קרא את התיאור הרשמי

שמו של ג'וילארד ואליס ס מריוט, בית הספר מריוט מניות ניהול רבים את אותם ערכים אשר נבנה אחד companies.When המצליחים ביותר בעולם האירוח הקמת החברה שלו בשנת 1927, אמר מר מריוט, "ההצלחה היא לא הסופי ". אנו עוקבים בחדשנות רוח, לעודד את זה, צופה את הפרטים, ודוחף לשלמות. שליחות השכלה כדי למשוך, לפתח, וגברים ונשים מקום של אמונה, אופי, ויכולת מקצועית, אשר יהפכו למנהיגים מצטיינים מסוגל להתמודד עם השינוי בסביבה דינמית העולמי. מחקר כדי לקדם את הידע על ידי בנייה על יסודות רעיונית חזקה כדי לזהות ולפתור בעיות קריטיות בניהול, תוך התמקדות תשומת לב מיוחדת, הנהגים העולמי טכנולוגי, יזמי. Outreach כדי להרחיב את הברכות של חינוך וניהול לחברי הכנסייה ברחבי העולם. ידידות כדי לפתח חברים האוניברסיטה הכנסייה ברחבי העולם באמצעות השירות בארגונים מקצועיים על ידי שיתוף פעולה בפיתוח וניהול תכניות החינוך. בית ספר המכללה בריגהם יאנג של אוניברסיטת העסק הפך בית הספר לניהול בשנת 1975. בית הספר נקרא על שם מייסדי חברת מריוט ג'וילארד ואליס ס מריוט בשנת 1988. בית הספר שוכן מריוט אלדון נ 'טאנר בניין בן שבע קומות, 120,000 רגל מרובע, מבנה גרניט הממוקם על BYU הקמפוס Provo, יוטה. סטודנטים כ 1900 סטודנטים לתואר ראשון 1,100 סטודנטים לומדים בבית הספר מריוט. כמעט 75 אחוז מהתלמידים הם דו לשוניים, כ -20 אחוזים מדברים שפה שלישית. רוב חיו בחו"ל. בית הספר נרשם כ -10 אחוז הסטודנטים הבינלאומי. בוגרים הספר יש כמעט 44,000 בוגרים. למעלה מ 900 בוגרים פעיל לייעץ לסטודנטים באמצעות תוכנית חונך מתנדב. למעלה מ 500 בוגרים וחברים מעורבים עם המועצה המייעצת של בית הספר הספציפי תוכנית לוחות.  

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Marriott School of Management, Brigham Young University

תערובות MISM מערכות מידע תורת עם "ידיים על" גישה ללימוד מערכות מידע עיצוב מיומנויות ביצוע. ... [+]

יחידת מערכות מידע לניהול (MISM) תואר מיועדת לסטודנטים המבקשים קריירה מקצועית בתחום מערכות המידע. תערובות MISM מערכות מידע תורת עם "ידיים על" גישה ללימוד מערכות מידע עיצוב מיומנויות ביצוע. נושאים ניהול מודגשים במיוחד.

מידת MISM כולל תוכנית הלימודים המתוקנת החדש מאפשר לתלמידים לפתח תשתית של מפתח נושאים ISys כולל ניהול ואסטרטגיה, אנשים וארגונים, ארכיטקטורת ה-IT, ופיתוח מערכות. ... [-]

ארצות הברית פרובו
בקשת מידע
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Marriott School of Management, Brigham Young University

המשימה של התוכנית MAcc היא להשיג מצוינות בחינוך חשבונאית לטפח תשוקה ללמוד כל החיים. ... [+]

מטרת התוכנית

המשימה של התוכנית MAcc היא להשיג מצוינות בחינוך חשבונאית לטפח תשוקה לחיים ארוכים הלמידה מושתת על ערכים של כנסיית ישוע המשיח של קדושי אחרית הימים. את ערכי הליבה של התוכנית הם:

התלמיד להתמקד - אנו רואים בסטודנטים לקוחות העיקרית שלנו ואת השותפים שלנו ללמוד. מלגות - אנחנו מאשרים הגדרה רחבה של מלגות כפי שמעידה הסקירה איכות עמיתים.

צפוי למידה ותוצאות ... [-]

ארצות הברית פרובו
בקשת מידע
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Marriott School of Management, Brigham Young University

ה-MBA BYU משלבת איכות גבוהה בעלות נמוכה יחד יציע לך השכלה ניהול מצטיין של ערך עליון. ... [+]

BYU תוכנית MBA ממומן ברובו על ידי כנסיית ישוע המשיח של קדושי אחרית הימים. מנהיגי הכנסייה שלנו משתוקקים לפתח את מנהיגי העתיד. החסות שלהם יוצר חובות ייחודיות והזדמנויות. בנוסף לייצור בוגרים מצטיינים מבוקש על ידי חברות מובילות, אנו מבקשים לקדם את השליחות ברחבי העולם של הכנסייה, אשר הוא חי טוב יותר באמצעות לימוד ויישום של הבשורה של ישו. אנו מאמינים כי פיתוח של מנהיגים עסקיים ברחבי העולם אופקים הטבות הכנסייה ואת העולם בכלל. כמו כן, מצאנו כי מנהלי נאור ידי אמיתות הבשורה השראה לשתף אותם יעילים יותר מבחינת מקצועית גרידא. ... [-]

ארצות הברית פרובו
בקשת מידע
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית