Read the Official Description

למה MIT סלואן?

MIT סלואן הוא סוג אחר של ניהול הספר. אנחנו לא איטרציה על יישומון טוב יותר או לפדות על האופנה העסקית האחרונה. אנחנו לא מדברים על ניהול מופשט.

כחלק ממכון המחקר המוביל בעולם, אנו מביאים יחד את המוחות הבהירים ביותר של היום כדי להתמודד עם אתגרים גלובליים. באמת.

בצומת של עסקים וטכנולוגיה, אנו בוחנים את העתיד של העבודה. אנו משיקים חברות המפעילות את הכלכלה המקומית בעולם המתפתח. אנחנו retooling מערכות כדי להפוך את הטיפול הרפואי לעבוד טוב יותר כדי לערב אנשים ברחבי העולם בהתמודדות עם שינוי האקלים.

לסטודנטים , זה אומר סוגים שונים של הזדמנויות. למידה על הידיים. ניסיון עולמי. ו להתמקד ללא פגע על ההשפעה.

עבור סגל , זה אומר תחומי מחקר שונים. עבודה חדשה באזורים מתפתחים שאינם מתאימים למחלקות הקיימות. ועמיתים ברחבי MIT.

עבור בוגרים , זה אומר רשת עולמית תוססת של חדשנים כמו אופקים, מוכן לעזור לך לקדם את הקריירה שלך ולהפוך את החזון שלך למציאות.

עבור מנהיגים ארגוניים בעולם, זה אומר wellspring של רעיונות וכישרון. מוחות מבריקים. פתרון בעיות מעשיות. מחקר משמעותי. וכלים ניתן להחיל על העבודה שלך.

MIT סלואן. רעיונות שנעשו לעניין .


גלובל טווח

MIT Sloan יש היסטוריה עשירה של מעורבות גלובלית, והיום טביעת הרגל העולמית שלנו משתרע על שבעה אזורים. באמצעות שיתופי פעולה עם ארגונים, אוניברסיטאות וסוכנויות ממשלתיות, אנו עוזרים לעצב את נקודת המבט והידע של כמה מהמנהיגים העסקיים המובילים בעולם.


חיי הקמפוס

הקמפוס שלנו, מוקף חברות חלוציות, תרבות תוססת ובילוי, ומעבדות מחקר פורץ של MIT, משקף את האנרגיה היצירתית של התלמידים שלנו ואת הסגל.

תַרְבּוּת

MIT Sloan מתגאה בברכה על סטודנטים וסגל ההוראה עם מגוון רחב של רקע, ניסיון, ותחומי עניין. הקהילה מסומנת על ידי התשוקה שלה לפתרון בעיות והתמודדות עם אתגרים גדולים, הכבוד שלה נקודות מבט מגוונות, רוח יזמית עמוקה.

חיי תלמיד

החיים בקמפוסים הם תמהיל תוסס, המשתנה ללא הרף של הזדמנויות ופעילויות, עם יותר מ -60 מועדוני סטודנטים וארגוני מנהיגות המארחים אירועים, כנסים תכנוניים וחברים חדשים.

MIT

ניהול החינוך כבר חלק MIT מאז 1914 כאשר המכון הראשון הציע קורס בהנדסה וניהול. הקשר שלנו ל- MIT פועל עמוק: הם נעים ממרכזי מחקר משותפים כגון מרכז אמון מרטין ליזמות ה- MIT לתכניות דו-כיווניות כמו המנהיגים שלנו לתפעול גלובלי ותוכניות תואר משותפות כגון System Design and Management. לסטודנטים יש גישה שפע של משאבים MIT ולעיתים קרובות לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם עמיתים במכון להביא רעיונות חדשים מן המעבדה לשוק.

קיימברידג '

מלון MIT סלואן נמצא בלב שכונת קנדאל סקוור המשגשגת של קיימברידג '. בית הספר מוקף בחברות ביוטכנולוגיה, ענקים טכנולוגיים, חברות סטארט-אפ ומעבדות מחקר, כמו גם מגוון רחב של מסעדות, פעילויות חוצות, אמנות, מוסיקה ותרבות. עם כמעט 60 מכללות ואוניברסיטאות באזור בוסטון, אנרגיה יצירתית, אינטלקטואלית היא חלק מרכזי של מרקם של העיר.

black laptop computer on top of tablerawpixel / unsplash


עובדות ומספרים

הנה מבט מהיר על מה שעושה MIT סלואן מקום מרתק ייחודי לחיות וללמוד.

בית הספר

המשימה שלנו:
Programs taught in:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

MIT Sloan School of Management

בית MIT Sloan School of Management , עם תמיכה ומנהיגות של MIT Operations Operations Center, מציג חדש, מתמחה שנה אחת של תוכנית עסקית ניתוח שנועד להכשיר את התלמידים לקריירה ... [+]

בית MIT Sloan School of Management , עם תמיכה ומנהיגות של MIT Operations Operations Center, מציג חדש, מתמחה שנה אחת של תוכנית עסקית ניתוח שנועד להכשיר את התלמידים לקריירה בניתוח עסקי.

התוכנית מותאמת לסטודנטים הנוכחיים או בוגרי הקולג 'האחרונים אשר מתכננים להמשיך בקריירה בתעשיית מדעי הנתונים, כמו גם אלה המבקשים קידום קריירה או שינוי, בעיקר מהנדסים, מתמטיקאים, פיסיקאים, מתכנתי מחשבים, ואנשי מקצוע אחרים ההייטק.

... [-]
ארצות הברית Cambridge
August 2019
תכנית מלאה
1 שנה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
MIT Sloan School of Management

האליטה של MFin, תוכנית ה- STEM המובילה בתחום הקריירה המוקדמת, מדגישה בסיס לאופן שבו פועלים השווקים ותוכנית הלימודים הקפדנית מתמקדת בתיאוריות ובשיטות הפיננסיות והכמותיות ה ... [+]

מצוינות אקדמית

מותאם אישית עבור High Achievers

האליטה של MFin, תוכנית ה- STEM המובילה בתחום הקריירה המוקדמת, מדגישה בסיס לאופן שבו פועלים השווקים ותוכנית הלימודים הקפדנית מתמקדת בתיאוריות ובשיטות הפיננסיות והכמותיות המתקדמות ביותר.

MFin מאפשר לך לבנות תוכנית ספציפית לדרישות שלך. עם אפשרויות של 12 ו -18 חודשים, בחירה של ריכוזים אופציונליים, גישה לכל קורסי MIT והזדמנות להצטרפות ל- Harvard, MFin היא ללא תחרות ביכולתה לתמוך בשאיפות הקריירה שלך.... [-]

ארצות הברית Cambridge
July 2019
תכנית מלאה
12 - 18 חודשים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית