קרא את התיאור הרשמי

מכללת Maitripa היא המכללה טיבטי בודהיסטי הראשון בצפון מערב האוקיינוס ​​השקט, היה המארח של פסגת הסביבה הדלאי לאמה מאי 2013. מכללת Maitripa מבוססת על האמונה כי הגות בודהיסטית ויש בפועל תרומות משמעותיות כדי להפוך לחברה ותרבות אמריקאית. בראשות גשה Lharampa, Yangsi רינפוצ'ה, המודל החינוכי של Maitripa מבוסס על שלושה עמודי התווך של מלגות, מדיטציה, שירות, מתן חוויה חינוכית מהורהרת טרנספורמטיבי. מלגות מלגות הסנגהה הוסמכו, לוח זמנים גמישים, ואת האטרקציות של פורטלנד, אורגון, לשים תואר הבוגר הסביר שלך או השתלמות בהישג יד. Maitripa הוא גם מכללת מדיסצ"ת מרכז.

Maitripa המכללה

פילוסופיה של החינוך שלנו: שלושת עמודי התווך

אנו מאמינים בכוחו של החינוך לטפח את הפוטנציאל שלנו ליצור חיים בעלי משמעות. במרכזו של החינוך במכללת Maitripa הם שלושת עמודי התווך של מלגות, מדיטציה, ושירות.

שלושת עמודי התווך של החינוך בבית Maitripa המכללה

הן עבור התואר השני בלימודי בודהיסטיי הריבון של מעלות אלוהות, שלושה עמודי התווך של מלגות, מדיטציה, ושירות הם בסיס. אנו מבינים שכל אחד משלושת עמודי התווך זמין במספר דרכים שונות בהדרכות החיות-mindfulness שלנו, מרכזי הדהרמה, מכללות, וארגונים ללא כוונת רווח נמצא בכל מקום. רק ב Maitripa מכללה הם חברו יחד כדי ליצור חינוך טרנספורמטיבי ומשולב, אשר מעוגן במסורת.

מה שייחודי Maitripa המכללה היא העובדה כי קורסי מדיטציה ופילוסופיה שלנו לומדים הן על ידי חוקרים מערביים מאומן המאסטרים הטיבטים האמונים על מסורת, כולל הליבה של הסגל שלנו כיום, גשה Lharampa Yangsi רינפוצ'ה, שמדבר אנגלית רהוטה ונותן הוראה באופן כי הוא רגוע, אוהב, ישירות מניסיונו האישי.

מלגה

במסגרת מחקר מדעית אקדמי קפדני, כולל קורסים על Lamrim, מדיאמקה, מאורס בודהיזם, תולדות פילוסופיה בודהיסטית, תאוריות והשיטות, ועוד, יש לנו גישה היא את רוחב היריעה של מלגה זמינה באקדמיה המערבית ואת העומק של ידע וחוכמה המשודר דרך מסורת Gelug של הבודהיזם הטיבטי. דרך כיתות דיאלוג סמינר בסגנון פתוחים, הסגל שלנו ושל סטודנטים להפוך מלגה בודהיסטית מתעוררת לחיים.

מדיטציה

בניגוד למקומות רבים בם אחד יכול להתאמן mindfulness או מדיטציה היום, קורסי המדיטציה שלנו משולבים עם לימוד מציעים מסלול ברור וישיר להכיר את עצמך עם תודעתנו. באמצעות חשיפה ראשונית השביל דרך הספרות הקלאסית והמודרנית, ומיד אחריו יושב בפועל על אותו דבר, אנחנו יוצרים מפה להבנת החוויות שלנו במדיטציה. כתוצאה מכך נדבך המדיטציה, אנו לומדים את התרופות כדי הראש-הן חרדה או משעמם להלכה ולמעשה. השיעורים שלנו הם מייד מודרני, מתמקדים בנושאים ואת טעויות נפוצות של תרגול עכשווי, ועתיק, קשה לתוך בשיטות מסורתיות הארומתרפיה עבור הרגלה את עצמך עם המוח.

שירות

נדבך השירות שבו "הגומי פוגש את הכביש" בתוך חינוך מכללת Maitripa. היכרות עם מערכות יחסים מחוץ בטענה המכללה, התלמידים הם זיווג עם שותף בקהילה שאיתם הם מקדישים מזמנם וממרצם בשירות. עבודה בהוספיס, בבתי כלא, בבתי ספר, עם הקהילה חסרת הבית, בסביבות בין-דתיות, או כל מספר של יכולות מתנדבים אחרות בתוך ומסביב פורטלנד, תלמידים הם מודרכים לפתח היווצרות רוחנית אישית כבסיס שממנו ניתן לקחת המחקר שלהם לתרגל את הכרית לעולם כדי להועיל לאחרים.

בסמסטר הראשון שלהם חינוך למידת השירות, סטודנטים להתמקד במחקר צרכים-ניתוח של קבוצות לשירותים חברתיים ממוקדים בפורטלנד. בשנת הסמסטרים הבאים, סטודנטי לאמן ולבסוף ומגישים עם ארגוני שותפים שנבחרו, ולהשתתף בפגישות סדירות של השתקפות מובנהית וניתוח בקבוצות קטנות עם Yangsi רינפוצ'ה וצוות Maitripa אחר. במקביל, תלמידים ליהנות מהניסיון של מספר מרצי אורחים מארגוני שירות מקומיים, אשר יצטרפו בכיתה לשתף ידע השראתם.

התכנית למידת השירות לשיאו בסוף השנים עם מצגות בעל פה ובכתב אשר מבקשות לשלב את החוויות הפנימיות של התלמידים וחיצוניות בשירות, כמו גם הקשר חווית השירות שלהם בתוך הפרדיגמה הגדול של לימודיהם בבית Maitripa.זה לא מספיק להיות לוהט. אתה חייב לפעול. ישנם שני היבטים לפעולה. אחת הוא להתגבר על העיוותים או צרות של המוח שלך, כי הוא, במונחים של הרגעה ולבסוף להפיג כעס. זוהי פעולה מתוך חמלה. השני הוא יותר חברתי, יותר לציבור. כשמשהו צריך לעשות בעולם כדי לתקן את העוולות, אם אחד הוא באמת מודאג עם תועלת לאחרים, צריך להיות מעורב, מעורב. הזדרזתי קדושה הדלאי לאמה

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Maitripa College

לתואר השני בודהיסטי ללימודים הוא תכנית לתואר שני 44-אשראי בניהולו של Yangsi רינפוצ'ה. מידת MA מתמקדת המשלב לימוד אקדמי קפדן עם דרישות שירות מדיטצית הקהילה להציע חינוך מעו ... [+]

לתואר השני בודהיסטי ללימודים הוא תכנית לתואר שני 44-אשראי בניהולו של Yangsi רינפוצ'ה. מידת MA מתמקדת המשלב לימוד אקדמי קפדן עם דרישות שירות מדיטצית הקהילה להציע חינוך מעולה, משולב בלימודים בודהיסטים, והוא מיועד לסטודנטי מבקשים מעמיקים והבנה ביקורתית של הגות בודהיסטית בהקשר שניהם מסורתיים ואקדמי מילגה. החוויה המדיטטיבית זוגות מידת השביל והכשרה לשלב עקרונות בודהיסטים לשירות פעיל בשותפות עם תכנית ליבת פילוסופים שנועדה לעגן את סטודנט עקרונות בודהיסטים, לוגיקה, טיעונים פילוסופיים, וטכניקות מדיטציה. השילוב של מלגה, מדיטציה, ושירות מודגש, עם קורסים נדרשים נוספים בשיטות מחקר, היסטוריה, ומינימום של שתי תקופות כהונה של שפה טיבטית קלסית. בחינות מקיפות, או במקרים חריגים, תזה, היא הדרישה לתואר אבן הראשה.... [-]

ארצות הברית פורטלנד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

Maitripa College

מכללת Maitripa מציעה מינימום אשראי חזק, 72, שלוש עד ארבע שנתי הריבון של אלוהות (MDiv) תואר בניהולו של Yangsi רינפוצ'ה. MDiv הוא תואר מקצועי התמקד בגישה בודהיסטית לטיפוח מ ... [+]

מכללת Maitripa מציעה מינימום אשראי חזק, 72, שלוש עד ארבע שנתי הריבון של אלוהות (MDiv) תואר בניהולו של Yangsi רינפוצ'ה. MDiv הוא תואר מקצועי התמקד בגישה בודהיסטית לטיפוח מיומנויות אינטלקטואליות, רוחניות, מקצועיות כדי לעבוד כסוכן של שינוי החיובי בעולם. אימון Scholastic ומהורהר מהווה בסיס יציב לחקיקת במיומנות חוכמה וחמלה culturally- רלוונטי. מועמדים מוכנים לחיים של שירות ומנהיגות במגזר ללא כוונת הרווח ותפקידי רבנות מסורתיות בתוך בודהיסטי, בין-דתי, או מוסדות וקהילות חילונים.... [-]

ארצות הברית פורטלנד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית