McCombs School of Business

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

איפה מנהיגות הוא הרוויח ™

אחד מבתי הספר העסקיים הגדולים והמובחנים ביותר במדינה, בית הספר לעסקים של McCombs באוניברסיטת טקסס באוסטין, מוקדש לחינוך מנהיגי העסקים של מחר, תוך יצירת ידע לתעשייה ולחברה. דירוגים לספר רק חלק מהסיפור של מה הופך McCombs כל כך גדול, אבל זה התחלה טובה. אנחנו אחד מבתי הספר המעטים במדינה כדי לקבל סימני העליון כמעט בכל תחומי המומחיות העסקית מדורגת מדי שנה על ידי חדשות ארה"ב

מקומבס מחנכת יותר מ -6,000 סטודנטים לתואר ראשון, MBA, MPA ו- Ph.D. סטודנטים בכל שנה, יצירת אחת ההשפעות המצטברות הגדולות ביותר של כל בית הספר העסקי בעולם. כ -2000 אנשי מקצוע משתתפים מדי שנה בתוכניות מותאמות אישית המיועדות למנהלים עובדים ולחברות שלהם. תוכניות אלו מתקיימות במחלקה הראשונה שלנו AT

בית הספר לעסקים של מקומבס מאופיין ביוזמת האוניברסיטה כדי לקדם חזון חדש להשכלה גבוהה, תוך חינוך מנהיגים שיצרו ערך לחברה. החזון שלנו הוא להפוך לאחד מבתי הספר העסקיים הבולטים בעולם; בשנים הקרובות, התוכנית האסטרטגית שלנו תתמקד בשבע יוזמות שיגיעו למטרה שלנו.

מצוינות בהוראה

שאל את הסטודנטים של McCombs על ההיבטים המועדפים עליהם בבית הספר, ותמיד הם מציינים את האיכות והנגישות של הפקולטה. קבוצה דינמית זו של מנהיגי ידע ידועה ביצירת מחקר עסקי רלוונטי (אנחנו בין בתי הספר המחקריים הכי פרודוקטיביים במדינה) עם לימוד האתגרים והרמות. חברי סגל McCombs לא רק לכסות את המקרים העסקיים סטנדרטיים, הם יוצרים ידע עסקי.

המרכז למצויינות בהוראה

אחת היוזמות לבית הספר כוללת הגדלת התמיכה בהצטיינות בהוראה עם יצירת יחידה מוסדית לתמיכה במאמצי הסגל לשיפור האפקטיביות הלימודית. המרכז להוראת המצוינות יסייע בשיתוף פעולה של הסגל באמצעות תכניות הדרכה רשמיות, תקשורת עמיתים לעמיתים, הזדמנויות לחניכים להוראה וליוזמות אחרות.

עמיתי הוראה מק'קומבס

ההרכב של עמיתי ההוראה של מק'קומבס ייווצר לכבוד המורים הטובים ביותר בקרב סגל ההוראה. כיום, שמונה חברי סגל הם חלק מהאקדמיה של המכללה האקדמית. McCombs הייתה גם מובילה במתן הזדמנויות חינוכיות חווייתיות, כולל קורסי 366P Practicum ותוכנית מנהיגות ברמה לתואר ראשון, קרן השקעות ותוכניות שיווק וקרנות הון סיכון במנהל עסקים ותרגול מס של MPA.

אתגרים חברתיים

בתי הספר העסקיים הבולטים בעולם מתמודדים עם אתגרים ומומחיות אנושיים חשובים, הנלמדים יחד כדי ליצור מחקר ותכנות של רלוונטיות חברתית עכשווית. בית הספר לעסקים של McCombs נמצא בעמדה ייחודית לתרום לדיאלוג סביב שתי הבעיות המטרידות ביותר בעולם, יעילות אנרגטית וקיימות וחדשנות ויצירתיות.

לערים המארחות תוכניות אקדמיות של McCombs יש יתרונות משמעותיים בייצור אנרגיה מסורתית ואלטרנטיבית. טקסס היא המובילה של האומה בנפט גולמי, ייצור גז טבעי, כמו גם כוח הרוח ייצור אוסטין הוא מרכז הטכנולוגיה המתעוררים עבור צורות חדשניות של אספקת אנרגיה ושימור.

קהילה

המטרות של בית הספר לעסקים של McCombs יכולות להיות מושגות רק בתוך קהילה מלאה ומעורבת. עבור מק'קומבס, קהילה זו כוללת סגל, צוות, סטודנטים, מיטיבים ובוגרים.

הקמפוס הזה והאנשים המלמדים והלומדים כאן ידהים אותך. התלמידים שלנו חולקים את הכיתה עם אנשים מוכשרים ומגוונים מכל חלקי העולם בסביבת למידה קולגיאלית שזוהתה על ידי תלמיד אחד כ"תחרות שיתופית ". הלימודים מתחילים בכיתה אך ממשיכים במתקני הלימוד של הסטודנטים, קמפוס יפה של אוניברסיטת טקסס באוסטין, ברחבי העיר, וכן באמצעות הידיים על פרויקטים עבור חברות טקסס והעולם. קרוב לוודאי שבשום זמן אחר בחייך לא תיתקל בטבילה שלמה כזו בסביבה של מצוינות, למידה וקידום חיים.

העיר שלנו

אוסטין היתה הפתעה נעימה עבור סטודנטים ומבקרים עסקיים מחוץ למדינה, אבל מזג האוויר הגדול של העיר, אווירה ידידותית, הכלכלה המשגשגת כבר לא סודות. בחודש מאי 2010, בשם Kiplinger בשם אוסטין

הדמוגרפים מכנים את אוסטין "עיר של רעיונות", אחד מקומץ של אזורים אמריקאיים שבהם יצירתי יצירתי חדש של יזמים, אנשי עסקים, אמנים, חזון הם עיצוב מחדש של המודל לשגשוג האמריקאי.

כוח עבודה משכיל היטב, אוניברסיטת מחקר ברמה עולמית, אקלים עסקי נוח, מבנה מס סביר, ואיכות חיים יוצאת דופן הן חמש הסיבות העיקריות מדוע חברות בוחרות באוסטין. מעל 800-מוליך למחצה, אנרגיה, מחשבים, חברות תוכנה להתקשר אוסטין הביתה. תעשיות אחרות, כגון מדעי החיים, מולטימדיה, סרטים, מוסיקה ולוגיסטיקה והפצה מיוצגים היטב וצומחים.

בקר באתר שלנו כאן .

מיקומים

אוסטין

כתובת
2110 Speedway, b6000
TX 78705 אוסטין, טקסס, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך