Read the Official Description

AACSB Accredited

Millsaps נוסד בשנת 1890 על ידי הכנסייה המתודיסטית. הפילנתרופיה של רס"ן ראובן ובסטר Millsaps ומנהיגים אחרים המתודיסטית במיסיסיפי אפשרה ל מכללה לפתוח שתי שנים מאוחר יותר על מה שהייתה אז בפאתי ג'קסון. ההתחלה היו צנועה: שני בניינים, 149 תלמידים וחמישה מדריכים. יותר ממאה שנה מאוחר יותר, Millsaps יש גיוס של כ -1,100 סטודנטים וסגל וצוות של יותר מ -300. קמפוס 100 הדונם היפה ממוקם כעת בלב הליבה של העיר ג'קסון. מוכר על ידי כמה ארגונים לאומיים, מכללה ממשיך להציע חינוך ליברלי אמנויות מקיפות לסטודנטים מלמעלה מ -27 מדינות ו -24 מדינות.

חזון

בונים על המוטו שלה, מודעות Excellentiam, המורשת החזקה של צדק חברתי, חופש המחשבה, ומחשבה על השאלות החשובות ביותר של החיים, ומיקומו המרכזי בעיר הבירה של מיסיסיפי, Millsaps עוסק תלמידים בחוויית למידה ומנהיגות טרנספורמטיבי כי תוצאות בצמיחה אישית ורוחנית, מחויבת לאזרחות טובה בחברה הגלובלית שלנו, ורצון להצליח ולעשות את הבדל בכל קהילה שהם נוגעים.

משימה

Millsaps המכללה מחויבת למצוינות אקדמיות, חקר פתוח וחופש ביטוי, החיפושים של אמונה להודיע ​​ייעוד, והעיצוב החדשני של ההתקדמות החברתית, כלכלית, ותרבותית של האזור שלנו.

סטודנטים בינלאומיים השנה הראשונה

עותק רשמי של תמליל התיכון שלך בשפת המקור עם תרגום לאנגלית רשמית. בדיקות אנגלית שפה, IELTS הרשמי או ציוני TOEFL (אם אנגלית היא השפה האם של דרישת IELTS / TOEFL ניתן לויתור). לתלמידים שהשפה היא לא אנגלית, Millsaps דורש עשרות IELTS של להקה 6.5 או גבוה יותר, ציון מינימאלי של 80 במבחן TOEFL iBT, 220 במבחן TOEFL מבוסס המחשב, או 550 במבחן TOEFL מבוסס-נייר. קוד ה- TOEFL 'Millsaps הוא 1,471. כולל בדיקות ישימות סטנדרטיות או לאומיות (SAT, ACT, AP, IB, רמה-או בדיקות אחרות). עותק של דף מספר דרכון. האימות הבינלאומית 'Millsaps כספי תמיכה.

סטודנטים העברה בינלאומיים

העברת תלמידים צריכים להגיש תמלילים לכל מכללה שהם השתתפו בשפת המקור עם תרגום לאנגלית רשמית. בדיקות אנגלית שפה, IELTS הרשמי או ציוני TOEFL (אם אנגלית היא השפה האם של דרישת IELTS / TOEFL ניתן לויתור). לתלמידים שהשפה היא לא אנגלית, Millsaps דורש עשרות IELTS של להקה 6.5 או גבוה יותר, ציון מינימאלי של 80 במבחן TOEFL iBT, 220 במבחן TOEFL מבוסס המחשב, או 550 במבחן TOEFL מבוסס-נייר. קוד ה- TOEFL 'Millsaps הוא 1,471. סטודנטים עם פחות משלושים שעות של עבודה ברמת המכללה צריכים להגיש עותק רשמי של תמליל התיכון שלך בשפת המקור והתרגום לאנגלית הרשמית וציוני מבחן סטנדרטיים או לאומיים (רמה-שבת, ACT, AP, IB, או בדיקות אחרות ). עותק של דף מספר דרכון. האימות הבינלאומית 'Millsaps כספי תמיכה.

מועמדים ייבחרו על בסיס שיאם האקדמי, העבודה כמובן נלקחה, ביצועים בעבודה שכמובן וביצועים במבחנים סטנדרטיים. המידע הביוגרפי של המבקש, פעילויות וחוגי מאמר, יחד עם המלצת יועץ ומורה, גם להיחשב בתהליך קבלת ההחלטות.

בינלאומי Exchange סטודנטים

בצע את השלבים המפורטים בדף הבינלאומי Exchange הסטודנטים שלנו.

בינלאומי משתלמים

מועמדים לתוכניות MBA או Macc Millsaps צריכים לפנות ישירות לבית הספר למוסמכים.

2015-16 עלויות סטודנטים בינלאומיים משוערים (9 חודשים)

שכר לימוד - 33,306 $ עמלות - 2204 $ דיור - 7006 $ ארוחות - 5406 $ ספרים וציוד - 1,100 $ המקומי Transportation- 550 $ ביטוח בריאות - 600 $ שונים - 1,100 $ כולל משוער: 51.272 $

*זוהי העלות המינימלית לדיור; עלויות משתנות בהתאם לסוג האירוח שנבחר.

**זה עלות משוערת המבוססת על "7 הפינות" סטנדרטי תכנית סטנדרטית וגיל תלמיד ממוצע. עלויות משתנות על בסיס גיל וכיסוי.

***העלויות לעיל כוללות דרישות מינימום. צריכים להיות מוכנים תלמידים להוצאות נוספות אישיות, תלויות, והוצאות חופשת הקיץ / החורף. אם אתה לא תיסע הביתה לחופשת הקיץ אנא הקפד לתכנן בהתאם להוצאה נוספת.

מלגות הצטיינות לסטודנטים בינלאומיות

סטודנטים בינלאומיים ייחשבו באופן אוטומטי למלגות המבוססת על הצטיינות. להלן המערכת הפשוטה הבינלאומית 'Millsaps בחירת מלגה כדי לעזור לך להעריך המלגה שלך. התיכון של הסטודנט ו / או עבודה במכללה מומר על ידי Millsaps לממוצע ציונים בארה"ב בקנה מידה 4.0. הפרס הסופי ייקבע על ידי קריטריונים נוספים כגון קשיחות של התכנית האקדמית של תלמיד ובית ספר תיכון ו / או תכנית לימודים במכללה, מנהיגות, מעורבות חוגים, מכתבי המלצה, יחסי בוגרים / מורשת, בכושר מוסדי והפגין עניין. אין יישום נפרד נדרש למלגות המבוססת על הצטיינות. תלמידים עשויים להיות זכאים לאמנותי, מוסיקלי או כשרון תיאטרון. סיוע צריך מבוסס אינו זמין לסטודנטים בינלאומיים דרך Millsaps מכללה.

Tier 1 $ 30,000 - שכר לימוד מלא מועמדים בינלאומיים עם ממוצע ציונים של 3.9 שווים או מעל באופן אוטומטי להיחשב עם הגשת בקשה לתואר ראשון מלאה להודאה.

Tier 2 - 23,000 $ - 27,000 מועמדים בינלאומיים עם 3.5-3.89 GPA שווה הערך באופן אוטומטי להיחשב עם הגשת בקשה לתואר ראשון מלאה להודאה.

Tier 3 - 16,000 $ - 22,000 מועמדים בינלאומיים עם 3.0-3.49 GPA שווה הערך באופן אוטומטי להיחשב עם הגשת בקשה לתואר ראשון מלאה להודאה.

הערה: כל המלגות מתחדשות מותנות בעמידה בקריטריונים לזכאות ספציפית שסופקו עם הפרס. מלגות הצטיינות לא להגדיל מדי שנה. העלייה הממוצעת בעלות של נוכחות מוערכת ב5% בשנה.

פעולה מוקדמת

פעולה מוקדמת היא אפשרות הודאה בלתי מחייבת המאפשרת לסטודנטים בשנה הראשונה כדי לקבל הודעה מוקדמת של החלטת הודאת Millsaps בעוד שלא יצטרכו לתת את הידע במכללה של ההחלטה שלך עד ליום 1 במאי. תלמידים שיתקבלו תחת אפשרות הפעולה המוקדמת חופשיים לפנות לבתי ספר אחרים. תחת פעולה מוקדמת, עליך ליישם ולהגיש את כל מסמכים התומכים ב -15 בנובמבר. תלמידים הודה יקבלו הודעה לא יאוחר מ -15 בינואר. תלמידים הודה רשאיות להגיש פיקדון ההרשמה שלהם בכל עת עד עד תאריך תגובה של המועמד של 1 במאי.

Programs taught in:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Millsaps College

של כל המגוון העצום של שילובים של חומר ביקום, השילוב היחיד שאנחנו יודעים שהוא בהכרה של - שמרגיש, חושב, תוהה, זוכר, שופטים, תקוות, חלומות, מחשבת, ורצונות - הוא המוח. זה בעצ ... [+]

תואר שני במדעי מוח ולימודים קוגניטיביים

של כל המגוון העצום של שילובים של חומר ביקום, השילוב היחיד שאנחנו יודעים שהוא בהכרה של - שמרגיש, חושב, תוהה, זוכר, שופטים, תקוות, חלומות, מחשבת, ורצונות - הוא המוח. זה בעצמו הוא תעלומה יוצאת דופן. המוח האנושי הוא כ 75% מים, 10% שומן, חלבון 8%, ואחוזים בודדים של פחמימות ומלחים אורגניים. נלקח בנפרד, אף אחד מהדברים האלה חושב. להרכיב במסה, עדיין אין חשיבה. אבל לארגן את החומר בצורה הנכונה ... וזה מתעורר.... [-]

ארצות הברית Jackson
September 2019
תכנית מלאה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית

Master

Millsaps College

ריבונו של תכנית הלימודים חשבונאות נועד לספק לתלמידים עם יותר עומק ולרוחב בחינוך חשבונאות מהתואר הראשון בחשבונאות או ריבונו של מעלות מנהל עסקים. סטודנטים בעלי התואר ראשון ... [+]

ריבונו של החשבונאות

ריבונו של תכנית הלימודים חשבונאות נועד לספק לתלמידים עם יותר עומק ולרוחב בחינוך חשבונאות מהתואר הראשון בחשבונאות או ריבונו של מעלות מנהל עסקים. סטודנטים בעלי התואר ראשון בחשבונאות וסטודנטים עם תארים בתחומים אחרים מאשר חשבונאות עשוי להמשיך תואר MACC, למרות שתלמידים עם רקע אקדמי קטן או לא בחשבונאות או עסק נדרשים לקחת קורסים לתואר ראשון או יסוד נוספים כדי להעפיל לקורסים ברמה 600 .... [-]

ארצות הברית Jackson
September 2019
תכנית מלאה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית

Millsaps College - A Closer Look

Millsaps College Tour