Longy School of Music of Bard College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

להיות המוסיקאי שהעולם זקוק לך להיות.

העולם זקוק למוזיקה עכשיו יותר מתמיד. לונגי מכין אותך להיות מוזיקאי יוצא דופן שיכול לעסוק בקהלים חדשים, ללמד כל אחד ובכל מקום ולהשתמש באמנות כדי לשנות חיים בקהילות ברחבי העולם.

Longy School of Music of Bard College הוא קונסרבטוריון המעניק תארים בקיימברידג ', מסצ'וסטס עם קמפוס נוסף בלוס אנג'לס, קליפורניה. אנו מציעים קשת מלאה של תכניות ביצוע, קומפוזיציה והוראה. ב- Longy תגלו שבילים רבים לניהול חיים משמעותיים במוזיקה.

Longy School of Music of Bard College מכין מוזיקאים לעשות את ההבדל בעולם. הפקולטה שלו מעודדת את צמיחת הדמיון ומטפחת גישה של בירור לגבי תפקיד המוסיקה והמוזיקאי בעולם הגדול יותר.

ההבדל הלונגי /

ציווי חברתי

לונגי הוא קונסרבטוריון שתפקידו להכין מוזיקאים לחולל שינוי בעולם. ציווי חברתי זה הוא בבסיס תכנית הלימודים של בית הספר, ומעודד את התלמידים להפוך למוזיקאים שהעולם זקוק להם להיות.

בית הספר מחויב להכין את תלמידיו לפגישה מול נוף מוסיקלי משתנה, ומתן להם את הכישורים לביצוע, את השאיפה ללמד, ואת הרצון להרחיב את הגישה וההזדמנות בתוך המוסיקה הקלאסית. כל סטודנט מעודד לחיות לפי המשימה הנועזת של לונגי ולשרת באופן פעיל את הקהילה סביבם. על ידי אריגת אומנות ושירות יחד כחלק בלתי נפרד מתכנית הלימודים, לונגי מעצב עתיד חדש למוזיקה קלאסית.

תכנית הלימודים בקטליסט

אנו מכשירים מוזיקאים להיות זרזים - אמנים שיודעים ליצור שינוי ולגרום לדברים לקרות. זו הסיבה שהפכנו את השכלתו לתארים מתקדמים עם תכנית לימודים מסוג אחר, המותאמת במיוחד עבורכם. זה מזדווג מצוינות מוזיקלית תוך התמקדות במיומנויות שתצטרכו להיות מוזיקאי: היכולת לעצב חוויות, להפיק פרוייקטים ולהעסיק קהלים עם מפגשי מוזיקה יוצאי דופן. כאשר הסגל כמנחים שלך, אתה תוביל את ההובלה בחינוך שלך: לחקור, להתנסות ולעקוב אחר התשוקה שלך. תלמד כיצד ליצור הזדמנויות משלך לעבודה ובסופו של דבר תגלה למי אתה רוצה להיות מוזיקאי.

תרבות של שיתוף פעולה

לונגי הוא מקום בו "שיתופי פעולה" ו"הרכב "מתארים את ההופעות שלנו וגם את האופן בו אנו חיים ולומדים יחד. אתם תהיו חלק מקהילה של מוזיקאים המשתרשים זה בזה. תוכלו לאחד כוחות עם סטודנטים עמיתים לביצוע הקומפוזיציות שלכם בזמן שאתם מבצעים את העבודות שלהם. וכשאתה מעסיק קהלים וצומח כמוזיקאי, המנטורים שלך וחבריך לכיתה ישתפו בכל הצלחה שלך.

ניסיון עולמי

מהימים הראשונים שלך בלונגי, אתה הופך למוזיקאי בבוסטון, ומופיע במקצועיות עם סגל בימת קונצרטים ברחבי העיר. יהיו לך הזדמנויות רשת עם קהילה ענפה של מוזיקאים וארגוני מוזיקה.

לפתח את הכישורים הדרושים לך כדי להיות מוזיקאי מצליח בנוף המתפתח ללא הרף. חקור את הנתיבים הרבים שחיים מוזיקלים יכולים לנקוט בהם. השג חוויה מעשית אמיתית המכשירה אותך לקריירה של עשה זאת בעצמך שעל אמנים לנווט.

מיקום עיר תוססת

ממוקם בכיכר הרווארד התוססת ופחות משלושה מיילים ממרכז העיר בוסטון, הקמפוס של לונגי מספק לסטודנטים גישה לשפע של עושר מוזיקלי ותרבותי ברחבי ניו אינגלנד. החל מהתזמורת הסימפונית של בוסטון, למוזיאון לאמנויות יפות ועד כיכר קנדל המפורסמת, מרכז החדשנות המרעישה של קיימברידג ', בוסטון / קיימברידג' אינה רק רקע - זהו הקמפוס שלך וחלק בלתי נפרד מהחוויה של לונגי.

פורבס הגדיר את בוסטון העיר השנייה היצירתית ביותר בארה"ב.128699_Longy-4-students.jpg

החזון ללונגי

איך מכינים מוזיקאים לחולל שינוי בעולם?

בקשו מהם להיות גדולים. תן להם את החינוך הקפדני ביותר. להחזיק סטודנטים בכל הגילאים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות בלתי מתפשרת. השראה אותם להיות אמנים שיכולים להזיז לבבות, להאיר מוחות, לחצות גבולות ולגשר בין חלוקות. הראה להם כיצד מוזיקאים יוצאי דופן חייבים להיות גם בני אדם יוצאי דופן.

ואז בקש מהם להיות מנהיגים. הניע אותם ללכת לא רק בשבילים המסוממים היטב, אלא להבעיר בהם חדשים, לזייף הזדמנויות לעצמם ולאחרים תוך כדי הליכה. פרוש אותם, בזמן שהם לומדים ומשכללים מיומנויות מוזיקליות, לשקול לאן הכישורים האלה יכולים לקחת אותם.

לטפח שיתופי פעולה, מכיוון שמנהיגים גדולים חייבים להיות גם מאזינים גדולים. התמקדו במוזיקה קאמרית בה, בהיעדר מנצח, על התלמידים לקחת את האחריות למציאת קולם שלהם.

הקניית רוח יזמית ובנה כישורי חשיבה ביקורתיים אצל התלמידים כך שיתאימו ליכולות המוזיקליות שלהם. למדו אותם כיצד להתחיל יום אחד תנועה איטית, להשיק סדרת הופעות למחרת ולהופיע באולמות קונצרטים, מועדונים ובכל מקום שהם יכולים למצוא קהל רעב.

לעודד תלמידים בכל דרגות לחלום כיצד המוסיקה שלהם יכולה לשנות את חייהם ואת חייהם של אחרים. עזור להם לנסח את חלומותיהם ואז להוציא אותם לפועל. צרו שותפויות עם עסקים, בתי ספר ושכנים שבהם התלמידים יכולים לבחון את רעיונותיהם בעולם האמיתי.

צרו סביבה לדגירה - מקום בו ניתן לטפח מוזיקאים גדולים ורעיונות נהדרים. הפוך אותו למקום מגוון בו ההבדל יכול להרחיב את המחשבות ולהגדיל נקודות מבט. שמור עליו אינטימי, כך שמובטחת תשומת לב פרטנית. פרס שיתוף פעולה ויצירתיות באותה מידה כמו יכולת מוזיקלית. עודד כל תלמיד לשאול את בני גילם - "איך אני יכול לעזור לך להגשים את החלומות שלך?"

כך יכין Longy School of Music of Bard College מוזיקאים על מנת לעשות את ההבדל בעולם: על ידי מתן חינוך המלמד סטודנטים להיות מוזיקאים יוצאי דופן ובני אדם, תוך שהם מאתגרים אותם למצוא דרכים חדשות לשנות את העולם באמצעות מוסיקה.

זה החלום שלנו. זה החזון שלנו.

מיקומים

קיימברידג '

כתובת
Garden Street,27
02138 קיימברידג ', מסצ'וסטס, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך