קרא את התיאור הרשמי

מכללת רחמים היא המכללה באזור דינמית ומגוונת בניו יורק שתלמידיהם הם בשליחות אישית: כדי להפיק את המרב של החיים על ידי מקבל את המרב של השכלתם.

נוסדה בשנת 1950, רחמים מציעה יותר מ -90 תוכניות לתואר ראשון ושני תואר ותעודת בתוך חמישה בתי ספר: עסקים, חינוך, בריאות ומדעי הטבע, במדעי הרוח והחברה ומדעי ההתנהגות. מכללת רחמים אתגרים הסגל והצוות שלו לעשות את העבודה להשכלה גבוהה עבור מישהו רעב מספיק כדי להרוויח מקום טוב יותר בחיים. עם קמפוסים דובס פרי, ברונקס, מנהטן יורקטאון הייטס, את החיוניות של תרבות המכללה היא מתקבלת על ידי גוף סטודנט מגוונת מכל רחבי האזור.

Mercy102

חוויה חינוכית טרנספורמטיבי


רחמי אתגרים כל הסטודנטים לתואר הראשון ושני שלה יעלו על הציפיות האישיות ואינטלקטואליות שלהם. בוגרי הרחמים להפגין הצלחה וביטחון ברחבי ספקטרום מקצועי ומקצועי, ואת ההשפעה שיש להם בקהילותיהם או מסביב לעולם היא עדות חוויה חינוכית ומעצימה.

הקהילה האקדמית התוססת של הרחמים שמה דגש חזק על הלימוד מחוץ לכיתה עם חוויות מעולם האמיתי. גישה זו מלגה מעודדת את התלמידים ליישם את מה שהם לומדים בכיתה עם החיים לאחר סיום הלימודים. בעל שם עולמי הסגל של רחמים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם התלמידים על פרוייקטים אלה.

Mercy_York

רחמים מחויבים ליצור קשרים בין סטודנטים עם העולם. המכללה יש מסורת עשירה של שירות לקהילה דרך "רחמים מעניקים לקהילה" היוזמה, אשר מעודדת את התלמידים להשתתף, ועופרת, הזדמנויות שירות-learning. זוהי השתקפות של ההיסטוריה של רחמים ואת הערכים הכלולים חותם מכללת רחמים (Inserviendo Consumere, נצרך שירות).

בקמפוס אירועים וחוויות נסיעות בינלאומיות לסייע לתלמידים לגלות ולהעריך תרבויות רחוקות מבית. הבוגרים שלנו הם אזרחים פעילים.

Mercy101

יתרון PACT


מחויב לתמוך סטודנטי ברחבי השכלתם, במרסי קולג 'מציעה חוויה לימודית אישית הכוללת את התכנית (PACT) חוזה ההישג האישי של המכללה. PACT היא תוכנית חונכות ארצית מוכרת כי משמשת כמודל להצלחה סטודנט. www.mercy.edu/ 877-MERCY-GO.

מנטור PACT שלך הוא אדם הנקודה שלך שעוזר לך לנווט החיים בקולג '. Mentor שלך יעזור לך להבין וליישם לסיוע כספי, לבחור את הגדולים ימניים, בחר ולהירשם כיתות, לעקוב אחר ההתקדמות האקדמית שלך, לפתח כישורי מנהיגות, לנחות סטאז, ולהתכונן לראיונות עבודה.

Mercy_ny

אווירה של קמפוס רצוי


הסביבה הטבעית מרהיבה על נהר ההדסון מבדילה קמפוס הנופי של הרחמים בכפר הציורי של מעבורת דובס. הרחוב הראשי של דובס פרי, רק כמה צעדים מן הקמפוס, מציע מסעדות מקסימות, בוטיקים, קניות, בתי קפה חיי קהילה תוססים. תחנת רכבת מטרו צפון, הממוקמת בקמפוס, שהופכת את העיר ניו יורק נגישה. אתה מגיע בלב מנהטן, ב- Grand Central Station, בתוך פחות מ -30 דקות. לבחון את מושג האמנות בבית MoMA, לחוות ברודווי, להחליק על הקרח בפארק בריאנט, לגלות האופרה במטרופוליטן, לתפוס משחק באיצטדיון היאנקיז או סיטי פילד, לחקור סנטרל פארק, מוזיאון המטרופוליטן לאמנות ואת הגן הבוטני, לצבור ניסיון עם אינספור הזדמנויות התמחות עבודה.

קמפוסים אחרים של רחמים, הממוקם במנהטן, בברונקס ביורקטאון הייטס, מציעים גמישות ונוחות.Affordability
רחמים מציעים אחד שיעורי הלימוד במכללה הפרטיים הנמוכים ביותר במדינה, ואת הנמוך ביותר במדינת ניו יורק. המכללה גם מספק חבילות מלגה נדיבה לתלמידים בעלי הישגים גבוהים. האם סטודנטי מגורים או היוממות, הם יגלו שפע של הזדמנויות חוויה מעשירה מכללה בכל חלק של העלות הממוצעת במשק.

הצהרת כוונות

Mercy_DF1

מכללת רחמים מחויבת לספק לתלמידי מוטיבציה את ההזדמנות לשנות את חייהם באמצעות השכלה גבוהה על ידי הצעה במדעי רוח ותוכניות מקצועיות בסביבות למידת איכות אישיות גבוהות, ובכך מכין את התלמידים לצאת קריירה מתגמלת, להמשיך ללמוד במשך כל חייהם ולפעול מוסרי ואחראית בעולם משתנה.

MercyMission
התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Mercy College

עם תעשייה גדלה מהר יותר מכל אחד אחר, התכנית שלנו תעזור לך להגן על העולם הדיגיטלי חיים תלויה. בגלל יכולים להיות גיבורים משרות שולחן! ... [+]

בגלל יכולים להיות גיבורי משרות שולחן

עם תעשייה גדלה מהר יותר מכל אחד אחר, התכנית שלנו תעזור לך להגן על העולם הדיגיטלי חיים תלויה.

בעולם של היום אין שום דבר יותר חשוב מאשר רכישת השכלה ומיומנויות מתקדמות כדי להגן על המידע הפרטי שלנו. חברות, ממשלות, רשויות אכיפת החוק ויחידות כל להתמודד עם מורכבות ההולכת וגדלו בעולם המחובר יותר ויותר שלנו והצורך הוא נתוני ההגנה ו להתכונן לגרוע מכל. העבודה שלך בתכנית Cybersecurity MS תכין אותך לקריירת סוכנות ממשלתית, אכיפת החוק, חברות פרטיות, בתי חולים, ארגוני בריאות ומחלקות IT.... [-]

ארצות הברית USA Online New York Dobbs Ferry Yorktown Heights  + 1 יותר
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Mercy College

למד לנהל ולהוביל עם מאסטר לתואר השני 1 השנים שלנו את מה שנדרש כדי להיות מנהיג חדשני בעולם העסקים המשתנה במהירות של ימינו. ... [+]

למד לנהל ולהוביל עם התואר השני 1-השנה שלנו

יחידה מה שנדרש כדי להיות מנהיג חדשני בעולם העסקים המשתנה במהירות של ימינו.

עם מגיסטר למדעים מנהיגות ארגונית (MSOL), אתה תהיה מוכן בעולם המשתנה ללא הרף הזה. המדריכים המוערך שלנו משלבים שנות ניסיון עם כישורי מובילים בתעשייה וידע על מנת להקנות לתלמידים את היכולות הדרושים להם כדי להצליח ולהבדיל את עצמם בתוך המקצוע הנבחר שלהם.

תכנית MSOL מספקת לתלמידי הזדמנויות להפגין יוזמה ומייד להחיל הלמידה שלהם למצבים דינמית, בזמן אמת בתוך הארגונים שלהם. עבור קבוצות ארגוניות, תכנית הלימודים הוא אישי נוספת על מנת להבטיח יחס ישר בין יוזמות ארגוניות למידה של תלמידים. ... [-]

ארצות הברית USA Online New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Mercy College

שני בניהול משאבי אנוש למד כיצד לפתח ולנהל צוותים עסקיים בארגונים למטרות רווח ולא למטרות רווח. ... [+]

MS בניהול משאבי אנוש

למד כיצד לפתח ולנהל צוותים עסקיים בארגונים למטרות רווח ולא למטרות רווח.

הפוך למקצוען בתחום משאבי אנוש. זה מה התואר שני למדעי ניהול משאבי אנוש נועד לעשות. תלמד כיצד לנהל ולפתח צוותי משאבי אנוש בעסקים, בתעשייה ובמגזר שלא למטרות רווח.

מידע תוכנית

מטרה

המאסטר של מדע ניהול משאבי אנוש נועד להכין את מנהלים להשתתף בפועל בניהול ופיתוח משאבי אנוש בעסקים ובתעשייה. התוכנית מספקת הוראה להכין את התלמידים קריירה כאנשי מקצוע בתחום ניהול משאבי אנוש; מציע רקע, מושגים ומיומנויות תיאורטי לאלה שכבר בתחום, כך שהם עשויים לשפר עמדותיהם להקל התפתחותם בתוך המקצוע; ומציג מוכוונת יישומים, מוקד-העולם האמיתי עבור כל מי שרוצה לבנות מיומנויות ניהול מפותחת. תנאי קבלה מעיינת דרישות הכלליות קבלה בגרות בסעיף הקבלה הבוגרת בקטלוג זה. ציפיות של הבוגר... [-]

ארצות הברית USA Online New York Dobbs Ferry
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית

We are Mercy College

Mercy College
כתובת
Mercy College 555 Broadway
10522 Dobbs Ferry, New York, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 877-637-2946
כתובת
66 West 35th Street (Herald Square)
10001 New York, New York, ארצות הברית
טלפון
undefined
כתובת
1200 Waters Place
10461 New York, New York, ארצות הברית
טלפון
undefined
כתובת
2651 Strang Boulevard Yorktown Heights
10598 Yorktown Heights, New York, ארצות הברית
טלפון
undefined
כתובת
USA Online, ארצות הברית
טלפון
undefined