קרא את התיאור הרשמי

מאז נוסדה בשנת 1919, אוניברסיטת לינקולן פיתחה חינוך חדשני ורב תרבותית. ממוקמת במרכז של אזור מפרץ סן פרנסיסקו, האוניברסיטה מציעה תוכניות מעשיות ובמחיר סבירים.

על ידי בחירת אוניברסיטת לינקולן, אתה בוחר השכלה שתאפשר את חיים מלא הזדמנויות ייתן לך כישורים כדי להשיג שליטה רבה יותר גורלך.

אוניברסיטת לינקולן הוא מוסד ייחודי להשכלה גבוהה, שבו מצוינות חינוכית, הידע המקצועי, ועד עדכני בסטנדרטים בינלאומיים משולבים עם תשומת לב אישית באווירה ידידותית, והוליד חינוך ברמה עולמית.

בלינקולן, אנו גאים הן על איכות החינוך שלנו ואת הרלוונטיות שלה בעולם המקצועי של ימינו. כל תוכנית בתוך האוניברסיטה נועדה להבטיח כי כל הידע והכישורים שנרכשו יהיה יקר לבוגריו, מתן בסיס מעשי מוצק לעתיד של התלמיד. אנו לוודא כי כל חלק של השכלת התלמידים שלנו משרתת מטרה ומביא אותם קרוב יותר כדי להשיג את המטרות המקצועיות.

מאז היווסדה בשנת 1919, בערך באותו זמן כמו רבים מבתי הספר המובילים של אמריקה, האוניברסיטה בחרה לספק את החינוך הטוב ביותר, בכושר מותאם אישית על כמה לבחור, במקום לספק את המגוון הרחב ביותר של נושאים וכן כדי לספק לקהל רחב ככל האפשר . לינקולן מתחיל עם סגל מוכשר ביותר ואת תוכניות חינוכיות שימושי במיוחד, ומנחים לכל תלמיד כל הדרך עד הסיום. ההצלחה של התלמידים שלנו מוכיחה כי אנו עושים את הבחירות הנכונות.

לינקולן הפך אונ' גלובלית אמיתי בשל גוף סגל התלמיד רב-התרבותיים המגוונים שלה. ממוקם מרכז בינלאומי חזק - באזור מפרץ סן פרנסיסקו - הוא מספק שפע של הזדמנויות למידה לא יסולא בפז. בגלל קריירה מצליחה במאה ה -21 דורש הבנה עמוקה של היחסים הבינלאומיים ואת השפעת הגלובליזציה, לינקולן היטב מיקומו להעניק לסטודנטים שלה יתרון תחרותי בתחומים עסקיים ומקצועיים ברחבי העולם. הלימודים מעולים וקפדנים שלנו, הסגל מצטיין ומתקנים נוחים לספק את כל הרכיבים הדרושים על מנת להבטיח נתיב 'תלמידינו עתיד מוצלח.

השתייכות

אונ' לינקולן היא חבר מוסדי של האגודה האמריקנית של קציני רשמים וקבל קולגייט (AACRAO), האגודה האמריקאית לחינוך ההסמכה הגבוהה (AAHEA), המכון לחינוך בינלאומי (IIE), האיגוד הלאומי של יועצי סטודנט זר (NAFSA) לבין האיגוד הארצי של מכללות ואוניברסיטאות עצמאי (NAICU); יש לו זיקת האגודה קליפורניה בתי הספר תיכוני פרטיים (קפס).

הקמפוס

האוניברסיטה ממוקמת בבניין היסטורי יפה רחובות 15 ופרנקלין במרכז אוקלנד, בלב אזור מפרץ סן פרנסיסקו. האוניברסיטה ממוקמת במרכז עיר חיונית, גדלה ומספקת סביבה אטרקטיבית לסטודנטים שלה. יש בו כיתות לימוד מרווחות, אודיטוריום, וספריה, כמו גם מחשבים, אנגלית, ומעבדות אבחון והדמיה. מכונות אוטומטיות ותנורי מיקרוגל ניתנים בקפטריה בטרקלין סטודנט, שבו התלמידים יכולים לאסוף עבור conversa¬tions, צפייה בטלוויזיה, ומשחקים. העברה מהירה של אזור המפרץ (BART) ומסלולי אוטובוסים רבים נמצאים בקרבת מקום.

בחירת אוניברסיטת לינקולן

מאז 1919, אונ' לינקולן שמרה תמיד אורינטציה גזעית-תרבותית. ההשפעה הגיאוגרפית והסטורית של אזור מפרץ סן פרנסיסקו משכה סטודנטים ממדינות רבות, ובמיוחד המדינות ברחבי האוקיינוס ​​השקט. בהתאם לכך, האוניברסיטה בקשה מספקת סביבה בינלאומית לסטודנטים שלה. התלמידים מוזמנים להיות סקרנות אינטלקטואלית במרדף של ידע והבנה של הבדלים תרבותיים דמיון, ורציני במאמצים למצוא פתרונות לבעיות של העולם היום. בשנים האחרונות, בין תלמידים יותר מארבעים מדינות שהצטרפו אליו בלינקולן האוניברסיטה.

אוניברסיטת לינקולן היא קהילה של למידה, שחבריה טכנולוגיות, סגל וסטודנטים, להחזיק מגוון של רקע תרבותי ייחודי תכונות. תוכנית הלימודים מבוססת על לימודים כלליים, והוא נועד לעודד חיפושי הפרט של מחקרים מתקדמים. האוניברסיטה מקיימת תוכניות שלה עם דגש מודע על הממדים חוצי תרבויות של למידה.

אוניברסיטת לינקולן מספק הזדמנויות בחינוך העל-תיכוניים לכל התלמידים, ללא קשר לארץ מוצאם, הרמה החברתית-כלכלית, גזע, אתניות, או רקע דתי. האוניברסיטה מחזיקה במדיניות קבלה פתוחה לכל תלמידי המוסמך.

כל תלמיד הוא אדם נפרד וייחודי שהוא כיבד ככזה. אחת המטרות לכל חבר סגל הוא לכבד וכדי לשפר את כבודה ובערכה של כל תלמיד. השירותים הניתנים על ידי אונ' מאופיינים ביכולת הספציפית שלהם כדי לענות על הצרכים של תלמידים אשר מגיעים למטרות הייחודיות שלהם. לשם כך, כל חבר סגל והעובדים תורם לתהליך של הדרכה וייעוץ.

המשימה של אוניברסיטת לינקולן

המשימה של אונ' לינקולן היא לספק סינתזה של חינוך חדשני ומסורתי מובילה להזדמנויות מקצועיות יוצאות דופן לסטודנטים אמריקאים ובינלאומיים. קורסים והשתלמויות עבור בוגר ובמהלך לימודי התואר ראשון, כמו גם תוכניות תעודה, מפותחים לספק כניסת קריירה וכלים מוצלחות להתפתחות מקצועית. עם תואר ראשון במנהל עסקים הדמיה לאבחון ותעודות בתחומים בריאות ברית, הסטודנטים של אוניברסיטת לינקולן מוכנים היטב כדי להיכנס לשוק העבודה עם כישורים העונים על הצרכים של העבודה העכשווית. תוכניות לתואר שני בלימודי עסקים, ברמה הן של המאסטר ואת הדוקטורט, לספק לתלמידים מוצלח עם רקע מקיף ומעשי בעולם העסקים.

המטרות הבסיסיות של האוניברסיטה הן:

  1. כדי לסייע לסטודנטים פיתוח יכולת אנליטית שלהם;
  2. כדי לספק את הידע הדרוש על התחומים הנבחרים;
  3. להציג את הגישה של אחריות אישית צורך לתפקד כאזרח בעולם תלוי זו בזו;
  4. לספק מידה מסוף לתלמידים מוטיבציה ובעל יכולת.
התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Lincoln University

של MS במימון תוכנית תואר ניהול מאפשר לסטודנטים בעלי תואר ראשון ו / או בוגר בעסקים כדי לזכות מעמיק ויישומי להבנת המורכבות ופונקציות של אנשי מקצוע האוצר בעסק תחרותי גלובלי ... [+]

מגיסטר למדעים (MS) מעלות מבוא

אוניברסיטת לינקולן מציעה את מגיסטר למדעים עסקים בינלאומיים (MS ב IB) ואת מגיסטר למדעים בניהול כספים (MS ב FM) מעלות. התוכניות נועדו לפתח יכולת רחבה כדי לאפשר לבוגרים לפעול במגוון רחב של מצבים עסקיים מתאימים כדי המומחיות שלהם. התוכניות MS אוניברסיטת לינקולן לקיים מוקד בינלאומי חזק. על מנת למלא את המשימה הכוללת, מושם דגש ברחבי על דיסציפלינות ומיומנויות חשובות, כמו גם תחומי התמחות שונות.... [-]

ארצות הברית Oakland
ספטמבר 2019
אנגלית
54 חפש תואר דוקטור במשפטים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Lincoln University

של MS עסקים הבינלאומיים תואר התכנית מאפשרת לתלמידים בעלי תואר ראשון ו / או בוגר בעסקים כדי לזכות מעמיק ויישומים להבנת המורכבות והפונקציות של מקצוע ניהול בינלאומי בעסק תחר ... [+]

מגיסטר למדעים (MS) מעלות מבוא

אוניברסיטת לינקולן מציעה את מגיסטר למדעים עסקים בינלאומיים (MS ב IB) ואת מגיסטר למדעים בניהול כספים (MS ב FM) מעלות. התוכניות נועדו לפתח יכולת רחבה כדי לאפשר לבוגרים לפעול במגוון רחב של מצבים עסקיים מתאימים כדי המומחיות שלהם. התוכניות MS אוניברסיטת לינקולן לקיים מוקד בינלאומי חזק. על מנת למלא את המשימה הכוללת, מושם דגש ברחבי על דיסציפלינות ומיומנויות חשובות, כמו גם תחומי התמחות שונות.... [-]

ארצות הברית Oakland
ספטמבר 2019
אנגלית
54 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Lincoln University, Oakland, CA

כתובת מיקום
401 15th Street
Oakland, California 94612
USA

Oakland, California, 94612 US