקריות, ולתת לך יתרון לטירונות ולקריירה שלך.

אינטגרציה תעשייתית קרובה

MSOE היא שותפה אמינה לחברות מובילות בוויסקונסין, כולל הארלי דוידסון, קולר, Snap-on ועוד. אנו עובדים יחד על המחקר והחידושים האחרונים בתעשייה, ויותר מ -260 חברות מובילות מגיעות לגייס את הסטודנטים שלנו להתמחות ועבודות ביריד הקריירה השנתי של MSOE.

למידה בעולם האמיתי

ב- MSOE אנו מאתגרים את הסטודנטים שלנו ביום הראשון עם ניסיון אקדמי בעל מגע גבוה המספק ערך גבוה. עם האתגר, מגיעה הצמיחה. סטודנטים עובדים באמצעות בעיות בעולם האמיתי זה לצד זה עם אנשי הסגל המובילים בתחומיהם. הבוגרים מוכנים לפתור בעיות מורכבות ביום העבודה הראשון שלהם מכיוון שהם פותרים אותם מאז יומם הראשון ב- MSOE.

תכנית הצטיינות מלומדים באוניברסיטאות

עבור סטודנטים שרוצים יותר אתגר, תכנית הלימודים בהצטיינות של MSOE מעודדת למידה עצמאית ושיתופית באמצעות עבודת פרויקטים, מצגות מקצועיות ואינטראקציה עם מנהיגים אזוריים.

הקמפוס של MSOE

ממוקם במרכז העיר מילווקי, הקמפוס של MSOE ממוקם בסביבה עירונית תוססת ובטוחה.

141569_141497_msoe-student-life-and-campus-center-exterior-31.jpg

הקמפוס בן 22 הדונמים שלנו ממוקם בלב מרכז העיר מילווקי בשכונת איסט טאון הבטוחה והתוססת. רק כמה רחובות מאגם מישיגן היפה, רובע התיאטרון, המוזיאונים, אתרי הספורט והמוזיקה, הפארקים והשופינג, סטודנטים ל- MSOE נהנים מכל ההתרגשות וההזדמנויות של העיר עם תחושה קהילתית מאוחדת.

במרחק הליכה מהקמפוס תמצאו:

 • 30 פסטיבלים עונתיים
 • 17 מוזיאונים
 • 25 תיאטראות
 • 100+ קילומטרים של שבילים להליכה, רכיבה על אופניים ורכיבה על אופניים

לחשוב קדימה? מילווקי היא מרכז למנהיגי התעשייה, שירותי הבריאות והעסקים - כך שהתמחות והזדמנויות קריירה עתידיות תמיד בהישג יד.

מיקומים

מילווקי

כתובת
1025 North Broadway Milwaukee WI 53202-3109
מילווקי, ויסקונסין, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך