Marian University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מה זה Marian University ?

נוסדה בשנת 1936 על ידי קהילת אחיות סנט אגנס, Marian University היא Marian University משותפת, קתולית, אשר מעוררת הצלחה אישית ומקצועית באמצעות חינוך מרתק, המבוסס על ערכים. עם גודל הכיתה הממוצע של 15 סטודנטים יחס של תלמיד ל-סגל של 12: 1, סטודנטים באוניברסיטת Marian University לקחת חלק שיתופי, הידיים על חוויות למידה המאפשרים תיאוריה בכיתה משולבת וניסיון מעשי בעבודה. סטודנטים Marian University בוגר היטב מוכן להתחיל קריירה מרגשת בשדות שלהם או להתקבל לבוגרי קפדני ותוכניות מקצועיות ברחבי המדינה.116043_pexels-photo-864994.jpeg

למה מריאן

השראה כדי לעזור לך להצליח, Marian University גאה לספק חינוך יישומי, המבוסס על ערכים, העונה על הצרכים של כל התלמידים. הבטחת החינוך האישי, על הידיים, Marian University מספק חוויה חינוכית איכותית, במיוחד בהשוואה למכללות פרטיות פרטיות באוניברסיטאות באזור.

Marian University מדורגת 12 כמו "תשואה גבוהה לכל החיים על ההשקעה (ROI) קולג '" בין כל הציבור והציבור ויסקונסין מכללות ואוניברסיטאות על ידי מכללות משתלמת באינטרנט (ACO). בוגרי Marian University נמנים על בתי הספר המדורגים ביותר בוויסקונסין, שנהנים מעליית הרווחים הגדולה ביותר בינם לבין אלו שאינם בעלי תואר מעל שלושים שנה.115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

הסמכה ואישורים

ועדת הלמידה הגבוהה

מריאן מוסמכת באמצעות ועדת הלמידה הגבוהה (HLC), סוכנות הסמכה אזורית למוסדות להשכלה גבוהה, המבוססת על אזור צפון המרכז של ארצות הברית. מריאן הוסמכה לראשונה ב -1960 והוסמכה מחדש ב -2016. הסמכה מחדש של מריאן מאמתת ומציעה את ההצעות האקדמיות, הממשל והמנהל, המשימה, הכספים והמשאבים שלנו.

יחד עם ההסמכה המוסדית, מריאן יש כמה תוכניות מוכר:

 • עסקים יש מספר תוכניות מוכר באמצעות האסיפה הבינלאומית עבור קולגייט עסקים החינוך (IACBE).
 • תוכנית תואר baccalaureate בסיעוד תוכנית תואר שני בסיעוד באוניברסיטת Marian University הוא מוכר על ידי הוועדה על חינוך סיעוד קולגייט.
 • תוכנית העבודה הסוציאלית מוסמכת באמצעות המועצה לחינוך לעבודה סוציאלית (CSWE).
 • להכשרת מורים יש מספר תוכניות לתואר ראשון ותואר שני מוכר באמצעות המועצה הלאומית להכשרת מורים להוראה (NCATE).

אישורים

למריאן יש מספר אישורים שיוכיחו כי התלמידים מקבלים חינוך איכותי. אישורים אלה מראים כי אנו מוחזקים על פי תקנים פרוגרמטיים ותפעוליים. מריאן גם מחזיקה במספר אגודות חינוכיות כדי להבטיח לתלמידים חוויה חינוכית איכותית.

המועצה הלאומית להסכמי הדדיות של המדינה (NC-SARA)

מריאן מציעה כמה תוכניות מקוונות שתוכננו עם התלמיד הלא מסורתי. בין אם אתה לוקח את כל הקורסים באינטרנט או לערבב מקוון ו פנים אל פנים פורמטים, אתה מקבל את אותה ניסיון Marian University .

מריאן היא חברה ב- NC-SARA (המועצה הלאומית להסכמי הדדיות של המדינה). SARA הוא הסכם "בין המדינות החברות וארצות הברית קובע כי סטנדרטים לאומיים דומים עבור הצעה בין מדינתית של תוכניות חינוך מרחוק מרחוק חינוך ותכניות. זה נועד להקל על התלמידים לקחת קורסים מקוונים המוצעים על ידי מוסדות postecondary מבוסס במדינה אחרת "(NC-SARA).

מדינות שאינן משתתפות כיום במועצה הלאומית להסכם הרשאה של המדינה כוללות את קליפורניה, מסצ'וסטס ופוארטו ריקו.114424_pexels-photo-933964.jpeg

שליחות וערכים

המשימה שלנו ואת הערכים

מודרכת על ידי המשימה שלנו ואת ערכי הליבה, Marian University מחויבת להרחיב את החינוך שלך מעבר לגבולות של הכיתה והוא נועד להשפיע על הלב שלך ואת המוח בדרכים מובחנות ומשמעותיות לך. הפקולטה, הצוות והסטודנטים שלנו - בין אם מסורתיים או לא מסורתיים, סטודנטים לתואר ראשון, בוגר או מקצועי - מגיעים Marian University כדי להצטרף לקהילה של תלמידים לכל החיים המתמקדים בתמיכה בחינוך ובשירות לקהילה.

הצהרת משימה

Marian University היא קהילה קתולית ליברלית ליישם מברך על מסורות רוחניות מגוונות. בחסות קהילת האחיות של סנט אגנס, Marian University עוסקת התלמידים בחינוך של האדם כולו. אנו מאמצים צדק וחמלה ומשנים חיים עבור שירות מקצועי ומנהיגות בקהילה העולמית.

הצהרת חזון

פיתוח פוטנציאל והעשרת חיים באמצעות הוראה ולמידה - מאוחדים בשירות לעולם צודק ואנושי.

הצהרת חזון בפעולה:

 • Marian University , Marian University אמנויות ליברליות קתוליות המושתתת על הכריזמה של קהילת האחיות של סנט אגנס, היא קהילת לימוד ולימוד תוססת וממוקדת ערכים.
 • מתן ניסיון להשכלה גבוהה לסטודנטים לתואר ראשון, בוגר, ומקצועי, Marian University מטפח את היכולת לשגשג בכל תחומי החיים: רוחניות, חינוך, קריירה, שירות לאחרים.
 • Marian University תומכת בתלמידים כאשר הם עוסקים בחינוך קפדני המטפח מחקר ומלגה למען למידה ופיתוח קריירה.
 • Marian University משמרת אבטחה פיננסית מונעת המשימה, תוך שיפור מוניטין של מתן חינוך זול, גם עבור אנשים עם אמצעים צנועים.
 • עבודה זו מתבצעת בכיתות, באינטרנט, בדרכים ובמקומות שעדיין לא ידועים.

ערכי ליבה

חמשת ערכי הליבה שלנו מעוררים את כל מה שאנחנו עושים באוניברסיטת Marian University - בכיתה, בפעילויות בשירות לאחרים ובמערכות היחסים שלנו.

קהילה

 • מכבדים את המגוון שלנו כפרטים, אנו מעודדים, מאתגרים ומטפחים זה את זה, מתחברים יחד כדי להשלים את המשימה והחזון המשותף שלנו.

לְמִידָה

 • אנו עוסקים בתהליך של שיתוף פעולה לאורך החיים של חיפוש האמת והשקעת ידע וערכים כדי להפוך את הפרט, את הקהילות שלנו ואת העולם.

שֵׁרוּת

 • באמצעות שירות פעיל ומשרד, אנו תומכים אחד בשני ומבקשים לענות על הצרכים של הקהילה גדול.

צדק חברתי

 • אנו פועלים ליצירת שינוי אישי וחברתי התומך בערכו, בכבודו ובהזדמנויותיו של כל אדם.

מסורות רוחניות

 • בהערכת המורשת הדתית הקתולית של מריאן, אנו מכבדים את חירותו של כל אדם לחקור מגוון של אמונות רוחניות.113235_pexels-photo-901964.jpeg

מיקומים

פונד דו לאק

כתובת
45 S. National Ave
54935-4699 פונד דו לאק, ויסקונסין, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך