קרא את התיאור הרשמי

מילווקי בית הספר להנדסה היא פרטית, ללא כוונת רווח באוניברסיטה מציעים תואר ראשון ותואר שני בהנדסה, עסקים, מתמטיקה וסיעוד אנגלית אינטנסיבית למטרות אקדמיות תוכנית עבור אלה המעוניינים לשפר את כישורי אנגלית שלהם. ב MSOE, תוכלו למצוא קהילה אכפתית של סטודנטים וחברי סגל. יחד, אנו מחויבים לטפח רמה גבוהה יותר של תכנות ומחקר אקדמי, ושירות אישי, הדרכה והדרכה.

מדוע בחר ב- MSOE?

התלמידים מקבלים ניסיון בעולם האמיתי בתוכניות מובילות, מאנשי סגל מומחים. בסיום הלימודים, אתה תהיה מוכן להיכנס חלק הקריירה ביותר ביקוש. למעשה, בשנים 2014-2014, 96% מהבוגרים שלנו קיבלו את העבודה או לבית הספר ללימודים מתקדמים על פי בחירתם. ישנן סיבות רבות מדוע MSOE בולטת בהשוואה לאוניברסיטאות אחרות בעלות דירוג גבוה. הנה רק כמה.

פרופסורים מומחים

ההוראה באה קודם כל ב- MSOE. כל כיתה (בממוצע 21 סטודנטים) ומעבדה שאנו מציעים, נלמדים על ידי אנשי סגל מנוסים. אין כאן עוזרי הוראה.

ניסיון עולמי

רוב האוניברסיטאות לדבר על הצעת הידיים על העבודה, אבל כמה יכול להתאים את הממוצע של 600 שעות של ניסיון מעבדה תקבל בתור סטודנט ב MSOE. למעשה, יש לנו יותר מעבדות בקמפוס שלנו מאשר כיתות לימוד - וכולם זמינים לסטודנטים לתואר ראשון.

תוכניות מובילות

MSOE של תוכניות הנדסה לתואר ראשון כבר מדורגת במקום ה -10 בארה"ב על ידי חדשות ארה"ב

4 שנות אחריות

MSOE הוא אחד רק קומץ של אוניברסיטאות ברחבי הארץ, אשר מבטיח לסטודנטים יקבלו את השיעורים שהם צריכים לסיים ב 4 שנים.

קריירה שיעורי מיקום

כמה אוניברסיטאות במדינה יכולות להכות את שיעור ההשמה הממוצע של 96% - שלא לדבר על שכר ממוצע של בוגרי 56,522 $.

מיקום, מיקום, מיקום

החיים והלמידה במזרח העיר - השכונה התוססת שלנו במרכז העיר ואחד ממילווקי ביותר ומרגשים ביותר - ימקמו אתכם בתוך צעדים מהזדמנויות מקצועיות, הזדמנויות אקדמיות, תרבותיות ופנאי. ואנחנו רק בלוקים מאגם מישיגן!

מקום להתאמה

יהיו לך הרבה הזדמנויות להגיע בכושר, להסתבך או פשוט לקבל חברתית עם חברים כמו אופקים בעלי אינטרסים דומים. MSOE מציעה יותר מ -70 ארגונים אקדמיים, מקצועיים וחברתיים, מועדונים וספורט בין-תחומי.

זה הכול על המקום שממנו באנו

מאז הקמתו בשנת 1903, סטודנטים של MSOE, סגל, תוכנית הלימודים וההיסטוריה המשיכו להתפתח. מנהיגי העסקים והתעשייה שיתפו פעולה בפיתוח המוסד, וקיים קשר הדוק שנמשך לאורך ההיסטוריה של MSOE.

הצהרת חזון

MSOE יהיה תמיד בחוד החנית של החינוך המקצועי עם דגש הן על תיאוריה והן על טכנולוגיה, יחד עם מעבדות אינטנסיביות וקריירה בפועל.

הצהרת משימה

MSOE מספק אקלים חינוכי אינטראקטיבי מתמשך לתלמידים להיות בוגרי היטב, מנוסים מבחינה טכנולוגית ואנשי מקצוע ומנהיגים פרודוקטיביים ביותר.פילוסופיה תפעולית

המשימה תבוצע באמצעות סביבה מאורגנת הממקמת סטודנטים מגויסים בקפידה בין סגל מוסמך, צוות תמיכה ייעודי ושותפים אסטרטגיים בעסקים ובתעשייה - כולם מחויבים לעמוד ביעד הסופי של בוגר המוכן באופן מלא לפרודוקטיביות מיידית ולימודים מתקדמים. סינרגיזם כזה כולל את המרכיבים הבאים:

סגל - בעל קולקטיב את תפיסת תכנית הלימודים בהתמחויותיהם; מחוייבות למצוינות בהוראה והשתלמויות נוכחיות באמצעות ניסיון תעשייתי / קריירה, הישגים לימודיים, מחקר יישומי, פעילות חברה מקצועית והשתלמויות; העריכו ללא הרף דרכים לשלב את המידע הטכנולוגי המוביל הנחוץ ליישום עתידי.

סגל - מחויבת לספק סביבה של תמיכה כוללת, כולל אקדמית, ניהולית, פיננסית ופיתוח, כדי לסייע לסטודנטים, ולסגל בכל מקום מתאים, ברכישת ידע, ניסיון בעבודה ומנהיגות. כמו כן, לעבוד בשיתוף עם סגל כדי לספק ולתמוך בפעילויות המאפשרים לתלמידים ליהנות חוויות עם עסקים, תעשייה / קריירה, פעילות קהילתית, יחד עם מעורבות ישירה עם כל הרמות של המתרגלים ברמת הכניסה למנהלים בכירים בחברה.

עסקים ותעשייה - מחויבת לתמיכה הדדית של האוניברסיטה ושל בוגריה. במסגרת מאמצי החינוך המתמשך, תציע MSOE הזדמנויות נרחבות בפעילויות הסברה, הכוללות תכניות להענקת תארים, קורסי אשראי ולא קורסים, והצעות מותאמות אישית לאלה המבקשים קידום אישי ו / או מקצועי.

עקרונות מוסדיים

האמונות הבסיסיות של בית הספר להנדסה במילווקי הן:

 • ההתמקדות היא על התלמיד.
 • למידה לכל החיים היא חיונית להצלחה.
 • סגל ייעודי עם ניסיון רלוונטי, עדכני הם הלב של תהליך ההוראה שלנו.
 • חשיבה מדעית ומתמטית ותהליכים חיוניים.
 • מחקר יישומי וטכנולוגיות בין-תחומיות ובין-תחומיות חיוניים לניצול הזדמנויות.
 • פיתוח מיומנויות תקשורת נדרש כדי לתפקד ביעילות.
 • חוויית התלמיד מתחזקת על ידי אינטראקציה עם תחומי העסקים, התעשייה והבריאות.
 • פיתוח מנהיגות ויזמות המאפיינים הוא חיוני.
 • סטודנטים, אנשי סגל, צוות ומתנדבים כולם שותפים באחריות הלמידה.
 • ערכים אישיים חזקים נחוצים להצלחה.
 • הבוגרים מחזקים את המוסד באמצעות ייעוץ, עידוד ותמיכה.
 • חופש עם אחריות הוא הבסיס של הארגון החופשי.
 • יש כוח בגיוון.
 • המודעות הגלובלית חייבת לבוא לידי ביטוי בכל הפעילויות.
 • ייזום וקבלת שינוי נדרשים כדי לצפות ולהנצל את ההזדמנויות.

הסמכות


אנחנו אוניברסיטה בעלת הסמכה מלאה./>

שני הסוגים העיקריים של סוכנויות ההסמכה בארה"ב הם אגודות אזוריות ואגודות מקצועיות. אסוציאציות אלה אינן תלויות בממשלה וכוללות מחנכים ואנשי מקצוע מכובדים. צוותים של מומחים מן העמותות לבקר במכללות ובאוניברסיטאות באופן קבוע כדי להעריך ולדווח על האיכות שלהם. בית הספר להנדסה במילווקי מוכר על ידי ועדת הלמידה הגבוהה (800) 621-7440, (www.ncahlc.org).

תוכניות MSOE הבאות מוסמכות על ידי ועדת הסמכה הנדסית של ABET , http://www.abet.org

 • הנדסת אדריכלות (BS)
 • הנדסה ביו-רפואית (BS)
 • BioMolecular הנדסה (BS)
 • הנדסת מחשבים (BS)
 • הנדסת חשמל (BS)
 • הנדסה (BSE)
 • הנדסת תעשייה (BS)
 • הנדסת מכונות (BS)
 • הנדסת תוכנה (BS)

התוכנית baccalaureate בסיעוד הוא מוכר על ידי הוועדה על סיעוד קולגייט החינוך (CCNE) , אחד Dupont מעגל, NW, Suite 530, וושינגטון, 20036; טלפון (202) 887-6791 ויש לו אישור מלא של מועצת ויסקונסין של רגולציה ורישוי, 1400 E. וושינגטון, מדיסון, WI, 53703.

תוכנית baccalaureate בניהול הבנייה הוא מוכר על ידי המועצה האמריקנית לבנייה חינוך (ACCE) , 1717 צפון לולאה 1604 מזרח, Suite 320, סן אנטוניו, TX 78232-1570; טלפון (210) 495-6161, פקס (210) 495-6168, דוא"ל acce@acce-hq.org

המאסטר של המדע זלוף הוא מוכר על ידי הוועדה על ההסמכה של בעלות הברית בריאות החינוך תוכניות (CAAHEP) , 25400 US כביש 19 N, Suite 158, קלירווטר, פלורידה 33763; טלפון (727) 210-235, פקס (727) 210-2354

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Milwaukee School of Engineering (MSOE)

לקדם את הקריירה שלך עם תואר שני בהנדסה אזרחית. שיעורים נוחים הערב שלנו לספק את הגמישות לוח הזמנים שלך דורש. ... [+]

לקדם את הקריירה שלך עם תואר שני בהנדסה אזרחית. שיעורים נוחים הערב שלנו לספק את הגמישות לוח הזמנים שלך דורש.

MSOE של מאסטר למדעים בהנדסה אזרחית (MSCVE) התוכנית נועדה לצייד את התלמידים עם ידע ומיומנויות מתקדמים הדרושים בפועל מקצועי. תוכנית MSCVE נועד לענות על הנדסה אזרחית חדשה גוף של דרישות ידע עבור תוכניות לתואר שני שפותחה על ידי האגודה האמריקנית של מהנדסים אזרחיים. התלמידים יוכלו להתמחות באחד משלושת התחומים הבאים:) 1 (ניהול בניה,) 2 (הנדסת איכות הסביבה ומים,) 3 (הנדסת מבנים.... [-]

ארצות הברית Milwaukee
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

לקדם את הקריירה שלך עם תואר שני בהנדסה. שיעורי הערב הנוחים שלנו לספק את גמישות דרישות לוח הזמנים שלך. ... [+]

לקדם את הקריירה שלך עם תואר שני בהנדסה. שיעורי הערב הנוחים שלנו לספק את גמישות דרישות לוח הזמנים שלך.

מאסטר של MSOE למדעים בהנדסה (MSE) תכנית הוא תכנית הנדסה תחומית עם דגשים עיקריים בתחומי הנדסת חשמל (EE) והנדסת מכונות (ME). מרכיב מרכזי של התכנית הוא MSE הרוחב של רקע הנדסי שתלמידים להשיג בתחומי הנדסת מערכות, EE ו- ME. בנוסף, כל תלמיד מוצע מידה מסוימת של ריכוז באמצעות בחירת אופציה להנדסה ובחירה.

... [-]
ארצות הברית Milwaukee
ספטמבר 2019
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

להגיע לרמה הבאה של מומחיות עם תואר שני בהנדסת אדריכלות. תוכלו ליהנות תזמון נוח אינטראקציה אחד על אחד עם סגל מומחה המביאים את חוויית העולם האמיתי שלהם בכיתה. ... [+]

להגיע לרמה הבאה של מומחיות עם תואר שני בהנדסת אדריכלות. תוכלו ליהנות תזמון נוח אינטראקציה אחד על אחד עם סגל מומחה המביאים את חוויית העולם האמיתי שלהם בכיתה.

תואר שני במדעי ההנדסה האדריכלית (MSAE) של MSOE מציע דגש בהנדסת מבנים או במערכות חשמליות (MEP). לסטודנטים לבחור את האפשרות MEP יש את היכולת לבחור קורסי בחירה להתמקד מערכות מכניות, חשמל, או אינסטלציה. הוא עונה על הצרכים של מהנדסים אדריכליים, אזרחיים או מבניים המבקשים ידע מוגבר לתכנון מבני, מכני, חשמל או אינסטלציה מערכות עבור מבנים מודרניים.... [-]

ארצות הברית Milwaukee
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

לעתים קרובות בשם "MBA של המהנדס," תואר שני בניהול הנדסי משלב הרקע הטכני שלך עם תכנית לימודים עסק ליבה. פורמט ההצגה מעורבב-האינטרנט מספק גמישות. ... [+]

ניהול הנדסה MS לעתים קרובות בשם "MBA של המהנדס," תואר שני בניהול הנדסי משלב הרקע הטכני שלך עם תכנית לימודים עסק ליבה. פורמט ההצגה מעורבב-האינטרנט מספק גמישות.

המחקרים מצאו כי רוב החברות מצליחות מנוהלות על ידי אנשים עם ניסיון בעסקי הליבה של החברה. במקרה של חברות מבוססות טכנולוגיה, זה אומר מהנדסים או אנשי אוריינטציה טכנית אחרים. לעתים קרובות מדי, חוסר רקע מוצק בניהול מנע מהנדס עולה לעמדות קבלת החלטות.... [-]

ארצות הברית Milwaukee
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית